Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,640 εγγεγραμμένα μέλη και 3,027,466 μηνύματα σε 91,570 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 620 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΦΑΝΗ1410
H ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 13:16, 28-10-09:

η αληθεια ειναι οτι με προβληματισες........ λες να μην μου αρεσει και μενα.... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgalis
Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giorgalis έγραψε στις 16:05, 28-10-09:

ΦΑΝΗ

δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει αλλα δεν ενθουσιαστηκα και τοσο μεχρι στιγμης!
ουτε την θελω πολυ μικρη αλλα θα μπορουσε στην "κορυφη" να την ειχε στρογγυλεψει περισσοτερο ωστε να μην δειχνει οπως πριν!

απο την στιγμη που κανεις ρινοπλαστικη θες ενα τελειο αποτελεσμα και να διεχνει η μυτη σου πολυ ωραια και οχι να λειπει μονο το "καμπουρακι" και να στην εχει σηκωσει λιγο!

αν ο γιατρος ειναι ρεαλιστης τοτε θελει το καλυτερο αποτελεσμα για τον πελατη του, μια μυτη που να του πηγενει στα χαρακτηριστικα του προσωπου του και ας δειχνει διαφορετικη!

εγω τα λεω γιατι και εγω πριν ειχα την εντυπωση θα μου κανει την μυτη που ειδα σε καποιον-α στο σαιτ του και οτι θα ειναι τελεια κτλ!

οπως εχω πει μακαρι να ξεπρηστει και να δειχνει τελεια αλλα μεχρι στιγμης δεν βλεπω αυτη την μεγαλη διαφορα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 16:13, 28-10-09:

ΦΑΝΗ
δεν θελω να σε προβληματισω και δεν μιαλω προσωπικα μονο για σενα!

γενικα μιλαω περιμενετε να περασουν 6 μηνες να δειτε το τελικα αποτελεσμα και μετα ας πουμε την τελικα μας γνωμη ολοι!

εμενα οταν μου εβγαλε το ναρθηκακι εδειχνε πιο μικρη και πρηζοταν τις πρωτες μερες!τωρα εχει ξεπριστει καπως δεν μπορω να πω αλλα..........δεν γινετε να εχει ο αλλος το ναρθηκακι (γενικα μιλαω) και να βγαζει τελικα συμπερασματα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kitkat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kitkat
H kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H kitkat έγραψε στις 16:15, 28-10-09:

φανη μην απογοητευεσαι απο αυτα που γραφουμε..ο καθενας περιγραφει την δικη του εμπειρια γενικα απο την μερα που εκανε την επεμβαση μεχρι τωρα....ολοι πανω κατω ειμαστε φρεσκοχειρουργημενοι και ανυπομονουμε να δουμε το τελικο αποτελεσμα...λογικο ειναι...εγω οταν εβγαλα το γυψακι επαθα σοκκκκ!!!οσο περνανε οι μερες γινεται ολο και καλυτερη..αλλα και παλι νομιζω οτι αν δε περασει αρκετος καιρος δε μπορεις να σαι 100% σιγουρος για το αποτελεσμα...σου ευχομαι να μεινεις ευχαριστημενη και μην αγχωνεσαι!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:47, 28-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από tasinho
η περιπτωση μου ειναι σαν της michelle..και μενα μου λεγε η μια πλευρα ειναι πιο πρησμενη απο την αλλη....και ακομα ειναι σε πληροφορω γιατι τοποθετησε λαθος τα κοκκαλα και τα ματια μου απο κατω ειναι λες και εχω να κοιμηθω κατι αιωνες.....αστα να πανε...
Δε νομίζω, εγώ μιλάω για λεπτομέρειες που μόνο εγώ τις προσέχω. Και έτσι να μείνει, ευχαριστημένη θα είμαι.
Αυτό με τα μάτια το έχω κι εγώ αλλά το είχα από πριν στον ίδιο βαθμό (είναι κληρονομικό). Μου είχε πει ότι πιθανότατα θα βελτιωθεί με τη ρινοπλαστική επειδή το στραβό διάφραγμα επηρεάζει την κυκλοφορία στην περιοχή και χειροτερεύει τους μαύρους κύκλους (κάτι τέτοιο), αλλά ίδιοι μου φαίνονται. Τέσπα, δεν με πειράζει ιδιαίτερα, ούτως ή άλλως για να βελτιωθεί η μύτη μου την έκανα, όχι για τους μαύρους κύκλους

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:50, 28-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΦΑΝΗ1410
γεια σασ παιδια θελω και εγω να μπω στιν παρεα σασ .. εκανα την δευτερα την επεμβαση χτεσ γυρισα σπιττι και βεβαια δεν ειμαι απλα πρισμενη ειναι τα ματια μου μαυρα και το προσωπο μου πρισμενο.

έτσι ήταν και μια φίλη μου μετά την επέμβαση..... λες και την είχαν χτυπήσει

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη tasinho
Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O tasinho . έγραψε στις 17:22, 28-10-09:

αρα michelle επηρεαζει τους μαυρους κυκλους....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:32, 28-10-09:

Απ'όσο παρατήρησα, όχι. Απ'όσο μου είπε, ναι

Πριν λίγο μου βγήκαν τα εσωτερικά ράμματα! Στην 41η μέρα

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη raniouli!
H raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H raniouli! έγραψε στις 19:03, 28-10-09:

Καλησπερα σε ολους! Λια κ εγω πριν 3-4 μερες την ωρα που καθαριζα με μπατονετα το μπροστινο μερος των ρουθουνιων, εβγαλα κ εγω τα εσωτερικα ραμματακια μαλλον (κατι λεπτες διαφανεις κλωστουλες ηταν) Η μυτη μου ξεπριζεται μερα με τη μερα κ απο μεσα, κ αναπνεω ολο κ καλυτερα. Δεν ποναει πια σχεδον καθολου (ακομα κ τα στιγματα μου εσπασα), στα πλαγια μου φαινεται πως εχει σχεδον ξεπριστει, δλδ εχει λιιιγο πριξιμο ακομα, κ το ακρορινιο ειναι ακομα πρισμενο αλλα λιγοτερο σκληρο κ ακουνητο απο πριν. Οσο τη βλεπω κ τη συνηθιζω μου αρεσει ακοοοοομα πιο πολυ, μαλιστα χθες εψαξα κατι φωτογραφιες που ειχα στο pc, στις οποιες ειμαι προφιλ, ανφαζ κλπ που τις ειχα βγαλει 3-4 μερες πριν το χειρουργειο (και καλα για πριν-μετα) κ δε μπορω να πιστεψω πως ηταν ετσι η μυτη μου!!!!! ενω ποτε δν ειχα καποιο κομπλεξ η κτ τετοιο, τωρα που τη βλεπω μου φαινεται πολυυυ καμπουρα και.....γαμψη! (τουλαχιστον σχετικα μ αυτη π εχω τωρα!) οπως και να χει ειμαι ηδη πολυ ευχαριστημενη με τη μυτουλα μου, φαινεται ηδη πολυυυυυ καλυτερη απο πριν...να'ναι καλα οι γιατροι μου που με προσεξαν τοσο πολυ κ η μαμα της φιλης μου που με πηγε σ αυτους

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:21, 28-10-09:

Πολύ νωρίς σου έφυγαν εσένα, wow! Πιο μετά δεν την είχες κάνει την επέμβαση;
Κι εμένα πάντως μου φαίνεται φρικαλέα η μύτη μου πριν στις φωτογραφίες Οκ, εγώ είχα κόμπλεξ, αλλά αντικειμενικά, δεν είχε κανένα τραγικό πρόβλημα.

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H raniouli! έγραψε στις 19:34, 28-10-09:

Ναι στις 28/9, σημερα κλεινω ενα μηνα ακριβως!!! (πως περναει ο καιρος....)
Βασικα τα ραμματακια τα τραβηξα κ βγηκαν δν γλυστρησαν μονα τους.....χαχααχαχαχαχ...!!!
εμενα δεν μου ειχαν πει ΠΟΤΕ στη ζωη μου κατι αρνητικο για τη μυτη μου, εγω την εβρισκα στραβη κ χοντρη, απλως γιατι δε με εξεφραζε, μεχρι την 1η γυμνασιου ειχα γαλλικη μυτουλα τελειως, μεχρι που χτυπησα σε κατι συγκρουωμενα κ απο τοτε πεταξε κοκκαλακι κ στραβωσε...απλα τοτε ημουν μικρουλα και δεν τα προσεχα αυτα..δε μ ενοιαζε, αλλα μετα συνειδητοποιησα πως αμα δε χτυπουσα θα ειχα μια τελεια μυτουλα...σαν της μαμας μου (ετσι προδιαθετουσε να γινει...)
πραγματικα ομως κομπλεξ δεν ειχα...τωρα τη βλεπω κ λεω αααααααα πως ηταν ετσιιιι!!! κ αυτη που μου εφτιαξε ο γιατρος ειναι οντως σαν τη μυτουλα που ονειρευομουν!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:58, 28-10-09:

Κι εγώ μέχρι κάποια ηλικία, δεν ξέρω πόσο, είχα γαλλική μυτούλα, το είδα πρόσφατα σε κάποιες φωτογραφίες που πέτυχα στο σπίτι του πατέρα μου. Πρόβλημα άρχισα να έχω με τη μύτη μου κάπου στα 15-16 που πρόσεξα ότι έχει καμπουρίτσα, πότε δημιουργήθηκε αυτή δεν έχω ιδέα. Ωστόσο, δεν νομίζω να ήταν από κάποιο χτύπημα ή κάτι τέτοιο, έχεις δει ποτέ παιδί με ύβο; Μάλλον πάντα δημιουργείται από κάποια ηλικία και μετά (αν και ούτε εμένα είχε η μητέρα μου, και γενικά πάντα "ζήλευα" την υπέροχη γαλλική μυτούλα της -- την οποία χάλασαν λίγο τα γυαλιά δυστυχώς, μετά από τόσα χρόνια).

Πάντως ούτε εμένα μου είχε πει ποτέ κανείς κάτι αρνητικό για τη μύτη μου. Αυτό που με διαολίζει μάλιστα ιδιαίτερα, είναι ότι θεωρούν πως αν η μύτη δεν έχει κάτι τραγικό ώστε να σου τραβάει το βλέμμα και να σε κάνει να σκέφτεσαι "μα τι άθλια που είναι, γιατί δεν κάνει πλαστική αυτή η κοπέλα", τότε δεν πρέπει να κάνεις τίποτα. Αγνοούν παντελώς ότι μια άσχημη μύτη, χαλάει την όλη σύνθεση του προσώπου, ακόμη κι αν δεν την προσέχεις από μόνη της. Είναι ακριβώς όπως στη γραφιστική, ο μέσος άνθρωπος μπορεί να καταλάβει αν ένα έντυπο είναι κακό, αλλά δεν ξέρει γιατί -- μόνο ένας γραφίστας θα καταλάβει γιατί.

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 22:52, 28-10-09:

παιδια να σας πω την αληθεια φοβαμαι να το βγαλω τον γυψο γιατι με τον γυψο ωραια ειναι και μου αρεσει πολυ αμα δεν μου αρεσει μετα... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.. εχω μια ανασφαλεια οπως ολοι φανταζομαι .. παντως κοριτσια και εγω ειχα κομπλεξ... δεν καθομαι ποτε προφιλ και δεν εβγαζα φοτο γιατι εμενα δεν ειχε καμπουρακι ηταν ομως στραβη πηγαινε καπως αριστερα......

εμενα παντως κανενας δεν το σχολιαζε εντονα μονο η μαμαδες απο τα αγορια μου λεγαν παντα ωραια κοριτσι ωραιο σωμα αλλα ειναι καπως η μυτη της .... χαχααχαχαχαχαχχ

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 02:55, 29-10-09:

Λια ακριβως αυτο λεω και εγω....οταν ειπα σε καποια ατομα οτι οταν με το καλο φτιαξω το στραβο διαφραγμα μου θα πειραξω λιγακι και τη μυτη μου, επαθαν σοκ...και μην το κανεις, και ειναι τελεια, και θα σε πετσοκοψουν, και θα το μετανιωσεις...γενικα τους εκανε μεγαλη εντυπωση κ προσπαθουσαν να με αποτρεψουν απ'το να το κανω, ελα ομως που εμενα με ξενερωνε κατι στη μυτη μου! τι με νοιαζει εμενα αν αρεσει σ αυτους, αφου εμενα κατι με χαλαγε! οταν με εβγαζαν φωτογραφιες, ηταν ολα ωραια στο προσωπο μου εκτος απτη μυτη (κατα τη γνωμη μου τουλαχιστον) η οποια ηταν αρκετα στραβη κ φαινοταν χτυπημενη ρε παιδι μου, το κοκαλο ειχε σχημα "S" ασχετα αν αυτο δεν το πολυπροσεχαν οι αλλοι, εμενα με ενοχλουσε! το πρωτο πραγμα που ξεκαθαρισα στη μανα μου οταν της ειπα τι θελω να γινει στην εγχειρηση, ηταν οτι δε θελω να ακουσω κανενα σχολιο και καμιιιιια γνωμη σχετικα με την αποφαση μου, κ κουμαντο να κανει στη δικη της μυτη κ οχι στη δικη μου! επισης της ειπα οτι μπορει σ αυτην να αρεσει κ να της φαινεται οκ (γτ κανενας δεν ξερει κ δν προσεχει τη μυτη σου, οσο εσυ ο ιδιος!) αλλα εμενα με χαλαει κατι κ θα το φτιαξω! αμα πια

Φανη μου, μια συμβουλη απο μενα, την 1η μερα που θα πας να σου βγαλουν το ναρθηκακι μην σοκαριστεις!!!! η μυτη σου μπορει να ειναι παραμορφωμενη και θα ειναι σιγουρα πολυ πρισμενη ακομα, θα σου φανει αλλιωτικη! μην φρικαρεις, ασε να περασουν λιγες μερες για να αρχισεις να αποκτας γνωμη για το αν στην εκανε καλη η οχι (που πιστευω πραγματικα πως ολα θα ειναι οκ κ θα σου αρεσει πιο πολυ απο πριν!) εγω τις πρωτες 4-5 μερες αφοτου εβγαλα τον ναρθηκα κυκλοφορουσα μ ενα μικρο....hansaplast στη μυτη (!) γιατι ηταν πρισμενη στην ακρη κ πεταγε, κ φοβομουν μην μου πει κανεις "πωωω κοιτα τι σου κανανε" κ τετοια σπαστικα...δεν αντεχα να πεσω κ αλλο ψυχολογικα, ειχα παθει ηδη ενα σοκ οσο να ναι!
ειναι κ αναλογα τον οργανισμο, παραδειγμα μια κοπελα εδω στο φορουμ η ελεναδι μετα τους 2 μηνες μπορουσε επιτελους να την πιασει κ να μην την ποναει τοσο (κατι τετοιο ειχα διαβασει αν δεν κανω λαθος) ενω εγω απτις πρωτες μερες αρχισα να την πιανω και να την κουναω. ειναι καθαρα θεμα οργανισμου, μπορει εσενα απτην 1η μερα να ειναι μια χαρα, η και να ειναι πολυυυ παραμορφωμενη...να ξερεις παντως μερα με τη μερα θα σουλουπωνεται, η διαφορα θα ειναι εμφανης!

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nagia
H nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nagia έγραψε στις 09:55, 29-10-09:

η αληθεια ειναι οτι με προβληματισες........ λες να μην μου αρεσει και μενα.... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Είναι θέμα οργανισού... εγώ ξέρω από τώρα ότι θα ταλαιπωρηθώ μέχρι να ξεπρηστώ, έχω ευαίσθητο οργανισμό.

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nagia έγραψε στις 09:58, 29-10-09:

ασε ναγια αυτο ειναι μεγαλο θεμα.. εγω κοιμομουν στο πλαι πριν την ενχειρηση. μετα την ενχειρηση κοιμαμαι ανασκελα με δυο μαξιλαρια και σαν καθιστει καπος.. σε παιρνει ο υπνοσ μην ανησυχεισ απο τα παυσιπονα που ειναι δυνατα σου φερνουν μια υπνηλια και κοιμασαι ευκολα...
Σου έδειξαν πως να κοιμάσαι ή από μόνη σου? Πήγαν και συνάδελφοί σου στον ίδιο γιατρό ε? αχα! Τελικά όλοι αυτόν θέλουμε!!!

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 17:38, 29-10-09:

κοριτσια πραγματικα με βοηθατε παρα πολυ να ειστε καλα... μου αρεσει οπως τα λες raniouli και εγω καπως ετσι τα σκεφτηκα,, να σας πω την αληθεια φοβαμαι να παω να το βγαλω να φανταστεις μου ειπε να παω το σαββατο και του ειπα να παω την δευτερα ... χαχχαχαχαχαχαχα..... να φανταστειτε σημερα τη κοιτουσα την μυτη μου απο κατω δεν ξερω και πως το λενε ακρορινιο.. και ειναι στραβω και επαθα λιγο πανικο και το εδειξα στην μαμα μου και εκεινη το ειδε καπως αλλα μου ειπε οτι ειναι ετσι γιατι ειναι πρισμενο... ουφ τα ειπα σας επριξα κιολαςςςςςςςςςςς........

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 17:41, 29-10-09:

οσο για τον υπνο μονοι μου το ανακαλυψα...χαχαχαχ πελαττισες μου πηγαν και εκανα στον κ.Α.Σ. σε γυμναστηριο δουλευω
και στο δικο μου γυμναστηριο κανουν ολες πλαστικη στην μυτη και στο στηθος και ηξερα οτι για στηθος ειναι τοπ ενας γιατρος και για μυτη πηγαινουν ολες στον δικο μου και εχω δει πολλες και ειναι ολες ωραιες...

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O tasinho . έγραψε στις 18:08, 29-10-09:

οσο για τον υπνο μονοι μου το ανακαλυψα...χαχαχαχ πελαττισες μου πηγαν και εκανα στον κ.Α.Σ. σε γυμναστηριο δουλευω
και στο δικο μου γυμναστηριο κανουν ολες πλαστικη στην μυτη και στο στηθος και ηξερα οτι για στηθος ειναι τοπ ενας γιατρος και για μυτη πηγαινουν ολες στον δικο μου και εχω δει πολλες και ειναι ολες ωραιες...
ποσο ειναι η ετησια συνδρομη????χαχαχα πλακα κανω...nagia πηγες στο γιατρο?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 18:18, 29-10-09:

Κοριτσια να ειστε καλα με εχετε βοηθησει παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να σας πω την αληθεια εχω μεγαλη ανασφαλεια να παω να βγαλω τον γυψο.. αφου να φανταστειτε μου ειπε σαββατο και του ειπα δεν πειραζει θα ερθω δευτερα ... raniouli ωραια τα λες και εγω καπως ετσι τα σκεφτηκα .... καλα εκανες.... δεν μου ειπε σου αρεσει τωρα η μυτη σου? κοριτσια να ρωτησω κατι,, σημερα κοιταζα το κατω μερος της μυτης ακρορινιο λεγεται και ειδα οτι ειναι καπως στραβω το εδειξα και στην μανα μου και μου ειπε ειναι λιγο αλλα επειδη μαλλον ειναι πρισμενο..ισχυει αυτο?

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 18:18, 29-10-09:

ΦΑΝΗ

"παιδια να σας πω την αληθεια φοβαμαι να το βγαλω τον γυψο γιατι με τον γυψο ωραια ειναι και μου αρεσει πολυ αμα δεν μου αρεσει μετα... ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.."

φανή πιστευω να μην σου χαλασα την διαθεση και τον ενθουσιασμο και αυτο το ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να μην το λες γιαυτα που ειχα γραψει
αν το εκανα "συγνωμη" αλλα γενικα μιλαγα!!!

οπως σου ειπαν οταν βγαλεις τον ναρθηκα θα παθεις 'ΣΟΚ"!εμενα οτνα μου το εβγαλαν κοιταζομουν στον καθρεπτη ενω καθομουν στην καρεκλα και οταν σηκωθηκα ορθιος να δω καλυτερα πηγα να λιποθυμησω και ξανακατσα

δεν ειναι επειδη δεν θα σου αρεσει το αποτελεσμα αλλα επειδη θα εχεις διαφορετικη μυτη απο πριν!
θα λες "τωρα αυτην την μυτη θα εχω!"

το πρωτο πραγμα που θα σου πουν για να σε προλαβουν ειναι "θα ξεπρηστει πολυ σε 6 μηνες"!

εγω μολις βγηκα ειχα παει με την αδελφη μου και μολις με ειδε εμεινε με τον στομα ανοικτο! και μια κοπελα που περιμενε (ασχετη) μου λεει "στην εκανε πολυ ωραια"!

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 18:25, 29-10-09:

χαχχαχαχαχαχαχ... καλο...... tashino εσυ τι θα κανεις???????? θα πας????

οχι οχι δεν μου χαλασες τον ενθουσιασμο.... απλα το ειχα και εγω φοβο απλα γενικος μερικες φορες ειμαι ενθουσιωδεις παρα πανω απο το κανονικο.. καλα εκανες και με προσγειωσες....

και μην ζητας σγνωμη εδω ειμαστε για να λεει ο καθενας τιη εμπειρια του και την γνωμη του.......

και το ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ το εκανα για μενα οχι για αυτα που γραφεις....... ισα ισα καλα τα λες εσυ προσγειομενος εισαι και μια χαρα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 29-10-09 στις 18:32. Αιτία: merge
Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αlikaros
H Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Αlikaros έγραψε στις 18:33, 29-10-09:

Παιδια γεια σας....εχω ανακλυψει το συγκεκριμενο τοπικ εδω και καιρο και σας παρακολουθω.....διοτι εκανα κ εγω ρινοπλαστικη πριν εναν μηνα και αγωνιω κ εγω μαζι σας!
Η δικη μου η μυτη επασχε πολυ στο ακρορρινιο...γενικα ειχα ακουσει πολλα ασχημα σχολια που με εριχναν πολυ...στο λυκειο με ειχαν ριξει σε καταθλιψη για κανα μηνα....
Τελος παντων πηγα κ εγω και την εφτιαξα πριν εναν μηνα ακριβως..δεν ειχα μελανιες ουτε ιδιαιτερα πρηξιματα κλπ και δεν πονεσα καθολου...οταν βγηκε το ναρθηκακι ειχα καταενθουσιαστει!! εβλεπα την ακρη της και με επιανε απιστευτη χαρα που ειχα αποκτησει επιτελους μια πανεμορφη μυτουλα...

Τωρα οσο περνανε οι μερες μου φαινεται οτι επανερχεται στο παλιο της σχημα...μια φιλη μου ειπε οτι δεν ειδε καν διαφορα και περιμενε να σκασω με τρελο γαλλικο μυτονι και οτι τσαμπα τα δωσα τα λεφτα....(το ποσο νευριασα εκεινη τη στιγμη δεν λεγεται)
Παιδιαα με εχει παρει πααααααααααρα πολυ απο κατω...τη βλεπω και θελω να βαλω τα κλαματα....χειροτερη ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εγινε..αλλα δεν βλεπω διαφορα...και τωρα μου ρχεται να βαλω τα κλαματα...ειχα ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομπλεξ και εκει που νομιζα οτι επιτελους εφτιαξε η φατσουλα μου(^^) αισθανομαι οτι παλι σκατα θα ειμαι τι κ αν εσκασα 4.500 χιλιαρικα..

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε στις 18:41, 29-10-09:

αλικαρε φαντασου εμενα που δεν ειχα προβλημα με τη μυτη μου και μετα την επεμβαση εχω...στο τελος θα μου πεσει...χεχε....κατσε εδωσες 4.500 μονο για το ακρορρινιο?δεν ειχες κανα προβλημα λειτουργικα?πες αναλυτικα τι εκανες...φανη εγω μεσα στο μηνα θα κανω,θα κανω γυμναστηριο να μαι σε φορμα γιατι θα μου παρει πολυ καιρο να ξαναγυμναστω.....γι αυτο ρωτησα για τη συνδρομη,καταλαβες?χαχαχαχα....

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Αlikaros έγραψε στις 18:47, 29-10-09:

οπως μου ειπε αυτος(και μου ειχε πει και αλλος γιατρος που ειχα επισκεφθει) ημουν δυσκολη περιπτωση γιατι ειχα πολυ χοντρα κοκκαλα και δερμα..

εγινε αρκετη δουλεια υποτιθεται...εκανε τις οστεοτομιες,λεπτυνε τους χονδρους στο ακρορινιο,την κοντυνε ελαφρα,μικρυνε τα ρουθουνια και μου λιμαρε κατι μικρα κοκκαλακια που ειχαν πεταχτει στα πλαινα...και οντως τα κανε ολα αυτα...αλλα εγω ουσιαστικη διαφορα δεν βλεπω!!η τουλαχιστον εβλεπα μεχρι την πρωτη-δευτερη βδομαδα...μετα αρχισε να ξεπριζεται η ραχη της και αποκαλυφθηκε η ακρη της...και δεν μ αρεσει..δεν βλεπω διαφορα και στεναχωριεμαι...

λειτουργικο προβλημα κανενα δεν ειχα.

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε στις 19:00, 29-10-09:

μη κρινεις ακομα ειναι ενας μηνας μονο....τα κοκκαλα βελτιωθηκαν?

Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros έγραψε στις 19:06, 29-10-09:

στα κοκκαλα δεν ειχα προβλημα....μονο κατι μικρα σαν γρουμπαλακια που ειχαν πεταχτει απο τα γυαλια μου...δεν ειχα καμπουρα η κατι τετοιο....αυτα ναι εφυγαν
αυτος ειπε οτι αν δεν γινονταν οστεοτομιες δεν θα καταλαβαινα διαφορα και οτι δεν θα καναμε τιποτα....εγω δεν ειχα εντοπισει εκει το προβλημα παρολο που μαλλον ηταν υπαρκτο ΚΑΙ αυτο...

σου λεω...το προβλημα μου ειναι το ακρορρινιο.....ειναι ΜΕΓΑΛΟ οπως πριν...και οσο την κοιταζω ολο και περισσοτερο μου θυμιζει την παλια μυτη...εχω απογοητευτει αλλα κανω υπομονη...ουφ

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε στις 19:09, 29-10-09:

φιλε μου υπομονη θελει...βλεπεις οτι ολοι που εκαναν εγχειρηση ολοι λενε υπομονηηηηηηηη.....ειναι δυσκολα μεν αλλα ετσι πρεπει...μπορεις να μου πεις που εκανες?στειλτο σε προσωπικο μνμ...

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 19:25, 29-10-09:

Φανη μου ειπα και παραπανω βρε να'ναι οι γιατροι μου που μ εκαναν τοσο καλη δουλεια, ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη απτη μυτη μου, και λειτουργικα και εμφανισιακα!...στο ανφαζ ηταν στραβη κ τωρα ειναι ισια, στο πλαι ειχε καμπουρα και τωρα ειναι οπως πρεπει...μου τη εχει σηκωσει κ λιιιιγο και μου πηγαινει παρα πολυ, η μαμα μου εχει γαλλικη μυτη, σηκωτη κ εγω θα την ειχα αν δεν ειχα χτυπησει, αν και βασικα ψιλοσηκωτη ηταν, αλλα με την καμπουρα δν φαινοταν! μην φοβασαι για το αποτελεσμα, κ εγω οσο φοραγα το ναρθηκακι φαινοταν στραβη απο κατω αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι ο γυψος ειναι στραβος, κ ειχε δικιο!

Alikaros μην στεναχωριεσαι, η μυτη σου θα αλλαζει οσο περναει ο καιρος, ακουσε με. κ εγω πριν εναν μηνα μολις εκανα την εγχειρηση (το λεω και δεν το πιστευω, μου φαινεται σαν να χει περασει βδομαδα μονο!) και οσο ξεπριζεται η μυτη μου αλλαζει. να σου πω, ζητησες εσυ η ιδια στον γιατρο σου να σου κανει καπως πιο σηκωτη μυτη? μηπως ο γιατρος σου δεν σου εκανε "γαλλικη μυτη" επειδη ειδε οτι δε θα ταιριαζε στο προσωπο σου? ξερεις αλλιως ειναι οταν φανταζομαστε κατι κ αλλιως οταν το εχουμε τελικα...μπορει να βλεπες μια σηκωτη μυτη και να ηταν τοσο χαλια πανω σου που να'βαζες τα κλαμματα. οσο για τη φιλη σου που δεν ειδε καμια διαφορα...1ον, σιγουρα περιμενε να δει μια αλλη μυτη πανω σου...και επειδη τελικα δεν ειδε αυτο που ειχε φανταστει (παλι καλα, γιατι αμα σου εκαναν μια μυτη εντελως διαφορετικη απτην παλια σου θα ησουν αγνωριστη, και αυτο δεν το θελουμε) σου ειπε αυτα που σου ειπε...και 2ον και μενα οσοι με ειδαν ειπαν οτι ομορφυνα αλλα δεν ειδαν ουσιαστικη διαφορα, κ αυτο γιατι κανεις δεν ξερει κ δεν παρατηρει τη μυτη σου οσο εσυ ο ιδιος. εσυ θα κρινεις αν εχει διαφορα η οχι. ελπιζω να πανε ολα καλα και να εισαι ευχαριστημενη με το τελικο τελικο αποτελεσμα! και κατι τελευταιο, αυτο που λες οτι η μυτη επανερχεται στο παλιο της σχημα το ειδα κ εγω στη δικη μου, ειναι επειδη ξεπριζεται σιγα σιγα, κ σου θυμιζει την παλια, αλλα οταν ανοιξα να δω φωτογραφιες με το πως ηταν η μυτη πριν ειδα οντως διαφορα! απλα ειχα συνηθισει την καινουργια κ ειχα ξεχασει πως ηταν η παλια! κανε κ εσυ το ιδιο, δες παλιες φωτο σου ανφαζ και προφιλ και εκει θα καταλαβεις αν υπαρχει διαφορα.

(τωρα ειδα οτι εισαι κοπελα, κ διορθωσα μερικα επιθετα)

Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη swamps
H swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

H swamps έγραψε στις 19:26, 29-10-09:

σου λεω...το προβλημα μου ειναι το ακρορρινιο.....ειναι ΜΕΓΑΛΟ οπως πριν...και οσο την κοιταζω ολο και περισσοτερο μου θυμιζει την παλια μυτη..
Μα αυτό ειναι το ολο θέμα.Να βελτιώνεται η μύτη αλλα να ΜΗΝ αλλάζει. Η μύτη πρέπει να θυμίζει αρκετά την παλιά αλλα με πιο βελτιωμένο σχήμα. Το δράμα είναι οταν γίνεται μεγαλύτερη αλλαγή απο οτι έπρεπε και αλλάζεις εντελώς έκφραση. Δεν ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξει το πρόσωπο μετά την ρινοπλαστική. Απλά βελτιώνεται η μύτη με αποτέλεσμα να φαίνεται πιο γλυκό το πρόσωπο.Πολλοι νομίζουν οτι μετα την ρινοπλαστική θα αλλάξει η ζωή τους και οτι θα μοιάζουν με την Angelina Jolie η δε ξέρω γω ποια άλλη. Δεν είναι όμως έτσι τα πράγματα.
Επιβάλλεται να έχουμε ρεαλιστικές προσδοκίες μετα απο μια τέτοια επέμβαση.

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 19:37, 29-10-09:

swamps το ιδιο ακριβως ειπα κ εγω. βασικα οταν πηγαινουμε να κανουμε μια ρινοπλαστικη σκοπος ειναι να εχουμε ξεκαθαρισει τι θελουμε και τι περιμενουμε...και οπως ειπες και εσυ το σωστο ειναι να προσδοκουμε μια μυτη που να μην ειναι διαφορετικη απο αυτη που ειχαμε, αλλα απλως βελτιωμενη! αμα η μυτη σου alikaros στο τελος ειναι καλυτερη απο πριν, τοτε η εγχειρηση σου ειναι επιτυχης. αυτο ειναι το τελειο που λεμε σε μια εγχειρηση, κ οχι να αποκτησουμε τη μυτη της barbie..

Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros έγραψε στις 19:50, 29-10-09:

κοιτα να δεις...οταν μια μυτη ειναι ΜΕΓΑΛΗ και τραβαει το βλεμμα του αλλου κατευθειαν...τοτε θα πρεπει να γινει ΑΛΛΑΓΗ...να εξαλειφθουν οι δυσμορφιες.....τωρα αν ειναι καμια τυπικη μυτη σε μεγεθος με τις κλασικες δυσμορφιες που οι περισσοτερες μυτες παρουσιαζουν...ναι ισχυουν οσα λες...το να κανω πλαστικη και η μυτη να εξακολουθει να χαλαει το προσωπο μου,,να με κοιταζω απο μακρια και να εξακολουθω να βλεπω μια πατατα καρφωμενη στη μαπα μου....αυτο εγω δεν το λεω επιτυχια ...εχω δει πολλες πριν και μετα φωτογραφιες και ειδα αντικειμενικα ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ επεμβασεις και αλλες που η διαφορα ειναι πραγματι αμελητεα ειτε γιατι το πριν δεν ηταν κατι εξωφθαλμο ειτε γιατι το μετα δεν διεφερε ουσιαστικα.......θα δουμε

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 19:55, 29-10-09:

Η πατατα που λες μπορει να ειναι απτο πριξιμο... αποκλειεται να στην αφησε ετσι κ να μη στη λεπτυνε καθολου...τοσο κομπογιαννιτης ηταν? δε νομιζω..για να πληρωσες κ τοσα λεφτα..φαινεσαι πολυ απογοητευμενη παντως, μην στεναχωριεσαι τοσο πολυ, ειναι νωρις ακομα..εγω αυτο που περνας το περασα την 1η μερα που εβγαλα τον γυψο, κ αυτο γιατι ειδα μια αλλιωτικη τελειως μυτη...(προσωρινα βεβαια!) αυτο θα ηταν το χειροτερο πιστεψε με...αλλο να φυγει η "πατατα" μπροστα στο ακρορινιο σου και αλλο να δεις μια μυτη εντελως ξενη...ρωτησες τον γιατρο σου γιατι ειναι ακομα χοντρη στο κατω μερος? αν ναι, τι σου ειπε?

Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros έγραψε στις 19:57, 29-10-09:

επισις η εκφραση αλλαζει ειτε το θες ειτε οχι οταν εχεις γαμψη μυτη και τη διορθωνεις και ΛΟΓΙΚΑ την κανεις αρμονικη ισια και πιο κοντη...ΤΟΤΕ αλλαζει σιγουρα η εκφραση..δεν ξερω γιατι αλλα ειναι τοσο δραματικα χαρακτηριστικη η μεγαλη γαμψη μυτη που οταν τη διορθωνεις, αλλαζει το προσωπο σου

δεν τον ρωτησα...ειναι ενας μηνας που την εκανα και δεν εχω επικοινωνησει...μου ειπε οτι θελει να με δει σε 2 μηνες για να με τσεκαρει
να σου πω την αληθεια θελω να πιστευω οτι ειναι ετσι απο το πρηξιμο....σε ξενο site διαβασα οτι η ακρη της μυτης αργει πολυ να ξεπριστει...οταν βγηκε το ναρθηκακι..τις επομενες μερες ημουν κατανενθουσιασμενη με το σχημα της...μετα δε ξερω τι σκατα...πρηστικε η ακρη της?ξεπριστηκε η ραχη της και φανηκε η διαφορα??παντως αλλαξε και μου μοιαζει σε ασχημο πια σημειο με την παλια μυτη

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 29-10-09 στις 20:07. Αιτία: merge
Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 20:17, 29-10-09:

αν αργει να ξεπριστει λεει??!! εμενα εχει ξεπριστει σχεδον ολη η υπολοιπη μυτη, κ το ακρορινιο ειναι ακομα πρισμενο! ετσι γινεται συνηθως, το ακρορινιο θελει μηηηηηνες για να ξεπριστει και να "δειξει"...κ εμενα ο γιατρος μου την λεπτυνε κατω αλλα τωρα φαινεται τοοοοοοσο ελαχιστα η διαφορα (μονο εγω τη βλεπω) με τον καιρο θα φαινεται ολο και πιο πολυ πιστευω. επισης το ακρορινιο μου ειναι αρκετα σκληρο ακομα και ορθιο..οταν κατεβαζω προς τα κατω το πανω χειλος, το ακρορινιο αντι να κατεβει μαζι με τα χειλια, μενει εκει! εσενα το κανει αυτο? με τον καιρο θα μαζευει κ θα λεπταινει, μην ανησυχεις, εγω πιστευω πως τσαμπα στεναχωριεσαι!

Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros έγραψε στις 20:25, 29-10-09:

Μακαρι ρε συ....αν κ εγω ειχα ΠΡΟΒΛΗΜΑ με την ακρη της...εκεινες τις φωτογραφιες μιας κοπελας που λεπτυνε το ακρορρινιο και τις ειχε ποσταρει η swamps στις προηγουμενες σελιδες ,τις εχεις δει?

ε εμενα η μυτη μου ηταν 2πλασια!!
γι αυτο το λογο εκανα πλαστικη..ηταν το βασικο σημειο που ηθελα να διορθωσω και οχι δευτερευον..

πραγματι η ακρη ειναι σκληρη και δυσκαμτη ακομα και οταν μορφαζω νιωθω μουδιασμα...!

ΕΥΧΟΜΑΙ να μεινει η μιση....

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 20:30, 29-10-09:

Ναι νομιζω θυμαμαι ποιες λες....
ρε σου λεω ειναι πολυ νωρις ακομα, μην το σκεφτεσαι καν! θα ξεπριστει κατα πολυ, τωρα ο χρονος αναρρωσης παιζει απο οργανισμο σε οργανισμο, οπως ειπα κ πιο πανω..μην ανησυχεις!

Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros έγραψε στις 20:37, 29-10-09:

τωρα που το σκεφτομαι δεν ειναι και δυνατον να μη λεπτυνε γιατι πρησμενη εχει σχεδον το ιδιο μεγεθος με πριν...αχ μακαααααααααααρι να μικρυνει...(και μακαρι τωρα να ειναι ΟΝΤΩΣ πρησμενη...)

ΑΑχχχ..τουλαχιστον εφτιαξε το κεφι μου εδω μεσα ..χαχαχαχ

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 20:55, 29-10-09:

"
Αρχική Δημοσίευση από swamps
Μα αυτό ειναι το ολο θέμα.Να βελτιώνεται η μύτη αλλα να ΜΗΝ αλλάζει. Η μύτη πρέπει να θυμίζει αρκετά την παλιά αλλα με πιο βελτιωμένο σχήμα. "
swamps δεν καταβαινω γιατι αυτο το λενε ολοι ακομα και οι γιατροι!

εγω πχ μπορει να θελω μια διαφορετικη μυτη και να με βλεπει καποιος που με ξερει στο δρομο και να λεει "κοιτα ωραια μυτη που εκανε με την ρινοπλαστικη"!

οπως και τους περισοοτερους νομιζω!δεν αφορα τον αλλον αν δουν οτι εκανε ρινοπλαστικη μονο το αποτελεσμα να ειναι τελειο!!!

εδω στην πατρα μια κοπελα που ξεραμε στην παρεα ειχε μια μυτη χαλια!το καλοκαιρι (μαιο νομιζω) εκανε ρινοπλαστικη φαινεται οτι εχει κανει ρινπολαστικη,το βλεπει ο καθενας που την ηξερε πριν και εχει κανει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ μυτη!εκει που την λεγαμε "σαβουρα" τωρα εχει γινει γκομεναρα!
δεν την εχω ρωτησει σε ποιον γιατρο πηγε ακομα αλλα μπραβο στον γιατρο της ειναι ρεαλιστης και της εκανε τελεια μυτη!

ο δικος μας ΣΚ. μαλλον ή θα φοβαται να κανει μεγαλη αλλαγη στην μυτη ή θα εχει ενα "καλουπι" και θα το κανει σε ολους!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 02-11-09 στις 10:31. Αιτία: quote tags
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:49, 29-10-09:

Ε ναι, δεν παίζει να έχει πρησμένη το ίδιο μέγεθος με πριν και να μην έχει μικρύνει
Όσο για το ότι πρήστηκε περισσότερο όταν έβγαλες το ναρθηκάκι, σε όλους συμβάνει, έγραψε η swamps παραπάνω γιατί. Το ναρθηκάκι την πιέζει και δεν την αφήνει να πρηστεί όσο θα πρηζόταν κανονικά.
Και σε μένα πρήστηκε περισσότερο αφότου έβγαλα το ναρθηκάκι, και ακόμα δεν έχει επανέλθει 100% στο σημείο που ήταν τότε (αν και είναι πιο συμμετρική τώρα απ'ότι όταν πρωτοέβγαλα το ναρθηκάκι, thanks god).
Και ναι, το ακρορίνιο αργεί περισσότερο απο όλα να ξεπρηστεί. Είσαι άτυχη κοινώς Αν είχες καμπούρα, θα είχε φανεί αμέσως η διαφορά (όπως σε μένα), τώρα απλά πρέπει να κάνεις υπομονή (όπως η elenadi)

Παράθεση

Αlikaros

Νεοφερμένος

H Αlikaros έγραψε στις 22:20, 29-10-09:

ξερεις τι με προβληματιζει??η μυτη ηταν πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ στην ακρη 2 ωρες και εως 2 μερες μετα την αφαιρεση του ναρθηκα....μετα αρχισε να φουσκωνει...μεχρι και 2-3 βδομαδες μετα ημουν ακομα πολυ ενθουσιασμενη με το αποτελεσμα....τωρα τις τελευταιες μερες ειναι σα να εχει επανελθει στο προηγουμενο σχημα της.....μαλλον μενει στασιμο το ακρορρινιο ενω ξεπριζεται η ραχη.....δε μπορω να φανταστω κατι αλλο..εκτος αν εκανε μισες δουλειες ο τυπος.....
μονο αν παω κοντα στον καθρεφτη βλεπω τη διαφορα...η οποια μαλιστα δεν ειναι στο μεγεθος αλλα στο σχημα....εκει δηλαδη που ηταν μια εννιαια στρογγυλη πατατα...τωρα ειναι πατατα με εγκοπες...χαχαχαχ

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε στις 03:33, 30-10-09:

αλικαρος και γω νομιζα αντρας ηουν και ετοιμαζομουν να κανω επιθεση στη ρανιουλι και να την πω καλα δε βλεπεις μπροστα σου???χεχεχε...γιοργαλις πολυ σε παω ρε αρχηγε εκτος το οτι εχω την ιδια αποψη με σενα...λες τα πραματα με τ'ονομα τους.....αμα εχει ενα καλουπι για ολους ας παει σε δημοσιο νοσοκομειο και ας τους κανει ολους οπως θελει χωρις να τον πληρωνουν.....δλδ εγω που πρεπει να κανω επανεγχειρηση και θα μου παρει κοκκαλο και χονδρο δλδ δε πρεπει να χω προσδοκιες και να μου κανει μια μυτη σα το πυργο του αιφελ??δλδ θα χω μια μυτη μελιτζανα μονο και μονο για ν'αναπνεω λιγο καλυτερα???ειναι οπως ειπα ΣΤΗΝ(το τονιζω για να το συνηθισω..χεχε)αλικαρος οταν παω να κανονισω μια επεμβαση και μιλαω 5 λεπτα χωρις να μου αναλυθει η δουλεια και να μην ειμαι σε θεση να ρωτησω τπτ τι να παω να κανω?αν δε συζητησω πρωτα τα θελω μου,την αποψη μου σε θεματα αισθητικης και μεχρι σε ποιο βαθμο θα μπορουν να ικανοποιηθουν αυτα πως θα κατσω να χειρουργηθω παλι?αμα η αισθητικη εμενα και του γιατρου δε συμπιπτουν,θα κανω την επεμβαση και μετα θα συνεχισω να ειμαι μες τη καταθλιψη και θα περιμενω πως και πως να περασουν τα χρονια(συνεχιζοντας να παραμελεις τον εαυτο σου και με σκαμπανεβασματα στη διαθεση σου) να βρω παλι 5000ε με σκοπο να κανω και 3η επεμβαση?εγω συζητησα ωρες πριν κανω την πρωτη μου εγχειρηση,εκει που δε συζητησα καθολου τι αποτελεσμα μπορς να περιμενω?δε κρινω το γιατρο το παω με λογικη συνεχεια...

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 10:30, 30-10-09:

ποσο ειναι η ετησια συνδρομη????χαχαχα πλακα κανω...nagia πηγες στο γιατρο?
Σήμερα tasinho το απόγευμα!!!! και μάλλον θα κλείσω και ημερομηνία εκτός και αν φερθεί και σε μένα όπως σε σένα .

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 10:39, 30-10-09:

αλικαρε φαντασου εμενα που δεν ειχα προβλημα με τη μυτη μου και μετα την επεμβαση εχω...στο τελος θα μου πεσει...χεχε....κατσε εδωσες 4.500 μονο για το ακρορρινιο?δεν ειχες κανα προβλημα λειτουργικα?πες αναλυτικα τι εκανες...
Εγώ την προηγούμεη βδομάδα που πήγα σε έναν άλλον πλαστικό μου ζήτησε 4700? μόνο για να μου στενέψει λίιιγο το ακρορίνιο και για διάφραγμα... Φαντάσου... Στην ουσία μόνο αυτό θέλω να φτιάξω εγώ γιατί η βάση της μύτης μου είναι τέλεια.

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε στις 10:45, 30-10-09:

καλα ρε συ ποιος ηταν αυτος???χεχεχεχε...και γιατι δε πηγες,φθηνα στο αφηνε...χαχαχα

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 10:57, 30-10-09:

καλα ρε συ ποιος ηταν αυτος???χεχεχεχε...και γιατι δε πηγες,φθηνα στο αφηνε...χαχαχα
Άστα να πάνε. και φαντάσου ότι σε αυτόν πήγε μια καλή μου, πριν ένα μήνα και έκανε τα έξής: την μίκρυνε, λέπτυνε, την ίσιωσε, της έβαλε μόσχευμα μπροστά (δεν ξέρω γιατί) διάφραγμα και κρεατάκια και της πήρε 4500?. Και μένα για διάφραγμα και στένεμα λίγο στο ακρορίνιο 4700?

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε στις 11:01, 30-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από nagia
Άστα να πάνε. και φαντάσου ότι σε αυτόν πήγε μια καλή μου, πριν ένα μήνα και έκανε τα έξής: την μίκρυνε, λέπτυνε, την ίσιωσε, της έβαλε μόσχευμα μπροστά (δεν ξέρω γιατί) διάφραγμα και κρεατάκια και της πήρε 4500?. Και μένα για διάφραγμα και στένεμα λίγο στο ακρορίνιο 4700?
μηοως του κουνηθηκε η αλλη?χαχαχαχα michelle μη το διαγραψεις οεο

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 21:29, 30-10-09:

4.700???????? ειναι ονομα αυτος???? ΕΛΕΟΣ.........

ΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... πηγες στον δικο μας σημερα....?????????

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 10:29, 02-11-09:

ΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... πηγες στον δικο μας σημερα....?????????
Καλό μήνα σε όλους!!! Λοιπόν Φανή μου πήγα . Ο γιατρός ήταν πολύ καλός. γλυκύτατος, ευγενέστατος και γενικά με έκανε να νιώσω σιγουρία!!! Αυτή την Τετάρτη μπαίνω... Φοβάμαι πάρα πολύ (τόσα χρόνια με είχα για θαρραλέα) Με τόσα που έχω διαβάσει έχω αγχωθεί. Αλλά ξέρω ότι ο Σκ. είναι ο καλύτερος και ο πιο έμπειρος και αυτό με κάνει να νιώθω κάπως καλύτερα! Εσένα Φανή μου πως είναι η μύτη? Εβγαλες το γυψάκι το Σάββατο? Σ' αρέσει? Είναι πολύ πρησμένη? Να σε ρωτήσω τα ταμπον στη μύτη πόσες μέρες στα κράτησε? Μου είπε 1,5μέρα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 10:30, 02-11-09:

1,5 μέρα;; Μήπως εννοούσε 1,5 μέρα αφότου βγεις από το νοσοκομείο;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους