Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,468 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 374 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 18:31, 22-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Πωπω δεν έχω χειρότερο. Με αηδιάζει αυτή η λέξη.
και μενα! μπορω να βαρεσω ανθρωπο εκεινη την στιγμη!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 18:44, 22-08-10:

Το ψήνεις; /Ψήνεσαι; /Ψήσου!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΥΡΟΠΙΤΑ.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:52, 22-08-10:

να με αποκαλούν "μωρή"
συμφωνω,, το συχαινομαι..

τις γυναικες δηλαδη που το λενε..και αυτες που το δεχονται..

υποτιμαει-βρωμιζει το Θηλυκο..

"Τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη" κλπ εμετικα..
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 22:31, 22-08-10:

δε μπορώ να θυμηθώ κάτι που σιχαίνομαι....
δυστυχώς και ευτυχώς, κάποιες φράσεις τις υιοθετούμε και κάποιες τις απορρίπτουμε....
συνήθως έχουμε την ιδιότητα, να αναπαράγουμε κάτι που μας αρέσει και να μη δίνουμε σημασία σε αυτό που δεν....
μερικές φορές, παίζει ρόλο ποιος και πως το λέει..., μπορεί να ακουστεί εντελώς διαφορετικά και να μας προξενήσει διαφορετικά συναισθήματα..., δε νομίζεις;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε: στις 00:48, 23-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
και μενα! μπορω να βαρεσω ανθρωπο εκεινη την στιγμη!

εγω εχω βαρεσειεφαγε μια ωραιοτατη κλωτσια στο καλαμι και ηρεμησε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,529 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 07:54, 23-08-10:

ναι το μωρη ειναι σπαστικο αλλα το μωρε το χρησιμοποιω πολυ αν και σημαινει βλακας η' κατι τετοιο!και σε καθηγητες το λεω εν τη ρυμη του λογου αλλα δεν μου λενε τιποτα!επισης η λεξη γαμωτο!εχω βαρεθει να την ακουω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pote ksana (Ούφ!)

Δραστήριο Μέλος

H Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H pote ksana έγραψε: στις 16:42, 23-08-10:

Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι αγγλικούρες που πετάμε για να φανούμε προχωρημένοι :

by the way
anyway
are you serious
get a life
give me a break
last year
yeah
κάνε με add
apisteftable (!)
LOL/καρά-LOL

Προσπαθώ εναγωνίως να τις κόψω. Καλά είναι και τα ελληνικά...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 16:52, 23-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από pote ksana
Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι αγγλικούρες που πετάμε για να φανούμε προχωρημένοι :

by the way
anyway
are you serious
get a life
give me a break
last year
yeah
κάνε με add
apisteftable (!)
LOL/καρά-LOL

το apisteftable το λεω κι εγω!
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 17:20, 23-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από pote ksana

by the way
anyway
are you serious
get a life
give me a break
last year
yeah
κάνε με add
apisteftable (!)
LOL/καρά-LOL

Τα ελληνικα ειναι πολυ καλα... Αλλα ευτυχως ή δυστυχως συνεχως αντιμετωπιζουμε τα αγγλικα μπροστα μας... Οποτε καποιες φρασεις περνουν και στην καθημερινοτητα μας... Ειτε μας αρεσει ειτε οχι...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:31, 23-08-10:

κάνε με add
ή οπως λενε οι Θεσσαλονικεις

,"ανοιξε με λιγο απο πισω.."
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,519 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 20:08, 23-08-10:

Να σε ανοίξω παλουκάρι μου, ό,τι ώρα θέλεις. Στο από πίσω κανείς δεν λέει όχι...
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,529 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 21:37, 23-08-10:

μιας και πιασατε το αγγλικο!το σπαστικο google it,google is your friend!αλλα εκεινο που εχει πλακα και μου την εδωσε την πρωτη φορα,ηταν το να θυμασαι ο γκουγκλης ειναι φιλος σου!ειναι καποιο μελος νομιζω που το εχει βαλει ως υπογραφη!αχχαχαχαχααχχαχαχα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:33, 23-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
μιας και πιασατε το αγγλικο!το σπαστικο google it,google is your friend!αλλα εκεινο που εχει πλακα και μου την εδωσε την πρωτη φορα,ηταν το να θυμασαι ο γκουγκλης ειναι φιλος σου!ειναι καποιο μελος νομιζω που το εχει βαλει ως υπογραφη!αχχαχαχαχααχχαχαχα
Kαλά σε θυμόμουν εσένα.

Δωράκι!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 10:28, 24-08-10:

"Δεν υπάρχει δε μπορώ, υπάρχει δε θέλω!"
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

haroula

Δραστήριο Μέλος

H haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 310 μηνύματα.

H haroula έγραψε: στις 05:00, 25-08-10:

αχ την καταβρήκα σε αυτό το τόπικ!
μισώ όλες τις βρισιές
+ το έπεσα απ'τα σύννεφα!
+ δεν το περίμενα αυτό από σένα
+ για το καλό σου το λέω! (γιατί υπήρχε περίπτωση να το πεις για το κακό μου; just asking...)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε: στις 07:44, 25-08-10:

αχαχαχαχαχαχαχαχ
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 00:23, 26-08-10:

αλήθεια σου λέω..., πραγματικά
σου ορκίζομαι..., σε ότι θες
πίστεψέ με....
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

O stathakis έγραψε: στις 08:35, 26-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Apro
αλήθεια σου λέω..., πραγματικά
σου ορκίζομαι..., σε ότι θες
πίστεψέ με....
ναι πολυ σπαστικο αυτο!

αλλη ηλιθια φραση ειναι το εισαι θεα!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 26-08-10 στις 12:05. Αιτία: συνεχόμενα μηνύματα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 10:22, 26-08-10:

τι εχεις?
τιποτα..

αφου κατι εχεις πεστο να τελειωνουμε....... ωχουυυυυυυυ
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,505 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:14, 26-08-10:

1. Μου τη σπάει απίστευτα το "κοπελιά", εγώ αν το πω θα το πω υποτιμητικά ή ως βρισιά.

2. - Τι θέλεις να κάνουμε/να γίνει/να πω κλπ ;;;
- Δεν ξέρω...
(Να ρωτήσουμε τη γειτόνισσα; Αποφάσισε τι θες!!!)

3. Μωρή.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους