Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,240 μηνύματα σε 75,067 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 480 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες και προτάσεις για δώρα

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:35, 07-11-06:

φωτογραφικη ψηφιακη σε τι ιμές παίζουν?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:23, 03-12-06:

καθότι επίκαιρο παλι πλέον, το επαναφέρω μαζί με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ερώτημα....

θα είμαστε φιλοξενουμενοι ΟΛΕΣ τις γιορτες σε σπιτι φιλικου ζευγαριου....
φυσικά και θέλω να πάω με γεμάτα τα χέρια μου με δώρα....
ενα για το σπιτι, ένα για αυτόν κι ένα για αυτη....
το για το σπιτι είναι ευκολο....
τα προσωπικά δωρα δεν ξέρω τι να κάνω, δεδομένου ότι ζουν πολυ μακρυα (Ορεστιάδα ) και εδω και αρκετο καιρο δεν έχω την επαφη του να ξέρω τι τους λείπει ή τι θα ήθελαν....
Οποτε? ζητάω εσας
Βοηθητικά στοιχεία....
Ο άντρας στρατιωτικός (μπλιαξ ) πολύ εύσωμος και με χιούμορ!
Η κοπελα ασφαλίστρια επισης ευσωμη και επισης με χιουμορ!
Παιδάκια δεν έχουν (Ακομα) και ηλικία 32-35 περιπου (δεν εχω ζητήσει και ταυτότητα )

heeeeeeeeeeeeeeelp

edit
μπορώ να διαθέσω γυρω στα 150 ευρώ και για τους δυο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:51, 04-12-06:

Τι στρατιωτικός είναι, Κουέ μας;
Επίσης, πού μένεις; Η Νέα Ερυθραία είναι πολύ εκτός του βεληνεκούς σου;

Α, ή κάτι τέτοιο...

Ή με ανάλογα αξεσουάρ...

Ή κάτι τέτοιο...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 04-12-06 στις 16:54.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 18:54, 04-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
καθότι επίκαιρο παλι πλέον, το επαναφέρω μαζί με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ερώτημα....

θα είμαστε φιλοξενουμενοι ΟΛΕΣ τις γιορτες σε σπιτι φιλικου ζευγαριου....
φυσικά και θέλω να πάω με γεμάτα τα χέρια μου με δώρα....
ενα για το σπιτι, ένα για αυτόν κι ένα για αυτη....
το για το σπιτι είναι ευκολο....
τα προσωπικά δωρα δεν ξέρω τι να κάνω, δεδομένου ότι ζουν πολυ μακρυα (Ορεστιάδα ) και εδω και αρκετο καιρο δεν έχω την επαφη του να ξέρω τι τους λείπει ή τι θα ήθελαν....
Οποτε? ζητάω εσας
Βοηθητικά στοιχεία....
Ο άντρας στρατιωτικός (μπλιαξ ) πολύ εύσωμος και με χιούμορ!
Η κοπελα ασφαλίστρια επισης ευσωμη και επισης με χιουμορ!
Παιδάκια δεν έχουν (Ακομα) και ηλικία 32-35 περιπου (δεν εχω ζητήσει και ταυτότητα )

heeeeeeeeeeeeeeelp

edit
μπορώ να διαθέσω γυρω στα 150 ευρώ και για τους δυο
σκουλαρίκια με κρεμαστο στο λαιμο ή φουλάρι

μια πίπα ή ενα πακέτο καλής ποιοτητας πουρα ή μια ασημένια θήκη για τσιγαρα
σορι αλλα τα ειχα γραψει πιο ωραία αλλα μου σβήστηκαν 2 φορες
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:48, 05-12-06:

Προτεινω μονο να αποφυγεις ρουχα, γιατι σε περιπτωση αλλαγης, ζονκ.

Για την κοπελα μπορεις να παρεις ενα ακριβο αρωμα, μια ζωνη, μια τσαντα, εσωρουχα, αξεσουαρ..

Για το παιδι, αρωμα (ε σε εναν απ'τους δυο τελος παντων :p), κατι κομπιουτεριστικο αν ασχολειται, κατι τυπου mp3player..Αυτα μου ρχονται τωρα :X
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 10:44, 05-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Προτεινω μονο να αποφυγεις ρουχα, γιατι σε περιπτωση αλλαγης, ζονκ.

Για την κοπελα μπορεις να παρεις ενα ακριβο αρωμα, μια ζωνη, μια τσαντα, εσωρουχα, αξεσουαρ..

Για το παιδι, αρωμα (ε σε εναν απ'τους δυο τελος παντων :p), κατι κομπιουτεριστικο αν ασχολειται, κατι τυπου mp3player..Αυτα μου ρχονται τωρα :X
συμφωνώ με το άρωμα αρκει να είναι μέτριας έντασης, ουτε πολύ ελαφρύ ούτε πολύ βαρύ , γιατι λογικα δεν ξέρεις το γούστο της.....
Παράθεση

Amelie

Νεοφερμένος

H Amelie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Amelie έγραψε: στις 17:20, 06-12-06:

Για την κοπέλα ένα άρωμα ή ένα πολύ ωραίο φουλάρι ή ένα πορτοφόλι δερμάτινο...
για τον κύριο της οικογένειας γκάτζετ...ή μπορείς να του πάρεις ένα καλό ποτό...Ξέρω και μαγαζί που κάνει αποκλειστικές εισαγωγές και έχει πολύ ψαγμένα ποτά..(αν θες πες μου να σου στείλω με pm τα στοιχεια γιατί δεν ξέρω αν πρέπει να το βάλω εδώ..)
Στο μαγαζί με τα ποτά που σου λέω μπήκε μια κοπέλα και πήρε ένα ποτό 30 ετών δώρο για τον καλό της που έκλεινε τα 30...Εγώ το βρήκα πολύ πολύ πρωτότυπο...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:27, 06-12-06:

Δεν μου λετε και εμενα τι να παρω στην κοπελια μου; (εχει γενεθλια λιγες μερες πριν τα χριστουγεννα και μετα καπακι ειναι και τα χριστουγεννα)
Σκευτικα να τις παρω καμια μπλουζα με καπιο απο τα αγαπημενα της συγκροτιματα αλλα τα μαγαζια που εχουν τετιες μπλουζες ειναι πλεων κλειστα. μετα σκευτικα να της παρω κατι απο ρεζερβα αλλα στο site που κοιταξα δεν ειχε τπτ που να ειναι αρκετα ιδιετερο.... Ριχτε καμια ιδεα!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:32, 06-12-06:

Krone από ίντερνετ παίζει να πάρεις κάτι;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:34, 06-12-06:

Σαν τι;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:30, 06-12-06:

Ε, τις μπλούζες που θες, για παράδειγμα, τις βρίσκεις!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:07, 06-12-06:

ΔΕν εχω υποψην καπιο Ελληνικο e-shop που να πουλαει τετιες μπλουζες, ξερεις θελω ελληνικο για να μπορω να πληρωσω με αντικαταβολη
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε: στις 03:28, 08-12-06:

Πάντως εγώ πρώτη φορά στην ιστορία δεν έχω καμία απολύτως ιδέα για κανένα δώρο . Έμπνευση γιοκ! Α, μπα κάτι δεν πάει καλά. Άλλες χρονιές είχα τόσες ιδέες και μπορούσα να φάω το φοιτητικό επίδομα άνετα, φέτος τίποτα... .
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 15:44, 13-12-06:

Χριστουγεννα ηρθαν και μη μου πειτε οτι δεν το σκεφτεστε ηδη;
Τι δωρα θα κανετε στους γονεις σας; Στα αδερφια σας; Στο ετερον ημισυ; Στους κολλητους; Σε οποιονδηποτε αλλο;

Και τι θα θελατε να σας κανουν αλλα δεν μπορειτε να το ζητησετε;

Αντε μπας και παρω καμια ιδεα...
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 15:46, 13-12-06:

Δε θα κάνω κανένα δώρο στην οικογένεια.
Θα στείλω όμως κάρτα στους φίλους μου που θα φύγουν στα σπίτια τους και στο ανηψάκι μου που είναι Αγγλία θα στείλω ένα παιχνιδάκι.

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 15:57, 13-12-06:

hacuna καλό τόπικ γιατί έχω στερέψει κ γω από ιδέες...

βασικά χτές πήρα στον παπού έναν Ατλα που ήθελε του 2004 κ καταχάρηκε!!

στην μαμα σκεφτόμουν καμιά τσάντα ή μια υπέροχη τσαγιέρα-κοτα που είδα (αλλά κάνει τα μαλλιοκέφαλά μου)...
στον αδελφό είμαι ανάμεσα σε δίσκο pink floyd, παρτιτούρες-βιβλίο για κιθάρα, ή τα χαμένα επεισόδια του βιου κ της πολιτείας του μακ ντακ που βγήκε σε βιβλίο...

στον μπαμπα, ιδέα δεν έχω, κάτι πάντος με φωτογραφία.

στο αμόρε καμιά πρωτοτυπη ιδέααα;;
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:01, 13-12-06:

Χμμμμ, δεν ξέρω..
Στη μαμά μου μάλλον θα της πάρω κάτι για το σπίτι. Στον πατέρα μου δεν έχω ιδέα... Θα δω.
Στο αγόρι μου του έω αγοράσει ήδη δώρο
Στην κολλητή μου θέλω να πάρω ένα πολύ όμορφο καθρεφτάκι που βρήκα σε ένα μαγαζί στην Ερμού αλλά είναι ακριβό ρε γμτ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:05, 13-12-06:

Για αμόρε: ψάξτε μακαρόνια σε περίεργα σχήματα (από σχήμα... πέους, μέχρι χριστουγεννιάτικου δέντρου και καρδούλας) και μαζί με κάτι άλλο, υποσχεθείτε... ιδιαίτερο τραπέζι!
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:12, 13-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Για αμόρε: ψάξτε μακαρόνια σε περίεργα σχήματα (από σχήμα... πέους, μέχρι χριστουγεννιάτικου δέντρου και καρδούλας) και μαζί με κάτι άλλο, υποσχεθείτε... ιδιαίτερο τραπέζι!
ωχ! καλά είσαι απερίγραπτη!!! που τα βρίσκεις αυτά;; υπάρχουν συγκεκριμένα μαγαζία, ή μήπως δεν υπάρχουν πουθενά;!;!
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:12, 13-12-06:

Μακαρόνια σε σχήμα πέους? Ήμαρτον

Εγώ είμαι τόσο πίσω που του πήρα κασέτα super mario για το nintendo ds??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους