Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,087 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα;

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:54, 05-07-05:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 13:07, 05-07-05:

τρελο respect για τα κουμπακια σου

χαλαρα τον κιτρινομουρη θα εκανα γιατι δεν ενακατευομαι στα ξενα κρεβατια...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:24, 05-07-05:

Βασικά τίποτα από τις επιλογές που έχεις βάλει
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι....
Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω....

Σίγουρα το να την "δώσω" στον αδερφό μου θα ήταν από τις τελευταίες επιλογές μου, και θα το έκανα μόνο αν από την κουβέντα ανακάλυπτα ότι έχω κάνει λάθος εκτίμηση για την κολλητή μου και πρόκειται για ένα τσουλ*κι

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 13:27, 05-07-05:

Δεν έχω αδερφό... έχω αδερφή και πίστεψέ με δεν υπάρχει περίπτωση να το έκανε ποτέ! ή τουλάχιστον δεν θα μου το έλεγε και γενικά θα προτιμούσε να το μάθει η αδερφή μου παρά εγω...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:30, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Βασικά τίποτα από τις επιλογές που έχεις βάλει#
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι....
Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω....

Σίγουρα το να την "δώσω" στον αδερφό μου θα ήταν από τις τελευταίες επιλογές μου, και θα το έκανα μόνο αν από την κουβέντα ανακάλυπτα ότι έχω κάνει λάθος εκτίμηση για την κολλητή μου και πρόκειται για ένα τσουλ*κι#
Κοίτα και πάλι το poll σε κάλυψα τώρα?

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:33, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Κοίτα και πάλι το poll σε κάλυψα τώρα?#

πλέον ψήφησα και γω!
σωστή κίνηση! ευχαριστώ

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 14:33, 05-07-05:

Ξέχασες το "Δέν το λέω στον αδερφό μου αλλά πάω και λέω στην κολλητή απο το τηλέφωνο οτι τα ξέρασα όλα. Μετά βάζω μια πολυθρόνα εξω απο το δωμάτιο/σπίτι του αδερφού μου και φτιάχνω ποπ κόρν".

Μάλλον θα το συζητούσα (βλέπε επιλογή 1) πρώτα αλλά είναι πολύ χλωμή η περίπτωση να καταφέρει να με αποτρέψει απο το να το ξεράσω. Θα έδινα την ευκαιρία πάντως να το πεί η ίδια.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:37, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Ξέχασες το "Δέν το λέω στον αδερφό μου αλλά πάω και λέω στην κολλητή απο το τηλέφωνο οτι τα ξέρασα όλα. Μετά βάζω μια πολυθρόνα εξω απο το δωμάτιο/σπίτι του αδερφού μου και φτιάχνω ποπ κόρν".

Μάλλον θα το συζητούσα (βλέπε επιλογή 1) πρώτα αλλά είναι πολύ χλωμή η περίπτωση να καταφέρει να με αποτρέψει απο το να το ξεράσω. Θα έδινα την ευκαιρία πάντως να το πεί η ίδια.
ʼκου τι είπε ο άνθρωπος! Δεν φτάνει που ξεκινάει τον 3ο παγκόσμιο θέλει να το απολαύσει κιόλας με ποπ κόρν. Ιδανικός ακούγεσε για να ανακοινώσεις άσχημα νέα σε κάποιον

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:40, 05-07-05:

Συζητάω πρώτα...εννοείται και μετά βλέποντας και κάνοντας!Κάτι τέτοιες στιγμές χαίρομαι που ο αδερφούλης μου είναι μικρότερος και έχει και κοπελιά

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 15:23, 05-07-05:

ʼκου τι είπε ο άνθρωπος! Δεν φτάνει που ξεκινάει τον 3ο παγκόσμιο θέλει να το απολαύσει κιόλας με ποπ κόρν.
Όχι δέν εννοούσα οτι θα έκανα αυτο οταν είπα "Θα έδινα την ευκαιρία πάντως να το πεί η ίδια. "
Απλά θεώρησα οτι έλειπε σαν η κλασσική τελευταία χιουμοριστική επιλογή του poll.

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 00:28, 06-07-05:

Ακόμα και ο αδερφός μου να είχε κάνει την λαδιά δεν θα τον κάλυπτα. Δεν θα το έλεγα η ίδια, αλλά θα έκανα μια συζήτηση και θα τους πίεζα να το ομολογήσουν στον άλλον. Το καλύτερο θα ήταν να μην το μάθαινα...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:35, 06-07-05:

Ανακριβια νο1) Δεν εχω αδερφο
Ανακρινια νο2) Δεν εχω κολιτη...

Παντος θα το ελεγα στον αδερφο μου και απο εκει και περα μπορω να ειμαι φιλος και με τους δυο και να τα βρουν μεταξυ τους

Παράθεση

Κain

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κain
Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Κain έγραψε στις 02:00, 06-07-05:

Θα το ελεγα στον αδερφο μου.
Απο την στιγμη που εχω αριστες σχεσεις και με τους δυο, απο εκει και υστερα ειναι θεμα ιεραρχιας...
Και στο φιναλε εκανες την μαμακια στον αδερφο μου, κανεις και ακομα και ερχεσαι και μου το λες!
Οχι οτι ειμαι ο ρουφιανος, αλλα στο φιναλε στον αδερφο μου τα φορεσες, οχι στον γειτονα!
Γιατι;
Για παρηγορια;
Η για να το βγαλεις απο μεσα σου.Αν ειναι γι αυτο καλλιτερα να πηγαινες στον παππα.

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 10:55, 06-07-05:

Θα έδινα χρονικό όριο να το πει η ίδια στον αδερφό μου και αν ξεπερνούσε αυτό το όριο θα το έλεγα εγώ..

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:53, 06-07-05:

Επειδή δεν έχω αδελφο, αλλάζω λίγο τις καταστάσεις και βάζω τον κολλητό μου να έχει απατήσει την αδελφή μου. Πειράζει?
Σαφώς και θα το συζήταγα πρώτα μαζί του, αλλά θα έπεφτε και χοντρό μπινελίκι κατά τη διάρκεια της συζήτησης. Θα του έλεγα ότι δεν θα πω τίποτα αν από εδώ και στο εξής γίνει υπόδειγμα συντρόφου, διαφορετικά τον Αρτέμη Μάτσα τον θυμάσαι? Ε, αυτό ακριβώς θα γινόμουν!

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:22, 06-07-05:

Εγώ θα το έλεγα στην αδερφή μου.
Αφού τον έβριαζα,την αδερφή μου έπρεπε να κερατώσει?? και μόνο που το σκέφτηκα νευρίασα

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 16:26, 06-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Εγώ θα το έλεγα στην αδερφή μου.
Αφού τον έβριαζα,την αδερφή μου έπρεπε να κερατώσει?? και μόνο που το σκέφτηκα νευρίασα
Αφού με την αδερφή σου τα έχει ποιόν θα κερατώσει τον περιπτερά? Καλά μην πας να τον πλακώσεις απο τα νευρα σου τώρα

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 09:21, 13-07-05:

Αν μιλάμε για κολλητό/ή, και όχι για απλό/ή φίλο/η, σαφώς και θα το συζητούσα πρώτα. Δεν παίζουνε μ'αυτά.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι αν κεράτωναν την αδερφή μου θα με πείραζε περισσότερο από ότι αν κεράτωναν τον αδερφό μου για κάτσε, δεν είναι λογικό αυτό...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 09:24, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Αν μιλάμε για κολλητό/ή, και όχι για απλό/ή φίλο/η, σαφώς και θα το συζητούσα πρώτα. Δεν παίζουνε μ'αυτά.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι αν κεράτωναν την αδερφή μου θα με πείραζε περισσότερο από ότι αν κεράτωναν τον αδερφό μου για κάτσε, δεν είναι λογικό αυτό...
Τώρα που το λες, κι εμένα! ʼραγε γιατί συμβαίνει αυτό?

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:27, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Τώρα που το λες, κι εμένα! ʼραγε γιατί συμβαίνει αυτό?
Λογικότατο είναι! Πάντα υπάρχει μια μεγαλύτερη ευαισθησία όσο αφορά τις κοπέλες απο τα αγόρια. Όχι μόνο στο θέμα κέρατο αλλα σε όλλα.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 09:33, 13-07-05:

Για να φτάσει στο σημείο να μου το πει σημαίνει ότι το έχει μετανοιώσει.Όσο κολλητή και να είσαι με κάποια πολύ δύσκολα της εκμυστηρεύεσαι ότι τα "φοράς"στο αδερφάκι της.Η κίνηση της θα μου έδειχνε ότι είτε θέλει να εξιλεωθεί είτε θέλει βοήθεια για να κατανοήσει τη σχέση της.Στην περίπτωση αυτή θα το συζητούσα μαζί της χωρίς να αποκαλύψω τίποτα.Αν πάλι την έπιανα εγώ,χωρίς η ίδια να μου έχει πει κάτι,τότε θα μιλούσα σε εκείνη και θα απαιτούσα να ξεκαθαρίσει με τον αδερφό μου.Αν δεν το έκανε...δεν έχω σκεφτεί μέχρι εκεί.

Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 13:19, 13-07-05:

Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω............αν και ποτε δεν ειχα κολλητη ......

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 22:52, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina21
Το συζητάω εκτενέστερα μαζί της να δω το πως και το γιατί σαν κολλητή της που είμαι Και από τα συμπεράσματα που θα βγάλω από αυτή τη κουβέντα, μετά θα αποφασίσω για το τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω............αν και ποτε δεν ειχα κολλητη ......
κι εγώ τί να πω που όυτε αδερφό είχα ποτέ??

Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 08:36, 14-07-05:

κι εγώ τί να πω που όυτε αδερφό είχα ποτέ??
θα πεις οτι εισαι με το μερος του αδερφουσου γιατι το αιμα νερο δεν γινεται

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 09:30, 15-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina21
θα πεις οτι εισαι με το μερος του αδερφουσου γιατι το αιμα νερο δεν γινεται#
Το είπα με το μέρος της αδερφής μου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πίσω στα σχολεία - Από djimmakos
      Το θέμα έχει λάβει 1892 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-17 στις 18:51.
    • Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα - Από anni1988
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-13 στις 12:09.
    • Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα; - Από H-M
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-10-10 στις 12:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους