Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 306 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!
3
13,04%
Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.
15
65,22%
Δεν μου άρεσε καθόλου.
5
21,74%

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 07:34, 07-05-07:

Χτες είδα το 19
Ωραίο επεισόδιο! Ομολογώ ότι δεν είχα υποψιαστεί ότι
. Eπίσης να δηλώσω ότι μισώ την Juliette και θέλω να μπουφλίσω τον Τζακ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 07:51, 07-05-07:

Palladin θα σε μαλώσω!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 08:41, 07-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Eπίσης να δηλώσω ότι μισώ την Juliette και θέλω να μπουφλίσω τον Τζακ
Ίσως να θέλουν να μας δημιουργήσουν αυτά τα συναισθήματα και τελικά αυτοί οι δύο να βγουν οι πραγματικά καλοί... Εγώ περιμένω ανατροπή στο επόμενο πάντως! Το τρέηλερ λέει ότι θα βγουν πολλά στην φόρα!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:15, 08-05-07:

ο τηλεοπτικό δίκτυο ABC προχώρησε σε επίσημες ανακοινώσεις σχετικά με την εξέλιξη της σειράς Lost. Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία που δόθηκαν την Δευτέρα (7/3) στη δημοσιότητα, η βραβευμένη με Emmy σειρά θα αποκτήσει μετά το τέλος της τρίτης σεζόν άλλα 48 επεισόδια, χωρισμένα σε τρεις τηλεοπτικές χρονιές των 16, χωρίς διακοπές.

Οι παραγωγοί του Lost, Damon Lindelof και Carlton Cuse υπέγραψαν συμβόλαιο να συνεχίσουν μέχρι το τέλος του show που θα λάβει χώρα το 2010, ενώ παράλληλα θα ασχοληθούν και με κάποια άλλα projects του δικτύου.

«Λόγω της φύσης της σειράς, έπρεπε να δούμε πότε θα τελειώσει, έτσι ώστε να καταφέρουμε να δομήσουμε πιο σωστά τα επόμενα επεισόδια. Οι παραγωγοί του Lost είναι ταλαντούχοι και είμαι σίγουρος ότι θα ικανοποιήσουν ακόμα περισσότερο τους φίλους της σειράς με τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν», δήλωσε ο πρόεδρος του ABC Stehpen McPherson.

Από την πλευρά του ο Lindelof δήλωσε ότι «τόσο καιρό αισθανόμασταν σαν να τρέχουμε σε μαραθώνιο χωρίς να ξέρουμε που είναι η γραμμή του τερματισμού. Έχουμε στο μυαλό μας το τέλος και το πως εξελίσσεται η ιστορία κάθε χαρακτήρα, ωστόσο έπρεπε να βάλουμε μια σειρά στα γεγονότα».

Η συμφωνία που δημοσιεύτηκε φέρνει νέα δεδομένα στο τραπέζι, αφού το Lost θα τερματίσει στα 120 και όχι στα 100 επεισόδια, όπως είχαν φανταστεί οι δημιουργοί. Αξίζει να αναφέρουμε κλείνοντας ότι στην Αμερική το Lost είναι το νούμερο 1 show στις ηλικίες 18-49, ενώ και η DVR θέαση συνεχίζει να παρουσιάζει αυξητικές τάσεις της τάξης του 18%.

πηγή: news.contra.gr του Παύλου Παπαπαύλου
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:26, 09-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Χτες είδα το 19
Ωραίο επεισόδιο! Ομολογώ ότι δεν είχα υποψιαστεί ότι
. Eπίσης να δηλώσω ότι μισώ την Juliette και θέλω να μπουφλίσω τον Τζακ
Αυτό δε το είχαν "δεί" και πάρα πολλοί...
Όχι ρε συ τη Juliette...
Αγαπώ!!!

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
ο τηλεοπτικό δίκτυο ABC προχώρησε σε επίσημες ανακοινώσεις σχετικά με την εξέλιξη της σειράς Lost. Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία που δόθηκαν την Δευτέρα (7/3) στη δημοσιότητα, η βραβευμένη με Emmy σειρά θα αποκτήσει μετά το τέλος της τρίτης σεζόν άλλα 48 επεισόδια, χωρισμένα σε τρεις τηλεοπτικές χρονιές των 16, χωρίς διακοπές.

Οι παραγωγοί του Lost, Damon Lindelof και Carlton Cuse υπέγραψαν συμβόλαιο να συνεχίσουν μέχρι το τέλος του show που θα λάβει χώρα το 2010, ενώ παράλληλα θα ασχοληθούν και με κάποια άλλα projects του δικτύου.

«Λόγω της φύσης της σειράς, έπρεπε να δούμε πότε θα τελειώσει, έτσι ώστε να καταφέρουμε να δομήσουμε πιο σωστά τα επόμενα επεισόδια. Οι παραγωγοί του Lost είναι ταλαντούχοι και είμαι σίγουρος ότι θα ικανοποιήσουν ακόμα περισσότερο τους φίλους της σειράς με τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν», δήλωσε ο πρόεδρος του ABC Stehpen McPherson.

Από την πλευρά του ο Lindelof δήλωσε ότι «τόσο καιρό αισθανόμασταν σαν να τρέχουμε σε μαραθώνιο χωρίς να ξέρουμε που είναι η γραμμή του τερματισμού. Έχουμε στο μυαλό μας το τέλος και το πως εξελίσσεται η ιστορία κάθε χαρακτήρα, ωστόσο έπρεπε να βάλουμε μια σειρά στα γεγονότα».

Η συμφωνία που δημοσιεύτηκε φέρνει νέα δεδομένα στο τραπέζι, αφού το Lost θα τερματίσει στα 120 και όχι στα 100 επεισόδια, όπως είχαν φανταστεί οι δημιουργοί. Αξίζει να αναφέρουμε κλείνοντας ότι στην Αμερική το Lost είναι το νούμερο 1 show στις ηλικίες 18-49, ενώ και η DVR θέαση συνεχίζει να παρουσιάζει αυξητικές τάσεις της τάξης του 18%.
Πολύ καλά λαμπρά!!!
Το ξέρω, είμαι μαζόχα...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:30, 09-05-07:

Καραμαζόχ θα έλεγα!...(κατά το Καραμαζόφ )
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:43, 09-05-07:

Αν τελειώσει να δω με τι θα ασχοληθώ μετά...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:51, 09-05-07:

Συγνώμη αλλά ακόμα 2 χρονιές? Δλδ 5 σύνολο?

Κάτι ξέραν στο Farscape που τελειώσαν το έπος στην 4η χρονιά και φτιοάξαν και μια ταινιάρα που τα ισοπέδωσε όλα και δεν άφησε και αιχμές για συνέχεια. θα ήθελα και άλλο αλλά έτσι θα μείνει έπος στο μυαλό μου.
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 13:10, 09-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Συγνώμη αλλά ακόμα 2 χρονιές? Δλδ 5 σύνολο?
Μήπως δεν διάβασες καλά?3 χρονιές δεν είναι μέχρι το 2010?

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:32, 09-05-07:

Διάβασα 2 ακόμα Series. Αλλά επειδή το πέρασα λίγο γρήγορα δεν ήμουν σίγουρος αν έπιανε και τον 3.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 13:43, 09-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Αν τελειώσει να δω με τι θα ασχοληθώ μετά...
prison break, heroes και πολλα πολλα άλλα
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:16, 09-05-07:

Πρόσθεσα Δημοσκόπηση την οποία μπορούμε να αλλάζουμε κατά καιρούς αν θέλετε.
Για αυτή την εβδομάδα απαντήστε στο ανωτέρω ερώτημα.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:36, 09-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
prison break, heroes και πολλα πολλα άλλα
4400, taken.... μην τα ξεχνάμε!
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 12:46, 10-05-07:

News: Βγήκε το νέο επεισόδιο LOST!!!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 13:59, 10-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
News: Βγήκε το νέο επεισόδιο LOST!!!
...το οποίο κάνει flashbacks για το Μπεν απ'ο,τι ξέρω και θα το δω το βραδάκι...
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 14:10, 10-05-07:

Χαλαρά με τους άλλους. Γουστάρω Κέιτ Σαϊντ και τον συγχωρεμένο τον Μπουν, αλλά οι άλλοι είναι παλικάρια. Και σκέψου ότι είμαι στον πρώτο κύκλο που ακόμα οι άλλοι φαίνονται καθάρματα και πλάκα πλάκα δεν ξέρουμε αν υπάρχουν

Θ ήμουν πιιο πέρα, αλλά τσακώθηκα με τον βιντεοκλαμπά και τώρα δεν έχω από που να τα πάρω. Μου λείπει ένα dvd από τον 1ο κύκλο και μετά τον δεύτερο τον έχω ολόκληρο και θέλω πολύ να το δω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 10-05-07 στις 14:20. Αιτία: Merge/Συγχώνευση
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:21, 10-05-07:

Γιατί δε στέλνεις κάποιον άλλο να το νοικιάσει στο ονομά του?
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:21, 10-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από truffinho
Χαλαρά με τους άλλους. Γουστάρω Κέιτ Σαϊντ και τον συγχωρεμένο τον Μπουν, αλλά οι άλλοι είναι παλικάρια. Και σκέψου ότι είμαι στον πρώτο κύκλο που ακόμα οι άλλοι φαίνονται καθάρματα και πλάκα πλάκα δεν ξέρουμε αν υπάρχουν
Πώς γίνεται να είσαι με τους άλλους, δεν είδες τι κάνανε ... edit το έσβησα
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 14:21, 10-05-07:

Αυτό λέω να κάμω
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:23, 10-05-07:

Μηηηηηηηηηηηη Palladin...μη του λες!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lost in Translation (2003) - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-10 στις 23:13.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Lost University - Από Pavlitos
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-09 στις 21:36.
    • 22 Σεπτεμβρίου 2008-4 Χρόνια LOST - Από Wolly
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-09 στις 13:11.
    • LOST - Web Tie-Ins (online adventure) - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-09 στις 22:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους