Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,040 μέλη και 2,416,945 μηνύματα σε 75,383 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 538 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ναρκωτικά και εξαρτήσεις

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 21:21, 04-07-05:

δεν ειναι και το ποιο ευκολο θεμα αλλα θα ηθελα την γνωμη σας
δεν υπαρχει διαχωρισμος σκληρα- μαλακα
οτι και να ψηφισετε να θυμαστε οτι τα ναρκωντικα σκοτωνουν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε: στις 21:39, 04-07-05:

Στο θέμα των ναρκωτικών είμαι φοβερά αρνητική...
Απορώ πώς υπάρχουν άνθρωποι μετά από τόση ενημέρωση, που εξακολουθούν να παίρνουν κι ακόμα χειρότερα να υπάρχουν νέοι άνθρωποι που θέλουν να δοκιμάσουν...
Δεν μπορεί τα ναρκωτικά να είναι διέξοδος για τα όποια πρόβλήματα αντιμετωπίζει ο καθένας μας, αλλά μονόδρομος για την καταστροφή.
Μ Α Κ Ρ Ι Α!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 21:49, 04-07-05:

δεν υπαρχει διαχωρισμος σκληρα- μαλακα
Καλα μην είσαι τόσο απόλυτη. Η καφεΐνη και η νικοτίνη είναι μαλακά.
Μονο περιστασιακός χρήστης καφεΐνης εγώ (Αν και η αδερφή μου λέει οτι κάνω και βαριά χρήση internet.)
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 21:51, 04-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Καλα μην είσαι τόσο απόλυτη. Η καφεΐνη και η νικοτίνη είναι μαλακά.
εννοω στο δικο μου post ρε παιδακι μου... δλδ οτι και να χει καποιος δοκιμασει μπαινει στο ναι δεν εχει σημασια αν ειναι φουντα ή κοκα πχ
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 22:06, 04-07-05:

See, I think drugs have done some good things for us, I really do.
And if you don’t believe drugs have done good things for us, do me a
favor: go home tonight and take all your albums, all your tapes and all
your cds and burn em. Cause you know what? The musicians who’ve made
all that great music that’s enhanced your lives throughout the years..?
Rrrrrrrrrrrrreal fucking high on drugs.
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 22:15, 04-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain
Rrrrrrrrrrrrreal ****ing high on drugs.
παλιοτερα πιστευα και γω οτι το lsd εφτιαξε το purple haze και οχι ο Hendrix...τωρα πια ξερω οτι τα ναρκωντικα δεν γενουν ταλεντα αλλα δικαιολογιες...
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 00:04, 05-07-05:

The musicians who’ve made
Και πάλι κακό τους έκαναν.
Παράθεση

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O trobas έγραψε: στις 00:09, 05-07-05:

μακρια και παλι μακρια
στη χωρα που ειμαι εχουνε πολι απελευθερωμενη σταση στα ναρκωτικα και βλεπο καθιμερινα κοσμο να λιωνει τον εγκεφαλο του...τι να πο...δεν υπαρχει δικαιολογια...ειναι στιγνη εκμεταλλευση για τους εμπορους και τα χαζα παραμυθιαζονται οτι ξεχνανε τα προβληματα τους, οτι βρισκουν εμπνευση κτλ κτλ
μη καιτε αδικα το φυτιλι σας...
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 00:14, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain
Τελείως out.. Παλιά τα έκαναν επειδή ήταν "μόδα", το έκαναν όλοι.. Σήμερα που έχει ξεπεραστεί δε βγαίνει κανείς στη σκηνή μαστουρωμένος. Πολλοί λένε ότι αυτή η μαστούρα να σε βοηθάει να βγάλεις κάποια σύνθεση που έχεις μέσα σου αλλά αν το έχεις σου θα βγει ούτως ή άλλως.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 00:25, 05-07-05:

drugs? what drugz? oooh! these drugzzz...

ps. περα απο την πλάκα πέρνοντας drugs απλά πατάτε το κουμπάκι 1. για την εξαθλίωση και 2. για τον θάνατο! Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι "μπου κακα" αυτον μακριά επειδή φτιάχνετε ή σνιφάρει... εχω χάσει 2 φιλαράκια μου απο "coctails" και έχω δεί πολλές άσχημες καταστάσεις δίπλα μου! καλό είναι να ξέρεις για να μπορείς να επιλέξεις και όχι να αντιμετωπίζουμε τα ναρκωτικά ως ακόμα ενα θέμα ταμπού.
Πλέων με τον κατεγισμό πληροφοριών που δεχόμαστε κάθε μέρα, τα jankyez είναι άξια της μοίρας τους. Παίζουν μαύρο-κόκκινο στη ρουλέττα για τη ζωή τους. Για μένα είναι δηλοί για να αντιμετωπίσουν την ζωή και επέλεξαν αυτόν τον δρόμο για να τραβήξουν την προσοχή των άλλων!

ps. Το avatar θα το κρατήσω για λίγες μερες και το αφιερώνω στον κολλητό που αγάπησε το χιόνι και έφυγε μακριά...
Παράθεση

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O trobas έγραψε: στις 00:46, 05-07-05:

ayto sto avatar ειναι ενα αυγο που σπαει σαν τον εγκεφαλο με ναρκωτικα?
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:24, 05-07-05:

Δεν έχω κάνει αλλά u never know...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:32, 05-07-05:

Όχι δεν έχω αποκτήσει κανενός είδους εθισμό αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Πάντως δεν το επιδιώκω! Ούτε καπνίζω καν.

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ps. Το avatar θα το κρατήσω για λίγες μερες και το αφιερώνω στον κολλητό που αγάπησε το χιόνι και έφυγε μακριά...
R.I.P
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 02:33, 05-07-05:

Αν και είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω πολλές φορές δεν το έκανα... Όχι τόσο από αποψη, γιατί νομίζω ότι το τσιγάρο ή το ποτό δεν είναι καλύτερα από το χασίς, απλά εκείνες τις συγκεκριμένες περιόδους δεν ήμουν σίγουρη για το αν θα είχα τον έλεγχο. και δεν θα ήθελα ποτέ μια δοκιμή να καταλήξει σε συνήθεια ή ακόμα χειρότερα σε εθισμό...
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:37, 05-07-05:

Οπως και να χει ο καθενας ειναι καλο να βαζει τα ορια του..Αν και δεν ειμαι και πολυ σιγουρη οτι σ'αυτα τα θεματα παιζουν ορια και περιθωρια για πειραματισμους :S
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 04:05, 05-07-05:

Μακριά
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:55, 05-07-05:

Δεν έχω πάρει και ούτε σκέφτομαι να πάρω.Θεωρώ όπως και το τσιγάρο πως δνε σου προσφέρει τίποτα απολύτως παρά μόνο κακό,τα ναρκωτικά μεγαλύτερο ακόμη κακό. κα δεν μπορώ να ακούω τις δικαιολογίες χώρισαν οι γονείς μοπυ και πήρα. και που πήρες ναρκωτικά ρε φίλε τί έγινε?τα ξαναβρήκαν και είστε μαι ευτυχισμένη οικογένεια??(παράδειγμα λέω)
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:06, 05-07-05:

Ταμ ναρκωτικά όπως και το τσιγάρο δεν είναι διέξοδος αλλα αυτοκαταστροφή του οργανισμού σου. Εθισμός ξέρω τι σημαίνει γιατί κάπνιζα 11 χρόνια 1.5 με 2 πάκέτα ανα μέρα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος επιλέγει να μπεί και να βάλει τους δικούς του μέσα σε μία τέτοια κατάσταση. Κανένας δεν σε πιέζει να το κάνεις είναι επιλογή και μην ακούσω μαλα@#@# ότι ήταν αδύνατος χαρακτήρα η τον παρασείρανε αν θές και έχεις έστω IQ πάνω απο 10 δεν μπλέκεις είναι σαν να παίζεις ρώσικη ρουλέτα και να περιμένεις να κερδίσεις
Παράθεση

PowerZ

Νεοφερμένος

H PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H PowerZ έγραψε: στις 13:52, 05-07-05:

ναι εχω δοκιμασει και μαλιστα δεν εμεινα απλα στην δοκιμη ημουν καλη πελατισα τους.ολα αυτα πριν 3 χρονια.μην φανταστειτε καμια ηρωινη, χορτο πιο πολυ και κουμπια μεχρι που πηγα να δω τα ραδικια αναποδα και ολα κοπηκαν μαχαιρι..
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:44, 05-07-05:

Δεν εχω παρει και ελπιζω να μην παρω ποτε. Αλλα ξερω αρκετα ατομα (και το ενα πολυ κοντινο) που περνουν αν και οχι τα δυνατα και οχι συνεχια.. .Το ενα ειναι 50 και ακομα περνει... Και αρκετα συχνα μαλιστα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια