Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,847 μέλη και 2,411,336 μηνύματα σε 75,073 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 482 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Inception (2010)

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 09:16, 06-09-10:

Μόνο εγώ δλδ από όσους την είδα κρατάω ένα κλικ ε?
Μου άρεσε, μου άρεσε το κλείσιμο (αν και διαφωνήσαμε στην παρέα τι ακολουθεί το τελευταίο καρέ--αν και μάλλον έχει να κάνει με το αν θέλει κανείς να είναι αισιόδοξος η απαισιόδοξος ), μου άρεσε ότι ήταν γρήγορη και σε κρατούσε σε εγρήγορση αλλά...
το shutter island μου άρεσε περισσότερο .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 11:59, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Μόνο εγώ δλδ από όσους την είδα κρατάω ένα κλικ ε?
Μου άρεσε, μου άρεσε το κλείσιμο (αν και διαφωνήσαμε στην παρέα τι ακολουθεί το τελευταίο καρέ--αν και μάλλον έχει να κάνει με το αν θέλει κανείς να είναι αισιόδοξος η απαισιόδοξος ), μου άρεσε ότι ήταν γρήγορη και σε κρατούσε σε εγρήγορση αλλά...
το shutter island μου άρεσε περισσότερο .
Εσύ ποια εκδοχή από τις δυο θεωρείς ότι είναι η πιο σωστή;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:42, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από alis
Εσύ ποια εκδοχή από τις δυο θεωρείς ότι είναι η πιο σωστή;

Εσύ τι νομίζεις?
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 15:56, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil

Εσύ τι νομίζεις?
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 17:18, 06-09-10:

Όπως και να'χει η ταινία ήταν πολύ πρωτότυπη, ο Leonardo di Caprio εντυπωσιακός (παρ'όλο που αρχικά είχα ξενερώσει όταν έμαθα ότι παίζει αυτός) και φυσικά η Marion Cotillard υπέροχη όπως πάντα! Μου άρεσε που παρ' όλο που το σενάριο ήταν κάπως δύσκολο έξηγούσε με πολύ απλό τρόπο την πλοκή κι έκανε την ταινία κατανοητή καθώς και το ότι έδειχνε τι γινόταν κάθε στιγμή σε όλα τα επίπεδα παράλληλα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 17:35, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 17:48, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από alis
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 18:10, 06-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
πώς φαίνεται ότι δεν πρόσεχες

Eπίσης
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 18:49, 06-09-10:

εχει παρει ιδεα καθαρα απο το matrix..αλλα και απο το Total recall..

δεν το εχω δει ,αλλα θα το δω..

υπαρχουν παντως ολες οι αποψεις και ακραιες στο νετ..
καποιοι λενε πχ οτι το ματριξ τους αρεσε περισσοτερο..
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 01:24, 07-09-10:

Προσοχη ακολουθουν σποιλερς !!! (μη τα κανετε "παραθεση", θα εμφανιστουν ! )

Περι totem :

Για το τελος :
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:50, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Προσοχη ακολουθουν σποιλερς !!!

Περι totem :

Για το τελος :
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 19:43, 07-09-10:

Θα έκανα παράθεση αλλά θα έπρεπε να παραθέσω καμιά δεκαριά ποστ οπότε:
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 22:21, 07-09-10:

Αlis δεν ξερω γιατι περιγραφεις την ταινια. Την ειδαμε και αυτο που περιγραφεις ειναι αυτο που καταλαβαινει ο περισσοτερος κοσμος στην 1η θεαση ή σκεψη. Λεω ομως, μηπως δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα.

Αυτο που λες για το τοτεμ :
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 22:39, 07-09-10:

Αlis δεν ξερω γιατι περιγραφεις την ταινια. Την ειδαμε και αυτο που περιγραφεις ειναι αυτο που καταλαβαινει ο περισσοτερος κοσμος στην 1η θεαση ή σκεψη. Λεω ομως, μηπως δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα.
Αν διαβάσεις προσεχτικά τι γράφει ο καθένας θα δεις ότι λίγοι έχουν καταλάβει τι πραγματικά έγινε.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 23:02, 07-09-10:

Δεν ξερω γιατι το λες. Αυτο που λες ειναι η αρχικη σκεψη ολων μας. Τα υπολοιπα που γραφονται εδω ειναι after thoughts.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 23:09, 07-09-10:

Δεν ξερω γιατι το λες. Αυτο που λες ειναι η αρχικη σκεψη ολων μας. Τα υπολοιπα που γραφονται εδω ειναι after thoughts.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε: στις 23:10, 07-09-10:

παιδια ειναι οντως ψυχολογικο θριλερ? γιατι θελουμε να το δουμε σε σπιτι 42" οθονη
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 23:11, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
παιδια ειναι οντως ψυχολογικο θριλερ? γιατι θελουμε να το δουμε σε σπιτι 42" οθονη
E.... Και η οθόνη τι σχέση έχει με το αν είναι ψυχολογικό θρίλερ; Πάντως ναι είναι.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 00:07, 08-09-10:

Εγώ έχω να θέσω το εξής ερώτημα.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε: στις 12:03, 08-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Econ
Εγώ έχω να θέσω το εξής ερώτημα.

.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους