• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γενικα, για αυτο το γρομπαλακι.. πρεπει να το ζητησει κανεις απο τον χειρουργο η ειναι αυτονοητο οτι θα αφαιρεθει η θα ξυστει (αν ειναι μεγαλο)????
:confused::hmm:


Δε ξερω ρε γαμωτο! Εγω ειχα παει προσφατα να με δει κ μου ειπε οτι ειναι καποιο καταγμα...κ μου εκανε ενεση με κορτιζονη!Αλλα δεν εχω δει μεγαλη διαφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τουλαχιστον εφυγε λιγο..? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ελαχιστα...ακομη φαινετε! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
παντως σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος.... ανησυχω γτ εχω ενα πραγματικα τεραστιο και φαινεται τοσο ασχημο.... :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παντως σιγουρα θα υπαρχει καποιος τροπος.... ανησυχω γτ εχω ενα πραγματικα τεραστιο και φαινεται τοσο ασχημο.... :(:(


:worry: σε ποιο σημειο το έχεις? εμενα ειναι δεξια πιο πανω απο το ρουθουνι! την εχεις κανει καιρο την επεμβαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Λοιπόν εγω ειμαι τωρα στην 2η μέρα...Τα ταμπόν έχουν γεμίσει και αλλάζω γάζες κάθε ώρα, δεν μπορώ να κοιμηθώ και τα μάτια μου δακρυζουν συνέχεια. Ειμαι πρησμένη και νιώθω δυσφορία, αλλά δεν θα έλεγα ότι έχω πονεσει μεχρι στιγμής. Επίσης δεν μπορω να φαω και να πιω (τα μωρα το κανουν πιο καλα απο μένα) και νιώθω οτι καταπίνω αιμα απο τα ταμπον, Γιατι βρε παιδι μου δεν κανουν καμια αλλαγη στα ταμπον και κρατανε τα ιδια παπαριασμένα?
Επισης πρεπει να βρωμαω απ[ιστευτα αλλα δεν μπορω να μυρίσω οποτε...δε με νοιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
:worry: σε ποιο σημειο το έχεις? εμενα ειναι δεξια πιο πανω απο το ρουθουνι! την εχεις κανει καιρο την επεμβαση?

εγω προσωπικα οχι (αν και θελω ΠΟΛΥ να κανω), αλλα η κολλητη μου εκανε πριν μια βδομαδα κι εχει παρομοιο προβλημα.. και φοβαται μην ειναι μονιμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εγω εχω απλα ενα καρουμπαλακι στο γνωστο σημειο στο πανω μερος της μυτης.... :( και θα το ξεφορτωθω τελεια και παυλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimis79

Νεοφερμένος

Ο dimis79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Λοιπόν εγω ειμαι τωρα στην 2η μέρα...Τα ταμπόν έχουν γεμίσει και αλλάζω γάζες κάθε ώρα, δεν μπορώ να κοιμηθώ και τα μάτια μου δακρυζουν συνέχεια. Ειμαι πρησμένη και νιώθω δυσφορία, αλλά δεν θα έλεγα ότι έχω πονεσει μεχρι στιγμής. Επίσης δεν μπορω να φαω και να πιω (τα μωρα το κανουν πιο καλα απο μένα) και νιώθω οτι καταπίνω αιμα απο τα ταμπον, Γιατι βρε παιδι μου δεν κανουν καμια αλλαγη στα ταμπον και κρατανε τα ιδια παπαριασμένα?
Επισης πρεπει να βρωμαω απ[ιστευτα αλλα δεν μπορω να μυρίσω οποτε...δε με νοιαζει.

Και εγώ δεν μπορούσα να καταπιώ ούτε νερό τις 2 πρώτες μέρες,υπομονή θα χασεις και λίγα κιλα :).Οσο για την μυρωδια αστα να πανε και εγω το σκευτομουνα και πρεπει να ειναι βοθρατζιδικο,υπομονη μερικες μερες και θα δεις οτι θα εισαι πολύ καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω προσωπικα οχι (αν και θελω ΠΟΛΥ να κανω), αλλα η κολλητη μου εκανε πριν μια βδομαδα κι εχει παρομοιο προβλημα.. και φοβαται μην ειναι μονιμο....


εγω την εχω κανει εδω κ 1 χρονο κ 3 μηνες κ δε μου εχει φυγει ακομα πάντως. Στις αρχες που ρώτησα το γιατρο τι ειναι αυτο μου είχε πρίξημο και θα φυγει σε ενα χρονο...αλλα δεν εχει φυγει μονο εχει μικρινει!

Λοιπόν εγω ειμαι τωρα στην 2η μέρα...Τα ταμπόν έχουν γεμίσει και αλλάζω γάζες κάθε ώρα, δεν μπορώ να κοιμηθώ και τα μάτια μου δακρυζουν συνέχεια. Ειμαι πρησμένη και νιώθω δυσφορία, αλλά δεν θα έλεγα ότι έχω πονεσει μεχρι στιγμής. Επίσης δεν μπορω να φαω και να πιω (τα μωρα το κανουν πιο καλα απο μένα) και νιώθω οτι καταπίνω αιμα απο τα ταμπον, Γιατι βρε παιδι μου δεν κανουν καμια αλλαγη στα ταμπον και κρατανε τα ιδια παπαριασμένα?
Επισης πρεπει να βρωμαω απ[ιστευτα αλλα δεν μπορω να μυρίσω οποτε...δε με νοιαζει.

Εμένα ο γιατρος που πηγα μου τα εβγαλε τα ταμπον την επομενη μερα του χειρουργιου!! Ευτυχως γιατι δε θα αντεχα παραπανω, ξερω αλλους γιατρους που τα βγαζουν σε 1 εβδομαδα! Όντως ειναι δύσκολο να καταπιεις!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εγω την εχω κανει εδω κ 1 χρονο κ 3 μηνες κ δε μου εχει φυγει ακομα πάντως. Στις αρχες που ρώτησα το γιατρο τι ειναι αυτο μου είχε πρίξημο και θα φυγει σε ενα χρονο...αλλα δεν εχει φυγει μονο εχει μικρινει!

χμμμμ.. ελπιζω να μπορει να ''ξυστει'' η κατι τετοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamis

Νεοφερμένος

Ο tamis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά, είμαι 28 χρονών και έχω μύτη για κλάματα, είναι ο ορισμός της μυτόγκας.
πιστεύω για αυτήν την μύτη αναπτύχθηκε η ρινοπλαστική.
Έχω αποφασίσει να κάνω την εγχείριση, η οικογένεια μου με στηρίζει και το οικονομικό δεν είναι πρόβλημα, άλλα δεν γνωρίζω κανένα καλό γιατρό. Περιμένω προτάσεις σας. (ακόμα και στρατιωτικούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marena

Νεοφερμένος

Η marena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω διαβασει για μια μεθοδο που εφαρμοζεται στο νοσοκομειο υγεια με πολυ γρηγορη αναρρωση χωρις ναρθηκα,μελανιες και οιδηματα. εχετε ακουσει κατι γιαυτο??..Φαινεται ενδιαφερον!!!..Αν καποιος γνωριζει κατι ας μου πει please!!!!!..(www.safesurgery.gr)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω διαβασει για μια μεθοδο που εφαρμοζεται στο νοσοκομειο υγεια με πολυ γρηγορη αναρρωση χωρις ναρθηκα,μελανιες και οιδηματα. εχετε ακουσει κατι γιαυτο??..Φαινεται ενδιαφερον!!!..Αν καποιος γνωριζει κατι ας μου πει please!!!!!..(www.safesurgery.gr)

μα πως γινεται χωρις οστεοτομια..? Πολυ περιεργο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά, είμαι 28 χρονών και έχω μύτη για κλάματα, είναι ο ορισμός της μυτόγκας.
πιστεύω για αυτήν την μύτη αναπτύχθηκε η ρινοπλαστική.
Έχω αποφασίσει να κάνω την εγχείριση, η οικογένεια μου με στηρίζει και το οικονομικό δεν είναι πρόβλημα, άλλα δεν γνωρίζω κανένα καλό γιατρό. Περιμένω προτάσεις σας. (ακόμα και στρατιωτικούς)

Εγώ πήγα στον Σκούρα και έχω ακούσει πολλά καλά. Εχουν πάει και διάφοροι celebrities αλλά και γνωστοί μου με πολύ καλά αποτελέσματα. Δεν το έψαξα παραπάνω όμως...Για έναν Αραβανή έχω ακούσει άσχημα και ξέρω και κάτι άλλους μόνο σαν ονοματα. Αφού και το οικονομικό δεν σου είναι πρόβλημα, επισκέψου τους 2-3 που θα ξεχωρίσεις και δεν ποιός θα σου εμπνεύσει μεγαλύτερη εμπιστοσύνη.

Ρε παιδια εχω διαβασει για μια μεθοδο που εφαρμοζεται στο νοσοκομειο υγεια με πολυ γρηγορη αναρρωση χωρις ναρθηκα,μελανιες και οιδηματα. εχετε ακουσει κατι γιαυτο??..Φαινεται ενδιαφερον!!!..Αν καποιος γνωριζει κατι ας μου πει please!!!!!..(www.safesurgery.gr)

Το είδα κι εγώ αυτό μετά το χειρουργείο και με παραξενεύει λίγο. Σαν πολύ καλό για να είναι αληθινό...Μαλλον κάτι παίζει, ή θα είναι για συγκεκριμένα προβλήματα ή κάτι τέλος πάντων. Αν υπάρχει κάποιος που το έχει κάνει ας μας πει, πάντως προχειροδουλειά μου φαίνεται.

Λοιπόν, πέρασε μια εβδομάδα από το χειρουργείο και μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά καλά. Σχεδόν καθόλου πρήξιμο/μελανιές στα μάτια, έχω μόνο μούδιασμα στο στόμα (και τη μύτη εννοείται). Ακόμα δεν μυρίζω ούτε αναπνέω πολύ καλά από τη μύτη αλλά κοιμάμαι τα βράδια!! Επέστρεψα και στη δουλειά από χτες. Νιώθω αισθητή βελτίωση κάθε μέρα και ενθουσιάζομαι. Βέβαια ακόμα τρώω μόνο γιαούρτια, πουρέ, κρέμες και τέτοια αλλά δε βαριέσαι, εκανα και σωματάρα!
Εχω πολύ λιπαρό δέρμα όμως...το καθαρίζω 3 φορές τη μέρα και αναγκάζομαι να βάζω και πούδρα για μωρά για να μην γίνεται σαν λαδόκολλα. Ετσι κι αλλιώς είμαι λιπαρή, αλλά όχι κι έτσι. Περνάνε 2-3 ώρες και νιώθω λες και έχω να καθαρίσω το δέρμα μου 2-3 εβδομάδες. Στο πρόσωπο μόνο αυτό και ελάχιστα στους ώμους. Το είχε κανένας άλλος αυτό? Τι κάνατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimis79

Νεοφερμένος

Ο dimis79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα,πολυ λιπαρο δέρμα και πραγματικα ειναι σαν να έχω πεταξει πάνο μου ενα κιλο λάδι.Πως καθαριζόμαστε?Δώστε κανένα tip...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Kαλά αυτό με το λιπαρό δέρμα (που το έχω ακόμα εγώ -αν και πέερασε ένασ μήναασ -) πολύ περίεργο . Μιλάμε για λάδι . Παιδιά εγώ θέλω να ρωτήσω για το κάπνισμα και γενικά για τη νυχτερινήξ ζωή ( ξιδιά ) άαμα επηρεάζουν την ανάρωση .?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kαλά αυτό με το λιπαρό δέρμα (που το έχω ακόμα εγώ -αν και πέερασε ένασ μήναασ -) πολύ περίεργο . Μιλάμε για λάδι . Παιδιά εγώ θέλω να ρωτήσω για το κάπνισμα και γενικά για τη νυχτερινήξ ζωή ( ξιδιά ) άαμα επηρεάζουν την ανάρωση .?????????

Οσο παίρνεις την αντιβίωση, μακριά από ξίδια. Κάπνισμα άμα μπορείς κάνε ένα τη μέρα μαξ. Καλύτερα καθόλου αλλά άμα είναι να το στερηθείς πολύ.... Εγώ δεν έχω καν όρεξη για τσιγάρο. Περιμένω βέβαια πως και πως να γίνω καλά για να κάνω με τον καφέ (δεν τον ευχαριστιέμαι αλλιώς).
Τώρα για νυχτερινή ζωή, εγώ σε κλαμπ δουλεύω και σε μια εβδομάδα γύρισα στη δουλειά. Εχει εξαερισμό όμως και προσπαθώ να αναπνέω πιό πολύ από το στόμα. Σίγουρα θα ήταν καλύτερα να κάθομαι σπίτι και να κάνω πλύσεις γιατί το νιώθω ότι μπουκώνει μετά από λίγες ώρες. Οπότε, ναι, θα σου καθυστερήσει λίγο την ανάρρωση αλλά και πάλι, αμα θες να βγεις και νιώθεις καλά, καντο. Θα χάσεις μια μέρα ανάρρωσης πες. Ε, ντάξει, τι να κάνουμε...πρόσεχε τους βλάκες όμως, μην πας πουθενά που θα γίνεται χαμός και φας καμία (γήπεδα, ορθιος σε τιγκα κλαμπ, ΜΜΜ, κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πωωω ευχαριστώ πάρα πολύ . Με βοήθησεσ πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

plakaki

Νεοφερμένος

Ο plakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καντο κοπελά μου . Καντο . Ολοι τισ ίδιες αμφιβολίεσ είχαμε αλλά αξίζει πραγματικά . Εχω ακούσει και εγω πολύ καλά λόγια για την Α.Κ και τισ φωτογραφίεσ που εχει στο ίντερνετ εχω δει και μου φάνηκε πολύ φυσικό ολονών το αποτέλεσμα . Και ο Π.Κ στην Γλυφάδα πολύ καλόσ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top