Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,970 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 596 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

elenadi

Νεοφερμένος

H elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H elenadi έγραψε: στις 20:04, 20-10-09:

παιδια ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ολοι τοσο πολυ με το πρηξιμο!!αν δεν ειχατε τρανταχτο προβλημα-καμπουρα-στραβη μυτη,δε θα δειξει αμεσως!!!εγω δεν ειχα τπτ απο αυτα και η μυτη μου ηταν οπως πριν οταν εβγαλα το ναρθηκα,ισως στο ακρορινιο λιγο πιο φουσκωμενη και μονο προφιλ εβλεπες διαφορα!!εγω το ειχα πει!στον ενα μηνα εμφανισιακα δεν εβλεπα διαφορα στο ξεπρηξιμο,απλα ημουν πιο καλα απο "φυσικης" πλευρας-δεν ποναγα δλδ,δεν ηταν "μαρμαρινη" τοσο πολυ η μυτη μου -μπορουσα να την ψιλοπειραξω κ.λ.π!στους δυο μηνες εβλεπα(μονο εγω) μια μικροδιαφορα εμφανισιακα-ηταν στην ουσια πιο "καλοσχηματισμενη" η ραχη της μυτης.ΕΠΙΣΗΣ-οσο ξεπρηζοταν ανακαλυπτα και "προβληματα"!!
δλδ-οσο ηταν ολη τουμπανο ηταν μεγαλη μεν αλλα ομοιομορφη δε!οσο περναγε ο καιρος εκαναν την εμφανιση τους μικροοιδηματα,με αποτελεσμα να νομιζω οτι δε μου εχει "πελεκισει" το ιδιο το κοκκαλο και απο τις δυο μεριες επειδη εβλεπα το οιδημα ή οτι το ενα ρουθουνι μου ηταν ελαφρως πιο μεγαλο γτι το ακρορινιο απο πανω του ηταν πρησμενο και εδειχνε ετσι!το πρηξιμο στο ακρορινιο ειναι το τελευταιο που φευγει!!!και οταν φυγει θα δειξει η μυτη!!οπως οταν φυγουν και ολα τα μικροοιδηματα που την κανουν να ειναι ψιλοασσυμετρη στα ματια τα δικα μας και οχι των αλλων βεβαια!!αν σας δειξω φωτογραφιες καθ'ολη τη διαρκεια θα παθετε πλακα!!!
εγω τωρα στους τρεις μηνες αρχιζω και χαιρομαι τη μυτη μου κι εχω δρομο ακομα!οποτε ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΟΙ ΜΑΣ!!!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgalis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giorgalis έγραψε: στις 22:07, 20-10-09:

λια σημερα το μεσημερι μου εφυγαν τα εσωτερικα ραμματα

ενταξει την πειραζω και εγω (την σκαλιζω λιγο) και σημερα με ειχε πιασει φαγουρα στα ραμματα και οπως το "εξινα" εφυγε η κλωστη!!!

χα χα με καπως παραξενο τροπο αλλα εφυγαν!

και σε σενα μονα τους θα πεσουν μαλλον,εμενα μετα απο 42 μερες μου επεσαν!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:26, 20-10-09:

Ωραία!
Νιώθεις τώρα πιο άνετα τη μύτη σου;
Πχ μια κίνηση που δεν μπορώ να κάνω τώρα είναι να καλύψω τα πάνω δόντια με το άνω χείλος. Εσύ μπορείς;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:32, 20-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Πχ μια κίνηση που δεν μπορώ να κάνω τώρα είναι να καλύψω τα πάνω δόντια με το άνω χείλος. Εσύ μπορείς;
Και έχεις μονίμως τα δόντια σου σε κοινή θέα;

wtf

πς: με γειά Michelle, ήσουν κούκλα και τώρα θα είσαι περισσότερο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:39, 20-10-09:

Χαχαχα, όχι βρε, εννοώ την κίνηση που τεντώνεις το άνω χείλος

πς: Thanks
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kitkat

Νεοφερμένος

H kitkat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H kitkat έγραψε: στις 08:35, 21-10-09:

michelle εχεις δικιο...μαλλον απο την ανυπομονησια μας γινομαστε drama queens... elenadi μπορω να πω οτι εισαι η πιο ψυχραιμη απο ολες μας..!!!!ευτυχως που ανταλλασουμε εμπειριες και λιγο ηρεμω.οσο ναναι δε γινεται να τηλεφωνουμε και καθε μερα το γιατρο για τους προβληματισμους μας..ναστε καλα παιδια ! καλημερα !
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 08:49, 21-10-09:

Η elenadi είναι και η πιο παλιά απ'όλες μας, τον Ιούλιο την έκανε, γι'αυτο είναι και η πιο ψύχραιμη

Καλημέρα!
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε: στις 17:12, 21-10-09:

γεια σασ παιδια θελω και εγω να μπω στιν παρεα σασ .. εκανα την δευτερα την επεμβαση χτεσ γυρισα σπιττι και βεβαια δεν ειμαι απλα πρισμενη ειναι τα ματια μου μαυρα και το προσωπο μου πρισμενο.
Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O tasinho . έγραψε: στις 19:08, 21-10-09:

να ρωτησω λιγο κατι?οταν μια εγχειρηση ειναι αποτυχημενη και τα κοκκαλα ειναι πρησμενα και στραβοκολλημενα υπαρχει περιπτωση το προσωπο και ειδικοτερα τα ματια να ειναι ακομα πρησμενα?επισης με τη ρινοπλαστικη επηρεαζονται και τα ζυγωματικα?
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε: στις 21:39, 21-10-09:

tasinho εχεις κανει επεμβαση??
Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο tasinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O tasinho . έγραψε: στις 23:02, 21-10-09:

ναι παω για 2η....
Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nagia έγραψε: στις 09:40, 22-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΦΑΝΗ1410
γεια σασ παιδια θελω και εγω να μπω στιν παρεα σασ .. εκανα την δευτερα την επεμβαση χτεσ γυρισα σπιττι και βεβαια δεν ειμαι απλα πρισμενη ειναι τα ματια μου μαυρα και το προσωπο μου πρισμενο.
Γεια σου Φανή! Περαστικά σου και καλορίζικη η μυτούλα. Εδώ Αθήνα εγχειρίστηκες?
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε: στις 18:22, 22-10-09:

γεια σου ναγια .. και εγω την δευτερα την εκανα . εδω αθηνα στον [...].. εσυ.. tasinho πας για δευτερη? γιατι?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 30-11-17 στις 17:14. Αιτία: Απόψεις για γιατρούς μόνο μέσω προσωπικών μηνυμάτων
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε: στις 18:23, 22-10-09:

ναγια περαστικα μας και εγω μαυρη ειμαι υπομονη θελει..... αυτο καταλανα...
Παράθεση

tasinho

Αποκλεισμένος χρήστης

O tasinho . έγραψε: στις 01:10, 23-10-09:

γιατι εγιναν λαθη....α,και μη δινεις ονοματα public δεν ειναι σωστο....ακουγεται σαν διαφημιση ετσι πως το λες...ουτως η' αλλως υπαρχει ολοκληρο μακρυναρι πανω....
Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H nagia έγραψε: στις 08:26, 23-10-09:

Εγώ όπου να΄ναι θα την κάνω... Νοέμβριο! Εννοείται πως θέλει υπομονή και μάλιστα πολύ... .
Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε: στις 08:28, 23-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από tasinho
γιατι εγιναν λαθη....α,και μη δινεις ονοματα public δεν ειναι σωστο....ακουγεται σαν διαφημιση ετσι πως το λες...ουτως η' αλλως υπαρχει ολοκληρο μακρυναρι πανω....
Μακρυνάρι χα χα! Όντως.
Παράθεση

elenadi

Νεοφερμένος

H elenadi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H elenadi έγραψε: στις 09:09, 23-10-09:

εγω μεχρι να κλεισω τους τρεις μηνες δε μπορουσα να κανω τη χαρακτηριστικη κινηση που κανεις οταν βαζεις κραγιον(για τα κοριτσια..)-που ενωνεις τα δυο χειλη.με ενοχλουσε το ακρορινιο.δεν ξερω αν συμβαινει με εσας.τωρα ραμματα ουτε καταλαβα ποτε εφυγαν.βοηθησε σε αυτο πολυ και η θαλασσα
Παράθεση

ΦΑΝΗ1410

Νεοφερμένος

H ΦΑΝΗ1410 έγραψε: στις 13:46, 23-10-09:

Αδεν ηξερα οτι δεν πρεπει να λες ονοματα. και τωρα ταsihno που εγινε λαθοσ στο αναλαμβανει να στιν κανει αλλοσ και να πληρωσει αυτοσ τα εξοδα? ναγια αθηνα θα την κανεις?
Παράθεση

nagia

Νεοφερμένος

H nagia έγραψε: στις 15:37, 23-10-09:

Άμα οι γιατροί σε κάθε χάλια πλαστική επέμβαση που κάνανε μετά βάζανε αυτοί τα λεφτά δεν θα κάνανε λάθη πιστεύω... Αλλά δυστυχώς...
Ναι Αθήνα θα την κάνω!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες