Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,285 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 198 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!
3
13,04%
Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.
15
65,22%
Δεν μου άρεσε καθόλου.
5
21,74%

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 12:39, 26-05-07:

λολ όχι δε νομίζω ρε συ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:41, 26-05-07:

Αν μιλάς σε εμένα (sorry, δε κατάλαβα), νομίζω πως έτσι φαίνεται στη συγκεκριμένη σκηνή.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 12:50, 26-05-07:

Οσον αφορα τον Τσαρλυ :
.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:56, 26-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
λολ όχι δε νομίζω ρε συ...
Τελικά το είδα ξανά, έτσι είναι.

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Οσον αφορα τον Τσαρλυ :
.
Συμφωνώ απόλυτα. Και εμένα με χάλασε.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 12:59, 26-05-07:

Borat:

Lorien:
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:03, 26-05-07:

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 13:10, 26-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
ε? που τον είδες;
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 13:11, 26-05-07:

Υποθέτει.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:13, 26-05-07:

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:15, 26-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Βάλε και κανένα spoiler.
Συγγνώμη για το διπλό Post.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 14:29, 26-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ω!!!! ΣΩΣΤΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!!! Εύγε νέε μου!

Τώρα έκανα την σύνδεση!

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 14:42, 26-05-07:

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:45, 26-05-07:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΗΝ 3 ΣΕΖΟΝ!!
Και screenshot σχετικό: Αποκομμα εφημερίδας σε high quality
Η εφημερίδα λένε γράφει:

Source: The Fuselage
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 26-05-07 στις 15:05.
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 15:39, 26-05-07:

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:43, 26-05-07:

Έλα μου ντε... Ιδού η απορία...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:32, 26-05-07:

Βασικα δε ξερω πως εβγαλαν τα ονοματα, απο οσες δωτογραφιες εχω πετυχει, δε φαινονται με καμια δυναμη.

Κυκλοφορει και αυτη η φωτογραφια στο θεμα Jacob :

ΑΛΛΑ δεν ειναι σποιλερ διοτι οι παραγωγοι εχουν πει οτι δεν εχουν ανακοινωσει/ορισει ηθοποιο για το ρολο του Jacob οποτε αυτο το προσωπο μπορει να μην μοιαζει με αυτον που θα παιζει τον Jacob. Αυτο σημανει οτι μπορει να ειναι νεος χαρακτηρας, ή ακομα και γνωστος (και απλα να "παιζουν" λιγο με τις λεξεις για να ειμαστε σε αναμμενα καρβουνα).

Kαι μια και λεμε για Jacob, θυμηθηκα οτι ειχε και ενα λαθος η σκηνη , γιατι εσπασαν τη λαμπα επιασε φωτια...και εσβησε μονη της...και μετα η λαμπα δεν ηταν σπασμενη .

Eπισης κυκλοφορουν σχεδον ολες οι φρασεις που ακουγονταν σαν ψιθυροι στη ζουγκλα, για οποιον εχει περιεργεια

Αnd who the hell is THIS guy ?

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 16:38, 26-05-07:

Που μπορούμε να βρούμε τις φράσεις από τη ζούγκλα?

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:39, 26-05-07:

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Latham_(artist) έχω καεί λεμε...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 16:54, 26-05-07:

Το κινητο του Τζακ

Angie Ann καλη η ερωτηση σου, θα δουμε.

Ναι υπαρκτο προσωπο, αλλα δε ξερω αν σχετιζεται. Εδω δε ξερουμε καν αν οντως γραφει ετσι η εφημεριδα...

Τους ψυθιρους και πολλα αλλα μπορειτε να δειτε στη σελιδα που ειχε βαλει η Isiliel προηγουμενως.

Επισης ΜΕΤΑ το τελος της τριτης σαιζον , ξεμοναχιασαν τον ηθοποιο που παιζει τον Μπεν και τον ρωτησαν 2-3 πραματακια : ! ΠΡΟΣΟΧΗ ε ! Δε λεει πολλα αλλα κατι λεει !

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:58, 26-05-07:

Περί εφημερίδας δείτε εδώ: http://www.latimes.com/la-spinoff-lo...wed-storylevel

Περί Fast Forward:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lost in Translation (2003) - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-10 στις 23:13.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Lost University - Από Pavlitos
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-09 στις 21:36.
    • 22 Σεπτεμβρίου 2008-4 Χρόνια LOST - Από Wolly
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-09 στις 13:11.
    • LOST - Web Tie-Ins (online adventure) - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-09 στις 22:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους