Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κι αν σε απατούσε με άτομο του ιδίου φύλου;

Τι θα σας ενοχλούσε περισσότερο

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
Η κοπέλα σου με άλλον;
14
24,56%
Η κοπέλα σου με άλλη κοπέλα;
1
1,75%
Ο άντρας σου με άλλη;
22
38,60%
Ο άντρας σου με άλλον;
8
14,04%
Ο κουμπάκιας δεν αγχώνετε για τίποτα!!!!
12
21,05%

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 00:16, 23-07-11:

Θα το προτιμουσα,τουλαχιστον δεν θα εμπαινα σε διαδικασια συγκρισης με την αλλη,τι παραπανω εχει και λοιπα,ενω αν πηγαινε με αντρα θα λεγα οκ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggi92 (Angeliiiiiique ^^)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aggi92
H Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H aggi92 χωρίς καμία υποψία σκέψης έγραψε στις 00:44, 05-10-11:

πωπω θα ξενέρωνα την ζωή μου χαχα
μακριά από μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 11:55, 05-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Θα το προτιμουσα,τουλαχιστον δεν θα εμπαινα σε διαδικασια συγκρισης με την αλλη,τι παραπανω εχει και λοιπα,ενω αν πηγαινε με αντρα θα λεγα οκ
Ok! Οπως το πάρει κανείς!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:13, 05-10-11:

μακρια απο εμας εννοω θα μου ερχοταν πολυ ξαφνικο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 14:26, 06-10-11:

Η ιδέα να μπω στο σπίτι/δωμάτιο και να την βρω με άλλη γυναίκα, μου αρέσει! Αρκεί να μου επιτρέψουν να βλέπω η ακόμα καλύτερα να συμμετέχω!

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 14:33, 06-10-11:

''... και τι βλέπω; Την δικιά μου με άλλη!''
Το 'βλεπες. Το 'παιξες;;

Δεν μπορούσα να το κρατήσω για τον εαυτό μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:36, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Anhur
Η ιδέα να μπω στο σπίτι/δωμάτιο και να την βρω με άλλη γυναίκα, μου αρέσει! Αρκεί να μου επιτρέψουν να βλέπω η ακόμα καλύτερα να συμμετέχω!
Χαχα... Ειναι ευκαιρια ζωης εδω που τα λεμε, αλλα δεν παυει α τσιμπαει καπως στην καρδια το ολο πραγμα...

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 17:04, 06-10-11:

Απο το να είναι με άλλο τσολι, θα το προτιμούσα. Το πιστεύω. Γιατί με το κέρατο με άλλη μου έπεσε η αυτοπεποίθηση και μπήκα (άθελά μου) σε διαδικασία σύγκρισης (εντάξει, είμαι καλύτερη *smug*). Άμα ήταν με αρσενικό, δεν θα είχα τέτοιο θέμα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:21, 06-10-11:

αμα την πιασεις με αλλη γυναικα θεωρητε φαντασιωση??

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:26, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
αμα την πιασεις με αλλη γυναικα θεωρητε φαντασιωση??
Κοίτα, αν την πιάσεις με άλλη δεν σημαίνει ότι περιμένουν και έναν τρίτο. Μπορεί να περνάνε καλά και μόνες τους.
Προσωπικά δεν το θεωρώ ως απιστία, ειδικά εάν η κοπέλα είναι straight (that is, δεν υπάρχει περίπτωση να αναπτύξει ιδιαίτερα συναισθήματα).

Σαφέστατα και το προτιμώ από τον να πάει με τον κάθε τυχαίο. Στην πρώτη περίπτωση απλώς παίρνει αυτά που δεν μπορεί να της προσφέρει ένας άντρας.

Στην δεύτερη περίπτωση έχει φύγει, εφόσον μπορεί και καλύπτεται από οτιδήποτε έχει δύο χέρια, δύο πόδια κι ένα ματζαφλάρι, και κατά πάσα πιθανότητα την ήθελε μόνο για την πηδήξει. Αυτά τα κάνω κι εγώ, με την διαφορά ότι (1) τα κάνω και για την δική της ικανοποίηση (όχι μόνο την δική μου) και (2) πέρα από ερωτικός σύντροφος είμαι και σύντροφος (σκέτο), που θα την αντιμετωπίσει όπως αρμόζει σε μια Γυναίκα κι όχι σε μια χαζογκόμενα.
Αν δεν εκτιμά το (1) και το (2), εγώ δεν έχω λόγο να σπαταλώ τον πολύτιμο χρόνο μου για αυτή.

Bottom line: τουλάχιστον στον τομέα των ανδρών, προτιμώ να είμαι κάτι special για την κοπέλα μου, γι' αυτό και καλύτερα να κάνει κάτι με μια γυναίκα, η οποία μπορεί να προσφέρει πράγματα που δεν μπορώ να προσφέρω εγώ, παρά με άντρα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:30, 06-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Απο το να είναι με άλλο τσολι, θα το προτιμούσα. Το πιστεύω. Γιατί με το κέρατο με άλλη μου έπεσε η αυτοπεποίθηση και μπήκα (άθελά μου) σε διαδικασία σύγκρισης (εντάξει, είμαι καλύτερη *smug*). Άμα ήταν με αρσενικό, δεν θα είχα τέτοιο θέμα.
Να που με τη βαμπίρω θα συμφωνήσω και σε τέτοιο θέμα! Συμφωνώ ότι θα προτιμούσα να δω γυναίκα στο κρεβάτι της εκάστοτε συντρόφου, παρά άντρα.

Το γιατί:

Σαν προσωπική γνώμη, που δεν ξέρω αν στέκει κι από την οπτική των συντρόφων μου, θεωρώ ότι φέρομαι στις σχέσεις μου αξιοπρεπέστατα. Τόσο πολύ που δεν δέχομαι να δω ή να καταλάβω έστω ότι μου την πήδηξε ένας μέσος πήθικας που είχε ταύλες (εγωισμός). Ούτε καν σαν εικόνα δεν το γουστάρω στο μυαλό μου. Επιπλέον θα έπεφτε στα μάτια μου και η ίδια η κοπέλα (κοινώς "καλά ρε συ, αφού στα παρέχω όλα, με το μαλάκα βρήκες να πας;")

Αν την έβρισκα με γυναίκα, εντάξει θα μου έκανε εντύπωση, δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα. Έξω απ' το χορό, λένε, πολλά τραγούδια ξέρουμε... Υπάρχει πάντως ένα επιχείρημα που θα μπορούσε να εκλογικεύσει τη λεσβιακή πράξη και είναι πολύ απλό:

Από τη στιγμή που καρδάρες δεν έχω επάνω, ούτε αιδοίο κάτω, δε μπορώ να της προσφέρω τη γυναικεία εμπειρία. Οπότε αν τη θέλει τόσο πολύ, ας την αδράξει. Ούτως η άλλως άλλη δουλειά κάνω εγώ στο κρεβάτι, κι άλλη μια γυναίκα. Αλλά αν έβαζε ξένους όρχεις μέσα, όχι μαντάμ, εκεί να με συγχωρείς αλλά τέτοια έχω κι εγώ!

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 19:10, 06-10-11:

Εγώ μπορώ να του προσφέρω όμως. Αμα βαλω ενα strapon θα δει μετα..

Παράθεση

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άλλο Φρούτο
Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε στις 19:26, 06-10-11:

Αν με απατουσε με ατομο του ιδιου φυλου,ποιος ξερει...ισως και να την βρισκαμε οι 3 μας.

Παράθεση

Pasquale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasquale
Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O Pasquale HOLA!!!!!!!! έγραψε στις 12:30, 10-10-11:

Κι εμένα θα με πείραζε αν η κοπέλα μου πήγαινε με άλλον άντρα γιατί τότε είναι σα να σου λέει: <<Βρήκα κάτι καλύτερο και... κάτι περισσότερο από αυτό που έχεις εσύ!!>> If you know what I mean!!! Πράγμα που αποκλείεται να μου το πει αυτό ποτέ!!! Αλλά αν πήγαινε με άλλη γυναίκα δε θα μ' ένοιαζε τότε!!! Απλά, είχε άλλη προτίμηση τώρα το κατάλαβε και εγώ απλά... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους