Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,764 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

chemysterious (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη chemysterious
Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O chemysterious έγραψε στις 21:47, 11-06-12:

Πρέπει να έχει ξανά ειπωθεί αλλά δεν μου αρέσει να ακουω κάποιον (ανεξαρτήτως φίλου) να αποκαλεί μια κοπέλα η ένα αγόρι "γκόμενα" η "γκόμενο" αντιστοίχως.. Το θεωρώ πολύ παρακατιανο και υποβαθμισμένο να σε λένε ετσι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BeingDead (Κλεοπάτρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BeingDead
H Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H BeingDead La katastasion tres apelpistik! έγραψε στις 22:15, 11-06-12:

"έλεος"
"στ'@ρχιδι@ μ" (από κοπέλα)
"ο,τι να 'ναι"
"α καλάααα...."
"κλάιν"
"άραξε"
"nice" (νάις) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΠΑΙΣΙΟΟΟΟ!!!
"τα σπάει, τζάμι, γαμάουα"
αλλά πιο πολύ με ενοχλεί όταν ακούω μια κοπέλα να βρίζει και να μιλάει σαν αγόρι!

Αρχική Δημοσίευση από *StarFalLeN*
Το << καλά οκ βούλωστο>>(το σοβαρό) εκεί μ ανάβουν τα λαμπάκια ...
Επίσης οτιδήποτε λέει κάποιος σε εμένα φωναχτά ενώ μπορεί απλά να το πει σιγανά , μόνο και μόνο για να φανεί μάγκας- Θολώνω xD
και εμέναααααα!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 16-06-12 στις 00:43. Αιτία: Ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 23:11, 11-06-12:

όταν είμαι εκνευρισμένη και έρχεται κάποιος και λέει: "έλα μωρέ χαλάααρωσεεεε".
λειτουργεί αντίθετα από ότι θα ήθελε ο... δήθεν από μηχανής θεός που το λέει.
να να αυτό ακριβώς--->

τέσπα, γενικά δε με ενοχλεί και τόσο το τι λέγεται,
όσο ο κακός τρόπος και το υφάκι με το οποίο λέγεται...
(και δε μιλάω για ακραίες καταστάσεις όπου υπάρχει εκνευρισμός
κ στις οποίες γενικά θα πούμε τα mpinelik μας).

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη εμμα_τριντεντ : 11-06-12 στις 23:26.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 00:00, 12-06-12:

Εσύ με όλη την καλή διάθεση ψυχαναλυτή:"Τι έχεις?"
Ο/η φίλος/η με τα μούτρα μέχρι κάτω: "Τίποτα μωρέ, καλά είμαι θα μου περάσει...μη δίνεις σημασία..."

Τον/την αρχίζεις στις γρήγορες ή όχι?

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αεράτος
Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O Αεράτος Come with me για να την βρεις <3 έγραψε στις 09:32, 12-06-12:

Μου την δίνει το: "Έχεις παχύνει..."

Πρόβλημα μου αδερφέ... Το ψωμί σου τρώω ;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 12:19, 12-06-12:

Εμενα μου τι σπαει οταν μου λενε:
'Αδυνατισες! Να τρως! Τρωγε! (και ολα τα σχετικα σαν να εχω να φαω χρονια!)

ΔΕΝ αδυνατισα! Στα κιλα μου ειμαι αιντε!! Αμα εσυ δεν βλεπεις προβλημα σου!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 15:15, 12-06-12:

Λοιπόν:
1. ..ε δε ξέρω, ξέρω γω;;;;;;;;;;
2...(στις ταινίες)...δεν είναι αυτό που νομίζεις !!
3. Ντροπή σου! ( όταν στο λένε χωρίς να έχεις κάνει κάτι).
4. ...ας πούμε...
5. 'ντάξει μωρεεεεεεεεεεεεεεε!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 16:09, 16-06-12:

σου μιλησα;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gandalf

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gandalf
Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

O gandalf έγραψε στις 18:00, 16-06-12:

αν και είναι μια φράση που την έχω κολλήσει κι εγώ: "Το ψήνω, ψήστο, ψήνομαι" κ.ο.κ

επίσης "καλή φάση" "πάω για κατούρημα" (κι εγώ πάω να ρίξω ένα σκ#(τό αν το πάμε έτσι)

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:46, 23-06-12:

1.Οτιδηποτε ξεκιναει ετσι...

"Εγω παντως..."

2.Η ερωτηση...

"Τι σχεση εχει τωρα αυτο που λες;" (που μου την κανουν συνεχως)

Δεν εχει, απλως αλλαζω θεμα.

Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη socially excluded
H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε στις 19:40, 28-06-12:

Τι κάνεις ;

Καλά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia...! (π = 3,14159 26535...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη georgia...!
H π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H georgia...! έγραψε στις 20:20, 28-06-12:

αυτο το γελοιο κομπιασμα με το εεεεεεεε....!!!!!
και το ακομα χειροτερο"ΒΑΣΙΚΑ....."

Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 21:23, 28-06-12:

Το ελεεινό και τρισάθλιο OMG.

Παράθεση

chemysterious (Ιάσονας)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη chemysterious
Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O chemysterious έγραψε στις 14:36, 29-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από georgia...!
αυτο το γελοιο κομπιασμα με το εεεεεεεε....!!!!!
και το ακομα χειροτερο"ΒΑΣΙΚΑ....."
Βασικά... λέω συνεχώς το βασικά.

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 02:29, 02-07-12:

με εκνευρίζει το.... "ΤΕΛΟΣ".

π.χ θα πάμε για καφέ..τέλος!

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 02:43, 02-07-12:

το τέλος πάντων ,μα είναι τόσο απότομο
όταν γράφεις πολλά μηνύματα και το μόνο που παίρνεις ως απάντηση είναι .... οκ ,εντάξει κάτι μονολεκτικό
ότι πεις, ότι κατάλαβες , ξεκόλλα

Παράθεση

Crown (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Crown
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O Crown σε πείσμα όλων έγραψε στις 03:22, 02-07-12:

Αυτο το βασικα οταν το ακουω μου 'ρχεται να αρπαξω ενα φλογοβολο.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 08:11, 02-07-12:

Είσαι ανώριμος..

Παράθεση

Snow

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Snow
H Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Snow έγραψε στις 16:33, 02-07-12:

Στα' λεγα εγώ....

Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dogie
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,049 μηνύματα.

H Dogie έγραψε στις 16:42, 02-07-12:

Tragic

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 06:45, 13-07-12:

"Όλα καλά θα πάνε"

Στο είπαν τα φύλλα τσαγιού,ε;

Παράθεση

socially excluded

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη socially excluded
H socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 486 μηνύματα.

H socially excluded έγραψε στις 14:32, 13-07-12:

Μην αγχώνεσαι!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 16:26, 13-07-12:

Σώώώώώπα.

Παράθεση

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ξανθη Κυπραιου
H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε στις 16:38, 13-07-12:

1, -Είσαι τρελή, δεν ξέρεις τι λές! (άμα είναι τρελή βούλωσέ το και πες ναι,ναι!)

2, -Σταμάτα τώρα! (ναι βρε, τηλεόραση είμαι, και μάλιστα με φωνητικό έλεγχο!)

3, -Το λέω εγώ και είναι σωστό! ( και ποιος είσαι εσύ, ο κ. Αλάθητος?)

4, -Μικρότερη είσαι, κάνε πίσω! (όλοι οι άνθρωποι που μ΄εκνευρίζουν είναι μεγαλύτεροί μου.....και θα παραμείνουν...)

5, Πότε το είπες αυτό, εγώ δεν το άκουσα! ( ναι, δεν το άκουσες γιατί έχεις επιλεκτική κώφωση.....)

6, Μας λείψατε καλέ.... (εμένα καθόλου, θα μου έλειπες αν είχα 50 χρόνια να σε δω.....)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 17:30, 13-07-12:

"δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο..."

επειδη εχεις περασει κατι δεν σημαινει οτι ειναι και το χειροτερο, δηλαδη πως το ξερεις?

Παράθεση

ελενη_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενη_
H ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H ελενη_ έγραψε στις 17:44, 13-07-12:

"Ειχες και στο χωριο σου εσυ .....?" Μου τη σπαει αφανταστα. Σπανια το ακουω (παλι καλα) αλλα οταν το ακουω εκνευριζομαι! :Ρ

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 21:21, 16-09-12:

-Ψήνεσαι ;
-Ψήνεσαι;
- Ε, ψήνεσαι;

όχι δεν ψήνομαι...μαγειρεύομαι !

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 22:33, 16-09-12:

-Έχεις νεύρα;

Παράθεση

@nn@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη @nn@
H @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H @nn@ έγραψε στις 22:38, 16-09-12:

"θα τα πούμε κατά τις μια η ώρα...."

Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 22:42, 16-09-12:

<<Αγγελική μου τι έχεις.??? Πες μου..Αν δεν τα πεις στη μαμά σου σε ποιόν θα τα πεις.???>>

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 22:45, 16-09-12:

"Με δροσερή διάθεση...μπλα μπλα μπλα"

Πως ακριβώς είναι δροσερή μια διάθεση ή γενικά οτιδήποτε άλλο δεν είναι απτό; Πως το αντιλαμβανόμαστε;

Δεν το αντιλαμβανόμαστε! Απλά αναπαράγουμε μια διαφημιστική ατάκα που βλέπουμε στον αντέννα από τα 8 μας χρόνια.

Στον επόμενο καύσωνα δε θα ανάψω κλιματιστικό, αλλά θα χρησιμοποιήσω τη δροσερή μου διάθεση...

Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΗΝΟΥΛΑ
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε στις 07:14, 13-10-12:

πω πω φίλε τι σου είπε? τα μισά να μου έλεγε..

εσύ μη μιλάς!

οοοοοοο!!!! καλά να πάθεις!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 21:44, 04-03-14:

-Μωρε τι μας λες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 21:50, 04-03-14:

-Μην αγχώνεσαι έχουμε καιρό ακόμα

Μα δεν έχουμε καιρό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 21:53, 04-03-14:

<<Ναι ναι ξέρω, τι θες τώρα;>>
Η αγένεια στο φουλ. Φταίω εγώ που τους ενημερώνω.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:05, 04-03-14:

- Έλα μωρέ σιγά, τόσοι παρανομούν εγώ γιατί να μην το κάνω;

- Θα πάρουμε τον τύπο.

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 22:15, 04-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
- Θα πάρουμε τον τύπο.
Τι θες να πεις μ'αυτό; Δεν το έπιασα.

υ.γ. Γράψε λάθος. Φοιτητής στο τμήμα φυσικής δεν είσαι;!

Παράθεση

maria1990

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maria1990
H maria1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H maria1990 έγραψε στις 22:32, 04-03-14:

εχω βαρεθει σε καθε φωτογραφια που βλεπω στο fb να διαβαζω απο κατω "ομορφιες"

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:35, 04-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
- Θα πάρουμε τον τύπο.
Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Τι θες να πεις μ'αυτό; Δεν το έπιασα.
υ.γ. Γράψε λάθος. Φοιτητής στο τμήμα φυσικής δεν είσαι;!
Χε-χε-χε!!! Φαίνεται πολύ; Αυτή τη φράση τη χρησιμοποιούν όσοι δεν έχουν καταλάβει ότι η Φυσική απαιτεί κατανόηση των φαινομένων και δεν είναι μια απλή μαθηματικομηχανικιστική εφαρμογή τύπων. Οι τύποι δεν είναι παρά τα εργαλεία με τα οποία περιγράφονται μαθηματικά τα φυσικά φαινόμενα.

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 23:05, 04-03-14:

χαλαρραααα....
πωωωω ρε φιλεεεεε....
τρατζικ

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 23:10, 04-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
χαλαρραααα....
πωωωω ρε φιλεεεεε....
τρατζικ
Eιδικά όταν υπερτονίζεται το "λ" δηλαδή, «φιλλλΛΛΛΛΛλλλεέέέέέέέ» ή το "τζ" στο "τρατζικ"...

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 01:27, 05-03-14:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Eιδικά όταν υπερτονίζεται το "λ" δηλαδή, «φιλλλΛΛΛΛΛλλλεέέέέέέέ» ή το "τζ" στο "τρατζικ"...
το "λ" παει και στο χαλαρα...να λεει ο αλλος χαλαρα να κουναει τη παλαμη πανω κατω και να τ επαναλαμβανει..γυριζει το ματι μου

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 21:51, 05-03-14:

Σε γραπτα μηνυματα κυριως (αμα εισαι πανω απο 12 χρονων) : lol , omg , x0ax0ax0a , trololo κτλπ ...η καταχρηση του ''''
Επειτα έχουμε : 1)συναντας καποιον γνωστο ενω περπατάς, λέτε και οι 2 ταυτόχρονα ''τι λέει'' και κανεις δεν απανταει...η συζητηση τελειωνει καπου εδω
2) Συναντας μια κοπελα με την οποια δεν ειστε και ''καλυτεροι φιλοι'' και ειναι αντι να ΜΗΝ σου μιλησει,αποφασιζει να σου πει ενα ΄΄΄γεια΄΄ γεματο υφακι και χωρις να σε κοιταει.ΨΟΦΑ
3) ''δεν γινεται να πας στο *τυχαιο μαγαζι/περιοχη* και να μην γ*αμσεις''...κατουρα και λιγο
4)''κοβω το καπνισμα'' οταν το λενε ατομα που δεν το κοβουν...ΠΟΤΕ

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε στις 22:30, 05-03-14:

Λόγω του παραπάνω ποστ, μου ήρθε μία φράση που μόλις μου την λένε κάποιοι γνωστοί ανάβουν λαμπάκια και δεν ξέρω τι να απαντήσω για να μην τους προσβάλλω.
<<Που είσαι;>>

Τι που είμαι ρε. Πες τι κάνεις. Πωωωωωωω!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους