Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,485 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!
3
13,04%
Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.
15
65,22%
Δεν μου άρεσε καθόλου.
5
21,74%

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:04, 26-05-07:

Δεν το καταλαβα αυτο το λινκ με την εφημεριδα που εδωσες Ισι....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:09, 26-05-07:

Η εφημερίδα είναι πραγματική και κυκλοφόρησε στις 5 Απριλίου 2007. Φυσικά η είδηση που ενδιέφερε το Jack στη σειρά είναι ψεύτικη, αλλά έχοντας το φύλλο της εφημερίδας, έχουμε και την ημερομηνία κυκλοφορίας της!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:10, 26-05-07:

Αααααααα οκ! Εγω νομιζα οτι ειναι αυτη του Τζακ και εψαχνα να βρω την ειδηση. Ζντοινκ!
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 17:14, 26-05-07:

Αχ είχατε δεν είχαμε με κάνατε και μένα maniac...εδώ και 3 ώρες με το λοστ ασχολούμαι

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:21, 26-05-07:

Ναι το ξέρω έχω φαντασία...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:31, 26-05-07:

Κι εγω το ιδιο νομιζα βρε Isi ! Μας αγχωσες ! Νομιζα επειδη το χα με πει οτι ειναι απριλιου 2007 , και επειδη υπαρχει αμφιβολια για το αν μπορεσαν να δουν ολα οσα γραφει το αποκομμα, οτι εβαλες εικονα καλη του αποκομματος !

So cute...

Δε ξερω για σας, αλλα μαρεσει η Αλεξ. Εχει αυτο το κατι. Και μονο 19 ετων. Μπραβο στη μαμα της !

Για την Ρουσω (mira Furlan) τι να λεμε...πολυ καλη ηθοποιος οσοι εχουν δει Babylon 5.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:44, 26-05-07:

Η Άλεξ είναι πανέμορφη! ..Το ίδιο και ο Michael Scofield...Τι? Δε μιλούσαμε για Prison Break?
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 17:48, 26-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Η Άλεξ είναι πανέμορφη! ..Το ίδιο και ο Michael Scofield...Τι? Δε μιλούσαμε για Prison Break?
Hahahahaha!!!! Θεα!

Μην τα παρω με τον Michael! Δικος μου ειπαμεεεεεεεε!!!! Αντε να στον δανειζω τις κυριακες το πολυ πολυ.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:52, 26-05-07:

Eπειδή ξεφεύγουμε(), Julliette και τα μυαλά στον αποχυμωτή.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:27, 26-05-07:

Λόγω της αυξημένης κίνησης από fans που είναι ήδη στο τέλος της 3ης season αποφασίσαμε στο thread αυτό να ΕΠΙΤΡΑΠΟΥΝ ΤΑ SPOILERS χωρίς spoiler tags.
Από εδώ και στο εξης (26-5-07) μπορείτε να γράφετε ελεύθερα.

ΠΡΟΣΟΧΗ σε όσους δεν έχουν φτάσει στο τέλος της 3ης Σεζον. Το παρόν thread περιέχει spoilers!

.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:34, 26-05-07:

Isiliel, με τα νέα δεδομένα όμως αποτρέπουμε μέλη να μπούν στο θέμα και να ενημερωθούν για γεγονότα τα οποία δεν είναι απαραιτήτως spoiler.
Λέω τώρα εγώ.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:37, 26-05-07:

Έτσι κι αλλιώς το θέμα είχε γίνει ένα ατελείωτο Spoiler Tag... Είναι αντιαισθητικό και στο μάτι και δεν προσφέρει τίποτα ούτε στους νέους ούτε και σε μας του παλαιότερους fans.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 18:37, 26-05-07:

Γενικα συμφωνω μαζι σου borat, αλλα στο συγκεκριμενο, μαλλον οτι εχουμε πει ειναι σποιλερ και ολα τα αλλα τα μαθαινει καποιος βλεποντας τα επισοδεια. Παντως και να συνεχισει με κρυφα γραμματα, δεν ειναι προβλημα. Οτι σας βολευει.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:47, 26-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Έτσι κι αλλιώς το θέμα είχε γίνει ένα ατελείωτο Spoiler Tag... Είναι αντιαισθητικό και στο μάτι και δεν προσφέρει τίποτα ούτε στους νέους ούτε και σε μας του παλαιότερους fans.

Δε διαφωνώ αλλά και δε συμφωνώ απόλυτα.
Απλά πιστεύω πως μετά από αυτό απλά θα υπάρχει μια συζήτηση μόνο για όσους έχουν δει ή θα βλέπουν (μελλοντικά) κάθε τελευταίο επεισόδιο, και όχι για κάποιους που ενδεχομένως να είναι μερικά επεισόδια πίσω.
Με καταλαβαίνεις;

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Γενικα συμφωνω μαζι σου borat, αλλα στο συγκεκριμενο, μαλλον οτι εχουμε πει ειναι σποιλερ και ολα τα αλλα τα μαθαινει καποιος βλεποντας τα επισοδεια. Παντως και να συνεχισει με κρυφα γραμματα, δεν ειναι προβλημα. Οτι σας βολευει.
Και εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα καθώς ξέρω πως πάντα θα έχω δει έγκαιρα το τελευταίο επεισόδιο.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:50, 26-05-07:

Αυτή η ρύθμιση μπορεί να ισχύσει για το καλοκαίρι, μέχρι να ξεκινήσουν τα καινούργια επεισόδια Lost.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:51, 26-05-07:

Τα καινούρια επεισόδια αν δεν κάνω λάθος ξεκινούν Ιανουάριο και είναι 16(3 σαιζόν με 16 επεισόδια η καθεμία).Σωστά??
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:53, 26-05-07:

Έτσι ξέρω κι εγώ.

Το καινούργιο t-shirt που θα αποκτήσω τη Δευτέρα!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Dharma.jpg
Εμφανίσεις:  105
Μέγεθος:  174,3 KB  
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 19:09, 26-05-07:

Έχεις καεί κανονικότατα έτσι;
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:13, 26-05-07:

LOL

Kαι βασικα.....που ξερεις αν ειναι καλοι ανθρωποι αυτοι του dharma ? ε ?
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 19:13, 26-05-07:

ISILIEL.....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lost in Translation (2003) - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-10 στις 23:13.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Lost University - Από Pavlitos
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-09 στις 21:36.
    • 22 Σεπτεμβρίου 2008-4 Χρόνια LOST - Από Wolly
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-09 στις 13:11.
    • LOST - Web Tie-Ins (online adventure) - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-09 στις 22:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους