Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
Αν ταιριάζαμε κατα τα άλλα, γιατί όχι;
30
65,22%
Όχι, με τίποτα.
10
21,74%
Μόνο αν ήταν "πολυτελείας" και το έκρυβε
1
2,17%
Ο κουμπάκιας πάει και στον οίκο ανοχής
5
10,87%

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 00:32, 08-11-12:

Αν σε άκουγε κάποιος φαντάρος αυτή τη στιγμή...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 01:38, 08-11-12:

Καταρχάς οι οροι ιεροδουλος και ζιγκολο ειναι κατι παραπανω απο απαρχιωμενοι! Οχι, αντιθετα δεν θα έκανα σε καμια περιπτωση παρεα με ενα ατομο που δεν κανει παρεα με εναν/μια sex worker λόγω επαγγέλματος!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 11:16, 08-11-12:

sex worker

ρε μαν, πες το οπως θες, αλλά δεν το απενοχοποιείς ταυτοχρονα

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:37, 08-11-12:

Γενικά θέλω να ταιριάζουμε με τους ανθρώπους που συναναστρέφομαι, ηθικά τουλάχιστον.
Χωρίς φυσικά να κρίνω κανέναν.
Με τη λογική του οτι δεν θα έκανα παρέα και με έναν πληρωμένο δολοφόνο, ή κάποιον που βασανίζει τα ζώα, δεν ξέρω πως θα έκανα παρέα με μια ιερόδουλη.
Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια..

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 17:10, 08-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Γενικά θέλω να ταιριάζουμε με τους ανθρώπους που συναναστρέφομαι, ηθικά τουλάχιστον.
Χωρίς φυσικά να κρίνω κανέναν.
Με τη λογική του οτι δεν θα έκανα παρέα και με έναν πληρωμένο δολοφόνο, ή κάποιον που βασανίζει τα ζώα, δεν ξέρω πως θα έκανα παρέα με μια ιερόδουλη.
Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια..
Γιατι να μην εκανες παρεα με την ιεροδουλη ρε γιλδα;;
Επειδη εκεινη παει με λιγους παραπανω;;

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 17:12, 08-11-12:

Το ότι έχει πάει με λίγους παραπάνω καθόλου δεν με ενοχλεί.
Μπορεί οι φίλες μου να χουν πάει με περισσότερους, ποιος θα το ελέγξει άλλωστε?
Με ενοχλεί η επιλογή της να βγάλει χρήματα από αυτό, όταν θα μπορούσε να εργαστεί ως κάτι άλλο.

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 17:20, 08-11-12:

Εγώ από την άλλη δεν ξέρω τι θα έκανα!!
Αν το δούμε ωμά ιερόδουλες υπήρχαν από την αρχαιότητα, είναι ε΄να επάγγελμα που σε μερικές χώρες είναι και νόμιμο!
Όμως δεν ξέρω κατά πόσο θα ερχόμουν σε αμηχανία να κάθομαι για καφέ με μια γυναίκα η οποία ξέρω πως αυτό που εγώ θα το δω σαν ευχαρίστηση εκείνη τις περισσότερες ώρες της ημέρες το αντιλαμβάνεται ως χρήμα!Μήπως αυτές οι γυναίκες είναι κάπως κενές, άψυχες?Θέλει κότσια να το κάνεις από τη μία αυτό!
Έχω αυτήν την άποψη μιας και είμαι έξω από τον χορό!

Σε αυτό που θα μπορούσα να απαντήσω με σιγουριά όμως είναι πως δεν θα ήταν η αιτία να ξεκόψω μια ήδη υπάρχουσα φιλία!
....Σε περίπτωση που μάθαινα πάντα ότι μια καλή φίλή κάνει αυτό το επάγγελμα!
Θα το έκρινα όμως! Γιατί όσο υπάρχουν δουλειές πιστεύω πως υπάρχουν και οι επιλογές....

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:26, 08-11-12:

εδω καθε μερα εχουμε επαφες με τραπεζιτες, μπατσους, πολιτικους (οχι μονο βουλευτες) κλπ

μια χαρα ειναι οι ιεροδουλες και οι ζιγκολο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:27, 08-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Lizsa
Εγώ από την άλλη δεν ξέρω τι θα έκανα!!
Αν το δούμε ωμά ιερόδουλες υπήρχαν από την αρχαιότητα, είναι ε΄να επάγγελμα που σε μερικές χώρες είναι και νόμιμο!
Όμως δεν ξέρω κατά πόσο θα ερχόμουν σε αμηχανία να κάθομαι για καφέ με μια γυναίκα η οποία ξέρω πως αυτό που εγώ θα το δω σαν ευχαρίστηση εκείνη τις περισσότερες ώρες της ημέρες το αντιλαμβάνεται ως χρήμα!Μήπως αυτές οι γυναίκες είναι κάπως κενές, άψυχες?Θέλει κότσια να το κάνεις από τη μία αυτό!
Έχω αυτήν την άποψη μιας και είμαι έξω από τον χορό!

Σε αυτό που θα μπορούσα να απαντήσω με σιγουριά όμως είναι πως δεν θα ήταν η αιτία να ξεκόψω μια ήδη υπάρχουσα φιλία!
....Σε περίπτωση που μάθαινα πάντα ότι μια καλή φίλή κάνει αυτό το επάγγελμα!
Θα το έκρινα όμως! Γιατί όσο υπάρχουν δουλειές πιστεύω πως υπάρχουν και οι επιλογές....

ε γι αυτο φροντιζει η γκυβερνησ',
δεν θα υπάρχουν άλλες δουλειές για γυναίκες πέραν της
'παροχής υπηρεσιών συντροφιάς'

εδω καθε μερα εχουμε επαφες με τραπεζιτες, μπατσους, πολιτικους (οχι μονο βουλευτες) κλπ
οχι χαντρο, δεν εχεις. δεν σε κανουν παρέα.
εκείνοι είναι η ελίτ. εσύ ο παρίας.
περαστικά και κακό τους ψοφο

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 17:30, 08-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Με ενοχλεί η επιλογή της να βγάλει χρήματα από αυτό
Αρα δε θα την εκανες παρεα,επειδη ειναι πιο εξυπνη απο αλλες
Οχι εσενα
Αλλες

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:31, 08-11-12:

οχι χαντρο, δεν εχεις. δεν σε κανουν παρέα.
εκείνοι είναι η ελίτ. εσύ ο παρίας.
περαστικά και κακό τους ψοφο
μα... μου ειπαν... οτι... αν τους ψηφισω..... θα με αγαπανε

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 17:33, 08-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
μα... μου ειπαν... οτι... αν τους ψηφισω..... θα με αγαπανε
...

'η αγαπη ποναει
και ειναι δυσκολη'
(πυξλαξ)

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:35, 08-11-12:

μια χαρα θα εκανα παρεα με οποιοδηπτοε ειχε καλο χαρακτηρα και ταιριαζαμε σαν χαρακτηρες

ολοι ανθρωποι ειμαστε..αλλωστε

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:35, 08-11-12:

'η αγαπη ποναει
that's what she said...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους