Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,072 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 14:41, 04-01-12:

τα γλυκαναλατα "φως μου καρδια μου ψυχη μου " και ολα αυτα
οταν μιλας σε καποιον και αντι να πει οτι δεν τον νοιαζει λεει και καλα "καταλαβαινω" (ενω παιζει να μην εχει ακουσει λεξη)
μου την σπαει που την εχουν δει καπως με το "σ αγαπαω" το λενε καθε 5' χωρις να το εννοουν λες και προσπαθουν να δειξουν κατι
και το "δεν συνεννοουμαστε"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:05, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
τα γλυκαναλατα "φως μου καρδια μου ψυχη μου " και ολα αυτα
οταν μιλας σε καποιον και αντι να πει οτι δεν τον νοιαζει λεει και καλα "καταλαβαινω" (ενω παιζει να μην εχει ακουσει λεξη)
μου την σπαει που την εχουν δει καπως με το "σ αγαπαω" το λενε καθε 5' χωρις να το εννοουν λες και προσπαθουν να δειξουν κατι
και το "δεν συνεννοουμαστε"
Εμένα μ' αρέσουν τα αυτοσχέδια γλυκανάλατα αλλά μόνο όταν δεν ακούει κανείς άλλος. Είναι χαριτωμένα έτσι...αμα όμως κάποιος ακούει, μου φαίνονται γελοία.
Για το δευτερο υπάρχει λύση, σταμάτα να μιλάς σε αυτό το άτομο ή αλλαξε θέμα.
Το σ' αγαπάω θεωρώ ότι πρέπει να λέγεται πολύ σπάνια, αλλά να εκφράζεται συχνά με πράξεις.
Το "δεν συνεννοούμαστε" είναι αναγκαίο κακό γιατί πολύ συχνά συμβαίνει.

Λύστε μου και μια απορία αμα ξέρετε...γιατί λένε όλοι στα Φιλαδέλφεια και όχι στην (περιοχή) Φιλαδέλφεια?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη christinelle : 04-01-12 στις 15:16.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:20, 04-01-12:

Αυτό το θέμα έχει απίστευτη πλάκα.. :-)
Να σας γράψω κι εγώ τι με εκνευρίζει..

1) Όταν ας πούμε κάποιος πιάσει το σύντροφό του επ' αυτοφόρω, την ώρα που τον απατά, και εκείνος του πει "Δεν είναι αυτό που νομίζεις!".
Και που ξέρει ο άλλος τι νομίζει ο απατημένος?
2) Όταν στο τέλος κάθε φράσης, κύριας ή δευτερεύουσας κολλάνε το "ok". Για παράδειγμα "Εγώ δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο, ok? Εγώ είπα ότι είσαι καλή κοπέλα ok? Αν δε με πιστεύεις να ρωτήσεις του άλλους ok?".
3) Οι φράσεις του στυλ "Μη τρελλαίνεσαι" ή "Χαλάρωσε". Όταν τις ακούω, νιώθω ότι ο άλλος υποννοεί ότι είμαι υστερική και πρέπει να ηρεμήσω. Και το χειρότερο είναι όταν το λένε σε πολύ ήρεμες φάσεις. Του στυλ -"Θα προλάβεις να έρθεις κομμωτήριο αύριο?" -"Μη τρελλαίνεσαι, θα προλάβω!". Μα δεν τρελλάθηκα μια απλή ερώτηση έκανα.
4) Η φράση "το χω". Ε αφού το χεις, κράτα το μη σου φύγει.
5) Η απάντηση που δίνουν οι περισσότεροι τηλεαστέρες όταν τους ρωτούν "Ποιό είναι το μεγαλύτερο ελάττωμά σας?", και εκείνοι απαντούν "Η ειλικρίνειά μου".
6) Όταν οι άνθρωποι μιλούν για τον εαυτό τους σε τρίτο πρόσωπο, λες και πιστεύουν ότι είναι αυτοκράτορες. Μήτσος: "Ο Μήτσος δεν τα μασάει αυτά! Ο Μήτσος δέρνει!".

Και γενικά συμφωνώ πάρα πολύ με μερικά από τα προηγούμενα σχόλια, για το "μωρή", το θεωρώ απαράδεκτο και τις βρισιές χωρίς λόγο.
Όταν είναι κάποιος εκνευρισμένος, μπορεί να θέλει να εκτονωθεί, παρ όλο που υπάρχει και πολιτισμένος τρόπος. Οκ, δεκτό τότε. Αλλά χωρίς κανένα λόγο, μόνο και μόνο για λόγους εντυπωσιασμού, να ακούω ύβρεις, και συχνά κατά του Χριστού και της Παναγίας, ε όχι, είναι απαράδεκτο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:27, 04-01-12:

Παρόλο που δεν είμαι θρησκευόμενη, με ενοχλούν και μένα βρισιές με θρησκευτικά πρόσωπα γιατί προσβάλλουν κάτι ιερό κάποιων ανθρώπων. Οπως επίσης και με άτομα της οικογένειας του άλλου, κι ας μην τον ξέρω. Εχεις πρόβλημα με κάποιον? Μπορείς να προσβάλλεις τον ίδιο και άσε τη μάνα του και το σπίτι του απ' έξω.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 18:27, 04-01-12:

όλες όσες σχετίζονται με τα ανδρικά γενετικά όργανα του στιλ στα @ρχι@@@ μου κτλ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 18:32, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από blackgirl
όλες όσες σχετίζονται με τα ανδρικά γενετικά όργανα του στιλ στα @ρχι@@@ μου κτλ
Για αυτο αυτην την εκφραση την χρησιμοποιειται ακομα και εσεις?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 18:43, 04-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Για αυτο αυτην την εκφραση την χρησιμοποιειται ακομα και εσεις?
μας επηρεάζετε

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 18:48, 04-01-12:

Μας ζηλευετε

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H blackgirl έγραψε στις 18:58, 04-01-12:

προσπαθούμε να σας κάνουμε να νιώσετε άνετα μιλώντας σας με λέξεις που καταλαβαίνετε

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 12:48, 05-01-12:

"Ναι γεια σας, για τα κοινόχρηστα είμαι."

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:57, 05-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
"Ναι γεια σας, για τα κοινόχρηστα είμαι."
Ακόμα χειρότερο είναι να ζητάς τα κοινόχρηστα και να σου λένε "δεν έχω, πιό μετά" και να καταλήγεις να τα πληρώνεις από την τσέπη σου.

Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 15:40, 05-01-12:

"κλάιν μάιν!" πωω ρε φιλε,δεν παει αλλο!!! δεν μπορω να το ακουω πια! το λενε οχι μονο οι θεσσαλονικεις-εχει αρχισει να εξαπλωνεται!ελεος!
"ψόφα!" τι εννοεις ρε φιλε δηλαδη?αλλο ελεος!

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 16:10, 05-01-12:

-Ρε τον αγαπάω!
-Πόσο καιρό είστε μαζί?
-3 μέρες.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:19, 05-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
-Ρε τον αγαπάω!
-Πόσο καιρό είστε μαζί?
-3 μέρες.
Το καλύτερο είναι: "τον αγαπάω εδώ και μερικές μέρες, πως να τον πλησιάσω?"

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 16:24, 05-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Το καλύτερο είναι: "τον αγαπάω εδώ και μερικές μέρες, πως να τον πλησιάσω?"
Όντως.. Much better

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:46, 05-01-12:

"εραστές"

Μα γιατί να το κάνουν τόσο τσόντα το ερωτικό στοιχείο; Παράνομη ερωτική σχέση θυμίζει, κι εγώ προτιμώ να έχω τον έρωτα (σαν αίσθημα) στο μυαλό μου ως κάτι αγνό.

"σύντροφος": Σαν το συνέδριο του ΠΑΣΟΚ ακούγεται, λες και το ζευγάρι είναι δυο παιδάκια που πάσχουν από ασιτία και τρώνε από το ίδιο πιάτο πλιγούρι (συν-τροφός)

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:50, 05-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από isabella
"κλάιν μάιν!" πωω ρε φιλε,δεν παει αλλο!!! δεν μπορω να το ακουω πια! το λενε οχι μονο οι θεσσαλονικεις-εχει αρχισει να εξαπλωνεται!ελεος!
και το "μου" και "σου"(δηλαδη το "με" και "σε" που λεμε εμεις στη θεσσαλονικη) και εμενα με σπαει τα νευρα εξαπλωνεται αλλα τεσπα

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 18:25, 05-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
και το "μου" και "σου"(δηλαδη το "με" και "σε" που λεμε εμεις στη θεσσαλονικη) και εμενα με σπαει τα νευρα εξαπλωνεται αλλα τεσπα

το "με" κ το "σε"της θεσσαλονικης ειναι τοπικα ιδιωματα...κ οχι απλως φρασεις

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 22:26, 05-01-12:

- Τι μουσική ακούς;
- Απ' όλα!
- Α, μάλιστα...τα τρως όλα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H blackgirl έγραψε στις 10:17, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από isabella
"ψόφα!" τι εννοεις ρε φιλε δηλαδη?αλλο ελεος!
αυτό το κλαιν μαιν το έχω δει χίλιες πεντακόσιες φορές και ακόμα δεν έχω καταλάβει τι είναι...

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,394 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 11:06, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από blackgirl
αυτό το κλαιν μαιν το έχω δει χίλιες πεντακόσιες φορές και ακόμα δεν έχω καταλάβει τι είναι...
σε ελεύθερη μετάφραση....έκλασε το μυαλό!
http://www.slang.gr/lemma/show/klain_main_253

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 11:09, 06-01-12:

θέλω να το επικοινωνήσω

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H blackgirl έγραψε στις 11:12, 06-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
σε ελεύθερη μετάφραση....έκλασε το μυαλό!
http://www.slang.gr/lemma/show/klain_main_253
πολύ κατατοπιστικό ευχαριστώ

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 11:39, 09-01-12:

τα σπας, δεν τα σπας κλπ
οταν μιλαω με κοσμο online και βαριουνται να γραψουν,
τι κνς? εγω κλ....

Παράθεση

Erida (Αρτεμις)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Erida
H Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

H Erida Melancholia έγραψε στις 12:09, 09-01-12:

Μαναρι μου, και ενα νεο υποκοριστικο που μπαινει στη λιστα: τσ@υλα που επικαλειται για ψυλλου πηδημα καθε 3 και λιγακι αναμεσα σε γυναικεια παρεα....
Και αυτο το τι κανετε πια.. Δεν υπαρχει καλημερα, καλησπερα, καληνυχτα. Καθε μερα καθε ωρα: Τι κανετε? μαζι με το υποκριτικο χαμογελο παντα του ενος δευτερολεπτου

Παράθεση

Effy18

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Effy18
H Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Effy18 έγραψε στις 15:58, 09-01-12:

(Με βλέμμα παραμελημένου κουταβιού) -Θα μου κάνεις μια χάρη...;!
Με πιάνει η καρδιά μου κάθε φορά που μου το λενε...
Θέλεις κάτι; Μπες στο ψητό!

Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Just a sweetie!!
H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε στις 14:57, 11-04-12:

Εμένα πάλι δε μ' αρέσει να κάνεις μια συζήτηση, ιδιαίτερα με φίλους, και να μιλάς να μιλάς κι αφού τελειώσεις και περιμένεις ν ακούσεις κάτι, ακούς "μάλιστα"... δεν ξέρω, μου φαίνεται πάρα πολύ ψυχρό, αδιάφορο και απρόσωπο! δεν καταλαβαίνεις τα συναισθήματα του άλλου, τι ακριβώς πιστεύει..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 00:06, 05-06-12:

Νο 1 φραση που εχω σιχαθει φετος : "Δεν το περίμενα αυτό από εσένα, Κατερίνα"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 00:44, 05-06-12:

"Λεφτά υπάρχουν"....... κλισέ!!

Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfool
H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε στις 10:23, 05-06-12:

χαλάρωσε

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 14:01, 10-06-12:

Άραξε πέτσα αδερφή

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 15:29, 10-06-12:

"Δεν υπαρχεις"(χαχανητα)
ειμαι εδω μπροστα σου και σου μιλαω.αλλη μια φορα να το ακουσω......

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 15:51, 10-06-12:

το αλλο απαραδεκτο ειναι ''τυχαιο ? δε νομιζω!''
σε οτι και αν πεις σου πετανε αυτη την παπαρια !

Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 16:04, 10-06-12:

Φρασεις που σιχαινομαι ειναι επισης:
"Πώς τα πήγες στις πανελληνιες;"
"Κανεις δεν εγραψε φυσικη, μη στενοχωριεσαι"

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:06, 10-06-12:

Το "Γιατί κάνεις έτσι? Κι άλλοι το πέρασαν αυτό πριν από σένα".

Ε τι να κάνουμε ρε φίλε, εγώ το περνάω ΤΩΡΑ και νιώθω σκατά, αμάν.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:10, 10-06-12:

Κοίτα, αυτό εμένα με βοηθάει...λέω "Τι? Αυτός ο βλάκας κατάφερε και το πέρασε? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι μπορώ κι εγώ, είμαι καλύτερη από τα μούτρα του".

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 16:16, 10-06-12:

"ξεκόλλα"
ΌΧΙ αν κάνεις βλακείες μην περιμένεις να ξεκολλήσω

Παράθεση

~Χλόη~

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ~Χλόη~
H ~Χλόη~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H ~Χλόη~ έγραψε στις 16:18, 10-06-12:

"φασωθήκαμε"
τη σιχαίνομαι αυτή τη λέξη. και -
-.-

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 16:19, 10-06-12:

A επίσης και το "εμένα δε με νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι". -.-

Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 17:38, 10-06-12:

εμενα δεν μου αρεσει αυτη η φραση
- σε ψαχνει..
-ποιος;
-αυτος

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 17:44, 10-06-12:

''Α ρε μια χουντα που μας χρειαζεται''
Πηγαζει απο το στομα καθε αμορφωτου.

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 17:57, 10-06-12:

φράσεις που σιχαίνεστε

1. eat shit
(αφού δεν είμαι κοπρολάγνος, why bother saying it? )

2. σε σιχαίνομαι
(γιατί? μοιάζω με τον κύριο κατσαρίδο?)

3. Οι άντρες δεν ξέρουν
μα τα μικρά κορίτσια καταλαβαίνουν
(σοφάδα της οκάς)
-βρε το μάτι σου το φλάρο
που βγάζει μαλάκα έναν γλάρο.

Παράθεση

Klaou2 (Κωστας)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Klaou2
Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 259 μηνύματα.

O Klaou2 έγραψε στις 19:52, 10-06-12:

αραξε την πετσα σου.........

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:45, 10-06-12:

Εχεις fb;

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

infinity (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη infinity
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O infinity έγραψε στις 11:45, 11-06-12:

1. Ούτε καν ()
2. Ξέρω 'γω (αμφιβάλλω ότι ξέρεις)
3. οτι να 'ναι (μου θυμίζει τραγουδιστή απο σκυλάδικο)
4. ισχύει (ευχαριστώ για την επιβεβαίωση αλλά το ξέρω)
5. στα καμπάνια μου (απλά καραβλαχιά)
6. στ'αρχίδια μου (από γυναίκα-> )

είναι και άλλα, αυτά είναι τα πιό βασικά

Παράθεση

elinaki49 (Ελίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elinaki49
H Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H elinaki49 έγραψε στις 18:28, 11-06-12:

1. Εσύ σίγουρα θα περάσεις... (Για πανελλήνιες)
2. Διάβασες; (έχει γίνει πλέον εφιάλτης)
3. Ό,τι περιέχει τη λέξη "γουστάρω"... (Η μόνη εκδοχή που μου αρέσει είναι αυτή: http://www.youtube.com/watch?v=Cnf36kj80vk)
4. Ομοίως, προφανώς (μαθηματικά κατάλοιπα... και το χειρότερο είναι ότι μου έχουν κολλήσει και τα λέω κι εγώ μονίμως )

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 18:30, 11-06-12:

"Έλα καλέ, εσύ δε θα περάσεις το μάθημα? Άμα δε το περάσεις εσύ οι άλλοι τι πρέπει να κάνουν?"

Ναι, οκ.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 19:26, 11-06-12:

''Έτσι, έτσι...''

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 20:29, 11-06-12:

«Τι γίνεται με την σχολή, τελείωσες;»
Ωωωω, άμα τελειώσω, θα το μάθεις -.-

Και αυτό που σιχαίνομαι.. Όταν κάποιος με αποκαλεί "man"...

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 20:49, 11-06-12:

"Πωπω λυπαμαι για ο,τι σου συμβαινει. Ειναι πολυ κριμα να συμβαινουν ολα σε σας, τα καλα παιδια."

Αηδια. Τα καλα παιδια σου λενε να πας απο κει που 'ρθες, φιλε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους