Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,655 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γνωστές ή μη, φίρμες ρούχων και κατάλογος ενδυμάτων σε web sites

johnnie2 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnnie2
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O johnnie2 έγραψε στις 20:02, 23-07-10:

Hello guysssss..!!! Μήπως μπορείτε να μου αναφέρετε μαγαζιά με Μάρκες ρούχων που θα είναι ποιο φθηνά απο τα στανταρ όπως fena,notos galleries κτλ...Μάρκες στυλ burbbery,Ben Sherman και το αγγλικό στυλάκι γενικά!Για Θεσσαλονίκη θα ήθελα να μου πειτε και γύρω περιοχές και αν έχετε να μου δώσετε και sites....Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:19, 04-08-10:

Θα πρότεινα το mega fashion outlet, βρίσκεται λίγο πριν από την απολλώνια πολιτεία και μπορείς να πας με ταξί.
έχει μάρκες τύπου prada, armani, d&g σε εξευτελιστικές τιμές.
για burberry + ben sherman θα πρότεινα το fenastock, που έχει ρούχα παλαιότερων χρόνων σε χαμηλές τιμές.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mizzkaterinoula
H Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Mizzkaterinoula Οτι κι αν γινει χαμογελα...:) έγραψε στις 18:45, 11-01-12:

Ξερετε να μου πειτε μερικα μαγαζια με αθλητικα ειδη οπως φορμες, παπουτσια κλπ που κατα προτιμησει εχουν και ιστοσελιδα? Σε στυλ intersport?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Nattii

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nattii
H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε στις 03:35, 20-10-12:

Μπορεί κανείς να μου προτείνει μαγαζιά με ωραίες αλλά όχι πολύ ακριβές φόρμες ?
Στη Θεσσαλονίκη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 23-10-12 στις 22:10. Αιτία: προσθήκη του αρχικού τίτλου του συνενωμένου θέματος στο μήνυμα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους