Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,691 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,517 μηνύματα σε 91,617 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 207 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη B~I~O~N~I~C
Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 30 μηνύματα.

O B~I~O~N~I~C έγραψε στις 18:16, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από ramblade
Παιδια ασχετο αλλα καπου διαβασα οτι ο Λυ..ς τωρα σπουδαζει κοινωνιολογια μαζι με την γυναικα του (για την οποια εχω ακουσει εξισου καλα λογια απο ασθενεις της). Εχει βελτιστοποιησει βλεπετε τις χειρουργικες του τεχνικες, τα ξερει ολα πλεον κ αναζητα διεξοδο σε αλλες επιστημημες! LMAO
είσαι σίγουρος γι'αυτό? PP

όσον αφορά το "για την οποια εχω ακουσει εξισουν καλα λογια απο ασθενεις της" είναι ειρωνικό ή όχι?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ramblade

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ramblade
Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 47 μηνύματα.

O ramblade έγραψε στις 18:43, 28-07-10:

http://www.espressonews.gr/default.a...&artID=1170828

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

O B~I~O~N~I~C έγραψε στις 19:02, 28-07-10:

thanks!

Παράθεση

blondie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη blondie
H blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H blondie έγραψε στις 00:02, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από B~I~O~N~I~C
Να σε ενημερώσω ότι έτσι ακριβώς είναι ΟΛΟΙ οι πλαστικοί την ίδια συμπεριφορά έχουν ΟΛΟΙ. γι'αυτό αγαπητή μου θα σε συμβούλευα να έβλεπες έναν ΩΡΛ που δεν έχει ιδιότητα πλαστικού και αυτός θα σου πει τι πρόβλημα έχεις.
Έχω ήδη επισκεφτεί ΩΡΛ και ξέρω το πρόβλημά μου. Απλά μαζί με το λειτουργικό πρόβλημα σκέφτηκα να φτιάξω και το αισθητικό. Ο Σκ. είναι χειρουργός ΩΡΛ με εξειδίκευση στη ρινοπλαστική οπότε θεώρησα σωστό να τον επισκεφθώ. Αλλά........................

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη st33
Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O st33 έγραψε στις 00:53, 29-07-10:

Αγορι μου πριν αρχισεις κ γραφεις δεν μπαινεις στο κοπο να διαβασεις τα προηγουμενα μηνυματα, 'η εστω να μπεις στο προφιλ μου να δεις τι εχω γραψει στο παρελθον; Για να γελαω με αυτα που μας λες καποιος λογος θα υπαρχει...
το να γελας λεγωντας οτι μου χει φαει τη μυτη ειναι τραγικο...που ειναι το αστειο? αυτο δειχνει κακια και κομπλεξ...τη βρισκεις με το προβλημα του αλλου?μηπως σε κανει να νιωθεις καλυτερα...εισαι τραγικος....οπως λεει και η τζουλια..τραγικος

Αγορι μου πριν αρχισεις κ γραφεις δεν μπαινεις στο κοπο να διαβασεις τα προηγουμενα μηνυματα, 'η εστω να μπεις στο προφιλ μου να δεις τι εχω γραψει στο παρελθον; Για να γελαω με αυτα που μας λες καποιος λογος θα υπαρχει...
διαβασα αυτα που περασες και βλεπω οτι εχεις περασει πολλα αυτο ομως σε κανει ακομη πιο τραγικο διοτι τα χεις περασει και ξερεις πως ειναι...αν ηθελες να κανεις καλο θα μπορουσες να γραψεις κατι αλλο...να στειλεις ενα pm η να προσπαθησεις να αποτρεψεις τον αλλο απο μια 2η αποτυχημενη επεμβαση και οχι να γελας...κριμα...διοτι βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που την βρισκουν με τον πονο των αλλων παρολο που ειναι και αυτοι παθοντες...τραγικο

Αρχική Δημοσίευση από giorgalis
σου ειπα απο τοτε που εβγαινε στα καναλια επειδη χειρουργησε την ατζελα δημητριου το εχει παρει πολυ επανω του!

αν ησουνα καμια κοπελα και του εκανες τα γλυκα ματια δεν θα σου ελεγε ετσι!θα σε ακουγε και θα σου θα σου εδειχνε στο κομπιουτερ (αν και για μενα το καμπιουτερ ειναι ψεμα δεν μπορει να σχηματισει την μυτη που θα σου κανει!) εγω πχ δεν ηθελα να μου δειξει στο κομπιουτερ!

μου ελεγε θα τα φτιαξουμε ολα αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω δει τα καλυτερα αποτελεσματα!

σε κατι ξανθιες "τουμπανατες" που ερχοντουσαν στο ιατρειο στο νοσοκομειο οταν πηγενα τους μιλαγε με το σεις και με το σας!μαλλον πρεπει να τους κανει και ............καλυτερη δουλεια στην μυτη!

πχ στην σοβαροτητα ο ΣΚ. με ενα αλλον που ειχα παει πριν απο αυτον στον Π.Κ στο ψυχικο ειναι η μερα με την νυχτα!σε ολους τους ανδρες ετσι κανει ο ΣΚ αλλα ειναι μεγαλο ονομα και δεν του απαντας!!!
οντως αυτο ειναι αληθεια τους αντρες τους εχει γραμενους...λεει μαλακιουλες τσατιζεται αν τον ρωτησεις πως θα ειναι και σε διωχνει με τον τροπο του...πως να πας σαυτον??!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 02-08-10 στις 09:52. Αιτία: ένωση διαδοχικών μηνυμάτων
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

O B~I~O~N~I~C έγραψε στις 10:33, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από blondie
Έχω ήδη επισκεφτεί ΩΡΛ και ξέρω το πρόβλημά μου. Απλά μαζί με το λειτουργικό πρόβλημα σκέφτηκα να φτιάξω και το αισθητικό.

σε διαβεβαιώ και οι ΩΡΛ κάνουν μια χαρά δουλειά στο αισθητικό κομμάτι. και εγώ έτσι έλεγα όπως εσύ αλλά την πάτησα...

Παράθεση

ramblade

Νεοφερμένος

O ramblade έγραψε στις 22:29, 29-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από st33
το να γελας λεγωντας οτι μου χει φαει τη μυτη ειναι τραγικο...που ειναι το αστειο? αυτο δειχνει κακια και κομπλεξ...τη βρισκεις με το προβλημα του αλλου?μηπως σε κανει να νιωθεις καλυτερα...εισαι τραγικος....οπως λεει και η τζουλια..τραγικος
[..]
Γελαω γιατι
1. Ησουν 26 χρονων κ πηγες στον χειροτερο των χειροτερων για ρινοπλαστικη.
2. Σου'χει φαει τη μυτη (ειμαι σιγουρος απ'το γεγονος κ μονο που πηγες σε αυτον) αλλα σου αρεσει.
3. Παρολο το παθημα σου, κι ενω εχεις γινει 32 χρονων κ ζεις στην εποχη του ιντερνετ και της πηροφορησης, εξακολουθεις να επισκεπτεσαι τους μαιντανους της τηλεορασης για δευτερη ρινοπλαστικη μαλιστα. 250 πλαστικους εχει η Ελλαδα, οι μισοι τουλαχιστον ειναι στην Αθηνα κ συ πηγες στις τηλεπερσονες. Ποσο μαλλον δε που εχει βουηξει ο τοπος απο τις σκατοδουλειες τους, για πολλες εκ των οποιων εχει γινει εκτεταμενη αναφορα σ'αυτο το thread.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-08-10 στις 09:36. Αιτία: split σε off-topic και προσαρμογή στους όρους χρήσης
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη swamps
H swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

H swamps έγραψε στις 08:54, 30-07-10:

Ησουν 26 χρονων κ πηγες στον χειροτερο των χειροτερων για ρινοπλαστικη
Το ίδιο λάθος έκανες και εσύ πριν χρόνια,(ήσουν πιο μικρός βέβαια)αλλά αυτό δεν έχει και τόση σημασία.
Ο φουστ.... είχε ''όνομα''(τουλάχιστον πριν μια δεκαετία) πιο ηχηρό απο τους άλλους,ασχετα αν είναι κομπογιαννίτης.Έφτιαξε την μύτη της Παναγοπούλου και κάποιων άλλων γνωστών και έγινε διάσημος.
Δεν σημαίνει όμως,οτι επειδή έκανε κάποιες καλές μύτες οτι ειναι και καλός η έμπειρος γιατρός σε αυτό!Μην κρίνετε εναν γιατρό απο 5,10 μύτες και σίγουρα μην τον κρίνετε απο δουλειά που έκανε σε celebrity διότι εκεί θα δώσουν πολύ περισσότερη προσοχή απο ότι σε εναν άγνωστο,διότι αν ο/η celebrity βγει στην tv με μια μαπα χάλια,αυτός έχει καταστραφει εντελώς.Ο άγνωστος όμως,όπως αυτή η κοπέλα που της έφαγε το μάτι και την τύφλωσε,δεν πρόκειται να βρει το δίκιο του, και αν δεν τον επαιρνε μέχρι τον Άρειο Πάγο δεν θα γινόταν τίποτα.
Επίσης, πρέπει να γνωρίζουμε, οτι δεν κάνουν όλοι για μύτες οι γιατροί και δεν σημαίνει οτι αν κάποιος έφτιαξε μια κοιλιά ως το πατωμα,οτι είναι και καλός στην μύτη!Μπορεί να φτιάχνει τέλεια κοιλιά και στήθος και στο πρόσωπο να είναι μια σκέτη καταστροφή.Είναι εντελώς διαφορετικό.

P.S. St 33 ''Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού εστί''

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 03-08-10 στις 09:36. Αιτία: επεξεργασία στο quote
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O st33 έγραψε στις 14:40, 30-07-10:

jenny αυτο το εχουμε παθει ολοι!

δεν θα πεσω στην ψευδαισθηση που θελουν να περασει ο καθε γιατρος σαν τον ΣΚ που πηγα ,που μου λεει σου εκανα ωραια μυτη!αν ειναι ωραια την βλεπω στο προφιλ που με χαλαει ακομα
αυτο φοβαμαι και γω με τον σκου__ παω για ανφας και μπορει να μου χαλασει και προφιλ που μου αρεσει...διοτι θα βαλει χονδρους και μαλλον θα μου την κανει καμπουρωτη οπως πριν..τον ρωτουσα αν θα αλαξει το προφιλ αλλα ελεγε τα δικα του...μου δειχνε φωτο επανενχειρησης με στραβα ρουθουνια(ακρορινιο το λενε?)του λεγα να μου δειξει και προφιλ πριν και μετα και δε μου δειχνε..αν ειναι να φτιαξω ανφας και να μου χαλασει προφιλ ντεν τελει...ντεν θα παρει...τον ψιλοφοβαμαι κιολας με την αλζονικη συμπεριφορα που χει...μου βγαζει κακια και ενας ανθρωπος που σε βλεπει με μισο ματι δεν ειναι και ο καλυτερος να σε ενχειρησει...τον μαν..λο τον ξερει κανεις??

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη st33 : 30-07-10 στις 14:58.
Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 15:18, 30-07-10:

βρηκα και τον ευθυμιο χρι...πουλο ειναι χειρουργος ωρλ και εχει αντιστοιχη πορεια με τον σκου.. τον ξερει κανεις?http://www.echristopoulos.gr/gr/Docu...ntName=Surgery

Παράθεση

pasxalitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pasxalitsa
H pasxalitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H pasxalitsa έγραψε στις 12:02, 31-07-10:

καλή μου swamp.... το δικό μου θέμα ειναι οτι είμαι απο επαρχία και έχω καπωσ μπερδευτεί στην επιλογη ιατρού.. αλλα και πάλι σκέφτομαι οτι δεν πρέπει να κολλάμε τοσο στην συμπεριφορά αλλα στο αποτέλεσμα.. τι να το κανωεγώ αν μου μιλάει μεσ το συσ και το σας και μου κάνει μια μύτη πεπόνι????

Παράθεση

lilly84

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lilly84
H lilly84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H lilly84 έγραψε στις 20:20, 31-07-10:

καλησπερα παιδια,μου κανει εντυπωση που κανεις δεν αναφερθηκε στον πλαστικο που πηγα εγω.εκανα την επεμβαση πριν 5 μηνες και ειμαι σε γενικες γραμμες ευχαριστημενη.ειχα την γνωστη καμπουριτσα και ηταν επισης χοντρουλα στο παχος,αυτο με ενοχλουσε περισσοτερο απο ολα!μου τον προτεινε φιλη μου και πηγα.συζητησαμε για 1 ωριτσα,μου εξηγησε ολη την διαδικασια.το σκεφτηκα,το αποφασισα και πηγα.το κομματι του διαφραγματος-λειτουργικο το εκανε ωρλ συνεργατης του και το κομματι αισθητικης,ο ιδιος.μου σηκωσε λιγο τη μυτη,πραγμα που μου αρεσει πολυ(χωρις να ειναι γαλλικη) εβγαλε την καμπουριτσα(πραγμα που εγινε σταδιακα.στην αρχη ειχα απογοητευτει γιατι για τους πρωτους μηνες υπηρχε και πιστευα οτι δεν εκανε καλη δουλεια με διαβεβαιωνε οτι θα ξεπρηστει και δεν πιστευα στα ματια μου οταν αρχισα να βλεπω οτι ξεπρηζοταν.τωρα πια δεν υπαρχει!!)και την λεπτυνε.μονο οι πολλοι κοντινοι μου βλεπουν κατι αλλαγμενο πανω μου και πολλες φορες δεν εντοπιζουν που οφειλεται!αναπνεω και υπεροχα!η μονη ενσταση ειναι οτι θα την ηθελα λιγο πιο λεπτη,αλλα ο ιδιος επιμενει παλι οτι λογω χοντρου δερματος θα παρει χρονο για φανει το τελικο μεγεθος και μαλλον τον πιστευω γιατι και με την καμπουριτσα ετσι εγινε!αυτη ηταν η δικη μου εμπειρια.γενικα ειμαι πολυ ικανοποιημενη.

Παράθεση

pasxalitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pasxalitsa
H pasxalitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H pasxalitsa έγραψε στις 07:53, 01-08-10:

σε ποιον γιατρό χειρουργήθηκες lilly 84?? πεσ μας τα αρχικά του με καποιες επιπλέον πληροφορίες για να καταλάβουμε...

Παράθεση

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

O B~I~O~N~I~C έγραψε στις 22:45, 01-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από lilly84
καλησπερα παιδια,μου κανει εντυπωση που κανεις δεν αναφερθηκε στον πλαστικο που πηγα εγω.

και που το ξέρεις ότι κανείς δεν αναφέρθηκε? διάβασες όλα τα μηνύματα?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgek

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgek
Ο georgek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O georgek έγραψε στις 00:50, 01-09-10:

μόλις χτες χειρουργήθηκα από τον ΣΚ. πήρα την απόφαση πολύ γρήγορα και δεν είχα προλάβει να διαβάσω όλα αυτά που λέτε εδώ. θα πήγαινα πολύ πιο διαβασμένος. έχω κάνει ήδη 2 πλαστικές στη μύτη και ούτε το αισθητικό ούτε το λειτουργικό με κάλύπταν. ο ΣΚ είναι ακριβώς όπως το λέτε, δεν λέει πολλά, είναι λιγάκι του στυλ "είμαι ο καλύτερος" και αποφεύγει να συζητήσει μαζί σου το αποτέλεσμα. αρκείται σε ένα τυπικό "όλα θα γίνουν". ωστόσο δεν είχα άλλη επιλογή στην ελλάδα για revision πλαστικής. έσκασα 5.000 και ακόμα δε ξέρω για το αποτέλεσμα αν θα είναι αυτό που θέλω. πάντως η μύτη είναι αρκετά σηκωμένη, όπως είχα ζητήσει. θα σας ενημερώνω με τον καιρό...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:10, 01-09-10:

Καλή τύχη georgek!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

O B~I~O~N~I~C έγραψε στις 16:31, 01-09-10:

Μακάρι να είναι μια χαρά η μύτη!! Εγώ έκανα 2η επέμβαση τέλη Ιουλίου [σε δημόσιο νοσοκομείο] και μέχρι στιγμής δεν έχω παράπονο.

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 19:32, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από georgek
μόλις χτες χειρουργήθηκα από τον ΣΚ. πήρα την απόφαση πολύ γρήγορα και δεν είχα προλάβει να διαβάσω όλα αυτά που λέτε εδώ. θα πήγαινα πολύ πιο διαβασμένος. έχω κάνει ήδη 2 πλαστικές στη μύτη και ούτε το αισθητικό ούτε το λειτουργικό με κάλύπταν. ο ΣΚ είναι ακριβώς όπως το λέτε, δεν λέει πολλά, είναι λιγάκι του στυλ "είμαι ο καλύτερος" και αποφεύγει να συζητήσει μαζί σου το αποτέλεσμα. αρκείται σε ένα τυπικό "όλα θα γίνουν". ωστόσο δεν είχα άλλη επιλογή στην ελλάδα για revision πλαστικής. έσκασα 5.000 και ακόμα δε ξέρω για το αποτέλεσμα αν θα είναι αυτό που θέλω. πάντως η μύτη είναι αρκετά σηκωμένη, όπως είχα ζητήσει. θα σας ενημερώνω με τον καιρό...
να σε ρωτησω κατι? σε αφησε να του ζητησεις τι θελεις??μιλησατε για το πως θα ειναι?? σου βαλε χονδρους??

Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη softkings
H softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H softkings έγραψε στις 19:02, 08-09-10:

αυτες τις μερες διαβαζα τα οσα γραφετε εδω...ενω ειχα κλεισει ραντεβου με τον κ ΣΚ για την ερχομενη εβδομαδα εχω αρχισει και προβληματιζομαι αρκετα....εχω μεγαλο κομπλεξ με τη μυτη μου αν και ολοι μου λενε το το προβλημα μου δεν ειναι και ιδιαιτερα μεγαλο,εμενα δεν με ενδιαφερει αφου δεν νιωθω καλα θεωρω οτι πρεπει να το αλλαξω...το περιμενω τοσα χρονια και θελω να πανε ολα καλα!!! βεβαια θα δω και τι εχει να μου πει ο γιατρος γιατι δεν με εχει δει ακομα...πιστευω πως το μονο ασχημο πανω μου ειναι η μυτη μου γενικα με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του προσωπου μου δεν εχω προβλημα (μπλε ματια ωραια χειλη κτλ),,,αυτη η πατατα ομως μες στα μουτρα μου,μου προκαλει καταθλιψη,συγγνωμη αν ειμαι φλυαρη...

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 16:14, 09-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από georgek
μπορει να ειναι σηκωμενη στην αρχη αλλα να ξερεις οτι πεφτει αρκετα μετα...ιδιως το αρχικο πρηξιμο την κανει να φαινεται γαλλικη...το τελικο αποτελεσμα θα φανει μετα απο 1 1,5 χρονο...μπορει και παραπανω....ο σκου... απ οσο ξερω δεν κανει γαλλικες μυτες ...ιδιως σε αντρες...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kat_Cat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kat_Cat
H Kat_Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Kat_Cat έγραψε στις 13:49, 23-09-10:

Παιδια καλησπερα!! Ενω ετοιμαζομουν να κλεισω στον Σκ.. με αυτα που εχω διαβασει εχω τρομοκρατηθει.. Και δυστυχως αυτο που διακρινω ειναι το μαυρο και το ασπρο οσον αφορα τις αποψεις σας.. Η που τον μισειτε η που λετε τα καλυτερα..
Εγω θελω να κανω επαναληπτικο χειρουργειο γιατι μετα το πρωτο στο προφιλ δημιουργηθηκε μια καμπουρα στο χονδρινο κομματι της μυτης. Ανφας λεπτυνε ακριβως οπως την ηθελα με καποιες ασσυμετριες παρολα αυτα (αλλα ετσι οπως ηταν σαν φυσικη παλι καλα που δεν εγινε χειροτερη να λεω). Σε γενικες γραμμες ο γιατρος (ο οποιος καμια σχεση με διασημοτητα και πολυ καλος κ εξυπηρετικος γιατι τον γνωριζω κιολας) εκανε μια αξιοσημειωτη προσπαθεια και οφειλω να ομολογησω οτι ημουν τυχερη που δεν διαλεξα κανενα γιατρο να μου κανει χειροτερα και αν δεν υπηρχαν αυτες οι ατελειες θα ηταν η μυτη των ονειρων μου και μου παει ακριβως... Απλα η καμπουρα που υπαρχει στο προφιλ ειναι κατι που θελω να αλλαξω γιατι η φυσικη μου μυτη ηταν ολοισια στο προφιλ, ανφασ ειχα το προβλημα.. Τι να πω? Με αυτα που ακουω αρχιζω να σκεφτομαι σοβαρα μηπως να ξαναπαω και στον ιδιο. Εγω ελεγα να παω σε ιδιωτη για να ειναι πιο εγγυημενο το αποτελεσμα αλλα...Αληθεια για τον Παυλ.... δεν εχει να πει κανεις τιποτα? Η αδερφη της κολλητης μου εκανε σε αυτον τον γιατρο με το ιδιο ακριβως προβλημα με εμενα και της την εκανε τελεια. Αλλα αρκει να ακουσεις και να δεις ενα παραδειγμα μονο για να πας? Σας κουρασα το ξερω.. Συγγνωμη! ολοι που κανουν επαναληπτικα χειρουργεια ομως τοσο σχολαστικοι ειναι γιατι θελουν να ξεμπερδευουν και να μην μπουν σε ενα κυκλο διορθωτικων επεμβασεων..

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:52, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Kat_Cat
Παιδια καλησπερα!! Ενω ετοιμαζομουν να κλεισω στον Σκ.. με αυτα που εχω διαβασει εχω τρομοκρατηθει.. Και δυστυχως αυτο που διακρινω ειναι το μαυρο και το ασπρο οσον αφορα τις αποψεις σας.. Η που τον μισειτε η που λετε τα καλυτερα..
Εγώ πάντως ούτε τον μισώ, ούτε λέω τα καλύτερα.
Είμαι αρκετά (αλλά όχι απόλυτα) ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα, μιας και το σχήμα είναι σούπερ, αλλά μου άφησε ένα γρομπαλάκι στο πλάι που ναι μεν δεν φαίνεται (εκτός από πολύ συγκεκριμένο φωτισμό και γωνία), αλλά στην αφή είναι λίγο creepy.
Όσον αφορά τη συμπεριφορά του, ούτε εμένα μου άρεσε, αλλά οκ, δεν το θεωρώ και πολύ σπουδαίο πλέον.

Παράθεση

Kat_Cat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kat_Cat
H Kat_Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Kat_Cat έγραψε στις 13:57, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Εγώ πάντως ούτε τον μισώ, ούτε λέω τα καλύτερα.
Είμαι αρκετά (αλλά όχι απόλυτα) ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα, μιας και το σχήμα είναι σούπερ, αλλά μου άφησε ένα γρομπαλάκι στο πλάι που ναι μεν δεν φαίνεται (εκτός από πολύ συγκεκριμένο φωτισμό και γωνία), αλλά στην αφή είναι λίγο creepy.
Όσον αφορά τη συμπεριφορά του, ούτε εμένα μου άρεσε, αλλά οκ, δεν το θεωρώ και πολύ σπουδαίο πλέον.

Subject to change γεια σου! Μηπως υpαρχει περιπτωση να δω φοτο σου? Γιατι εχω κουραστει να βλεπω τιw 'τελειες' φοτο που βαζουν οι γιατροι στα site τους (οι οποιες σημειωτεον οτι πολλες φορες ειναι κοινες ολως τυχαιως για μερικους)...

Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

H softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H softkings έγραψε στις 21:19, 23-09-10:

εγω τελικα τον επισκευτηκα τον ΣΚ. η συμπεριφορα του ηταν πολυ καλη και μαλιστα η επισκεψη κρατησε περιπου μια ωρα μου ειπε ακριβως τι θα μου κανει στη μυτη μου πριν προλαβω να του πω τι και πως εγω και μαλιστα επεσε μεσα,δεν εκλεισα ραντεβου για χειρουργειο γιατι εχω καποιες υποχρεωσεις...σε γενικες γραμμες σαν πρωτη επαφη εμεινα ευχαριστημενη...αν και ειμαι ακομα διστακτικη καθως οι αποψεις σας με εχουν μπερδεψει λιγο

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 00:36, 24-09-10:

επισκευτηκα τον χρισ...λο μιλησα με βοηθο του για επαενχειρηση,διοτι ελειπε σε αδεια ο γιατρος ...ο βοηθος χειρουργος ωρλ κιαυτος ειταν πολυ ευγενικος μου εδωσε να καταλαβω τι μπορει να γινει και πως...καμια σχεση με τον σκου..α μου ειπε να ξανακλεισω για να δω τον ιδιο τον γιατρο...ο χρισ...λος βλεπει και βεσω βιοιατρικης...του πα οτι ειδα και τον σκ..ρα ..μου πε πως ειναι πολυ καλος και οτι τον γνωριζει αλλα οντως εχει ακουσει και αυτος για την κακη -παραξενη συμπεριφορα του....θα ξαναπαω και θα σας πω...μου φαινεται πολυ καλο το αποτελεσμα που εχει δωσει απο τις ενχειρησεις που βλεπω στο site του...τον ξερει καποιος? για το καρουμπαλακι που εχει λεχθει το χω και γω που εχω κανει ηδη μια επεμβαση αλλα ειναι πολυ μικρο και αν δεν το αναφερατε δε θα του εδινα σημασια...αληθεια που οφειλεται?? υπαρχει καποια εξηγηση?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 26-09-10 στις 21:43. Αιτία: αφαίρεση link
Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

H softkings έγραψε στις 00:49, 24-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από st33
επισκευτηκα τον χρισ...λο http://www.echristopoulos.gr/gr/ μιλησα με βοηθο του για επαενχειρηση,διοτι ελειπε σε αδεια ο γιατρος ...ο βοηθος χειρουργος ωρλ κιαυτος ειταν πολυ ευγενικος μου εδωσε να καταλαβω τι μπορει να γινει και πως...καμια σχεση με τον σκου..α μου ειπε να ξανακλεισω για να δω τον ιδιο τον γιατρο...ο χρισ...λος βλεπει και βεσω βιοιατρικης...του πα οτι ειδα και τον σκ..ρα ..μου πε πως ειναι πολυ καλος και οτι τον γνωριζει αλλα οντως εχει ακουσει και αυτος για την κακη -παραξενη συμπεριφορα του....θα ξαναπαω και θα σας πω...μου φαινεται πολυ καλο το αποτελεσμα που εχει δωσει απο τις ενχειρησεις που βλεπω στο site του...τον ξερει καποιος? για το καρουμπαλακι που εχει λεχθει το χω και γω που εχω κανει ηδη μια επεμβαση αλλα ειναι πολυ μικρο και αν δεν το αναφερατε δε θα του εδινα σημασια...αληθεια που οφειλεται?? υπαρχει καποια εξηγηση?
ποιον να ξερουμε ? γιατι μπερδευτηκα λιγο ειναι και περασμενη η ωρα

Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps έγραψε στις 12:14, 25-09-10:

Αν το γρομπαλάκι αυτό σε χαλάει λιγότερο(που αυτό έχω καταλάβει απο αυτά που έχεις πει) απο οτι σε ενοχλούσε κάποιο ''ελάττωμα'' στην παλιά σου μύτη τότε ok.
Αν κάποιος όμως τον χαλάει περισσότερο η μύτη του απο οτι πριν την εγχείριση τότε κακως το έκανε.

P.S.Προσοχή στην επιλογή γιατρού για 2η ρινοπλαστική.Η επέμβαση αυτή είναι πιο δύσκολη απο την πρώτη.Καλό θα ήταν να γνωρίζει κάποιος προσωπικά,τα άτομα τα οποία έκαναν 2η επέμβαση σε συγκεκριμένο γιατρό.

Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

H softkings έγραψε στις 15:09, 25-09-10:

βρε παιδια αν σας ειναι ευκολο οσοι εσετε κανει βαλτε και καμια φωτογραφια να δουμε και εμεις που σκεφτομαστε να κανουμε >!

Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgalis
Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giorgalis έγραψε στις 16:41, 26-09-10:

γεια σας παιδια

μετα απο τοσο καιρο ειπα να μπω,να δω τι λεει ο καθενας!επιτελους ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ γιαυτα που ελεγα για τον γνωστο "μυτια" τον ΣΚ. που χειρουργησε την Ατζελα (αυτη την μεγαλη προσωπικοτητα) και μετα μιλαγε στο star σαν να εκανε κανενα μεγαλο κατορθωμα (δειτε γιατι επιπεδο γιατρου μιλαμε!!!)

βλεπω αυτο με το γουρμπαλακι το εχουν και αλλοι εκτος απο μενα,εστω και αν ο επιστημονας της show bizz μου ελεγε δεν ειναι τιποτα μετα απο δυο μηνες θα σου φυγει,ενω 1 χρονο μετα ακομα τα ιδια...
το σχημα ακομα ιδιο ειναι, η μυτη απο θεμα αναπνοης χαλια και με το παραμικρο βουλωνει...ακομα και το καλοκαιρι που δεν ειχε κρυο αν το βραδυ εβαζε λιγο κρυο βουλωνε αμεσως!!!
και φετος το χειμωνα θα τραβηξω οτι τραβηξα περσυ με το βουλωμα της μυτη (6 μηνες βουλωμενη μυτη)

αυτο παντως που με χαλαει περισσοτερο ειναι η δυσοσμια που εχει η μυτη μου οταν ειναι βουλωμενη!και μετα σου λεει εγω κοιταω να την αριστη λειτουργεια της μυτης και μετα το σχημα...(και τα δυο σκ..τα τα κανει παντως)

αυτα ειναι τα πραγματικα κατορθωματα του Σκ... οχι στην περιπτωση μου αλλα στου καθε ατομου που εκφραζει παραπονα για την δουλεια του και την αλαζονεια του!

αποψη μου ειναι "μακρια απο τα γνωστα σουργελα που βγαινουν στην TV και το παιζουν επιστημονες"

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

H softkings έγραψε στις 20:23, 26-09-10:

γεια σας παιδια

μετα απο τοσο καιρο ειπα να μπω,να δω τι λεει ο καθενας!επιτελους ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ γιαυτα που ελεγα για τον γνωστο "μυτια" τον ΣΚ. που χειρουργησε την Ατζελα (αυτη την μεγαλη προσωπικοτητα) και μετα μιλαγε στο star σαν να εκανε κανενα μεγαλο κατορθωμα (δειτε γιατι επιπεδο γιατρου μιλαμε!!!)

βλεπω αυτο με το γουρμπαλακι το εχουν και αλλοι εκτος απο μενα,εστω και αν ο επιστημονας της show bizz μου ελεγε δεν ειναι τιποτα μετα απο δυο μηνες θα σου φυγει,ενω 1 χρονο μετα ακομα τα ιδια...
το σχημα ακομα ιδιο ειναι, η μυτη απο θεμα αναπνοης χαλια και με το παραμικρο βουλωνει...ακομα και το καλοκαιρι που δεν ειχε κρυο αν το βραδυ εβαζε λιγο κρυο βουλωνε αμεσως!!!
και φετος το χειμωνα θα τραβηξω οτι τραβηξα περσυ με το βουλωμα της μυτη (6 μηνες βουλωμενη μυτη)

αυτο παντως που με χαλαει περισσοτερο ειναι η δυσοσμια που εχει η μυτη μου οταν ειναι βουλωμενη!και μετα σου λεει εγω κοιταω να την αριστη λειτουργεια της μυτης και μετα το σχημα...(και τα δυο σκ..τα τα κανει παντως)

αυτα ειναι τα πραγματικα κατορθωματα του Σκ... οχι στην περιπτωση μου αλλα στου καθε ατομου που εκφραζει παραπονα για την δουλεια του και την αλαζονεια του!

αποψη μου ειναι "μακρια απο τα γνωστα σουργελα που βγαινουν στην TV και το παιζουν επιστημονες"
εχεις τουλαχιστον να μας προτεινεις καποιον ετσι ωστε να μην την πατησουν κ αλλοι??

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:33, 26-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από swamps
Αν το γρομπαλάκι αυτό σε χαλάει λιγότερο(που αυτό έχω καταλάβει απο αυτά που έχεις πει) απο οτι σε ενοχλούσε κάποιο ''ελάττωμα'' στην παλιά σου μύτη τότε ok.
Αν κάποιος όμως τον χαλάει περισσότερο η μύτη του απο οτι πριν την εγχείριση τότε κακως το έκανε.
Ε ναι, σαφώς προτιμώ τη νέα μύτη.

Αρχική Δημοσίευση από Kat_Cat
Subject to change γεια σου! Μηπως υpαρχει περιπτωση να δω φοτο σου? Γιατι εχω κουραστει να βλεπω τιw 'τελειες' φοτο που βαζουν οι γιατροι στα site τους (οι οποιες σημειωτεον οτι πολλες φορες ειναι κοινες ολως τυχαιως για μερικους)...
Σκέφτηκα να σου στέιλω με pm, αλλά δεν έχει ιδιαίτερο νόημα. Μια χαρά φαίνεται η μύτη στις φωτογραφίες, ειδικά στο προφιλ είναι τέλεια, σαν αυτές που βλέπεις στα sites των γιατρών. Στην αφή είναι που γίνεται έντονα αντιληπτό αυτό το καρουμπαλάκι.

Παράθεση

malakouardo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη malakouardo
Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O malakouardo έγραψε στις 11:47, 29-09-10:

γεια σας παιδια

Άστα να πάνε φιλαράκι..αφού ο τύπος λέει ότι είναι ο καλύτερος γιατί κάνει τόσο τραγική δουλειά; έχω δει φίλους μου εγχειρισμένους απ αυτόν των οποίων οι μύτες έχουν πολλά αισθητικά λάθη και όπως μου λένε από ανάσα είναι χειρότερα απ ότι πριν...αυτό που είπες για τη δυσοσμία το έχουν και αυτοί...εγώ επισκεύτηκα τον εν λόγω κύριο για 2η εγχείρηση και μου είπε χαρακτηριστικά ότι όλα θα γίνουν χωρίς να συζητήσουμε το τι και πως θα γίνουν τα πράματα...στο 5λεπτό με στείλε...εδώ jean δεν αγοράζεις σε 5 λεπτά,πως γίνεται μέσα στο χρονικό διάστημα αυτό να κανονίσεις εγχείρηση; εσύ giorgalis τι σκέφτεσαι να κανείς; μίλησες με το γιατρό καθόλου;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ophelia : 29-09-10 στις 13:10. Αιτία: απαγορεύονται τα greeklish, καλωσήρθες :)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη giorgalis
Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giorgalis έγραψε στις 23:48, 29-09-10:

και που να μιλησω με τον Σκ. τι θα καταλαβω?
αυτος θα λεει τα δικα του παλι πχ ωραια στην εκανα και τετοια!
αφου ειναι νουμερο ο ανθρωπος μονο στην ατζελα και κατι ξεκ@λα που το παιζουν μοντελα δινει σημασια αυτος.
Οσο καιρο πηγενα ειδαν τα ματια μου...να μπαινουν στο γραφειο του στο ΙΑΣΩ με το ετσι θελω και οι αλλοι να περιμενουμε σαν μα@@κες

γιατι τοσο καιρο δεν τα λεγατε αυτα ρε παιδια!!!ειχαμε την swamps να κανει τον δικηγορο του και νομιζαμε ολοι οτι ειναι ο καλυτερος!

οσο σκεφτομαι οτι ηθελα να παω σε ενα πλαστικο χειρουργο που τον ηξερα, πηγα στον ΣΚ. για σιγουρια και τελικα η αδελφη μου που πηγε στον πλαστικο εχει πολυ ωραια μυτη, ενω εγω πηγα σε αυτον.......

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

H softkings έγραψε στις 02:09, 30-09-10:

μπορεισ να μου πεις σε ποιον πηγε η αδερφη σου/?

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 22:32, 02-10-10:

κλεισε ενα ραντεβου με τον σκ..ρα και θα καταλαβεις μονη σου...ειναι τραγικο ατομο...την εχει δει και κοκορευεται....σαν κατι χωριατες που κατεβηκαν στην αθηνα και το λενε στους συνχωριανους τους...μια επισκεψη θα σε πεισει....δε θα μιλησετε καθολου για το πως θα γινει η ενχειρηση θα σε ρωτησει που δουλευεις(να δει με ποιον εχει να κανει)θα σε κοιταξει παραξενα θα βρισει την βοηθο του και καμια δυο ασθενεις του την ωρα που θα σου δειχνει τις φωτο...αν τον ρωτησεις για το τι να περιμενεις η τι θελεις μπορει να αγριεψει και να σε στειλει με τον τροπο του...τα 80 ευρω θα τα παρει...στην γραματεα θα σου πει...και αντε γεια....φανταστικος επιστημονας....

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 22:34, 02-10-10:

μαρεσει που διαφημιζεται και στο site....μηπως γι αυτο εχει τοσους υποστηρικτες??

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:35, 02-10-10:

Όπως βλέπεις, ο καθένας γράφει την θετική ή αρνητική του άποψη ελέυθερα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι το (ιδιαίτερα προσβλητικό) υπονοούμενο.

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 23:44, 03-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Όπως βλέπεις, ο καθένας γράφει την θετική ή αρνητική του άποψη ελέυθερα, οπότε δεν καταλαβαίνω προς τι το (ιδιαίτερα προσβλητικό) υπονοούμενο.
αν απευθυνεσαι σε μενα το "ιδιαιτερα προσβλητικο" που το βλεπεις??

Παράθεση

softkings

Νεοφερμένος

H softkings έγραψε στις 00:29, 04-10-10:

ο καθενας ειχε την προσωπικη του εμπειρια με τον συγκεκριμενο γιατρο ...εγω παντως το ξαναλεω πηγα εκει πριν 2 εβδομαδες ισως και παραπανω...η συμπεριφορα του ητα πολυ καλη μου εδειξε τι θα μου κανει ακριβως και δεν εδειχνε να τσαντιζεται με τισ πολλες ερωτησεις μου....για τι σας λεω το ραντεβου κρατησε περιπου μια ωρα...ουτε ασθενεις τον ακουσα να βριζει ουτε τιποτα ...και με τη βοηθο του ισα ισα που εκανε και πλακα και γελαγαμε ολοι μαζι...λετε να τον πετυχα απλα σε πολυ καλη μερα?τι να πω...η αληθεια ομως ειναι οτι εχω αρχισει και αμφιβαλλω για τισ ικανοτητεσ του γιατι εχω διαβασει αρκετα αρνητικα σχολια απο αρκετους εδω..δεν λεω οτι εχουν αδικο οσοι εχουν κανει αρνιτικη κριτικη στη δουλεια του ... τι να πω δεν ξερω και ηθελα μεχρι δεκεμβρη να παω..τωρα εχω δευτερες μη πω και τριτες σκεψεισ...καλο θα ηταν πιστευω οσοι εχουν χειρουργηθει απο τον συγκεκριμενο γιατρο να ανεβασουν καποιες φωτο πριν και μετα ωστε και εμεις να εχουμε μια προσωπικη αποψη πανω στο θεμα..μπορει και να ειναι ιδεα πολλων οτι η μυτη ειναι ασχημη μιλωντας απο αισθητικη πλευρα...και εγω για παραδειγμα κοιτω πολυ τις λεπτομερειες και πολλες φορες βλεπω πραγματα πανω μου αρνιτικα που οι αλλοι ουτε καν τα παρατηρουν με αποτελεσμα να με πιανουν τα ψυχολογικα μου

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,823 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 12:21, 06-10-10:

Ερώτηση προς όσους έχουν κάνει εγχείρηση στη μύτη λόγω στραβού διαφράγματος: Πόσες ημέρες μείνατε (αν μείνατε) πρησμένοι μετά την επέμβαση; Επίσης αληθεύει ότι μετά την εγχείρηση δεν κάνει να βγω για κάποιες ημέρες από το σπίτι;

Τη Δευτέρα θα μπω χειρουργείο και έχω γεμίσει προβληματισμούς.

-petros

Παράθεση

ninaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ninaa
H ninaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ninaa έγραψε στις 19:57, 06-10-10:

Γεια σας! Ενδιαφέρομαι κι εγώ για ρινοπλαστική, αλλά δεν ξέρω ποιον γιατρό να επιλέξω. Μπορεί κάποιος που έκανε την επέμβαση στην Αθήνα και έμεινε ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα, να μου στείλει σε πμ το όνομα του γιατρού του; Ευχαριστώ!

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 21:35, 06-10-10:

το οτι στη διαφημιση πανω στη σελιδα λεει¨"ενας παγκοσμια αναγνωρισμενος ρινοπλαστικος ειναι η καλυτερη επιλογη"τα λεει ολα...υπεροψια...μας βλεπει με μισο ματι ...εχει ξεφυγει το ατομο....τον θεωρω επικινδυνο ειλικρινα...καλα ξεμπερδεματα με το ψωνιο...επισης ειναι προεδρος της εταιρειας που ο ιδιος εχει ιδρυσει....ωραιο?? για να παρω ενα ωραιο τιτλο...ιδρυω και ειμαι προεδρος...καλο??

Παράθεση

penthesilia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη penthesilia
H penthesilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H penthesilia έγραψε στις 23:00, 06-10-10:

Είχα επισκεφτεί κι εγώ τον Σ. αλλά το μόνο που κοίταξε είναι τις φωτογραφίες που τράβηξε η βοηθός του και όχι το πρόβλημα που είχα στο διάφραγμά μου το οποίο θεωρούσα ότι ήταν πιο σημαντικό. Δεν έκανε τον κόπο να με εξετάσει. Αυτό και μόνο με εκανε να τον απορρίψω.
Έκανα τελικά την επέμβαση ρινικού διαφράγματος και ρινοπλαστικής σε ΩΡΛ (ο οποίος δε διαφημίζει ότι είναι πλαστικός) κι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη από το αποτέλεσμα. Υπάρχουν γιατροί που μπορείτε να εμπιστευθείτε. Θέλει ψάξιμο.

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Ερώτηση προς όσους έχουν κάνει εγχείρηση στη μύτη λόγω στραβού διαφράγματος: Πόσες ημέρες μείνατε (αν μείνατε) πρησμένοι μετά την επέμβαση; Επίσης αληθεύει ότι μετά την εγχείρηση δεν κάνει να βγω για κάποιες ημέρες από το σπίτι;

Τη Δευτέρα θα μπω χειρουργείο και έχω γεμίσει προβληματισμούς.

-petros
Αν κάνεις μόνο ευθειασμό ρινικού διαφράγματος, δεν έχεις πρήξιμο. Αν κάνεις και ρινοπλαστική τότε έχεις πρήξιμο τις πρώτες μέρες το οποίο μετά την 6η ημέρα υποχωρεί. Γύρω στη 15η μέρα έχει φύγει τελείως

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 12-10-10 στις 22:41. Αιτία: Συγχώνευση.
Παράθεση

malakouardo

Νεοφερμένος

O malakouardo έγραψε στις 23:09, 06-10-10:

Στον διαφημιζομενο πηγε και ενα φιλαρακι μου και αναπνεει πολυ χειροτερα και πολλα αλλα και αυτος του λεει δικιες του ιστοριουλες...οι ανθρωποι δε μπορουν να καταλαβουν οτι ο αλλος μπορει να υποφερει στη καθημερινοτητα του,απλα παιρνουν τα χρηματα κανουν οτι γουσταρουν,και γεια σας...αν αυτο λεγεται ιατρικη τι να πω?αλλα στο κρατος που ειμαστε ολοι ειναι ατιμωρητοι..αφου τα διαβαζουν αυτα οι συνεργατες του που τον διαφημιζουν γιατι δε του λενε να διορθωθει και να κανει σωστα τη δουλεια του?οι ασθενεις δεν ειναι τσουβαλια για να τους χειρουργεις τον ενα μετα τον αλλο.αυτο.

Παράθεση

st33

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O st33 έγραψε στις 05:44, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από malakouardo
Στον διαφημιζομενο πηγε και ενα φιλαρακι μου και αναπνεει πολυ χειροτερα και πολλα αλλα και αυτος του λεει δικιες του ιστοριουλες...οι ανθρωποι δε μπορουν να καταλαβουν οτι ο αλλος μπορει να υποφερει στη καθημερινοτητα του,απλα παιρνουν τα χρηματα κανουν οτι γουσταρουν,και γεια σας...αν αυτο λεγεται ιατρικη τι να πω?αλλα στο κρατος που ειμαστε ολοι ειναι ατιμωρητοι..αφου τα διαβαζουν αυτα οι συνεργατες του που τον διαφημιζουν γιατι δε του λενε να διορθωθει και να κανει σωστα τη δουλεια του?οι ασθενεις δεν ειναι τσουβαλια για να τους χειρουργεις τον ενα μετα τον αλλο.αυτο.
εδω διαφημιζει στο site του οτι κανει 700 ρινοπλαστικες τον χρονο...ξεπεταει 4 5 την μερα ....φανταζεστε ποσο προσοχη θα δινει???εδω εμενα εφτασε στο σημειο να μου πει οτι δεν εχω μυτη...για να μου κανει αυτο που ηθελε..ειταν υπεροπτικος και οταν ειδε οτι δεν ψαρωσα και δεν εκλεισα θελησε ακομη και να μου κανει ευκολιες πληρωμης...εκει μαλακωσε η φωνη του...ενω πριν μου μιλουσε σα να μου κανε χαρη.λεει "θα τον κανω να νιωσει ασχημα-απογνωση οτι δεν μπορει κανενας αλλος να τον αναλαβει για να με χει σιγουρο..ειναι ο μονος που μπορει να με ενχειρησει ειπε ειδαλως μονο στην αμερικη...ειναι οτι να ναι..προσοχη...

Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps έγραψε στις 18:08, 13-10-10:

Πρόσφατα, βγήκε η βρώμα ότι ο Μιχαήλ Άγγελος της ρινοπλαστικής Φουστ__ος, πάσχει απο την νόσο του Πάρκινσον και δεν μπορεί να χειρουργήσει.
Φοβούνται να πουν οτι τα χέρια του τρέμουν απο το αλκολικι και απο την μισή μπουκάλα johhny που κατεβάζει πριν το χειρουργείο?keep walking!
Ο κόσμος το' χει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.

Παράθεση

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

O B~I~O~N~I~C έγραψε στις 19:42, 13-10-10:

Πρόσφατα, βγήκε η βρώμα ότι ο Μιχαήλ Άγγελος της ρινοπλαστικής Φουστ__ος, πάσχει απο την νόσο του Πάρκινσον και δεν μπορεί να χειρουργήσει.
Φοβούνται να πουν οτι τα χέρια του τρέμουν απο το αλκολικι και απο την μισή μπουκάλα johhny που κατεβάζει πριν το χειρουργείο?keep walking!
Προσφατα? εδω και καιρο ειχε βγει αυτη η..βρώμα... μάλιστα μια γραμματέας του Λ. το έλεγε σε όλους.

Παράθεση

ramblade

Νεοφερμένος

O ramblade έγραψε στις 21:47, 13-10-10:

Χαχαχαχαχαχαχα θα γελάω για την υπόλοιπη εβδομάδα!!! Εεε ρε μούτρα που θα γλυτώσουν την παραμόρφωση...

Παράθεση

malakouardo

Νεοφερμένος

O malakouardo έγραψε στις 22:00, 13-10-10:

Ενώ ο πρόεδρος της Ελληνικής Εταιρίας Λειτουργικής Ρινοπλαστικής και ένας παγκόσμια αναγνωρισμένος ρινοπλαστικός που διαφημίζεται πιο πάνω πάει πίσω.....Φαντάσου τι θα κατεβάζει ο τύπος..χαχαχαχαχαχα!

Παράθεση

giorgina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giorgina
H giorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H giorgina έγραψε στις 16:09, 16-10-10:

Γεια χαρά σε όλους σας παιδιά! Παρακολούθησα με ενδιαφέρον τις εμπειρίες - απόψεις σας για το θέμα της ρινοπλαστικής. Με βάση τη προσωπική μου εμπειρία θα μπορούσα να δώσω τη συμβουλή σε όσους ενδιαφέρονται (εφόσον ερευνήσουν το θέμα!), να τολμήσουν την επέμβαση είτε αφορά αισθητικούς είτε λειτουργικούς μόνο λόγους. Η σωματική αλλά και ψυχολογική ανακούφιση που μπορεί να προσφέρει είναι ανεπανάληπτη!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους