Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Season 3, Επεισόδιο 20 :)

Είμαι και εγώ ήρωας! Από το πρωί κρατιέμαι για να το δω το βράδυ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οχι βρε, αν θα πάει στα 22,23,24:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άλλα δύο νομίζω μένουν αλλά το ένα απο αυτά είναι μεγάάάάλο σε διάρκεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Το είδα! Δεν προχωράει και πολύ η πλοκή κατά τη γνώμη μου...
Spoilers για S3 ep.21:
Εννοείται ότι ο Τσάρλι δεν υποτίθεται ότι θα πέθαινε εκεί, εκείνη τη στιγμή... Τζάμπα χαιρόταν :P

Η κοπέλα στο τέλος που κρατάει το όπλο (όχι η ξανθιά που είναι σε πρώτο πλάνο, αλλά η μελαχρινή που δεν φαίνεται καλά η φάτσα της) δεν είναι εκείνη που ξεγέλασε ο Σώγιερ και που βοήθησε την Κέιτ; Έτσι νομίζω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
3-20 9 May 07 The Man Behind the Curtain
3-21 16 May 07 Greatest Hits
3-22 23 May 07 Through The Looking Glass (1)
3-23 23 May 07 Through The Looking Glass (2)

Σημερα ισως δω το 21. Με αυτα μαλλον τελειωνει η σαιζον.

Οσοι ειδατε το 3.20, προσεξατε
οτι τον δειχνει τον Jacob ? Aν οχι, ειναι μολις ο Μπεν πετιεται πισω στον τοιχο. Η καμερα ξαναπαει στην καρεκλα και τοτε τον δειχνει, αλλα εντεχνα ωστε να μην καταλαβαινουμε ποιος ειναι
. Nice.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μοναχε, μηπως τα σποιλερ ειναι για το 21?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μοναχε, μηπως τα σποιλερ ειναι για το 21?...

ουπς!!!! :redface: το διορθώνω τώρα.... σόρυ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ειδα το 21............παλι με cliffhanger θα μας κρατανε σε αγωνια........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε το έχω δει ακόμη...:rant::mpinelik::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πάλι είδα τα πρώτα 5 της τρίτης σεζόν και μάλλον αγγαρεία το βλέπω. 5 επεισόδια για να μάθουμε ότι
ο μπεν έχει όγκο στη σπονδυλική στήλη
.
Τι αμαρτίες πληρώνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι η τριτη σεζόν κάνει τεράστια κοιλιά μέχρι το 12ο-13ο επεισόδιο... Και εγώ εντελώς αγγαρεία εβλεπα μερικά. Τι να πεις... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mόλις είδα το 21....

Θα τους σκοτώσω!!!!!!!!!!! αυτούς που το γράφουν εννοώ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Συμφωνάς XRZ ότι η υπόθεση δεν προχώρησε καθόλου;
Ένα ολόκληρο επεισόδιο για να δούμε ότι ο Charlie δεν θα πεθάνει!!!

Το επόμενο πρέπει να είναι το τελευταίο, έτσι; Το διπλό... Σχετικά με το τελευταίο να ξέρετε ότι σίγουρα
3 χαρακτήρες θα πεθάνουν! Λέτε να είναι αυτοί που θα πυροβολήσουν τους δυναμίτες ή θα είναι κ ο Charlie;
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Συμφωνάς XRZ ότι η υπόθεση δεν προχώρησε καθόλου;

ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!:mad:


Το επόμενο πρέπει να είναι το τελευταίο, έτσι;

Το επόμενο είναι το προτελευταίο... Αφού είναι 2 κομμάτια άρα σαν επεισόδια είνια το προτελευταίο.. όχι???

εγώ πάντως ψηφίζω Σαγίντ και τον άντρα της μαύρης που δεν θυμάμαι πως τον λένε..Αν και διατηρώ μια επιφύλαξη για το αν θα είναι όντως "κύρια" πρόσωπα... Εκτός και αν ζήσει ο Charlie οπότε μιας και ...χάλασε το όραμα πεθάνει η Claire.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
τα δύο τελευταία δεν πάνε πακέτο; Δεν είναι ένα ολόκληρο δίωρο ; :confused:

μπερδεύτηκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ωχ... έχεις δίκιο!!!! 100 φορές το έχω κοιτάξει δεν το είχα συνειδητοποιήσει ότι είναι στην ίδια ημερομηνία!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Υπόψην παίδες ότι βγήκε ένα επεισόδιο "Lost - The Answers" που συνοψίζει ότι έχουμε δει μέχρι και το επεισόδιο 21 και ταυτόχρονα δίνει κάποιες απαντήσεις στα μυστήρια του νησιού. Αξίζει να το δείτε, όσοι είδατε το 21.

Κολλάει κάπως τα γεγονότα μεταξύ τους και δίνει μια καλύτερη ματιά για την ιστορία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΜΗ διαβασετε αν δεν εχετε δει μεχρι και 3.21

Γιατι λες οτι μεχρι να τελειωσει η 3η σαιζον
θα πεθανουν 3 ατομα ? Το εχουν πει απο την παραγωγη ;

Προσεξατε φανταζομαι οτι ο πιο παλιος τυπος ειναι κυριος με τα φρυδια που επεισε την Juliet να ερθει για το πειραμα με τις εγγυες. Εχει την ιδια ηλικια απο τοτε που ο Μπεν ηταν παιδακι. Επισης ο Μπεν δεν εχει γερασει απο τοτε που σκοτωσε τον πατερα του.

Επισης η φωνη του Τζεικομπ εφερνε λιγο στη φωνη του τυπου που εκπαιδευσε τον Ντεσμοντ (και μετα υποτιθεται πεθανε)

Θελω να δω τι εχει πει η Τζουλιετ στον Τζακ, γιατι κατι ξερει και το χει πει ακομα στους υπολοιπους.

Επισης επειδη θα ξαναρθει ο Λοκ, και εχει πυροβοληθει ....και τον εχουμε παρατησει καμποσες ωρες, αν δεν τον εσωσε καποιος, τοτε θα εγινε καλα μονος του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ΜΗ διαβασετε αν δεν εχετε δει μεχρι και 3.21

Γιατι λες οτι μεχρι να τελειωσει η 3η σαιζον
θα πεθανουν 3 ατομα ? Το εχουν πει απο την παραγωγη ;
To έχω διαβάσει στα spoilers :redface: εδώ: https://lostingreece.blogspot.com/

SPOILER από S03 EP21
Ναι, αυτό με την αιώνια νεότητα το είχα προσέξει και εγώ. Το νησί έχει σίγουρα μαγικές ιδιότητες, μιας και αν θυμάσαι οι πληγές γιατρεύονται πολύ γρήγορα, και επίσης κανείς δεν είχε πάθει καρκίνο μέχρι τον Μπεν (αυτό μπορεί να είναι η "τιμωρία" του από τον Τζέικομπ)

Επίσης, αν δεις το special επεισόδιο, εκεί λένε ξεκάθαρα ότι ο λόγος που ο Μπεν πήγε να σκοτώσει τον Λοκ ήταν γιατί φοβάται ότι θα του πάρει την αρχηγία επειδή είναι άξιος, μιας και άκουσε τον Τζέικομπ. Άρα ο Τζέικομπ κ ο Μπεν ίσως έχουν προηγούμενα - κ γι΄αυτό ο Τζέικομπ είναι δεμένος σε καρέκλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top