Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ομοφοβία ή αγανάκτηση;

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:54, 03-08-10:

Δεν μπορουμε να κατσουμε να βρουμε ενα λογικο πλαισιο και να διαχωρισουμε τον ομοαρνητισμο απο την ομοφοβια???
Όχι!

Η λέξη δικαιώματα λοιπόν, στις άθλιες κοινωνίες μας, που μόνο εθοιμοτυπικά λέγονται αξιοκρατικές και πολιτισμένες, αναφέρεται στην ισχύ να τα έχεις και φυσικα να τα διατηρείς.
σωστοοο.

Ειδικά στο χώρο των ΜΜΕ το να είσαι στρέιτ,κοντεύει να ταυτιστεί με μηδενικά δικαιώματα καριέρας.
για τους ανδρες..μη ξεχνιομαστε..
στοχος εδω ειναι κυριως η αρσενικη σεξουλικοτητα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 20:05, 03-08-10:

Πρέπει να προσθέσω εδώ ότι και για τους/τις γκέυ, είναι ανώτερο το να είσαι γκέυ. Η αίσθηση της ανωτερότητας είναι υποκειμενική και δεσπόζει σε κάθε περίπτωση στις εσωτερικές επιλογές του "είναι". Είναι αδύνατον δηλαδή κάποιος ενδόμυχα να μην θεωρεί κάτι "ανώτερο" και όμως να το υιοθετεί σαν δράση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 23:49, 03-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από jrot6
Ο εκφυλισμος ποιος ειναι?
Mη με προκαλείς σε παρακαλώ πολύ, για θα γίνω περιγραφικά γλαφυρός, και ως γνωστόν τα όρια ανοχής στον παρόντα χώρο (και πολύ σωστά) δεν φημίζονται για την ελαστικότητα τους!

Και αν εσυ στους γνωστους σου βλεπεις μια τεραστια διαφορα στην πραξη απο την εκφρασμενη σκεψη,αυτο που κολαει?
Φαντάσου να μην διευκρίνιζα κιόλας.... έχω αντίληψη του τι συμβαίνει γενικότερα "γύρω" μου είπα, αμφιβάλλεις μήπως γι αυτό;
Τις συναναστροφές και παρέες μου ζήτησα όσο ευγενικά μπορούσα να μην τις λάβουν υπ όψιν οι....καλοθελητές!

Εγινα και προοδευτικος πολυλογας που αλλα σκεφτομαι,αλλα λεω και αλλα πραττω.
Δεν ηξερα οτι εχω την τιμη να μιλαω με ενα φωτεινο παντογνωστη που ξερει τι σκεφτομαι,τι λεω και τι πραττω..
Είδες πουθενά ονομαστική αναφορά στο άτομο σου;
Aλλά ακόμη και έτσι, θα σου έλεγα πως κάποιος που τοποθετείται τοιουτοτρόπως περί καφενόβιων, ξενοπηδηχταράδων, και γυναικών που ξυπνάνε με χαστούκια και κοιμούνται με κλωτσιές, αλλά και εκείνων που ο δυναμισμός τους φαίνεται από το πόσο κόντρα πάνε στους άνδρες, σίγουρα, μεταξύ σκέψης, έκφρασης και πράξης, υπάρχει τραγικά μεγάλη σύγχιση!
Και περί...ειρωνικής τοποθέτησης και τα ρέστα, εγώ τα ακούω βερεσέ!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

jrot6

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη jrot6
Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε στις 01:17, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Mη με προκαλείς σε παρακαλώ πολύ, για θα γίνω περιγραφικά γλαφυρός, και ως γνωστόν τα όρια ανοχής στον παρόντα χώρο (και πολύ σωστά) δεν φημίζονται για την ελαστικότητα τους!
Λες οτι καποιοι προσπαθουν να αναγαγωγουν τον εκφυλισμο σε εμπραγματο δικαιωμα..

Εκφυλισμος ειναι το τι γουσταρει να κανεις ο καθενας/καθεμια στο κρεββατι του και οτι ζηταν να υπαρχει δικαιωμα γαμου,ωστε να ειναι καλυμενοι νομικα οι ομοφυλοφιλοι?

Φαντάσου να μην διευκρίνιζα κιόλας.... έχω αντίληψη του τι συμβαίνει γενικότερα "γύρω" μου είπα, αμφιβάλλεις μήπως γι αυτό;
Τις συναναστροφές και παρέες μου ζήτησα όσο ευγενικά μπορούσα να μην τις λάβουν υπ όψιν οι....καλοθελητές!
Λες οτι γυρω σου βλεπεις μεγαλη ανακριβεια αναμεσα στη σκεψη και στις πραξεις..Μπορεις να μου εξηγησεις λιγο τι εννοεις ακριβως?

Είδες πουθενά ονομαστική αναφορά στο άτομο σου;
Aλλά ακόμη και έτσι, θα σου έλεγα πως κάποιος που τοποθετείται τοιουτοτρόπως περί καφενόβιων, ξενοπηδηχταράδων, και γυναικών που ξυπνάνε με χαστούκια και κοιμούνται με κλωτσιές, αλλά και εκείνων που ο δυναμισμός τους φαίνεται από το πόσο κόντρα πάνε στους άνδρες, σίγουρα, μεταξύ σκέψης, έκφρασης και πράξης, υπάρχει τραγικά μεγάλη σύγχιση!
Και περί...ειρωνικής τοποθέτησης και τα ρέστα, εγώ τα ακούω βερεσέ!
Εγω απαντησα στον Αγγελο που ισχυριστηκε οτι λογω των ομοφυλοφυλων και του οτι οι αντρες γυναικοφερνουν και οι γυναικες αντροφερνουν, εχουν χαλασει οι σχεσεις μας στην εποχη μας..

Εννοειτε οτι και στην εποχη μας οι σχεσεις εχουν μεγαλες δυσκολιες που οφειλονται για μενα σε αλλους λογους..Και η απαντηση μου ηταν γιατι δεν αντεχω να ηρωποιουμε τις παλιες εποχες που δεν χωριζαν τα ζευγαρια ευκολα και δεν υπηρχαν διαζυγια..Εγω παντως απο τον περιγυρο μου στις σχεσεις γιαγιαδων-παπουδων το σκηνικο με τη γυναικα σπιτι,τον αντρα στον καφενε,τη συχνη απατη απο μερους των αντρων και πολλες φορες το ξυλο επαιζε πολυ..

Αλλα ξεχασα ηταν καλες εποχες..Δεν υπηρχαν γκει,οι αντρες δεν ηταν φλωροι και οι γυναικες καθονταν στα αυγα τους..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 03:48, 04-08-10:

Λες οτι καποιοι προσπαθουν να αναγαγωγουν τον εκφυλισμο σε εμπραγματο δικαιωμα..

Εκφυλισμος ειναι το τι γουσταρει να κανεις ο καθενας/καθεμια στο κρεββατι του και οτι ζηταν να υπαρχει δικαιωμα γαμου,ωστε να ειναι καλυμενοι νομικα οι ομοφυλοφιλοι?
Δεν σας συμφέρει η χρήση του ουσιαστικού (εκφυλισμός), γιατι οδηγεί σε κάτι που έχει υποστεί αλλοίωση και κατ'επέκταση δεν είναι υγιές. Άρα αφού δεν είναι υγιές, ότι και αν του δώσεις δεν είναι σε θέση αφ'ενός μέν να το εκτιμήσει, αφ'ετέρου
δέ να κάνει σωστή χρήση.

Φτού, φτού , φτού τελεία.

Σας την έσκασα και κρατήθηκα χωρίς περισσότερα.

Αμ τι νομίζεται, δεν θα μάθαινα κάποτε μερικά αντιinfraction κόλπα ;

Υ.Γ. 1. Τελικά βρίσκω ανούσιο να μιλήσω για το κρεβάτι σας και όπως το χρησιμοποιείτε.
Υ.Γ. 2. Επίσης έχω μάθει οτι <<το κορφολόγημα στα φυτά και ειδικότερα στα δένδρα, συμβάλλει στην αποφυγή των εκφυλιστικών απολήξεων, με αποτέλεσμα να πετύχουμε την καλύτερη απόδοση και ωραιότερη παραγωγή>>.
Υ.Γ. 3. Μεταφράζοντας ελεύθερα :κορφολόγημα = παιδεία και κατ'επέκταση << οικογενειακή μέριμνα>>.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 04-08-10 στις 04:03.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 04:06, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάξιμος

Φτού, φτού , φτού τελεία.

Σας την έσκασα και κρατήθηκα χωρίς περισσότερα.

Αμ τι νομίζεται, δεν θα μάθαινα κάποτε μερικά αντιinfraction κόλπα ;
θα αρκεστώ να πω : κρίμα στην λεπτή σολωμόντια δικαιοσύνη του θεματοθέτη , που δεν φτάνει από μόνη της να δικαιώσει κανέναν όσο δεν υπάρχει γενική βούληση (θα μου πεις , τα γραπτά μένουν , μπορεί να βρεθούν μελλοντικά αναγνώστες που θα ανταποκριθούν)

και δεν πρόκειται δυστυχώς για αντιinfraction κόλπο

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 04:15, 04-08-10:

Πάντως δεν μπαίνουμε στο ζουμί. Οτι οι στρέιτ, αγανακτούν δικαιολογημένα, απο την επιδεικτική όσο και προκλητική επίθεση των γκέυ στην έννοια του φυσιολογικού. Ενα σημαντικό σημείο αγανάκτησης μάλιστα πιστεύω ότι ειναι που οι γκέυ προσπαθώντας να προσβάλουν αυτή την έννοια, χρησιμοποιούν τόσο στις συζητήσεις όσο και κοινωνικά μια τεράστια απάτη.

Περιφέρονται σαν στρέιτ και εκφράζουν άποψη γκέυ ! Πιστεύω ότι στην παρούσα συζήτηση θα είναι εξαιρετικά χρήσιμο, για να μήν πώ απαραίτητο, όσοι εκφράζουν γνώμη να ξέρουμε και την σεξουαλική τους προτίμηση. Αλλιώς αλήθεια τί νόημα έχει η άπόψη χωρίς την πρακτική της απόδοση απο αυτόν/ην που την εκφράζει;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 04:30, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Πάντως δεν μπαίνουμε στο ζουμί. .................................................................................................. Πιστεύω ότι στην παρούσα συζήτηση θα είναι εξαιρετικά χρήσιμο, για να μήν πώ απαραίτητο, όσοι εκφράζουν γνώμη να ξέρουμε και την σεξουαλική τους προτίμηση. Αλλιώς αλήθεια τί νόημα έχει η άπόψη χωρίς την πρακτική της απόδοση απο αυτόν/ην που την εκφράζει;
Όταν πέφτουν σε αντιφάσεις λεκτικές, π.χ. εκφυλισμός, είναι φανερό οτι δεν μπορείς να περιμένεις και πολλά.
Πιστεύω επίσης οτι είναι αδιευκρίνιστο το κατα πόσο είναι σίγουροι για την ταυτότητα <<γκέυ>> που υπερασπίζονται.
Δηλαδή θέλω να πώ οτι υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό που βρίσκεται σε αμφιβολίες.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε στις 04:43, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάξιμος
Όταν πέφτουν σε αντιφάσεις λεκτικές, π.χ. εκφυλισμός, είναι φανερό οτι δεν μπορείς να περιμένεις και πολλά. Πιστεύω επίσης οτι είναι αδιευκρίνιστο το κατα πόσο είναι σίγουροι για την ταυτότητα <<γκέυ>> που υπερασπίζονται.
Δηλαδή θέλω να πώ οτι υπάρχει ένα μεγάλο ποσοστό που βρίσκεται σε αμφιβολίες.
Αυτό είναι ενα μεγάλο μεγάλο πρόβλημα. Τόσο όσοι δεν έχουν ανακαλύψει ακόμη ότι είναι γκέυ, αλλά ήδη φέρουν γκέυ απόψεις (κάτι που θα τους οδηγήσει φυσικά στο να γίνουν γκέυ) όσο και οι γκέυ που εχουν προχωρήσει αλλά ακόμη δεν είναι απόλυτα σίγουροι αν είναι.

Προσωπικά πιστεύω ότι το γκέυ είναι κατ'αρχήν τρόπος σκέψης, και ύστερα πράξη. Βέβαια εδώ θα προσκρούσουμε στο δεύτερο πυρηνικό επιχείρημα των γκέυ (μετα την ομοφοβία που επιστρατεύουν για όλα τα υπόλοιπα) ότι δηλαδή το γκέυ δεν είναι επιλογή ! Προσωπικά ποτέ δεν το δέχτηκα αυτό δεδομένου ότι ΟΛΟΙ πληρώνουμε τις σεξουαλικές μας επιλογές, ακόμη και οι στρέιτ, ομως κάνουμε σέξ όπως κάνουμε γιατί μας αρέσει έτσι και μας εκφράζει !

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 06:46, 04-08-10:

Πιστεύω ότι στην παρούσα συζήτηση θα είναι εξαιρετικά χρήσιμο, για να μήν πώ απαραίτητο, όσοι εκφράζουν γνώμη να ξέρουμε και την σεξουαλική τους προτίμηση.
ζορικο αυτο..δυσκολο...

και περι ομοφοβιας ενα ερωτημα εχω.

γιατι ονομαζουν καποιοι την αντιθετη γνωμη φοβια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 04-08-10 στις 09:30.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 10:11, 04-08-10:

Μετα απο 7 σελιδες που διαβασα θα πω μονο...

Φερτε μου εναν αντρα μπρουταλ και βαρβατο..βαρεθηκα τις μετριοτητες..

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

O Μάξιμος έγραψε στις 10:22, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
Μετα απο 7 σελιδες που διαβασα θα πω μονο...

Φερτε μου εναν αντρα μπρουταλ και βαρβατο..βαρεθηκα τις μετριοτητες..

Όταν μιλά μιά γυναίκα γυναίκα γυναίκα ......γυναίκα
με αυτόν τον τρόπο, έ τότε οι γκέυ κρύβονται.

Αλλά και τί στόχος είναι ο βαρβάτος άνδρας για μια γυναίκα, έ .

Γκέυ, με κουράσατε πολύ και θα πάψω να ασχολούμαι με εσάς.

Τόσο που ασχοληθήκαμε μου φαίνεται πως η πυξίδα μας στο τέλος θα βλέπει μόνο γκέυ στον δρόμο.

Αγανακτώ τελικά. Τόσες και τόσες γυναίκες έξω και εμείς για γκέυ μιλάμε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 04-08-10 στις 11:31.

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:19, 04-08-10:

Φερτε μου εναν αντρα μπρουταλ και βαρβατο.
μα αυτους τους τυπους οι γυναικες τους φτυνουν-μισουν επιφανειακα(τους λενε φαλλοκρατες,σεξιστες και ολα τα αλλα που ακουω πχ και εδω)...και πλησιαζουν τους ευκολους "προοδευτικους" φλωρους..
ασε .. στη ζωη τα βλεπω καθε μερα..

το κλασσικο συνδρομο "δυναμικων" γυναικων..παταει τους ανδρες και την ιδια στιγμη ψαχνει δυνατους και βαρβατους..για να τους πατησει και αυτους και να αναρωτιεται μετα που πηγαν οι ανδρες.

ας κοιταξει λιγο εκει που παταγε πριν-ή στη σολα του παπουτσιου της)..ισως εκει να εβρισκε κατι..

ψυχολογικο προβλημα,,απλα και χαπακια καμια φορα..

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 11:23, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Πάντως δεν μπαίνουμε στο ζουμί. Οτι οι στρέιτ, αγανακτούν δικαιολογημένα, απο την επιδεικτική όσο και προκλητική επίθεση των γκέυ στην έννοια του φυσιολογικού. Ενα σημαντικό σημείο αγανάκτησης μάλιστα πιστεύω ότι ειναι που οι γκέυ προσπαθώντας να προσβάλουν αυτή την έννοια, χρησιμοποιούν τόσο στις συζητήσεις όσο και κοινωνικά μια τεράστια απάτη.

Περιφέρονται σαν στρέιτ και εκφράζουν άποψη γκέυ ! Πιστεύω ότι στην παρούσα συζήτηση θα είναι εξαιρετικά χρήσιμο, για να μήν πώ απαραίτητο, όσοι εκφράζουν γνώμη να ξέρουμε και την σεξουαλική τους προτίμηση. Αλλιώς αλήθεια τί νόημα έχει η άπόψη χωρίς την πρακτική της απόδοση απο αυτόν/ην που την εκφράζει;
Ωραία μιας και ο Buggs θέλει να πούμε και τις ορέξεις μας ας ξεκινήσουμε:
Γουστάρω τις γυναίκες και ειδικότερα γουστάρω τις ξανθιές ηλικίας 20-25 ετών. Μέγιστη ηδονή απολαμβάνω όταν κάθομαι στην καρέκλα και αυτή εργάζεται με το στόμα της. Θα επεκτεινόμουν αλλά μας διαβάζουν και ανήλικα. Τώρα περιμένω και από τους υπόλοιπους χρήστες να μας πουν τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις και προτείνω να προσθέσουν και τα διάφορα φετίχ έτσι ώστε να έχουμε ακριβέστερη εικόνα του κάθενος. Με αυτό το τρόπο θα ξεσκεπαστούν οι gay που θέλουν να μας διαβάλλουν τα πνεύματα

ΔΙΑΒΑΖΩ BUGGS ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΔΙΑΒΑΖΩ BUGGS ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
ΔΙΑΒΑΖΩ BUGGS ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ

Και για να τελειώσω ο κομπλεξισμός και η μισαλλοδοξία ονομάζονται αγανάκτηση. Αλλά όταν οι gay αναπαριστώνται σαν μασσόνοι ή σιωνιστές δεν περιμένεις κάτι καλύτερο. Ότι να ναι.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,247 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 11:25, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
μα αυτους τους τυπους οι γυναικες τους φτυνουν-μισουν επιφανειακα(τους λενε φαλλοκρατες,σεξιστες και ολα τα αλλα που ακουω πχ και εδω)...και πλησιαζουν τους ευκολους "προοδευτικους" φλωρους..

το κλασσικο συνδρομο "δυναμικων" γυναικων..παταει τους ανδρες και την ιδια στιγμη ψαχνει δυνατους και βαρβατους..για να τους πατησει και αυτους και να αναρωτιεται μετα που πηγαν οι ανδρες.

ας κοιταξει λιγο εκει που παταγε πριν-ή στη σολα του παπουτσιου της)..ισως εκει να εβρισκε κατι..

Ταμπέλες.... Τσουβαλοποίηση....

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 11:26, 04-08-10:

Το να ειναι μια ενδοιαμεση κατασταση να υποθεσω οτι δεν παιζει ε? ή φαλοκρατης ή φλωρος οπως λες!

Φερτε μου εναν βαρβατο και δυναμικο να πατησω!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 11:30, 04-08-10:

υπαρχουν και ενδιαμεσα..απλα αναφερω μια συμπεριφορα γεγονος...
δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο..

και να το πω..τους βαρβατους-αγριους ανδρες δεν τους προτιμανε εκ πρωτης οι γυναικες..τους φοβουνται-βριζουν καμια φορα..

εκ πρωτης ειναι ευκολοτεροι και πιο ελκυστικοι οι πιο μαλακοι ,σοφτ ανδρες-"ωραιοι"..
οποια καταλαβε καταλαβε..αυτονοητα πραγματα λεω..οχι απολυτα ομως..

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 11:35, 04-08-10:

υπαρχουν και ενδιαμεσα..απλα αναφερω μια συμπεριφορα γεγονος...
δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο..

και να το πω..τους βαρβατους-αγριους ανδρες δεν τους προτιμανε εκ πρωτης οι γυναικες..τους φοβουνται-βριζουν καμια φορα..

εκ πρωτης ειναι ευκολοτεροι και πιο ελκυστικοι οι πιο μαλακοι ,σοφτ ανδρες-"ωραιοι"..
οποια καταλαβε καταλαβε..αυτονοητα πραγματα λεω..οχι απολυτα ομως..
Θα σου πω εγω τι φοβαμαι-βριζω! Τους χαζους ανθρωπους! δεν τους μπορω.. και ναι θελω να τους πατησω κατω!

Τωρα τους βαρβατους, τους φλωρους και τους ''ντεμι''...δεν μπορω να χαρακτηρισω ετσι ανθρωπους..
Τι θα πει βαρβατος?? Τι θα πει φλωρος??
Εχω δει εγω ''βαρβατους'' να γινονται φλωροι στο αψε σβησε!

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 12:52, 04-08-10:

Τι θα πει βαρβατος?? Τι θα πει φλωρος??
Εχω δει εγω ''βαρβατους'' να γινονται φλωροι στο αψε σβησε!
2 αποριες...
1. Μηπως πρεπει να μας πεις εσυ τι θα πει βαρβατος και τι φλωρος μιας και ζητας εναν βαρβατο αντρα??

2. Μηπως οι "βαρβατοι" ητανε "φλωροι" εξαρχης και το παιζανε βαρβατοι επειδη στην πραγματικοτητα γινεται αυτο που αναφερθηκε πανω, ψαχνετε δηλαδη βαρβατους για να τους πατησετε?? Και τελικως θα πει ο φλωρος που δεν μπορει να βρει κοπελα "Δεν το παιζω νταης και βαρβατος μπας και ριξω γκομενα, και μετα να της δωσω την ικανοποιηση οτι με πατησε ευκολα και γρηγορα???"... Ή οι βαρβατοι που γιναν φλωροι τελικως να τους πατησατε οντως???

ΥΓ. Μηπως η λεξη "πατατε" ειναι μια πιο ηπια εκφραση του "ευνουχιζετε", που ειναι η λεξη που εδω και ωρα πλαναται στην ατμοσφαιρα???Μηπως σε αυτο αναφερεται και ο εκφυλισμος που ακουστηκε παραπανω??

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 13:03, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
2 αποριες...
1. Μηπως πρεπει να μας πεις εσυ τι θα πει βαρβατος και τι φλωρος μιας και ζητας εναν βαρβατο αντρα??

2. Μηπως οι "βαρβατοι" ητανε "φλωροι" εξαρχης και το παιζανε βαρβατοι επειδη στην πραγματικοτητα γινεται αυτο που αναφερθηκε πανω, ψαχνετε δηλαδη βαρβατους για να τους πατησετε?? Και τελικως θα πει ο φλωρος που δεν μπορει να βρει κοπελα "Δεν το παιζω νταης και βαρβατος μπας και ριξω γκομενα, και μετα να της δωσω την ικανοποιηση οτι με πατησε ευκολα και γρηγορα???"... Ή οι βαρβατοι που γιναν φλωροι τελικως να τους πατησατε οντως???

ΥΓ. Μηπως η λεξη "πατατε" ειναι μια πιο ηπια εκφραση του "ευνουχιζετε", που ειναι η λεξη που εδω και ωρα πλαναται στην ατμοσφαιρα???Μηπως σε αυτο αναφερεται και ο εκφυλισμος που ακουστηκε παραπανω??
1. Το πρωτο μου μηνυμα ''φερτε μου εναν αντρα βαρβατο'' ηταν ειρωνικο
2. Το θεμα ειναι να νιωθεις ασφαλεια με τον συντροφο σου!τι θα πει αν ειναι βαρβατος ή οχι? ξαφνικα την εχουν δει οι περισσοτεροι βαρβατοι και σκληροι και ολοι οι υπολοιποι τους φαινονται μετριοτητες και λιγοι και φλωροι..ελεος! Τα προσωπικα κομπλεξ του ο καθενας καταληξαμε να αποδιδει στον ευνουχισμο και στους γκευ! Ποιους ευνουχισαν οι γυναικες?? Μαλλον ετσι νιωθουν αυτοι που νομιζαν οτι η θεση της γυναικας θα εμενε ιδια με πριν απο 80 χρονια!

Αφηνω τα πολυ μπρουταλ για αλλους!

Εχμ

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 13:18, 04-08-10:

1. Το πρωτο μου μηνυμα ''φερτε μου εναν αντρα βαρβατο'' ηταν ειρωνικο
2. Το θεμα ειναι να νιωθεις ασφαλεια με τον συντροφο σου!τι θα πει αν ειναι βαρβατος ή οχι? ξαφνικα την εχουν δει οι περισσοτεροι βαρβατοι και σκληροι και ολοι οι υπολοιποι τους φαινονται μετριοτητες και λιγοι και φλωροι..ελεος! Τα προσωπικα κομπλεξ του ο καθενας καταληξαμε να αποδιδει στον ευνουχισμο και στους γκευ! Ποιους ευνουχισαν οι γυναικες?? Μαλλον ετσι νιωθουν αυτοι που νομιζαν οτι η θεση της γυναικας θα εμενε ιδια με πριν απο 80 χρονια!

Αφηνω τα πολυ μπρουταλ για αλλους!

Εχμ
1. Χαιρομαι...
2. Κι εδω συμφωνω μαζι σου... Αν και αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι ενω γενικως διατυμπανιζετε οτι θελετε εναν αντρα καλο ευαισθητο κλπ κλπ... Αυτον που θα χαρακτηριζαν πολλοι φλωρο... Πατε και κολλατε σε ατομα με ακριβως τον αντιθετο χαρακτηρα... Και ή προσπαθειτε να τους μετατρεψετε σε φλωρους(χαριν συντομιας χρησιμοποιω τον ορο) ή αν δεν τα καταφερετε και δεν σας φερθει σωστα γκρινιαζετε και λετε την κλασσικη πλεον ατακα: "Μα τι εχω εγω?? Τον μαλακομαγνητη??"... Και λεω εγω με το μικρο μου μυαλο... Ρε μπας και δεν ειναι ο μαλακομαγνητης και ειναι οτι κατι μεσα στο μυαλο σας λειτουργει στραβα κι αλλα λετε κι αλλα κανετε???

Κι ετσι πληθαινουν και οι gay... Που συνηθως ειναι οι "φλωροι" που λογω της παραπανω συμπεριφορας δεν μπορουν να βρουν κοπελα... Και ισως τελικα εδω να κολλαει το οτι δεν γινεται καποιος gay απο επιλογη...

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:07, 04-08-10:

Προσωρινό κλείδωμα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους