Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,691 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,517 μηνύματα σε 91,617 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 211 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

nagia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nagia
H nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nagia έγραψε στις 10:37, 02-11-09:

Δεν νομίζω. Μετράει απο τη στιγμή που θα μου τα βάλει. Σε σας τα κράτησε 3 μέρες αν θυμάμαι καλά? Το πολύ οίδημα πόσο σου κράτησε Λία? Ένα μήνα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:43, 02-11-09:

Ναι, σε μας τα κράτησε 3 μέρες. Τυχερή είσαι αν είναι όντως 1.5, τα ταμπόν είναι το χειρότερο κομμάτι της όλης διαδικασίας.
Όσο για το οίδημα, απ'ότι έχω καταλάβει πρέπει να ήμουν από τις τυχερές, δεν είχα ποτέ ιδιαίτερο οίδημα, και το λίγο που είχα έχει βελτιωθεί πολύ μέχρι τώρα, 1.5 μήνα μετά την εγχείριση και βελτιωνόταν σχεδόν κάθε μέρα.
Πάντως ακόμα έχω σημαδάκια από τα εξωτερικά ράμματα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nagia έγραψε στις 10:52, 02-11-09:

Θα φύγουν αυτά με το καιρό? Το ακρορίνιο σου το φτιάξατε ή μόνο το κόκκαλο έφτιαξες? στο ιασώ general δεν την έκανες?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:54, 02-11-09:

Ε προφανώς θα φύγουν.
Και το ακρορίνιο λεπτύναμε, ναι.
Ναι, στο Ιασώ general την έκανα. Γιατί, χειρουργεί και αλλού ο Σκ.;

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 10:58, 02-11-09:

Όχι δεν νομίζω. Και γω το ακρορίνιο θα φτίαξω. Είσαι ικανοποιημένη?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 11:34, 02-11-09:

Σε γενικές γραμμές ναι, με την έννοια ότι θα την ξανάκανα αν γύριζε ο χρόνος πίσω, στον ίδιο γιατρό.

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 12:07, 02-11-09:

Και γω το ίδιο νίωθω. Ενω στην αρχή τον φοβόμουν, στο ιατρείο του όμως πήγα και ήξερα ότι θα την κάνω σε αυτόν πριν καν τον δω. Πίστεύω οτι είναι απ τους καλύτερους αλλά σε λίγο καιρό θα δείξει... Εύχομαι να νιώθω όπως κι εσύ!!!

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 13:34, 02-11-09:

Μπορεί κάποιος να μου πει τι να προσέχω μετά την πλαστική. Με αγχώνει και ο ύπνος μην την κοπανήσω καταλάθος στο μαξιλάρι. Επίσης με τις πλύσεις κάνενα κόλπο έχει να μου πει κανένας?

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΦΑΝΗ1410
H ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 19:04, 02-11-09:

Nαγια πολυ χαιρομαι που πηγες εκει... ειναι ο καλυτερος . σημερα εβγαλα το γυψο και η αληθεια ειναι οτι επαθα ενα σοκ .. δεν με εχω συνηθησει ακομα ετσι .. και εσυ ετσι νιωσατε παιδια?????? ειμαι πρισμενη ακομα και μαλλον γ αυτο δεν ξερω.. τεταρτη πας? εισαι γρηγορη.. μπραβο .. πως νιωθεις?

να παρεις μερος για τον κ Σ.Α.

michelle είσαι ευχαριστημένη;

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 00:38, 03-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από nagia
Μπορεί κάποιος να μου πει τι να προσέχω μετά την πλαστική. Με αγχώνει και ο ύπνος μην την κοπανήσω καταλάθος στο μαξιλάρι. Επίσης με τις πλύσεις κάνενα κόλπο έχει να μου πει κανένας?
1. Στρίβε μαλακό χαρτί υγείας και χώνε το μέσα για να στεγνώνει γρηγορότερα
2. Αν έχεις την πολυτέλεια χρόνου, αντί για το παραπάνω ξάπλωνε κανένα 5λεπτο μετά την πλύση.

Όσο για τον ύπνο, μη φοβάσαι, κι εμένα με άγχωνε αλλά τελικά μου βγήκε φυσικά να μην θέλω να αλλάξω στάση.

Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη raniouli!
H raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H raniouli! έγραψε στις 05:16, 03-11-09:

Τι κανετε παιδακια μουυυ???
αχχ οσο ξεπριζεται η μυτη μου, τοσο εχω αποριες κ προβληματισμους
απτις 1ες μερες που αρχισε να ξεπριζεται η μυτη μου εμφανιστηκαν πανω ακριβως στη ραχη της 2 γρομπαλακια, το ενα ηταν μυτερο καπως κ με ενοχλουσε, κ φαινοταν απειροελαχιστα, αυτο εφυγε! το αλλο ομως το εχω ακομα, κ επειδη η μυτη εχει ξεπριστει πολυ στη ραχη, φαινεται αρκετα στο πλαι εσεις ειχατε βγαλει κανα τετοιο? μενει για παντα??? επισης, υπαρχει περιπτωση η μυτη να ειναι πιο πολυ πρισμενη στη μια μερια απ οτι στην αλλη? κ το ενα πλευρο του ακρορινιου πιο πρισμενο κ σηκωμενο απτο αλλο?(σαν να μπαταρει λιγο δλδ) αχχ φοβαμαιι...
(btw, ειμαι εγχειρισμενη 1 μηνα κ 4 μερες...)

Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 10:30, 03-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΦΑΝΗ1410
Nαγια πολυ χαιρομαι που πηγες εκει... ειναι ο καλυτερος . σημερα εβγαλα το γυψο και η αληθεια ειναι οτι επαθα ενα σοκ .. δεν με εχω συνηθησει ακομα ετσι .. και εσυ ετσι νιωσατε παιδια?????? ειμαι πρισμενη ακομα και μαλλον γ αυτο δεν ξερω.. τεταρτη πας? εισαι γρηγορη.. μπραβο .. πως νιωθεις?
Ναι κι εγώ έτσι νιώθω ότι έκανα την καλύτερη επιλογή γιατρού. Αν δεν πήγαινα στον κ. Σκ. ίσως τελικά από φόβο να μην την έκανα την εγχείριση με όσα έχω ακούσει για αποτυχημένες ρινοπλαστικές. Ο συγκεκριμένος όμως λένε ότι είναι ο καλύτερος κι εγώ αυτό ένιωσα απ΄τα πρώτα δευτερόλεπτα. Άσε που έιναι και απλός άνθρωπος το ιατρείο του ήταν σεμνό και σοβαρό όπως πρέπει να είναι ένα ιατρείο. Σε άλλους 3 που πήγα στο παρελθόν μόνο χλιδή, φρου φρου και αρώματα ήταν. Τέλος πάντων!
Νιώθω αγχωμένη, αλλά όλα τα παιδιά έδω μέσα με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ. Ξέρω τι έχω να αντιμετωπίσω!!! Το μόνο που φοβάμαι είναι το αποτέλεσμα... Να είναι όλα εντάξει. Ε, φοβάμαι και λίγο την νάρκωση χι χι . Αυρίο τέτοια ώρα θα ετοιμάζομαι για την εγχείριση, λίγο τρομακτικό όταν το σκέφτομαι.
Όσο για σένα Φανή μου, ναι θα ξεπρηστεί η μύτη λογικό να είναι έτσι αφου έχουν περάσει μόνο 3 μέρες από τότε που έβγαλες το γυψάκι. Πως σου φαίνεται όμως? Σου αρέσει? Με τον καθαρισμό πως τα πας?
Να ρωτήσω και κάτι άλλο, φοράει κανένας γυαλιά? Εγώ μόνο όταν βλέπω tv η είμαι στο pc. απιτρέπεται μετά την εγχείριση? ο γιατρός νομίζω μου είπε να φοράω τραυμοπλάστ (όταν βγεί το γυψάκι) για να βάλω γυαλιά.

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
1. Στρίβε μαλακό χαρτί υγείας και χώνε το μέσα για να στεγνώνει γρηγορότερα
2. Αν έχεις την πολυτέλεια χρόνου, αντί για το παραπάνω ξάπλωνε κανένα 5λεπτο μετά την πλύση.

Όσο για τον ύπνο, μη φοβάσαι, κι εμένα με άγχωνε αλλά τελικά μου βγήκε φυσικά να μην θέλω να αλλάξω στάση.
Λια μου σέυχαριστώ πολύ!!! Άδεια θα πάρω 7 με 10 μέρες μετά αναγκαστικά εδώ στη δουλεία χαρτάκι...

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 14:00, 03-11-09:

Ναγια μου δε μπορω να σου πω ακομα εχω παθει ενα σοκ ειναι η αληθεια και αυτο που καταλαβα ειναι οτι πρεπει να εχεις υπομονη.Απο μπροστα δε βλεπω μεγαλη αλλαγη αλλα απο το πλαι εχω μεγαλη αλλαγη.Το μονο που δε μου αρεσει ειναι οτι ειναι σηκωμενη.Ελπιζω να πεσει δεν ξερω αν ηταν και στα αλλα παιδια ετσι.Τι να πω..
Αλλα τωρα κανω υπομονη.Για τα γυαλια που λες νομιζω για δυο μηνες δεν κανει να βαλεις γυαλια...μην εχεις αγχος θα πανε ολα καλα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-11-09 στις 16:52. Αιτία: greeklish
Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε στις 15:24, 03-11-09:

Μακάρι να πάνε όλα καλά. Θέλει πάρα πολύ υπομονή... Αυτό που λες οτι η μύτη σου είναι σηκωμένη (τα ρουθούνια λογικά εννοείς) όλα τα παιδία εδώ αυτό λέγανε. Είναι από το πρήξιμο. Όσο ξεπρήζεται τόσο θα πέφτει.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:09, 03-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από raniouli!
Τι κανετε παιδακια μουυυ???
αχχ οσο ξεπριζεται η μυτη μου, τοσο εχω αποριες κ προβληματισμους
απτις 1ες μερες που αρχισε να ξεπριζεται η μυτη μου εμφανιστηκαν πανω ακριβως στη ραχη της 2 γρομπαλακια, το ενα ηταν μυτερο καπως κ με ενοχλουσε, κ φαινοταν απειροελαχιστα, αυτο εφυγε! το αλλο ομως το εχω ακομα, κ επειδη η μυτη εχει ξεπριστει πολυ στη ραχη, φαινεται αρκετα στο πλαι εσεις ειχατε βγαλει κανα τετοιο? μενει για παντα??? επισης, υπαρχει περιπτωση η μυτη να ειναι πιο πολυ πρισμενη στη μια μερια απ οτι στην αλλη? κ το ενα πλευρο του ακρορινιου πιο πρισμενο κ σηκωμενο απτο αλλο?(σαν να μπαταρει λιγο δλδ) αχχ φοβαμαιι...
(btw, ειμαι εγχειρισμενη 1 μηνα κ 4 μερες...)
Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, έχω κι εγώ 2 τέτοια εκεί που είναι τα ράμματα, μικρά όμως.
Μήπως είναι και τα δικά σου πάνω στα ράμματα;
Αν ναι, θα φύγουν.

Ναι κι εγώ έτσι νιώθω ότι έκανα την καλύτερη επιλογή γιατρού. Αν δεν πήγαινα στον κ. Σκ. ίσως τελικά από φόβο να μην την έκανα την εγχείριση με όσα έχω ακούσει για αποτυχημένες ρινοπλαστικές. Ο συγκεκριμένος όμως λένε ότι είναι ο καλύτερος κι εγώ αυτό ένιωσα απ΄τα πρώτα δευτερόλεπτα. Άσε που έιναι και απλός άνθρωπος το ιατρείο του ήταν σεμνό και σοβαρό όπως πρέπει να είναι ένα ιατρείο. Σε άλλους 3 που πήγα στο παρελθόν μόνο χλιδή, φρου φρου και αρώματα ήταν. Τέλος πάντων!
Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει κάποιος είτε να είναι μόνο φρου φρου και αρώματα είτε να μην προσέχει καθόλου τέτοια πράγματα όπως ο Σκ.
Κάνετε λογικό άλμα και συνδέετε μεταξύ τους άσχετα πράγματα (μιλάω στον πληθυντικό γιατί το έχω ξανακούσει).
Παρ'ότι κι εγώ σε αυτόν πήγα, δεν μπορώ να το θεωρήσω και θετικό αυτό! Στην καλύτερη, αδιάφορο.

Νιώθω αγχωμένη, αλλά όλα τα παιδιά έδω μέσα με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ. Ξέρω τι έχω να αντιμετωπίσω!!! Το μόνο που φοβάμαι είναι το αποτέλεσμα... Να είναι όλα εντάξει. Ε, φοβάμαι και λίγο την νάρκωση χι χι . Αυρίο τέτοια ώρα θα ετοιμάζομαι για την εγχείριση, λίγο τρομακτικό όταν το σκέφτομαι.
Όσο για σένα Φανή μου, ναι θα ξεπρηστεί η μύτη λογικό να είναι έτσι αφου έχουν περάσει μόνο 3 μέρες από τότε που έβγαλες το γυψάκι. Πως σου φαίνεται όμως? Σου αρέσει? Με τον καθαρισμό πως τα πας?
Να ρωτήσω και κάτι άλλο, φοράει κανένας γυαλιά? Εγώ μόνο όταν βλέπω tv η είμαι στο pc. απιτρέπεται μετά την εγχείριση? ο γιατρός νομίζω μου είπε να φοράω τραυμοπλάστ (όταν βγεί το γυψάκι) για να βάλω γυαλιά.

Λια μου σέυχαριστώ πολύ!!! Άδεια θα πάρω 7 με 10 μέρες μετά αναγκαστικά εδώ στη δουλεία χαρτάκι...
Το εξιτήριο που σου δίνουν λέει 15 μέρες άδεια και θα σου συνιστούσα να το τηρήσεις. Μπορείς βέβαια και με 10, αλλά θα ζοριστείς λίγο.

Γυαλιά κανονικά δεν πρέπει να βάλεις για 2 μήνες αλλά αμα είναι για τόσο λίγο, κάνε αυτό που σου λέει ο γιατρός, κάτι ξέρει παραπάνω.

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 16:35, 03-11-09:

Κοριτσια να ρωτησω κατι, μετα απο ποσο καιρο μπορουσατε να βαφτειτε;
Και γενικως πως καθαρισατε το δερμα σας πανω στη μυτη..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-11-09 στις 16:50. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:44, 03-11-09:

Εγώ 2 μέρες αφότου έβγαλα το γυψάκι (τις πρώτες 2 μου είχε πει να προσέχω πολύ και δεν ήθελα να το ρισκάρω) έκανα απολέπιση με ένα ήπιο απολεπιστικό. Πολύ απαλά μεν, αλλά για αρκετή ώρα.

Όσον αφορά το βάψιμο, γενικά δεν βάφομαι πολύ, οπότε άργησε.

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 19:09, 03-11-09:

Σε ευχαριστω παρα πολυ Michelle...να σε ρωτησω και κατι τελευταιο γιατι δε θυμαμαι...την μαλαξη προς τα ξεκιναμε απο πανω προς το κατω ή το αντιθετο δε θυμαμαι τη φορα

καλα ουτε εγω φοβαμαι πολυ απλα κανενα ρουζ ρωταω και κανενα μολυβακι αυτο ειναι ολο και ολο το βαψιμο μου δεν βαζω τιποτα αλλο..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-11-09 στις 23:27. Αιτία: greeklish
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:14, 03-11-09:

Φανή, σου υπενθυμίζω ότι απαγορεύονται τα greeklish!

Τέτοιου είδους μακιγιάζ και τώρα μπορείς να κάνεις! Εγώ φαντάστηκα makeup/concealer πάνω στη μύτη και είπα να περιμένεις καλύτερα. Στο υπόλοιπο πρόσωπο και τώρα μπορείς, άνετα!

Όσο για τις μαλάξεις, δεν ξέρω, μου είχε πει να μην κάνω.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 21:42, 03-11-09:

ααα ναι .. εγω δεν θυμαμαι πως μου ειπε να της κανω...

εσυ πως εισαι εχεις ξεπριστη καθολου?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-11-09 στις 23:31. Αιτία: ένωση διαδοχικών ποστ.
Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

H raniouli! έγραψε στις 19:03, 04-11-09:

Ρε παιδια, ποιος βαζει μειον (-) σε ποστς που απλα ρωτανε πως γινονται οι μαλαξεις, η πως πρεπει να βαφομαστε μετα την εγχειριση? Λολ!

Λια μουυυυ εγω δεν ειχα εξωτερικα ραμματα καν, κ αυτη η γρομπαλοαηδια ειναι μεσα απτο δερμα (στο κοκκαλο της μυτης) πολυ φοβαμαι οτι θα μεινει για παντα, κ αυτο μου τη σπαειιιι αν και μου λενε ολοι οτι μονο εγω το βλεπω

Φανη σοκ λιγο πολυ ολοι παθαμε, στο ειπα κ πιο πανω οτι θα σοκαριστεις, δεν ειναι τιποτα σε λιγες μερες θα εισαι οκ και οσο περναει ο καιρος θα σου αρεσει η μυτουλα. Απλα την 1η μερα που βγαζουμε το ναρθηκακι τρομαζουμε, 1ον επειδη εχουμε πριστει πολυ κ εχει παραμορφωθει το προσωπο μας, 2ον επειδη εχουμε να δουμε σχεδον 1 βδομαδα το προσωπο μας ολοκληρο στον καθρευτη κ εχουμε χασει λιγο τον μπουσουλα, 3ον επειδη λιγο-πολυ βλεπουμε μια αλλη μυτη απ αυτη που εχουμε συνηθισει, και οπως ολοι ξερουμε αλλο να φανταζεσαι μια μυτη πανω σου, κ αλλο να τη βλεπεις live!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:27, 04-11-09:

Ο γιατρός πάντως μου είχε πει ότι αυτά θα φύγουν και ότι είναι έτσι επειδή σε αυτό το σημείο έγιναν τα "κατάγματα" για να αλλάξει το σχήμα της μύτης, κάτι τέτοιο (ελπίζω να μην τα θυμάμαι λάθος και παραπληροφορώ, η μνήμη μου είναι τραγική).
Το ότι εκεί ήταν τα ράμματα είναι δική μου εντύπωση, δεν είμαι και 100% σίγουρη.
Πάντως σίγουρα έχω κι εγώ τέτοια και ναι, καλά σου λένε ότι δεν φαίνονται, το έχω τεστάρει με πολλούς και αν δεν τους το πω δεν καταλαβαίνουν τίποτα (βασικά ακόμα και να τους το πω, πάλι δεν το βλέπουν)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 19:38, 04-11-09:

Ευχομαι να ειναι ετσι Λια μου, παντως οταν βγαζω φωτογραφια προφιλ με φλας, φαινεται λιγο...κ ειναι καπως ανατριχιαστικο, ελπιζω αν δεν φυγει τουλαχιστον να μειωθει...
ενα αλλο σπαστικο που ειχα πιο πανω (παλι στο κοκκαλο ηταν, μεσα απτο δερμα δλδ) εχει φυγει εδω κ μερες!
πωπω τελικα η αναρρωση ειναι πολυυυυ σπαστικια, τις προαλλες νομιζα οτι η μυτη μου ειναι παλι στραβη κ πηγα να βαλω τα κλαμματα αλλα τελικα ειναι πιο πρισμενη απτη μια μερια, κ ποναει κ πιο πολυ αν την πιεσεις...
εσενα πως παει η αναρρωση σου Λια?

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:41, 04-11-09:

Νομιζω οτι τα βλεπετε μονο εσεις! Και ναι, ειστε προφανως υπερβολικοι...
Στη Λια π.χ. δε φαινεται κατι και εαν δε γνωριζα οτι ειχε κανει επεμβαση, δε θα το ειχα καταλαβει...
Παρεμπιπτοντως, ο γιατρος εχει κανει πολυ καλη δουλεια...πολυ ομορφη και δε δειχνει διολου παραταιρη στο προσωπο της σε σχεση με το σχημα αυτου και τα υπολοιπα χαρακτηριστικα...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:45, 04-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από raniouli!
Ευχομαι να ειναι ετσι Λια μου, παντως οταν βγαζω φωτογραφια προφιλ με φλας, φαινεται λιγο...κ ειναι καπως ανατριχιαστικο, ελπιζω αν δεν φυγει τουλαχιστον να μειωθει...
ενα αλλο σπαστικο που ειχα πιο πανω (παλι στο κοκκαλο ηταν, μεσα απτο δερμα δλδ) εχει φυγει εδω κ μερες!
πωπω τελικα η αναρρωση ειναι πολυυυυ σπαστικια, τις προαλλες νομιζα οτι η μυτη μου ειναι παλι στραβη κ πηγα να βαλω τα κλαμματα αλλα τελικα ειναι πιο πρισμενη απτη μια μερια, κ ποναει κ πιο πολυ αν την πιεσεις...
εσενα πως παει η αναρρωση σου Λια?
Χμμμ εγώ μετά από τόσα κοπλιμέντα που έχω ακούσει για τη νέα μου μύτη, έχω σταματήσει να τα ψειρίζω τόσο γιατί καταλήγω να βλέπω διάφορα ελαττώματα που μόνο εγώ τα προσέχω
Πάντως αν όντως φαίνεται σε φωτογραφίες, δεν ξέρω, μη σε πάρω και στο λαιμό μου, ίσως θα έπρεπε να το κοιτάξεις... Σε μένα δεν φαίνονται σε προφιλ, μόνο υπό συγκεκριμένη γωνία (είναι στη ράχη αλλά στο πλάι).

@Neraida: Καλά με είδες και βράδυ εσύ, ίσως τη μέρα να παρατηρούσες κάποια ατέλεια, dunno. Thanks πάντως!

Παράθεση

penthesilia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη penthesilia
H penthesilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H penthesilia έγραψε στις 22:45, 04-11-09:

καλησπέρα σας.
δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό διότι αυτό που με προβληματίζει είναι το οικονομικό θέμα.
Μήπως γνωρίζει κανείς αν οι ασφαλιστικές εταιρείες καλύπτουν έξοδα επέμβασης για το προβληματικό διάφραγμα ή θεωρούν την επέμβαση καθαρά αισθητική οπότε και δε τη χρηματοδοτούν?

καλή ανάρρωση με τις καινούργιες σας μυτούλες...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:53, 04-11-09:

Αναφέρεσαι σε ιδιωτική ασφάλεια ή κάποιο από τα δημόσια ασφαλιστικά ταμεία; (ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, ΤΣΜΕΔΕ etc)
Τα δημόσια ταμεία καλύπτουν περίπου 500-1000 ευρώ από την εγχείριση (αναλόγως το ταμείο).
Όσον αφορά την ιδιωτική ασφάλεια, εξαρτάται προφανώς από το συμβόλαιο.
Η δική μας πάντως (ιδιωτική) κύρηξε πτώχευση λίγες μέρες μετά την εγχείριση
Αυτό θα πει γκαντεμιά

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 23:21, 04-11-09:

raniouliνα σαι καλα με βοηθησες παρα πολυ με αυτα που μου ειπες γιατι ειχα παθει μεγαλο σοκ ειχαν περασει ολα απο το μυαλο μου δυο μερες. μηπως δεν ειχα μεγαλο προβλημα μηπως δεν επρεπε να την κανω πολλα . ασε που ολοι σε βλεπουν και μενουν γιατι δεν καταλαβαινουν οτι εισαι καπως γιατι εισαι πρησμενος και οτι και η μιτη ειναι πρησμενη και εισαι καπως... τελος παντων... παντως και μια γνωστη μου που ειχε κανει εβλεπε και αυτη λακουβακια στους 2 μηνες και στουσ πεντε σταματισε να τα βλεπει.. νομιζω οτι ολοι πρεπει να περνανε αυτο το σταδιο...

Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 23:23, 04-11-09:

να ρωτισω κατι ... εμενα η μυτη μου πηγαινε πριν την ενχειρηση προσ τα αριστερα τωρα που εβγαλα τον γηψο παλι βλεπω να κανει λιγο αριστερα λετε να παρω τον γιατρο να τον ρωτισω η ειναι απο το πριξιμο ακομα που φαινεται ετσι...???????

Παράθεση

penthesilia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη penthesilia
H penthesilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H penthesilia έγραψε στις 23:42, 04-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αναφέρεσαι σε ιδιωτική ασφάλεια ή κάποιο από τα δημόσια ασφαλιστικά ταμεία; (ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, ΤΣΜΕΔΕ etc)
Τα δημόσια ταμεία καλύπτουν περίπου 500-1000 ευρώ από την εγχείριση (αναλόγως το ταμείο).
Όσον αφορά την ιδιωτική ασφάλεια, εξαρτάται προφανώς από το συμβόλαιο.
Η δική μας πάντως (ιδιωτική) κύρηξε πτώχευση λίγες μέρες μετά την εγχείριση
Αυτό θα πει γκαντεμιά
ωχ.. και σου είχαν πει ότι θα κάλυπταν μέρος των εξόδων;
Έχω ΙΚΑ και παράλληλα μέσω της εργασίας μου έχω πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση (ομαδικό συμβόλαιο δηλαδή που καλύπτει το 80% των δαπανών για θεραπείες, γιατρούς κτλ). Στο συμβόλαιο αναφέρει πως δεν καλύπτει επεμβάσεις αισθητικής. Όμως έχω πρόβλημα διαφράγματος (ουσιαστικά αναπνέω μόνο από το ένα ρουθούνι, το άλλο υπολειτουργεί) αλλά δε ξέρω πως θα το θεωρήσει η αφαλιστική εταιρεία διότι υπαρχει και ένα σχετικό προβληματάκι αισθητικής φύσεως (και δε θέλω προς το παρόν να τους ρωτήσω, μέχρι τουλαχιστον να συνεννοηθώ με το γιατρό).
Αν γνωρίζει κανείς οτιδηποτε για το θέμα , θα με βοηθούσε..

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη tasinho
Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O tasinho . έγραψε στις 01:54, 05-11-09:

πρωτα απ'ολα αυτα τα γρουμπαλακια τα χω και γω και ακομα δεν εχουν φυγει....ουτε εμενα φαινονται,μονο υπο συγκεκριμενη γωνια και με ψηλαφισμα...αυτα συνηθως εκτος το οτι υποδηλωνουν καταγματα,επισης υποδηλωνουν και ελλεψη χονδρου στη περιοχη εκεινη....και γω αμα ακουγα τον γιατρο που με εγχειρησε και δε το ψαχνα περαιτερω ακομα θα πιστευα οτι η εγχειρηση πηγε καλα και ολα πετυχαν....δε πρεπει να επαναπαυεστε..μπορει και καποιος γιατρος που ειναι κορυφη να κανει τετοια λαθη,αλλα με το κυρος και την εμπειρια του και μ'ολα τα αλλα που τον αντιπροσωπευουν,να σκεφτεις.."μπα αυτος θα κανε λαθος?"..μην επαναπαυεστε ψαξτε το θεμα..σε αυτα τα πραγματα πρεπει να προσδοκεις παντα το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα και οχι κατι απλα ικανοποιητικο,αλλιως οι επεμβασεις κρινονται αποτυχημενες....

Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη tasinho
Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O tasinho . έγραψε στις 01:57, 05-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Νομιζω οτι τα βλεπετε μονο εσεις! Και ναι, ειστε προφανως υπερβολικοι...
Στη Λια π.χ. δε φαινεται κατι και εαν δε γνωριζα οτι ειχε κανει επεμβαση, δε θα το ειχα καταλαβει...
Παρεμπιπτοντως, ο γιατρος εχει κανει πολυ καλη δουλεια...πολυ ομορφη και δε δειχνει διολου παραταιρη στο προσωπο της σε σχεση με το σχημα αυτου και τα υπολοιπα χαρακτηριστικα...
αυτο μοιαζει με διαφημιση αλλα και με προξενιο....

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

raniouli!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H raniouli! έγραψε στις 16:37, 05-11-09:

Φανη μη φοβασαι ολα αυτα ειναι αναμενωμενα...ολοι σχεδον τα περναμε...εγω για να φανταστεις οταν εβγαλα το ναρθηκακι σκεφτομουν οτι με...τιμωρει ο θεος επειδη ηθελα να διορθωσω τη μυτη μου....και ηθελα να τρεξω στο χειρουργειο να ψαξω για τα απομειναρια της παλιας μου μυτης (ιουυυ)!!! τοσο χαλιαα!!! αλλα σε λιγες μερες ημουν μια χαρααα....οσο για τους 3ους μην τους δινεις καμια σημασια, αυτοι μαλλον περιμεναν να εισαι του κουτιου απτην 1η κιολας βδομαδα! για το αλλο που λες οτι η μυτη παει προς τα αριστερα κλπ απλα κανε υπομονη, μπορει να ειναι πιο πρισμενη απτη μια μερια κ να σου φαινεται ετσι...ειναι πααααρα πολυ νωρις ακομα για να εχεις ολοκληρωμενη εικονα για το σχημα, το μεγεθος κλπ της μυτης..

Λια εχω την εντυπωση οτι το γρομπαλακι μου μυκρινε, αχχ μακαρι να φυγειιιι!!!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:04, 05-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από tasinho
Ο καθεις αναλογως της αντιληψεως που διαθετει, οδηγειται και στα αντιστοιχα συμπερασματα.

Παραυτα να σημεωσω οτι ουτε διαφημιστρια, αλλα ουτε και προξενητρα εχω κανει ακομα...λογω του οτι ομως ακουγονται και τα δυο ενδιαφεροντα θα τα εχω υπ'οψιν!

Καλησπερα σας!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:37, 05-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από penthesilia
ωχ.. και σου είχαν πει ότι θα κάλυπταν μέρος των εξόδων;
Έχω ΙΚΑ και παράλληλα μέσω της εργασίας μου έχω πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση (ομαδικό συμβόλαιο δηλαδή που καλύπτει το 80% των δαπανών για θεραπείες, γιατρούς κτλ). Στο συμβόλαιο αναφέρει πως δεν καλύπτει επεμβάσεις αισθητικής. Όμως έχω πρόβλημα διαφράγματος (ουσιαστικά αναπνέω μόνο από το ένα ρουθούνι, το άλλο υπολειτουργεί) αλλά δε ξέρω πως θα το θεωρήσει η αφαλιστική εταιρεία διότι υπαρχει και ένα σχετικό προβληματάκι αισθητικής φύσεως (και δε θέλω προς το παρόν να τους ρωτήσω, μέχρι τουλαχιστον να συνεννοηθώ με το γιατρό).
Αν γνωρίζει κανείς οτιδηποτε για το θέμα , θα με βοηθούσε..
Υποτίθεται ότι θα έπρεπε να τα καλύψουν όλα, δεν "φαίνεται" σε κάποιο χαρτί ότι έγινε και αισθητική επέμβαση...

πρωτα απ'ολα αυτα τα γρουμπαλακια τα χω και γω και ακομα δεν εχουν φυγει....ουτε εμενα φαινονται,μονο υπο συγκεκριμενη γωνια και με ψηλαφισμα...αυτα συνηθως εκτος το οτι υποδηλωνουν καταγματα,επισης υποδηλωνουν και ελλεψη χονδρου στη περιοχη εκεινη....και γω αμα ακουγα τον γιατρο που με εγχειρησε και δε το ψαχνα περαιτερω ακομα θα πιστευα οτι η εγχειρηση πηγε καλα και ολα πετυχαν....δε πρεπει να επαναπαυεστε..μπορει και καποιος γιατρος που ειναι κορυφη να κανει τετοια λαθη,αλλα με το κυρος και την εμπειρια του και μ'ολα τα αλλα που τον αντιπροσωπευουν,να σκεφτεις.."μπα αυτος θα κανε λαθος?"..μην επαναπαυεστε ψαξτε το θεμα..σε αυτα τα πραγματα πρεπει να προσδοκεις παντα το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα και οχι κατι απλα ικανοποιητικο,αλλιως οι επεμβασεις κρινονται αποτυχημενες....
Ouch! Ας ελπίσουμε να μην μένουν σε κάθε περίπτωση...
Πάντως ουδέποτε σκέφτηκα ότι επειδή είναι κορυφή δεν θα έκανε κάποιο λάθος. Αυτό που με καθυσυχάζει περισσότερο είναι ότι βλέπω ότι έχουν κι άλλοι τα ίδια προβληματάκια, οπότε σκέφτομαι ότι δεν μπορει πια σε ΟΛΟΥΣ να πήγε στραβά το ΙΔΙΟ πράγμα
Πάντως και έτσι να μείνει, δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα, από τη στιγμή που ουδείς το προσέχει εκτός από μένα

To e-steki υπάρχει 4+ χρόνια και η Neraida είναι μέλος σε αυτό 2-3. Λες τόοοσα χρόνια να κατέστρωνε στρατηγικά την προώθηηση του Σκ. το 2009, κάνοντας τόσα ποστ σε άσχετα θέματα, για να φτάσει το Νοέμβριο του 2009 να εκτελέσει το ...ύπουλο σχέδιο της;
Jesus πια, φίλη μου είναι, βγήκαμε για καφέ και με είδε. Έλεος, grow up.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε στις 17:37, 05-11-09:

πες τα neraida γιατι μερικοι ειναι πολυ καχυποπτει και φανταζονται οτι εχουμε μπει εδω μεσα για να κανουμε διαφημηση..

να ρωτησω κατι ..? σε μερικους που εχουν αμφιβολια το μονο που εχω ακουσει ολοι λενε οτι ειναι κορυφη δεν εχω ακουσει παραπονο απο κανεναν .. θα ηθελα στο ενα ατομο που μονιμος μασ την λεει οτι κανουμε διαφημηση και εμεις το μονο που κανουμε ειναι να λεμε την εμπειρια μας να μας πει αν εχει ακουσει κανεναν να εχει παραπονο που εχει χειρουργηθει εκει... αν εχει ακουσει κατι αρνητικο,,,,

Παράθεση

christam

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη christam
Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O christam έγραψε στις 22:20, 10-11-09:

Παιδια βοηθεια! Πρεπει να κανω ρινοπλαστικη διοτι εχω σκολιωση ρινικου διαφραγματος και αναζητω τον top ρινοπλαστικο.
Εχει καποιος απο εσας την καλοσυνη να μου δωσει την πληροφορια ?

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:43, 11-11-09:

Εχω δει δουλεια του εν λογω πλαστικου κι ειναι απλα.. φοβερος.
Δεν ειχα λογια.
Μια αποψη λοιπον παραπανω.

Εχω δυο φιλες η μια πηγε σεκεινον και το αποτελεσμα ηταν υπεροχο.
Η αλλη ειτε εκανε ειτε δεν εκανε την ιδια μυτη ειχε παντως σε εναν αλλο γιατρο επισης γνωστο με εδρα του το κολωνακι.
Πολυ μικρη δηλαδη η αλλαγη και πολυ περισσοτερα χρηματα.

Παράθεση

christam

Νεοφερμένος

Ο christam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O christam έγραψε στις 14:52, 11-11-09:

Ο καλος γιατρος που εννοεις ειναι στη Σκουφα ? Τα αρχικα του ειναι Α.Σκ. ?

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgalis
Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giorgalis έγραψε στις 19:28, 11-11-09:

ναι αυτος ειναι!

τωρα αν ειναι καλος θα δουμε!και εγω εκει την εκανα αλλα δεν βλεπω αυτο που περιμενα και ηθελα!(αν και εχουν περασει 2 μηνες)

μην πεσεις και εσυ στην παγιδα αλλα να περιμενεις ..και αλλα να δεις!και μην ενθουσιαζεσαι πολυ με αυτα που θα σου πουν εδω και με τις φωτογραφιες που εχει στο σαιτ του και νομιζεις οτι θα σου κανει και την δικια σου μυτη ιδια!στο σαιτ βαζει τις καλυτερες οπως μου ειχε πει!!!δεν πετυχαινει ολες τις επεμβασεις!

φοβαται να κανει μεγαλη αλλαγη στην μυτη και βασιζεται μονο στον να βγαλει τον υβο και να σηκωσει λιγο την ραχη της μυτη!
εγω μονο εκει βλεπω διαφορα παντως............

Παράθεση

christam

Νεοφερμένος

O christam έγραψε στις 20:14, 11-11-09:

Ευχαριστω φιλε giorgalis για τις πληροφοριες.Σου ευχομαι καλη αναρρωση.Σημειωτεον πως η τελικη οψη μετα απο τετοια επεμβαση διαμορφωνεται μετα απο 6 περιπου μηνες.Μηπως θα μπορουσες να μου πεις σε τι δεν εισαι ευχαριστημενος απο αυτον τον κυριο?

Εκτος απο τον Σκ. ποιος αλλος θεωρειται ως καλος ρινοπλαστικος?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 14-11-09 στις 17:22. Αιτία: όνομα
Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 20:37, 11-11-09:

κοιτα επειδη και εγω στην φαση που εισαι τωρα εσυ ημουνα
και εδω μεσα διαβαζα ειναι τελειος,φτιαχνεις πολυ ωραιες μυτες κτλ,ακομα εβλεπα στο σαιτ του τα δυο παλικαρια που τους εχει κανει ωραια μυτη νομιζα και εμενα ετσι θα μου την κανει κτλ!
απλως στα λεω να μην ενθουσιαστεις παραπανω απο οσο πρεπει!

εγω οταν εβγαλα τον ναρθηκακι μου αρεσε η μυτη αλλα ηταν μεγαλη στην κατω μερια και μου ειπε "θα σου ξεπριστει"!αν και πριζοταν με τον καιρο περισσοτερο,τωρα εχει ξεπριστει καπως αλλα βλεπω οτι η μυτη με τον καιρο επαιρνε την μορφη που ειχε πριν (δηλαδη να δειχνει λιγο μυτερη)!νομιζω το εχει γραψει και μια κοπελα σε προηγουμενα σχολια οτι εγινε και σε αυτην το ιδιο!

ξεπρηζεται στα πλαγια μονο απο οτι βλεπω!και αλλο που δεν του ειπα να μην βγαλει μονο τον υβο και δειχνει η μυτη μου παλι "μυτερη"!εγω την μεγαλη αλλαγη που ηθελα δεν την ειδα παρα μονο στον υβο και οτι ειναι καπως σηκωμενη!!!

σαν γιατρος ειναι καλος δεν μπορω να πω,αλλα...........

Παράθεση

christam

Νεοφερμένος

O christam έγραψε στις 17:32, 12-11-09:

ΕΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ christam001@gmail.com μια ανφας και μια προφιλ του αποτελεσματος για να σχηματισω μια εικονα της δουλειας του?
Εαν ναι, σ'ευχαριστω προκαταβολικα

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 20:39, 12-11-09:

οχι μωρε με τον μα@@κα !

στις φωτογραφιες αν με δεις πριν και μετα οταν εβγαλα τον ναρθηκακι θα πεις οτι εκανε πολυ καλη δουλεια!
ελα ομως που με τον καιρο αντι να γινετε καλυτερη η μυτη παιρνει το παλιο της σχημα!

δεν ξερω γιατι γινετε αυτο ή θα εκανε μα@@@ια ή δεν θα εβγαλε τις κογχες!

μαλλον απο τοτε που χειρουργησε την ατζελα δημητριου και εκανε "μουρη" στην τηλεοραση πρεπει να φουσκωσαν τα μυαλα του και να χαλασε!

ηθελα να ηξερα 5 ωρες χειρουργειο που με ειχε τι εκανε!!!

θα σου στειλω με το g mail αν ειναι

Παράθεση

christam

Νεοφερμένος

O christam έγραψε στις 10:22, 14-11-09:

Αν μπορεσεις λοιπον,στειλε μου στο christam001@gmail.com ωστε να σχηματισω μια εικονα της δουλειας του.Ειχα κανει μια επαφη μαζι του και οταν του μιλησα για το πιθανο αποτελεσμα,τσαντιστηκε και μου ειπε πως δεν καθεται να ζωγραφιζει στο comruter μυτες οπως κανουν οι αλλοι και μου το΄παιξε τυπου αυθεντια,χωρις να ακουσει τη γνωμη μου.Μου εδωσε την εντυπωση πως το μονο που τον ενδιεφερε ηταν το χρημα χωρις να λαμβανει υποψη του τον ασθενη.Τι γνωμη εχεις γι αυτο

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 11:47, 14-11-09:

σου ειπα απο τοτε που εβγαινε στα καναλια επειδη χειρουργησε την ατζελα δημητριου το εχει παρει πολυ επανω του!

αν ησουνα καμια κοπελα και του εκανες τα γλυκα ματια δεν θα σου ελεγε ετσι!θα σε ακουγε και θα σου θα σου εδειχνε στο κομπιουτερ (αν και για μενα το καμπιουτερ ειναι ψεμα δεν μπορει να σχηματισει την μυτη που θα σου κανει!) εγω πχ δεν ηθελα να μου δειξει στο κομπιουτερ!

μου ελεγε θα τα φτιαξουμε ολα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω δει τα καλυτερα αποτελεσματα!

σε κατι ξανθιες "τουμπανατες" που ερχοντουσαν στο ιατρειο στο νοσοκομειο οταν πηγενα τους μιλαγε με το σεις και με το σας!μαλλον πρεπει να τους κανει και ............καλυτερη δουλεια στην μυτη!

πχ στην σοβαροτητα ο ΣΚ. με ενα αλλον που ειχα παει πριν απο αυτον στον Π.Κ στο ψυχικο ειναι η μερα με την νυχτα!σε ολους τους ανδρες ετσι κανει ο ΣΚ αλλα ειναι μεγαλο ονομα και δεν του απαντας!!!

Παράθεση

christam

Νεοφερμένος

O christam έγραψε στις 12:13, 14-11-09:

τελικα πιστευεις πως ειναι μ..κας?Τι εχεις ακουσει για τον Παυλιδελη?Ειναι καλος?

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 16:52, 14-11-09:

κοιτα εγω δεν θελω να πψ αν ειναι καλος καποιος γιατρος γιατι ξερω τι κανει ο καθενας!

απλως εγω ειπα για τον ΣΚ γιατι τοσο καιρο αλλα ακουγα για αυτον και αλλα ειδα!

παντως δεν μου αρεσει που δεν συμμετεχουν και οι αλλοι στην συζητηση ενω ολοι ελεγαν τα καλυτερα λογια!
δεν λεω οτι του "εκαναν" διαφημηση αλλα σταματησαν ολοι να συμμετεχουν στην συζητηση ακομα και τα "γερα" χαρτια του post!!!

εγω δεν ξερω αν ειναι ικανοποιημενες ολες οι κοπελες αλλα για μενα προσωπικα περιμενα καλυτερη δουλεια (για το ονομα και την φημη του)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:29, 14-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από giorgalis
παντως δεν μου αρεσει που δεν συμμετεχουν και οι αλλοι στην συζητηση ενω ολοι ελεγαν τα καλυτερα λογια!
δεν λεω οτι του "εκαναν" διαφημηση αλλα σταματησαν ολοι να συμμετεχουν στην συζητηση ακομα και τα "γερα" χαρτια του post!!!
Ίσως επειδή δεν υπάρχει κάτι να γράψουμε επί του παρόντος.
Εγώ όπως ξαναείπα, είμαι ικανοποιημένη εν γένει. Έχει μεν κάποιες μικρές ατέλειες που ελπίζω ότι θα φύγουν με τον καιρό αλλά γενικά μου αρέσει πολύ.
Από εκεί και πέρα, προφανώς δεν έχει νόημα όποια από εμάς είναι ικανοποιημένη να απαντάει στον καθένα που δεν είναι over and over again. Τις εμπειρίες μας γράφουμε, δεν κάνουμε προπαγάνδα υπέρ ή κατά κάποιου. Ας γράψει ο καθένας τη γνώμη του κόσμια (κάποιοι χαρακτηρισμοί που ειπώθηκαν παραπάνω δεν νομίζω ότι αρμόζουν σε πολιτισμένα άτομα, με παπάκια ή χωρίς) και ο κάθε αναγνώστης ας αποφασίσει για τον εαυτό του.

Η petrina1987 που είναι; Θα μπορούσε να βοηθήσει πολλούς από μας σε απορίες, μιας και απ'ότι έχω καταλάβει πάνε χρόνια από τότε που την έκανε, όχι μήνες όπως στους υπόλοιπους.

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O giorgalis έγραψε στις 20:54, 14-11-09:

γεια σου michelle

και εγω αυτο λεω να μας πει καποιος που εχει κανει πανω απο 1 χρονο ρινοπλαστικη γιατι ολοι εμεις δεν εχουμε κλεισει 3 μηνες ακομα και δεν ξερουμε τιποτα!
πχ εχει γινει και σε αλλους αυτο να παιρνει καπως το παλιο σχημα?μετα που ξεπρηστηκε εγινε ωραια η μυτη!μακαρι να ειχαμε καποιον-α να μας απαντησει

φυσικα δεν σημαινει οτι επειδη δεν ειμαι ακομα ευχαριστημενος με το αποτελεσμα δεν ειναι καλος ο γιατρος απλως επειδη ολοι ελεγαν τα καλα ειπα να πω και τα ασχημα!

για του χαρακτηρισμους δικαιο εχεις αλλα επειδη απαντησα στον christam και επειδη ειναι αγορι του απαντησα καπως χυμα!ισως να εκανα λαθος που εγραψα χαρακτηρισμους

μπορει να παω σε δυο βδομαδες στον γιατρο να τον ρωτησω αυτα που θελω και μετα θα παω μετα απο 2 μηνες να δει το αποτελεσμα!

δεν μου λες τις φωτογραφιες που μου ειχαν βγαλει οταν πηγα επισκεψη στο ιατρειο του λες να τις εχουν φυλαξει ακομα?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους