Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,420 μηνύματα σε 75,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 578 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα μπορούσατε να είστε ερωτευμένοι με 2 άτομα ταυτόχρονα;

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O s_PAO_piata έγραψε: στις 08:44, 09-04-07:

Θα μπορουσατε να είστε ερωτευμένοι με 2 ατομα ταυτόχρονα? Η εστώ ενω ειστε ερωτευμένοι με καποιον ξαφνικα να κολλησετε και με δευτερο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 08:58, 09-04-07:

σαφώς και θα μπορούσα και μου έχει τύχει δυστυχώς..Πραγματικά είναι πολύ άσχημο να συμβαίνει κάτι τέτοιο ιδικά όταν ο ένας από τους δυο έρωτες είναι και σχέση...Δε μπορώ να εξηγήσω πως συμβαίνει κάτι τέτοιο αλλά συμβαίνει...Αυτό που επίσης μου έχει τύχει είναι περίοδοι λειψανδρίας και περίοδοι πολλών ερώτων μαζί...τραγικό??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 09:02, 09-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
σαφώς και θα μπορούσα και μου έχει τύχει δυστυχώς..Πραγματικά είναι πολύ άσχημο να συμβαίνει κάτι τέτοιο ιδικά όταν ο ένας από τους δυο έρωτες είναι και σχέση...Δε μπορώ να εξηγήσω πως συμβαίνει κάτι τέτοιο αλλά συμβαίνει...Αυτό που επίσης μου έχει τύχει είναι περίοδοι λειψανδρίας και περίοδοι πολλών ερώτων μαζί...τραγικό??
Δεν τα λέμε αυτά Πάτυ, αφού ξέρω ότι με θέλλλεις.

Πάντως είναι αλήθεια ότι τέτοιες περιπτώσεις υπάρχουν και το έχει πάθει και η κοπέλα μου, όταν ήταν να διαλέξει μεταξύ τριών (και δυστυχώς διάλεξε εμένα...)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:57, 09-04-07:

Εγώ νομίζω πως αν είσαι ερωτευμένος έχεις στο μυαλό σου μόνο έναν! Άλλο αν μόνο "γουστάρεις", οπότε μπορείς να σκέφτεσαι περισσότερους! Μου έχει τύχει να μου αρέσουν 2 και 3 ταυτόχρονα, αλλά ερωτευμένη και να έχω μάτια για άλλον όχι.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:10, 09-04-07:

Εμένα μου αρέσουν όσες βλέπω μπροστά μου κάθε φορά.........
(πλην ελαχίστων εξαιρέσεων...... )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:38, 09-04-07:

Ερωτευμένη με δύο; Μπα....
Ενθουσιασμένη με 2 -3 4 κλπ ναι... Αλλά ο ενθουσιασμός μου κρατάει τόσο λίγο που μετά δεν θέλω κανέναν
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

princess is dead

Νεοφερμένος

H princess is dead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H princess is dead έγραψε: στις 13:09, 09-04-07:

άνετα!! δυστυχώς (ή ευτυχώς) οι πειρασμοί είναι πολλοί!! αλλά να αγαπάς δυο άτομα ταυτόχρονα ..αυτό πραγματικά δεν γίνεται!!..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 09-04-07 στις 13:36. Αιτία: greeklish
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 13:12, 09-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από princess is dead
άνετα!! Δυστυχώς (η ευτυχώς) οι πειρασμοί είναι πολλοί!! Αλλά να αγαπάς δύο άτομα
ταυτόχρονα..αυτό πραγματικά δε γίνεται!!..
'Ανετα να είσαι ερωτευμένη με δυο άτομα ή άνετα να ποθείς σεξουαλικά δυο άτομα ? 'Εχει τεράστια διαφορά. Να είσαι ερωτευμένος με δυο άτομα είναι τελείως αδύνατο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 09-04-07 στις 13:36. Αιτία: αλλαγή των greeklish στην Παράθεση
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:19, 09-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
'Ανετα να είσαι ερωτευμένη με δυο άτομα ή άνετα να ποθείς σεξουαλικά δυο άτομα ? 'Εχει τεράστια διαφορά. Να είσαι ερωτευμένος με δυο άτομα είναι τελείως αδύνατο.
Aυτό πιστεύω κι εγώ. Σεξουαλική χημεία μπορεί να έχω με πολλούς, αν ερωτευτώ όμως, είμαι ερωτευμένη μόνο με εκείνον.
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 13:51, 09-04-07:

Νομίζω (και έχω διαβάσει) ότι ερωτευμένος μπορείς να είσαι με ένα πρόσωπο κάθε φορά...

Οπότε δεν παίζει...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:46, 09-04-07:

Μπορείς να είσαι ερωτευμένος με ένα άτομο και παροδικά να "ενθουσιάζεσαι" με κάποιον άλλον και να σου περνάει πολύ γρήγορα. Να είσαι ερωτευμένος και με τους δύο δεν μου έχει συμβεί.
Παράθεση

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O s_PAO_piata έγραψε: στις 16:52, 09-04-07:

Εγω νομιζω οτι μπορεί να εισαι ερωτευμενος με 2 ατομα.Αυτο μπορει να συμβει οταν τυχει να ξαναερωτευτεις καποιον που ησουν παλια ενω την ιδια στιγμη εισαι ερωτευμενος με το ατομο που εισαι μαζι αυτη τη στιγμη.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 16:55, 09-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μπορείς να είσαι ερωτευμένος με ένα άτομο και παροδικά να "ενθουσιάζεσαι" με κάποιον άλλον και να σου περνάει πολύ γρήγορα. Να είσαι ερωτευμένος και με τους δύο δεν μου έχει συμβεί.
ναι συμφωνώ! και εμένα μου έχει συμβεί, αλλά δεν είναι τίποτα άλλο παρά ενθουσιασμός. αν τον άλλον τον αγαπάς, τότε δεν αφήνεις τον ενθουσιασμό σου να μεγαλώσει.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:30, 09-04-07:

"...Oλο τον κόσμο να αγαπάς,
μα και ποτέ πάρα πολύ κανέναν...."
R.Kipling
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:21, 10-04-07:

Πώς μπορείς να μοιράσεις τον έρωτα σου; όταν εισαι ερωτευμένος με κάποιον εισαι μόνο με αυτόν, έτσι πιστέυω απλά τον δέυτερο τον θές εμφανησιακά
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:27, 10-04-07:

Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ. Το μυαλό μου δεν είχε άλλη φαιά ουσία να σπαταλήσει για δεύτερο άτομο!
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 10:33, 10-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ.
Μια απο τα ίδια
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 11:02, 10-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από s_PAO_piata
Εγω νομιζω οτι μπορεί να εισαι ερωτευμενος με 2 ατομα.Αυτο μπορει να συμβει οταν τυχει να ξαναερωτευτεις καποιον που ησουν παλια ενω την ιδια στιγμη εισαι ερωτευμενος με το ατομο που εισαι μαζι αυτη τη στιγμη.
Aποκλείεται σπάω πιάτα
Δύο πράγματα συμβαίνουν:
α) Δεν είσαι και πολύ ερωτευμένος με αυτόν που είσαι μαζί αυτή τη στιγμή.απλά γουστάρεις ..
β) Δεν είσαι και πολύ ερωτευμένος με τον παλιό έρωτα, και ίσως ξύπνησαν αναμνήσεις, νοσταλγία, απωθημένα κλπ κλπ

Ο έρωτας είναι ένας και μοναδικός !τα υπόλοιπα είναι υποκατάστατα...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:25, 10-04-07:

Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.
Ενθουσιασμό και πόθο μου έχει τύχει να νιώσω για 2 άτομα ταυτόχρονα, έρωτα όμως όχι, ποτέ. Το μυαλό μου δεν είχε άλλη φαιά ουσία να σπαταλήσει για δεύτερο άτομο!
δεν έχει γενικότερα αλλά μη το κάνουμε θέμα

+1
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:48, 10-04-07:

Θα συμφωνήσω με τη Βίκυ.

+1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια