Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για να περνάμε ευχάριστα κι εποικοδομητικά τον χρόνο μας

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 12:58, 03-02-14:

Λιώσε όλη μέρα στο Internet
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 13:52, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από DimitraKapa
Στο δημοτικό γυμναστήριο πάω.. Όσο για φιλαρμονική, δεν το 'χω καθόλου με τα μουσικα όργανα δυστυχώς. Πώς λέμε μουσικό αυτί; Καμία σχέση.
γιατί εγώ έχω μουσικό αυτί ή ωραία φωνή; αλλά ξεκίνησα πιάνο και σε λίγο καιρό θα κάνω και ορθοφωνία.
Εκτός αυτού,μπορείς να ασχοληθείς με το χορό (υπάρχουν προγράμματα από το δήμο για παραδοσιακούς σίγουρα),με τη μαγειρική(είτε σεμινάρια είτε πειράματα στο σπίτι σου),με ένα άθλημα(στίβο,κολύμβηση,μποξ).
Μπορείς ακόμη να μάθεις μία γλώσσα ( να καβατζώσεις και κανα πτυχίο να χαίρεται το σόι),να κάνεις υπολογιστές(για πτυχίο).
Μπορείς να ασχοληθείς λίγο περισσότερο με το διάβασμα του σχολείου,να βλέπεις μία σειρά τύπου grey's anatomy(έχει 10 κύκλους και κάπου διάβασα ότι λέει να συνεχίσει με 11ο αυτή που το έγραψε), να διακοσμήσεις αλλιώς το δωμάτιό σου,να βοηθήσεις στο συμμάζεμα του σπιτιού,να βγεις για ένα καφέ με τη παρέα σου(και καθημερινές δε βλάπτει),να εξερευνήσεις άλλα μουσικά είδη.
Πάντως για το μουσικό όργανο σου προτείνω να το ξανασκεφτείς,δε χρειάζεετε να έχεις κλίση ή μουσικό αυτί(αυτό θα δημιουργηθείς στη συνέχεια) δοκίμασε πιάνο,κιθάρα,βιολί/τσέλο/βιολοντσέλο/μπάσο/κοντραμπάσο,κάποιο πνευστό(φλογέρα,φλάουτο,κλαρινέτο,σαξόφωνο κλπ κλπ),ξυλόφωνο,μεταλλόφωνο,σαντούρι,ντραμς
Άμα κάνεις μαθήματα από το ίντερνετ και αραιά και πού με καθηγητή,θα σου βγεί πολύ πιο φθηνά
Α και beatboxing!!!!!!!!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 21:33, 03-02-14:

Μάθε κέντημα, θα σου χρειαστεί για τα γεράματα χαχαχα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 21:45, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Väinämöinen
Πηγαινε τεννις αν δεν βαριεσαι.
μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι
Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε: στις 22:38, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι
Oντως νομιζω πως το τεννις εκτος απο υπεροχο αθλημα εχει το επιπλεον (+) οτι μπορει να το αρχισει κανεις σε οποια ηλικια θελει και να μαθει να παιζει καλα. Νταξ δεν λεω προφανως οτι αμα ξεκινησει καποιος ''μεγαλος'' εχει καποια πιθανοτητα να γινει ο νεος Φεντερερ αλλα τουλαχιστον θα εχει την ασχολια του, την γυμναστικη του, τον ανταγωνισμο του αν θελει (συμμετοχη σε ερασιτεχνικα τουρνουα κτλ) κα...
Βεβαια θα πρεπει να εχει διαθεση ο φιλος μας να ''κουνηθει'' κιολας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

H DimitraKapa i έγραψε: στις 23:08, 03-02-14:

Πολύ ωραίο το τένις, συμφωνώ! Ασχολιομουν και λιγο τα καλοκαίρια όταν πηγενα Ουκρανία. Είχαν και κάτι ωραία γηπεδακια μεσα στο πάρκο, περιτρυγιριζοσουν από πράσινο. (άκυρο )
Θα το ψάξω αν έχει ο δήμος και τι παίζει.
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,940 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 00:20, 04-02-14:

Ορίστε μια λίστα με τους ομίλους που ανήκουν στην Η' 'Ένωση...http://henosi.antisfairisi.gr/Clubs.html
σιγουρα υπάρχουν πάρα πολλά γήπεδα στην Αθήνα και ιδιωτικά κ.λ.π! Ρίξε μια ματιά στους αναγνωρισμένους από την Ομοσπονδία ομίλους..
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 04:34, 04-02-14:

άρχισε lol 8)
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 17:15, 04-02-14:

Μπορείς να πάρεις ιδέες και από τους τύπους παρακάτω, οι οποίοι έχουν πολύ ελεύθερο χρόνο.
Ντάμα, απόκτηση σκύλου ή το all-time-classic πέταγμα φελλών σε βαρέλια

Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε: στις 19:16, 04-02-14:

Ωραία η διαφήμιση του Jack!

Για τον ελεύθερο χρόνο μπορείς να ασχοληθείς δημιουργικά με τη φωτογραφία!
Πρόσεξε όμως ...... είναι μικρόβιο που κολλάει άσχημα!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 20:01, 04-02-14:

Εγώ πήγαινα στη δημοτική φιλαρμονική μέχρι φέτος.Είχε φάση στις παρελάσεις.Παίζαμε και την Κυριακή των Βαϊων και στις Γιορτές τις Εξόδου στο Μεσολόγγι και ήταν ωραία.Ήταν φιλαρμονικές από όλη την Ελλάδα.
Η φιλαρμονική πήγαινε και σε άλλες περιοχές της Ελλάδας (εγώ βαριόμουν )
Οπότε πιστεύω ότι αν σου αρέσει η μουσική και απλά κολλάς επειδή δεν έχεις "μουσικό αυτί " να πας.
Και η λογοτεχνία όπως σου ανέφεραν είναι πάρα πολύ καλή ενασχόληση για τον ελεύθερο χρόνο.Αυτό που λατρεύω στα βιβλία είναι ότι εκείνη τη στιγμή αφήνω τη φαντασία μου ελεύθερη.Εξού και η ξενέρα που τρώω όταν μεταφέρονται στον κινηματογράφο και η ταινία είναι απαράδεκτη.
Από το Internet μπορείς να προσπαθήσεις να μάθεις ξένες γλώσσες,μουσική,ζωγραφική.
Και φυσικά να λιώσεις στις ταινίες και στις σειρές.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Emilouko : 04-02-14 στις 21:00.
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 20:03, 04-02-14:

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 22:32, 04-02-14:

ζωγραφικη....
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 22:42, 04-02-14:

Ποδόσφαιρο
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 16:00, 05-02-14:

ωχ και φοβόμουν ότι κάποιος θα το πει αυτό.Παιδιά ένα ζωάκι είναι σοβαρή ευθύνη,δεν είναι για να γεμίσει ο ελεύθερός μας χρόνος.Όταν του χρόνου θα είναι γ λυκείου και θα έχει τις πανελλήνιες τι θα το κάνει;στο πανεπιστήμιο;αμα πάει σε άλλη πόλη ή χώρα; το κατοικίδιο είναι σοβαρή υπόθεση δεν είναι χόμπυ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 05-02-14 στις 17:14. Αιτία: split μέρους μηνύματος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 16:42, 05-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
ωχ και φοβόμουν ότι κάποιος θα το πει αυτό.Παιδιά ένα ζωάκι είναι σοβαρή ευθύνη,δεν είναι για να γεμίσει ο ελεύθερός μας χρόνος.Όταν του χρόνου θα είναι γ λυκείου και θα έχει τις πανελλήνιες τι θα το κάνει;στο πανεπιστήμιο;αμα πάει σε άλλη πόλη ή χώρα; το κατοικίδιο είναι σοβαρή υπόθεση δεν είναι χόμπυ!

Θα το παρατησει στους πεντε δρομους να σουλατσαρει αναμεσα στα αυτοκινητα ετσι δε γινεται και με τα κακομαθημενα παιδακια που στα 6 θελουν 'κυλακι' και μετα το βαριουνται; το κατοικιδιο ειναι ευθυνη και θελει φροντιδα ...οποιος το θεωρει χομπυ μαλλον δεν ξερει την εννοια της υπευθυνοτητας...σαν κατι τυπισσες που εχουν απειρο χρονο και θελουν καπως να τον γεμισουν και λενε ας κανω ενα παιδι να γεμισει...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 00:34, 13-02-14:

Λοιπόν, εγώ αυτές τις μέρες περνάω τις περισσότερες ώρες μου μπροστά από το χαζοκούτι ονόματι υπολογιστή. Αυτό κάθε άλλο παρά εποικοδομητικό δεν είναι. Με τι θα μπορούσα να ασχοληθώ έτσι ώστε να μην συνεχίσω αυτή την κατάσταση και να αλλάξω και λίγο την διάθεση μου. Γιατί το μόνο που κάνω είναι να βαριέμαι και να μην έχω όρεξη να κάνω το οτιδήποτε. Μόνο βαριέμαι, βαριέμαι και..βαριέμαι.
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 01:00, 13-02-14:

Στα 17 σου και μήνα Φεβρουάριο, μάλλον να ετοιμάζεσαι για πανελλήνιες!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:02, 13-02-14:

Ε όχι και από το Φεβρουάριο για τις πανελλήνιες, είπαμε
Παράθεση

KristenRoss

Νεοφερμένος

H KristenRoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H KristenRoss έγραψε: στις 01:12, 13-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από ch0c0lαtε.co0kiε
Λοιπόν, εγώ αυτές τις μέρες περνάω τις περισσότερες ώρες μου μπροστά από το χαζοκούτι ονόματι υπολογιστή. Αυτό κάθε άλλο παρά εποικοδομητικό δεν είναι. Με τι θα μπορούσα να ασχοληθώ έτσι ώστε να μην συνεχίσω αυτή την κατάσταση και να αλλάξω και λίγο την διάθεση μου. Γιατί το μόνο που κάνω είναι να βαριέμαι και να μην έχω όρεξη να κάνω το οτιδήποτε. Μόνο βαριέμαι, βαριέμαι και..βαριέμαι.
Και μόνο το γεγονός ότι αναφέρεις μόνιμα τη λέξη "βαριέμαι" λέει πολλά. Μου δείχνεις μία άρνηση γενική και μία αίσθηση ότι γενικότερα βαριέσαι.Είσαι μόλις 17... δεν βρίσκω λόγο για να βαριέσαι. Πιο πάνω αναφέραμε ένα σωρό ιδέες αναφορικά με τον ελεύθερο χρόνο. Μπορείς να ασχοληθείς με το σώμα σου και τον αθλητισμό ή τον χωρό, να διαβάσεις βιβλία, να δεις ταινίες, να ασχοληθείς με μουσική, με εθελοντισμό... μη μένεις στο ότι βαριέσαι. Βαριόμαστε τα πάντα μέχρι να τα δούμε από "μέσα". Απλά κλείσε το χαζοκούτι, όπως λες και βγες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους