Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,045 μέλη και 2,411,810 μηνύματα σε 75,394 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 509 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχετε περάσει μακριά από το σύντροφο σας;

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,413 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 11:19, 15-04-07:

Ποιό είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχετε περάσει μακριά απο το σύντροφο σας; Ποιό πιστευετε οτι είναι το μεγαλύτερο που θα αντέχατε χωρίς να αρχίσετε να υστεριάζετε σε καθημερινή βάση απέναντι σε όσους σας περιβάλλουν;

Εμένα αν και έχω σχέση εξ'αποστάσεως, δεν είναι τραγικά μεγάλο, ένας μήνας και κάτι ψιλά. Μετά τις 2 εβδομάδες πάντως αρχίζει και υπάρχει πρόβλημα, μου λείπει παααρα πολύ. Αν και το χειρότερο όλων είναι η πρώτη μέρα, που νιώθεις μια "απώλεια"

Η ιδέα για το θέμα μου ήρθε μιας και σήμερα πρέπει να φύγω απο Αγρίνιο, στο οποίο πέρασα τις τελευταίες 2 εβδομάδες και θα κάνω να τον ξαναδώ μέχρι τουλάχιστον αρχές ιουνίου και είναι το μεγαλύτερο διάστημα που θα έχουμε περάσει χωριστά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,211 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 11:24, 15-04-07:

χώρια είμασταν μόνο αν αυτός ή έγω λείπαμε σε ταξίδια για τη δουλειά μας: το πολύ 2 βδομάδες, δηλ.
αυτός που βιώνει περισσότερο την απώλεια ήταν πάντα αυτός που έμενε σπίτι. Ο άλλος είχε πάντα πράγματα να κάνει και να δει και να αγοράσει () για τον άλλον.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:04, 15-04-07:

3 ή 4 μήνες, δε θυμάμαι καλά!
Πάντως ήταν δύσκολο διάστημα...
(Δυστυχώς πλέον έχουμε χωρίσει...)
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:07, 15-04-07:

μμμ.... από το Νοέμβριο μέχρι τον Απρίλιο πόσους μήνες είναι;

Ε...τόσους....

Φανταράκι
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:17, 15-04-07:

Από διακοπές Χριστουγέννων μέχρι διακοπές του Πάσχα (όταν πέσει Μάϊο) είναι πόσο 4 μήνες?...
Ε, τόσο! ... Είχα φτιάξει ένα ημερολόγιο που είχε μόνο αυτό το διάστημα και σβήναμε ημέρες.
Στο χαρτί φαίνονται πάντα λιγότερες...
Ευτυχώς που υπάρχει και το internet.
...άσε που σου δίνεται η ευκαιρία να ζήσεις κάτι που δεν το βιώνουν στην καθημερινότητά τους τα άλλα ζευγάρια: Τη στιγμή της επανασύνδεσης!

..και την άλλη βέβαια στιγμή του αποχωρισμού... αλλά όταν τελικά περάσει, όλο μαζί το πακέτο, γίνεται μια πολύ έντονη ανάμνηση και τίποτ' άλλο!
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 12:21, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
μμμ.... από το Νοέμβριο μέχρι τον Απρίλιο πόσους μήνες είναι;

Ε...τόσους....

Φανταράκι
Aδεια δεν πήρε ποτέ τόοοσους μήνες?
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:25, 15-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από violetta
Aδεια δεν πήρε ποτέ τόοοσους μήνες?
Είχε μπει στην σχολή δοκίμων στην Κρήτη (faith help...μπορεί να το λέω πάλι λάθος )... όπου έχουν άδεια ΣΚ.... ε... άντε να φτάσω εγώ Κρήτη... άντε να φτάσει αυτός εμένα... οπότε...ναι... έχουν περάσει τόσοι μήνες
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:32, 15-04-07:

Εξι μηνες...κι οχι μια.Αλλα δυο φορες απο τοσο.
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 15:31, 15-04-07:

Πρέπει να'ναι κάπου κοντά στους 2,5 μήνες, μιας και είμαι φαντάρος.
Καλά τα λες Βίκυ για τη σχολή δοκίμων.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 16:59, 15-04-07:

To περισσότερο ήταν 3-4 εβδομάδες κατά τη διάρκεια των φοιτητικών μου χρόνων που για τόσο γύρναγα στο πατρικό μου.

Στην τελευταία μου σχέση όμως είχαμε (λόγω ΚΑΚΙΣΤΟΥ timing) 2,5 μήνες που μία έφευγα εγώ για 2 βδομάδες για δουλειά, τον έβλεπα μια μέρα και έφευγε αυτός για καμιά 10αρια μέρες, με το που γύρναγε έπρεπε να ξαναφύγω εγώ κτλ. Σε μια από τις φορές τα "καταφέραμε" και συναντηθήκαμε μόνο στο...αεροδρόμιο [αυτός μόλις επέστρεφε και εγώ πετούσα σε 2 ώρες ].

not nice
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 17:00, 15-04-07:

Εβδομάδα.. και είχα τρελαθεί. Γενικά δεν αντέχω την απόσταση καθόλου, μάλλον επειδή ήμουν πάντα εγώ αυτή που έμενε πίσω.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 17:47, 15-04-07:

2 εβδομάδες

το σεπτέμβριο που πάω αγγλία όμως
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,996 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 18:08, 15-04-07:

1,5 μηνας. Μεχρι τις 2-3 βδομαδες χαλαρα ειναι, μετα ειναι το ζορι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:07, 15-04-07:

όχι με τον άντρα μου αλλά με σχέση στο παρελθόν....

γύρω στο 6μηνο φαντάρος επίσης
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 20:12, 15-04-07:

Το πολύ μία εβδομάδα και δε μου αρέσει καθόλου... Μετράω τις μέρες... Ευτυχώς δε γίνεται συχνά...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:36, 15-04-07:

Μμμ, 4-5 εβδομάδες. Αλλά ήμαστε σε φθορά...
Για τον πρώην μιλάω.

Με τον τώρα, 2 εβδομάδες.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 22:04, 15-04-07:

Γύρω στους 2,5 μήνες...που αλλού...στον στρατό.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:13, 16-04-07:

1 μέρα

Ήθελα να πάω στη Λέρο να δώ την γιαγιά μου που πήρε την κάτω βόλτα έφηγα πέμπτή και θα ερχόταν σάββατο άλλα δεν άντεξε πήρε το επόμενο και ήρθε στην Λέρο παρασκευή. Δεν έχω περάσει πιο φρικτά στην ζωή μου, περίμενα με το ρολόι για να έρθει Σαββάτο, φρίκαρα όποιον ήταν δύπλα μου και με πήρε να μου πεί ότι έρχετε και ότι δέν αντέχει, περίμενα στο λιμάνι απο τις 9 το βράδυ και το καράβι θα ερχόταν 12:30, δεν περιγράφετε τι έγινε όταν τον είδα να βγαίνει απο το καράβι
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:55, 16-04-07:

4 μηνες.(κολαση)
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 12:59, 16-04-07:

το περισσότερο ήταν το πολύ 2 βδομάδες........ δηλαδή αιώνας
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια