Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,229 μηνύματα σε 74,996 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 516 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:47, 15-08-06:

How about.....
να πάρεις ένα εξαιρετικά μικρό στριγκάκι που θα κοστίζει και πολύ λίγο γιατί θα είναι σκέτο κορδόνι και να πάρεις και το στίκ....
Το κόνσεπτ είναι.... φοράς το στρίνκ και παίζεις με το στίκ στο χέρι σαν μπεγλέρι μπροστά του...

Νομίζω ότι θα είναι το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να του κάνεις!!!
(το στίκ εννοώ......... )

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:17, 15-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
How about.....
να πάρεις ένα εξαιρετικά μικρό στριγκάκι που θα κοστίζει και πολύ λίγο γιατί θα είναι σκέτο κορδόνι και να πάρεις και το στίκ....
Το κόνσεπτ είναι.... φοράς το στρίνκ και παίζεις με το στίκ στο χέρι σαν μπεγλέρι μπροστά του...

LOOOOOOL!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:13, 15-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από paikths
υπαρχει usb stick 1gb μονο με 32 ευρω? ή θα συμπληρωσεις?
Ναι εχει βγαλει η Kingston μια φτηνη σειρα και το 1 GB κοστιζει γυρω στα 30-35 :-)
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 18:03, 15-08-06:

How about.....

πω πω τι σου εχει κανει ο εγγαμος βιος........
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 23:22, 15-08-06:

Τι να πάρω με 32 ευρώ;
32 σοκολάτες.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:32, 16-08-06:

Θες να την παχύνεις καλέ;
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:17, 16-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
πω πω τι σου εχει κανει ο εγγαμος βιος........

δεν σε εννόησα... μου έκανε καλό ή κακό?
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:40, 16-08-06:

Εκτός θέματος έτσι
Φτάνουν καλέ 32? γυναικεία εσώρουχα? Sorry αλλά είχα τελειώς διαφορετική αίσθηση!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 09:49, 16-08-06:

δεν σε εννόησα... μου έκανε καλό ή κακό?
παντα καλο, πολυ απλα γιατι το αξιζες
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:49, 16-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Εκτός θέματος έτσι
Φτάνουν καλέ 32? γυναικεία εσώρουχα? Sorry αλλά είχα τελειώς διαφορετική αίσθηση!
υπάρχει στριγκάκι με 5 ευρά και άλλο με 105.... είναι ανάλογα τον πισινό....
είναι επιδέξιος ώστε να φοράει μεταξωτά?
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε: στις 17:51, 16-08-06:

Μπα, μάλλον ο "επιδέξιος" δε χρειάζεται μεταξωτά!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:22, 17-08-06:

τελικά τί πήρες?
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 11:44, 13-09-06:

Καλημέρα!
Για πειτε ιδεες για δυο δωρακια που πρεπει να παρω σε 2 φιλες μου....
Εσεις το θα περνατε?
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:56, 13-09-06:

Να σου πούμε βρε καλό μου αλλά πες μας και την περίσταση... έχει σημασία....
Επέτειος? Γιορτή? Γεννέθλια?

και επίσης... το σημαντικότερον... ΠΟΣΟ περίπου να κοστίζει το ΚΑΘΕ δωράκι?
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 11:57, 13-09-06:

Εμένα προσωπικά μ' αρέσουν πολύ οι μεγάλες και χρωματιστές με σχεδιάκια κούπες!!!! Το καλύτερο δώρο ..ειδικά αν θες να σε θυμούνται όταν θα΄πίνουν τον καφέ τους ή την ζεστή σοκολάτα τους Υπάρχουν και κούπες με μηνυματάκια πάνω γραμμένα... του τύπου: "πόσο θα θελα να πιω καφέ με τους φίλους μου" και τέτοια Είναι πολύ γλυκό δώρο...και αν θες μπορείς να το συνοδέψεις και με κάτι άλλο!
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 13:34, 13-09-06:

Δεν ειναι κατι συγκεκριμενο,γιορτη κλπ....Αυτες μου εστειλαν η μια μια μπλουζιτσα κ η αλλη μια κουπα με το ονομα μου.....Θελω κ εγω να τους στειλω κατι αντιστοιχο...Αμα παρω τα ιδια δε λεει
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:49, 13-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsus
Δεν ειναι κατι συγκεκριμενο,γιορτη κλπ....Αυτες μου εστειλαν η μια μια μπλουζιτσα κ η αλλη μια κουπα με το ονομα μου.....Θελω κ εγω να τους στειλω κατι αντιστοιχο...Αμα παρω τα ιδια δε λεει
θα τους πάρεις λοιπόν από ένα ωραιότατο αρκουδάκι και θα το συνοδεύεις και με μία καρτούλα που θα λέει....
"επειδή είσαστε ξεχωριστές για μένα, αποφάσισα να αποχωριστώ μέρος της προσωπικής μου φρουράς και να σας στείλω από ένα σωματοφύλακα για τις νύχτες που δεν είμαστε όλοι μαζί"

αυτο αν γνωρίζονται μεταξύ τους (υποψην τα αρκουδάκια ΠΡΕΠΕΙ να είναι ολόιδια)

Αν δεν γνωρίζονται μεταξύ τους, μπορείς επίσης να δωσεις από ένα αρκούδι στην κάθε μία με την ίδια καρτουλα μονο που θα μετατρέψεις τον καρτελάκι αντίστοιχα από πληθυντικό σε ενικό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:49, 13-09-06:

Νομίζω ότι καμία κοπέλα δεν λέει "όχι" στα καλλυντικά. Πήγαινε σε κάποιο αντίστοιχο κατάστημα και ζήτα τη βοήθεια κάποιας πωλήτριας λέγοντάς της το ποσό που διαθέτεις και τα χρώματα των κοριτσιών (ξανθιές, μελαχροινές κ.λ.π.)
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:33, 13-09-06:

Πήγενε στα καταστήμανα svarofski έχει κολιε, σκουλαρικια, βραχιόλια και παρότι είναι κυριλέ μπορεί να βρείς κάτι σχετικά οικονομικό
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

O tsus έγραψε: στις 14:37, 13-09-06:

Λοιπον,για τα σκουλαρικια κλπ δεν υπαρχει περιπτωση, γιατι της εχουν παρει πολλα αλλοι απο την παρεα........Οσο για τα καλλυντικα ειναι λιγο ρισκο!
Αυτο με τα αρκουδακια ενδιαφερον ακουγεται, αλλα μονο για τη μια....Αυτη που μου πηρε μπλουζα ομως δε λεει να της παρω αρκουδακι...τι λετε?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους