Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,038 μέλη και 2,416,888 μηνύματα σε 75,379 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 528 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχετε περάσει μακριά από το σύντροφο σας;

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 13:04, 16-04-07:

Δύο εβδομάδες με ένα μικρό διάλειμμα 2 ωρών στη μέση, ε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 13:09, 16-04-07:

λες?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 13:20, 16-04-07:

Ναι. Όταν γύρισα από Σκοτία και πριν φύγεις για Πράγα, βρεθήκαμε στο αεροδρόμιο...
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 13:24, 16-04-07:

20 μέρες λόγω φανταρικού και ήταν πολύ δύσκολο.Τα είχα βάλει με τον εαυτό μου που η υπομονή μου εξαντλήθηκε τόσο γρήγορα, σε σχέση με άλλα ζευγάρια, που ο ένας απο τους 2 σπούδαζε στο εξωτερικό και οι 2-3 μήνες γι αυτούς ήταν δεδομένο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:52, 16-04-07:

Μου λείπει...πολύ...
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 00:28, 17-04-07:

2 μήνες αφόρητοι (λέμε τώρα!) όσο ήμουν erasmus!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 16:18, 17-04-07:

5 βδομαδες περισυ το καλοκαιρι...
Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε: στις 18:55, 17-04-07:

Μου φαίνεται σας περνάω όλους/ες.
10/05/2006 - 10/05/2007 ας είναι καλά η αεροπορία.
Επιτέλους απολύεται.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:30, 17-04-07:

Δεν έχεις ένα χρόνο να τον δεις... ε;
Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε: στις 14:08, 18-04-07:

Ωραία φώτο Γιδάκι.
Όχι ευτυχώς αλλιώς θα υπηρετούσαμε μαζί αν γινόταν.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:14, 18-04-07:

Ω ευχαριστώ!!

Ναι μωρέ, θα 'ταν τότε ζόρι...!
Παράθεση

briki

Δραστήριο Μέλος

H briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

H briki έγραψε: στις 15:21, 18-04-07:

Όταν ήμουν Αγγλία κι αυτός Αθήνα!
Κι όμως κράτησε 4,5 χρόνια! Και τώρα είμαστε και πολύ καλοί φίλοι!
Περίεργο, αλλά απ' ότι φαίνεται, συμβαίνει.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:03, 23-07-07:

Χμμ... 2 μερες; 3 το πολυ....
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 10:18, 23-07-07:

Ένα μήνα και 3 μέρες, και ακόμη συνεχίζεται
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:20, 23-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Πωωωωωωω πίκρααααα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:30, 23-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Μη μασάς, αδεσποτάκι... Είναι απλά μέρος αυτού... στρατό δεν είναι;;

Έλα, πολλέεες σχέσεις το περνάνε αυτό... φάση είναι...
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 11:02, 23-07-07:

Στην παρούσα σχέση μου 3 ή 4 μέρες. Είχα κάποιες οικογενειακές υποχρεώσεις και ήταν αδύνατο να βρεθούμε. Μετά πέσαμε ο ένας στον άλλο σαν τρελλοί. Τελικά είναι σούπερ να αισθάνεσαι λίγο αυτό το "μου λείπεεεεεει"
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 11:21, 23-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Μη μασάς, αδεσποτάκι... Είναι απλά μέρος αυτού... στρατό δεν είναι;;

Έλα, πολλέεες σχέσεις το περνάνε αυτό... φάση είναι...
Ναι γιδάκι στρατό είναι.
Ααααααα
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 12:00, 25-07-07:

Κοντά 3 μήνες... Δεν μου έδιναν άδεια...
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 13:00, 25-07-07:

8 μερες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια