Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,544 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 463 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!
3
13,04%
Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.
15
65,22%
Δεν μου άρεσε καθόλου.
5
21,74%

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 11:30, 19-05-07:

Oντως. Για να δουμε τι λεει και αυτο το σπεσιαλ....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:28, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Υπόψην παίδες ότι βγήκε ένα επεισόδιο "Lost - The Answers" που συνοψίζει ότι έχουμε δει μέχρι και το επεισόδιο 21 και ταυτόχρονα δίνει κάποιες απαντήσεις στα μυστήρια του νησιού. Αξίζει να το δείτε, όσοι είδατε το 21.

Κολλάει κάπως τα γεγονότα μεταξύ τους και δίνει μια καλύτερη ματιά για την ιστορία
Tο ψάχνω και εγώ το επεισόδιο.
Είδα και εγώ το 21, δε με εντυπωσίασε, "πολύ ιστορία για να καταλήξει" εκεί που κατέληξε.
Για να δούμε και τα επόμενα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:42, 21-05-07:

Θέλω και δε θέλω να έρθει η Πέμπτη!

Για το special δεν ήξερα...θα το ψάξω!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:11, 21-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Θέλω και δε θέλω να έρθει η Πέμπτη!

Για το special δεν ήξερα...θα το ψάξω!
Έγω πάλι περμένω τη Πεμπτη σα παλαβός.
Βρήκα το special, αξιόλογο και πιστεύω πως αξίζει κάποιος να το δεί.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 15:47, 21-05-07:

Ωραιαααα. Ειδαμε και το σπεσιαλ. Ενταξει δεν λεει και πολλα που δε ξεραμε. Αλλα κανει 2-3 συνδεσεις που μπορει να μας ειχαν ξεφυγει. (ειχα ξεχασει πχ οτι
!
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 17:51, 21-05-07:

Δεν σας έκανε εντύπωση το γεγονός ότι ο σκηνοθέτης και το παραγωγός (νομίζω αυτοί μιλούσαν στο σπέσιαλ δλδ)
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 18:51, 21-05-07:

Δε νομιζω οτι δε ξερουν, απλα επαιζαν με το κοινο. Αλλωστε σε καποιο αλλο σπεσιαλ ειχαν πει οτι ξερουν το τελος της ιστοριας απο την αρχη.

Για το αλλο που λες
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 21:20, 21-05-07:

Να ρωτήσω τι τίτλο έχει το special episode?γτ έκανα κάποια search και δεν το βρίσκω..Αμα απαγορεύεται να αναφερθεί δημοσίως ας μου στείλει κάποιος λινκ
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:54, 21-05-07:

lost - the answers είναι ο επίμαχος τίτλος.
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 21:59, 21-05-07:

Αυτό έβαζα τόση ώρα αλλά μου έβγαζε άλλα και άλλων.Τώρα που κοίταξα σε ένα άλλο site το βρήκα.thanks Πάντως
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 13:04, 23-05-07:

Ωραίο το lost the answers,το είδα πριν 2 μέρες.Σε πληροφορεί τι είναι ο μαύρος καπνός και για το φορτηγάκι...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 14:09, 23-05-07:

Που ειδες να εξηγει τι ειναι ο μαυρος καπνος βρε ; Δε το λεει , αλοιμονο αν το λεγε, θα χανε % ακροαματικοτητας !
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 18:32, 23-05-07:

spoiler για S03 EP 10(νομίζω, κάπου εκεί δλδ) και μετά........

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 19:36, 23-05-07:

Παιδιά το καινούργιο βγαίνει σήμερα τα ξημερώματα ή αύριο?

EDIT
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angie_Ann : 23-05-07 στις 19:42.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 19:47, 23-05-07:

Το νέο επεισόδιο παίζει αύριο το πρωί στην Αμερική (εκεί θα είναι βράδυ Τετάρτης)...

S03 EP 21:
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 20:37, 23-05-07:

Σιγουρα εχει καποιο σκοπο που σχετιζονται σχεδον ολοι.

Επειδη δε το βλεπω στην τηλεοραση ποτε, τον Σαϊντ στους υποτιτλους τον γραφουνε Σαγίντ ; Αν ναι....ελεος...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 20:45, 23-05-07:

Ούτε εγώ ξέρω πως το μεταφράζουν το όνομα... Απλά βαριόμουν πιο πάνω να αλλάξω γλώσσα και να γράψω Sayid....
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 20:54, 23-05-07:

Ναι βρε, cool, απο περιεργεια το ρωταω γιατι ποτε δεν ειχα καλες σχεσεις με τους ελληνικους υποτιτλους
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε: στις 21:08, 23-05-07:

εγώ να δεις... έχω ρίξει απίστευτο γέλιο από κάτι μεταφράσεις!!! Αλλά έχει καιρό που βλέπω ταινίες και σειρές χωρίς υπότιτλους (από ανάγκη, όχι επιλογή...)

Που δε κότ ντάουν λέμε....
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 08:15, 24-05-07:

συγγνώμη από που το βλέπετε?
από ποιό σάιτ τα κατεβάζετε?
στείλτε προσωπικό μήνυμα
ευχαριστώ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lost in Translation (2003) - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-09-10 στις 23:13.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Lost University - Από Pavlitos
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-09 στις 21:36.
    • 22 Σεπτεμβρίου 2008-4 Χρόνια LOST - Από Wolly
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-01-09 στις 13:11.
    • LOST - Web Tie-Ins (online adventure) - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-09 στις 22:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους