Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!
3
13,04%
Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.
15
65,22%
Δεν μου άρεσε καθόλου.
5
21,74%

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 15:56, 29-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από violetta
άμα χάσουν όλο το κοινό τους έτσι που το πάνε...καλά να πάθουν...συγχύστηκα τώρα!
Μην ψαρώνεις, και αυτό αρβύλα είναι μάλλον.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

scar.lett

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H scar.lett έγραψε: στις 11:35, 30-04-07:

ξέρει κανείς πόσα επεισόδια έχουν παιχτεί από τον 3ο κύκλο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:39, 30-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από scar.lett
ξέρει κανείς πόσα επεισόδια έχουν παιχτεί από τον 3ο κύκλο;
Mέχρι και το 3χ18
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:44, 30-04-07:

Kαι έχουμε προβολή του 19 τη Τετάρτη που μας έρχεται.
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 10:34, 04-05-07:

Άρχισα να το βλέπω και έχω φτάσει στο 7ο επεισόδιο του 1ου κύκλου, αλλά δε μου λέει και πολλά. Ίσως βέβαια είναι ακόμα η αρχή, αλλά δεν ξέρω, ελαφρώς βαρετό είναι και προς το παρόν δε δίνει βάση στη δράση, αλλά στις ζωές των πρωταγωνιστών Καμία σχέση με το 24 ώρες. Ειδικά το 6ο επεισόδιο (αν δεν κάνω λάθος) δεν είχε κανένα νόημα ύπαρξης...
Παράθεση

scar.lett

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H scar.lett έγραψε: στις 11:45, 04-05-07:

η αλήθεια είναι ότι σε κάποιες φάσεις κάνει λίγο ''κοιλιά''

εμένα ακριβως αυτό μ αρέσει στη σειρά...ασχολείται και λίγο με τους χαρακτήρες
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 15:14, 04-05-07:

Τι λιγο. Σχεδον ψαχνει να βρει με ποιον αλλον θα ασχοληθει για να αραιωσει η υποθεση μεχρι την 5η σαιζον !
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 16:10, 04-05-07:

Διάβασα το μήνυμα του Valder στην πρώτη σελίδα και ανησύχησα...

Λέτε να το κόψω τωρα που είναι νωρίς;;;

Έχω ακούσει ότι το Prison Braker είναι πολύ καλό...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:52, 04-05-07:

Το Prison Break είναι μιαμμμμμΜμμμΜμμμ αχ βαχ...πολύ καλό! (θα καταλάβεις όταν δεις)

Στα του τόπικ τώρα...ήρθα μέχρι εδώ κάαααατω... για να σας δηλώσω πως τώρα θα πάω να το δω το 19ο ..δεν το έχω δει ακόμα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:06, 05-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Στα του τόπικ τώρα...ήρθα μέχρι εδώ κάαααατω... για να σας δηλώσω πως τώρα θα πάω να το δω το 19ο ..δεν το έχω δει ακόμα
Το οποίο και επί τη ευκαιρία είναι πολύ καλό επεισόδιο...
promo για το 03-20
http://www.youtube.com/watch?v=pl6gx_o3KTM
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 13:35, 05-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Το οποίο και επί τη ευκαιρία είναι πολύ καλό επεισόδιο...
promo για το 03-20
http://www.youtube.com/watch?v=pl6gx_o3KTM
θα μας τρελανουν αυτοι με τα promos, ποιος περιμενει τωρα μεχρι την πεμτη;;;;
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 15:58, 05-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
κι έλα πες μου, ποιος περιμένει ολόκληρους μήνες μετά τα εναπομείναντα 3 επεισόδια....χρρρρρρρρ
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:29, 05-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
Αυτό είναι μόνιμο πρόβλημα με τα lost τόσα χρόνια...
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 20:28, 05-05-07:

Είδα και το τελευταίο επεισόδιο... Ε... για να πω την αλήθεια περίμενα να εξελιχθεί εντελώς διαφορετικά η ιστορία

SPOIL για 3Χ17,18,19

Απογοητεύτηκα λίγο...

Α! και κάτι άλλο!

SPOIL για 3Χ17,18,19
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise έγραψε: στις 20:42, 05-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Είδα και το τελευταίο επεισόδιο... Ε... για να πω την αλήθεια περίμενα να εξελιχθεί εντελώς διαφορετικά η ιστορία

SPOIL για 3Χ17,18,19

Απογοητεύτηκα λίγο...

Αυτό πάλι που το άκουσες βρε Μοναχέ μου...?
Εγώ αν θυμάμαι καλά τέτοιου είδους σενάρια έχουν αποκλειστεί....και νομίζω ότι ισχύει ότι θα έχει επιστημονική εξήγηση το όλο θέμα!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 21:31, 05-05-07:

Μα... κάτι τέτοιο βγαίνει από τα τελευταία επεισόδια, και από τις φήμες για το 20...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:43, 05-05-07:

πω, πω..τι επεισόδιο ήταν πάλι αυτό!!!...

Εδώ έχω την πιο προχωρημένη θεωρία για το lost, γραμμένη από ένα θεατή της σειράς (έχει κάνει και σκίτσα!)

Lost, The Ultimate Theory (Dead and Gone πλέον, μιας που μεγάλο μέρος της έχει διαψευστεί στην 3η σεζόν. παρ' όλ' αυτά αξίζει μια ματιά για τη δουλειά που έριξε το παλικάρι)

EDIT: Λοιπόν, όσο το ψάχνω ο αγαπημένος μου θεωρίστας (sic) έβγαλε και νέα βελτιωμένη θεωρία: The Seventh Seal Theory
Πάω να διαβάσω! Λα λα λα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 05-05-07 στις 22:05.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 23:16, 05-05-07:

isi.... ΜΕ ΠΟΡΩΣΕΣ ΤΩΡΑ!!! Ψάχνω όλο το ίντερνετ και τα όσα λέει ο τύπος έχουν νόημα!!! ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise έγραψε: στις 00:06, 06-05-07:

Monaxeee!!!! Κάνε και μία προσπάθεια να τσεκάρεις και τον τίτλο του θρεντ μετά..."DEAD & GONE"...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 00:09, 06-05-07:

Υπάρχει και φρεσκότερη θεωρία από κάτω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lost in Translation (2003) - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-10 στις 23:13.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Lost University - Από Pavlitos
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-09 στις 21:36.
    • 22 Σεπτεμβρίου 2008-4 Χρόνια LOST - Από Wolly
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-09 στις 13:11.
    • LOST - Web Tie-Ins (online adventure) - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-09 στις 22:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους