Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,695 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πλάνο-προγραμματισμός

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 20:31, 20-04-07:

Σας αρέσει να προγραμματίζετε το χρόνο και τη ζωή σας γενικότερα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,013 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 22:39, 20-04-07:

Μου αρέσει αρκετά μάλιστα αλλά δε ξέρω ρε γμτ, όποτε κάνω κάποια απόπειρα να τη προγραμματίσω, σχεδόν πάντα κάτι θα γίνει και θα μου τα χαλάσει.

-petros

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 23:16, 20-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από princess
Σας αρέσει να προγραμματίζετε το χρόνο και τη ζωή σας γενικότερα?
παντα προγταμματιζω τη ζωη μου σε ολα...δεν μπορω να λειτουργησω διαφορετικα...νοιωθω εξω απο τα νερα μου....
καθε τι που θα κανω ειναι προγραμματισμενο....και οταν ειναι να παω καποιο ταξιδι...εκει να δεις...μεχρι και την τελευταια λεπτομερεια πρεπει να κοιταξω

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:26, 20-04-07:

Δεν προγραμματίζω πάντα τη ζωή μου, αλλά όταν το κάνω με εκνευρίζει σε απίστευτο βαθμό να ξεφεύγει κάτι απο το πρόγραμμα, πχ να έχω κανονίσει την τάδε μέρα να βγω και να ακυρωθεί. Διαολίζομαι τελειώς.

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 00:34, 21-04-07:

εξαιρώντας τα μακροπρόθεσμα σχέδια, όπως ταξίδια, σπουδές κλπ, απεχθάνομαι να γνωρίζω από πριν τι θα γίνει στο μέλλον.

Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 02:51, 21-04-07:

Μπα, ο προγραμματισμος και η οργανωση ειναι εννοιες αγνωστες σ'εμενα ειδικα στην καθημερινη ζωη. Θα ξυπνησω και θα κανω ο, τι μου ερθει, με οποια σειρα μου ερθει. Και αυτο φυσικα δεν ειναι καλο. Τωρα για μακροπροθεσμα, αλλα για το κοντινο μελλον, μιλαμε για αποσταση ενος χρονου, συνηθως εχω καποιο πλάνο το οποιο ολως παραδοξως τις περισσοτερες φορες τηρω. Δηλαδη μπορει να λεω οτι του χρονου σκοπευω να ξεκινησω ξενη γλωσσα και χορο και το κανω. Η αλλες φορες εχω πει οτι θα δουλεψω δυο μηνες και μετα θα παω διακοπες στο εξωτερικο, ή περυσι ειπα ας πουμε οτι του χρονου θα σπουδαζω εξω. Κατι τετοια σχεδια σχεδον παντα τα εκπληρωνω.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:20, 21-04-07:

Oχι, δεν προγραμματίζω ποτέ και τίποτα. Τα πιο μακροπρόθεσμα σχέδια μου αφορούν τα επόμενα λίγα δευτερόλεπτα. Κι έχω παρατηρήσει ότι παρά το μπάχαλο που επικρατεί στο πρόγραμμά μου, όλα ως δια μαγείας έρχονται στην ώρα τους και έτσι όπως τα θέλω εγώ.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:47, 22-04-07:

Κι εγώ δεν είμαι γενικά του προγράμματος, εκτός από πράγματα που δεν μπορώ να το αποφύγω πχ ταξίδια. Δεν μ' αρέσει, θέλω να κάνω ό,τι θέλω, ανάλογα τα κέφια μου, οπότε σπάνια κάτι είναι προκανονισμένο (εκτός από την παρέα που συνήθως την γνωρίζω από πιο πριν).

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:03, 27-04-07:

Καθόλου συχένομαι τον προγραματισμό, θέλω να είμαι ελέυθερη και όταν θέλω να κάνω κάτι να μην το σχεδιάζω αιώνες, στην προσωπική μου ζωή τα πάντα είναι χύμα στο κύμα, μπορεί να είμαι εδώ και άυριο να φύγω ένα ταξίδι ή μια βόλτα και να μήνω εκεί έξω, θεωρώ ότι το πρόγραμμα είναι σπατάλη χρόνου, όλα θα γίνουν όλα μπένουν με την ρωή που θέλουν, εχω τύχει να δουλέυω κυριακή δευτέρα να σταματάω λόγο υγείας και την τετάρτη να φέυγω για σουιδία 9 μέρες, τίποτα για μένα δεν είναι και ούτε θα είναι πρόγραμμα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το οικονομικό σας πλάνο - Από libre
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-08-15 στις 12:55.
    • Προγραμματισμός σε C++ - Από gialouris
      Το θέμα έχει λάβει 249 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-04-13 στις 23:59.
    • Προγραμματισμός - Από Γατόπαρδος.
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-12 στις 11:44.
    • Προγραμματισμος σε C - Από mcy91
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-10 στις 22:42.
    • Πλάνο τάξης στον Η/Υ - Από aggeliki!
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γυμνάσιο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-10-09 στις 00:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους