Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 27)
Ναι
7
25,93%
Όχι
20
74,07%

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 23:07, 11-04-06:

Valder το ποστ σου στην αρχη του μονο μου δημιουργησε μια απορια και θα ηθελα να μου την λυσεις εαν σου ειναι ευκολο.
Αναφερομενος στον "πονο" και οχι τον σωματικο (τοσο) ειπες οτι ειναι θεμα αυθυποβολης, και οχι θεμα λογικης και ολα τα υπολοιπα.Το ερωτημα μου ειναι το ακολουθο-γιατι δεν θελω να παρερμηνευσω τα οσα γραφεις-.
Δηλαδη εαν αγαπας καποιον και σου φερθει σκαρτα-στα φορεσει και ουτω καθ' εξης δεν ειναι λογικο να πληγωθεις και να πονεσεις; Δηλαδη εαν το κανεις αυτο το υποβαλεις εσυ στον εαυτο σου;
Παραλογο ειναι το να καθεσαι και να κλαις την μοιρα σου και να μην προχωρας την ζωη σου, να μην βαζεις "Χ" εν παση περιπτωση και παει λεγοντας.Αλλα οταν καποιος που ειχες μεσα στην καρδια σου σε πληγωσει, δεν ειναι λογικο να πονεσεις;
Μαλλον εννοεις το να μην καθεσαι με σταυρωμενα τα χερια και να μην γινεσαι μεμψιμοιρος ε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:59, 11-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Valder το ποστ σου στην αρχη του μονο μου δημιουργησε μια απορια και θα ηθελα να μου την λυσεις εαν σου ειναι ευκολο.
Αναφερομενος στον "πονο" και οχι τον σωματικο (τοσο) ειπες οτι ειναι θεμα αυθυποβολης, και οχι θεμα λογικης και ολα τα υπολοιπα.Το ερωτημα μου ειναι το ακολουθο-γιατι δεν θελω να παρερμηνευσω τα οσα γραφεις-.
Δηλαδη εαν αγαπας καποιον και σου φερθει σκαρτα-στα φορεσει και ουτω καθ' εξης δεν ειναι λογικο να πληγωθεις και να πονεσεις; Δηλαδη εαν το κανεις αυτο το υποβαλεις εσυ στον εαυτο σου;
Παραλογο ειναι το να καθεσαι και να κλαις την μοιρα σου και να μην προχωρας την ζωη σου, να μην βαζεις "Χ" εν παση περιπτωση και παει λεγοντας.Αλλα οταν καποιος που ειχες μεσα στην καρδια σου σε πληγωσει, δεν ειναι λογικο να πονεσεις;
Μαλλον εννοεις το να μην καθεσαι με σταυρωμενα τα χερια και να μην γινεσαι μεμψιμοιρος ε;
Εννοώ, ναι κακή στιγμή, σε λυπάμαι, είναι όντως για γερά νεύρα αλλά στα umbala (δε μεταφράζω, όποιος ξέρει γαλλικά είναι τυχερός) σου, συνέχισε για άλλη κοπέλα! Δε θα πεθάνεις κι ολας!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 00:12, 12-04-06:

A!Ok..σ' επιασα πως το εννοεις.
Ωραιο το γαλλικο!!!!!!

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 14:06, 12-04-06:

Δεν είχα σκοπό να απαντήσω, γιατί νιώθω ότι έχω στερέψει πια επί του θέματος και φοβάμαι ότι θα βγω off topic και θα πιάσω τους προβληματικούς γάμους (και ρε π$$$τη μου δεν πρόλαβα να κάνω και καμιά σαρκική απιστία! Φαντάσου να έκανα κιόλας!! ). Τελοσπάντων, μη ξαναλέω πάλι τα ίδια: Ναι, κακό πράμα η απιστία και καλύτερα να είμαστε ειλικρινείς με το φίλο μας και να την κάνουμε με ελαφρά, από τη στιγμή που παύουμε να είμαστε ερωτευμένοι [σε μία απλή σχέση μιλάμε τώρα, έτσι;]. Ειδικά έτσι και το άλλο σας μισό τύχει και είναι ο Valder, κάντε την όχι με ελαφρά, αλλά καλύτερα να την κάνετε με τη μέθοδο ninja (πετάς εκείνο το πράμα που κάνει μπουφ και παντού καπνός κι ο ninja άφαντος), γιατί δε σας βλέπω σώους και αβλαβείς! (Valder...απόλαυση να διαβάζω τα post σου! ) Σοβαρά τώρα, για να είμαστε εντάξει, ας μην αναπτύσσουμε ερωτικά τρίγωνα.
Για τους παντρεμένους τώρα: Με ρωτάς, Mario, γιατί δε διαλύω το γάμο μου, από τη στιγμή που δεν είμαι ευτυχισμένη και ολοκληρωμένη μαζί με τον άντρα μου. Όσο χαζή κι αν ακούγομαι, πρώτον τον αγαπώ και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω μακρυά του. Έχω πάθει ένα είδος εξάρτησης και γενικά σα χαρακτήρας εξαρτώμαι παραπάνω απ'το κανονικό από τους άλλους. Με το να μην είμαι δυναμική και αποφασιστική, όλα μου φαίνονται βουνό. Από την άλλη...πείτε το μαλ##ία, πείτε το του κ#λου τα 9μερα, πείτε το όπως θέλετε...αλλά με τον άντρα μου έχουμε ενωθεί με τα ιερά δεσμά του γάμου κι επειδή πιστεύω στο Θεό, αυτό αποτελεί κι άλλο ένα λόγο που το σκέφτομαι τόσο να χωρίσω. Έπειτα, το σκέφτομαι κι αλλιώς: Ωραία, χωρίζω... Μετά πες ότι βρίσκω άλλον, ερωτευόμαστε, αγαπιόμαστε, παντρευόμαστε και μετά από 10 χρόνια διαπιστώνω ότι βρίσκομαι πάλι στον ίδιο βούρκο...Δε λέω ότι σώνει και καλά, ο δεύτερος γάμος θα είναι το ίδιο. Μπορεί να με κάνει και τόσο ευτυχισμένη που να λέω ότι η ζωή είναι όπως τα παραμύθια κλπ. Πώς θα το ξέρω όμως πιο πριν; Σε κάθε υποψήφιο εραστή θα σκέφτομαι "χμμμ είναι λίγο νευρικός...Απορρίπτεται. Είναι λίγο εγωιστής. Απορρίπτεται. Είναι κάπως αδιάλλακτος. Απορρίπτεται". Θέλω να πω: Δε μπορώ να ξέρω αν θα πάθω πάλι τα ίδια στην υπόλοιπη ζωή μου. Όλα μου φαίνονται ματαιότις ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότις. Να αναζητήσω την ευτυχία αλλού και να την πάθω πάλι έτσι; Να γίνουμε γης μαδιάμ, να αρχίσω και καλά μια νέα ζωή και να ξανακυλίσω στα ίδια; Και μόνο που το σκέφτομαι...με πιάνει ταράκουλο... Προς το παρόν, λοιπόν, αποφασίζω να δώσω άλλη μια ευκαιρία στο γάμο μου και...μετά από κάνα χρόνο θα σας πω, αν χώρισα ή αν είμαστε μέλι-γάλα (χλωμό το βλέπω το 2ο). Και φυσικά με βοηθήσατε όλοι να καταλάβω, ότι δε χρειάζεται να ψωνίζομαι με εξωσυζυγικά φλερτ, οπότε πήρα και την απόφαση ή να μείνω πνευματικά και ψυχικά πιστή στο γάμο μου ή αν τύχει πάλι και νιώσω ότι κάποιος άλλος με κάνει να αισθάνομαι ολοκληρωμένη μαζί του και ο σύντροφός μου δε μου προσφέρει πια τίποτα, να χωρίσω το γρηγορότερο δυνατό για το καλό όλων. Καλά τα είπα;;;

EDIT: Ξέχασα να σας ευχαριστήσω, παιδιά, για τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολύ χρήσιμες συμβουλές σας και να ξέρετε ότι τις έχω βάλει στα αγαπημένα για να τις διαβάζω κάθε φορά που νιώθω μπερδεμένη (και που συμβαίνει συχνά! ). Είστε γλύκες!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aayla : 13-04-06 στις 13:55.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:56, 13-04-06:

Οχι, δεν εχω απατησει ποτε και -ισως- να ειναι και το μοναδικο πραγμα που εχω σιγουρο οτι δεν θα κανω ποτε! Καποια στιγμη που γνωρισα τον.. "ερωτα" ενω ημουν σε αλλη σχεση, απλα την διεκοψα πριν προχωρησω σε αυτο που πραματικα ηθελα.

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 01:19, 14-04-06:

Εγώ πιστεύω πως από την στιγμή που κάποιος νοιώθει την ανάγκη να απατήσει τον σύντροφό του, τότε δεν έχει ουσιαστικό λόγο να είναι πλέον με αυτό το άτομο. Τα πράγματα είναι απλά, εμείς τα μπερδεύουμε και κάνουμε τους άλλους να πονούν ή συνεχίζουμε μια σχέση χωρίς μέλλον...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 20:53, 21-04-06:

εχω απατησει και με εχουν απατησει. συμβαινουν αυτα..
δε δικαιολογουμαι για οτι εκανα (δε χρωσταω σε κανεναν που λεει και ο φιλτατος) και δεν παραπονιεμαι για οτι επαθα.

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 13:01, 28-04-06:

Αν και με έχουν απατήσει δεν το έχω κάνει ποτέ διότι θεωρώ ότι από την στιγμή που επιλέγω να είμαι με έναν άνθρωπο, οφείλω να τον σέβομαι.....έχω μπει στον πειρασμό, αλλά ποτέ δεν ενέδωσα...τερμάτιζα πρώτα με τον ένα (εφόσον έβλεπα πως δεν τραβούσε το σκηνικο)και μέτα βουρ για τον επόμενο.....

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 10:00, 29-04-06:

βεβαια οι ψυχολογοι εχουν time and again πει και δειξει οτι η απιστιες μπορουν να λειτουργουν ευεργετικα για το γαμο.

το "προβλημα" ειναι οτι λογο διαφορετικης βιοχημειας το σωματος οι γυναικες εχουν μεγαλυτερες πιθανοτητες να απατησουν οχι γιατι απλα ειδαν ενα ωραιο κ#@$%#ο αλλα επειδη πραγματικα νοιωθουν δυσφορια κτλ κτλ.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:08, 04-05-06:

χμμ...ναι...τιμωρήστε με!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 21:05, 04-05-06:

Οχι.

Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maxnikos
Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε στις 23:37, 04-05-06:

Ναι

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:44, 04-05-06:

Ίσως

Αστειέυομαι. Όχι δεν έχω απατήσει ποτέ κάποιο σύντροφό μου. Δεν είμαι καλή στα ψέμματα και δεν έχω όρεξη να κρύβομαι κτλ κτλ. Πολύ άγχος.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 23:49, 04-05-06:

όντως. αρκετά σκ@τά έχω νιώσει ως κέρατο, να το ρίξω κι όλας παραπάει . πολύ άδικο .

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 15:25, 09-05-06:

Ήμουν πολύ ευτυχισμένος. Η κοπέλα μου και εγώ ήμασταν μαζί για πάνω από 1 χρόνο και μιας και όλα πήγαιναν περίφημα αποφασίσαμε να παντρευτούμε. Οι γονείς μου μας βοήθησαν με κάθε δυνατό τρόπο, οι φίλοι μου με ενθάρρυναν να το κάνω όσο για την φίλη μου, ήταν ένα όνειρο που έπαιρνε σάρκα και οστά. Υπήρχε μόνο ένα πράγμα που με ενοχλούσε; και πολύ μάλιστα.

Η μικρή της αδερφή που ήταν 20 ετών, φορούσε μίνι φούστες και μπλούζες που αναδείκνυαν το πλούσιο μ*****ο της. Πολλές φορές έσκυβε μπροστά μου με τέτοιο τρόπο που μπορούσα να δω το εσώρουχο της και ήμουν σίγουρος πως το έκανε σκόπιμα γιατί πολύ απλά δεν το έκανε σε κανέναν άλλο. Μια μέρα με κάλεσε να δούμε τις προσκλήσεις του γάμου. Όταν έφτασα ήταν μόνη.

Μου είπε πως σύντομα θα παντρευόμουν όμως αυτή είχε αισθήματα για μένα που ούτε μπορούσε αλλά ούτε και ήθελε να ξεπεράσει. Μου είπε πως ήθελε να κάνουμε έρωτα πριν εγώ παντρευτώ την μεγάλη της αδερφή. Είχα πάθει σοκ, δεν μπορούσα να πω τίποτα. Αυτή πήρε και πάλι τον λόγο:
«Πάω πάνω στην κρεβατοκάμαρα. Αν θέλεις έλα».

Την κοιτούσα σοκαρισμένος να ανεβαίνει την σκάλα. Έπειτα κατευθύνθηκα προς την εξώπορτα. Βγήκα από το σπίτι και κατευθύνθηκα γρήγορα προς το αυτοκίνητο. Ο μέλλοντας πεθερός μου περίμενε εκεί. Με δάκρυα στα μάτια του με αγκάλιασε και μου είπε:
«Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι που πέρασες αυτή την δοκιμασία. Δεν θα μπορούσαμε να βρούμε καλύτερο άνδρα για την κόρη μας. Καλώς ήρθες στην οικογένεια μας».

Το ηθικό δίδαγμα της ιστορίας; Πάντα να έχεις τα προφυλακτικά σου στο αυτοκίνητο!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 15:28, 09-05-06:

αχαχαχαχ και πήγα να πω ότι μου θύμιζε ένα ανέκδοτο

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 15:38, 09-05-06:

καλό για ανέκδοτο!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 22:36, 10-05-06:

εεεεεε οχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lol!!!!!!!

Παράθεση

Nikos -S-

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nikos -S-
Ο Nikos -S- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Nikos -S- έγραψε στις 03:02, 25-05-06:

Ισως..

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 06:39, 25-05-06:

εχω απατησει και με εχουν απατησει. συμβαινουν αυτα..
δε δικαιολογουμαι για οτι εκανα (δε χρωσταω σε κανεναν που λεει και ο φιλτατος) και δεν παραπονιεμαι για οτι επαθα.
αν και λιγο καθυστερημενα:

σε αγαπαω!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 11:36, 26-05-06:

Ωραίο θέμα!
Λοιπόν, έχω την εντύπωση πως είναι δύσκολο να απατήσεις κάποιον όταν είσαι full in love αλλά θα κάνω έναν διαχωρισμό μεταξύ αντρών και γυναικών.
Οι άντρες-υπάρχουν και εξαιρέσεις, οκ?- μπορούν πολύ ευκολότερα να πέσουν στο παράπτωμα της απιστίας ακόμα και όταν είναι ερωτευμένοι γιατί λειτουργούν περισσότερο οργανικά από εμάς τις γυναίκες που είμαστε πιο συναισθηματικές. Για αυτούς δεν θεωρείται απιστία, είναι απλώς σεξ.
Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη, αλλά δεν είμαι απόλυτη σε αυτό.
Προσωπικά, όταν είμαι ψυχή τε και σώματι με κάποιον δεν μπορώ να απατήσω και όχι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα ποτέ. Λές να βελτιωθώ στο μέλλον?

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:45, 26-05-06:

χμμ...
όταν είμαι ερωτευμένη όχι..και δεν είναι θέμα ηθικής για μένα..απλά δε μου βγαίνει...(αυτός ο συναισθηματισμός με χαλάει!!)
όπως έχω ήδη πει ξανά..όλα είναι σχετικά...όλα γινονται για κάποιο λόγο..και πάνω από όλα..?...η ζωή είναι πολύ πολύ μικρή για να κάνει κανείς εκπτώσεις στα θέλω του..

Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^^Vampire^^
H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε στις 14:56, 26-05-06:

Ποτέ. Δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό να κοιτάξω αλλού ενώ περνούσα κρίση έρωτα. Μήπως ο έρωτας μου προκαλεί παροδική τύφλωση;

Παράθεση

Naida

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Naida
H Naida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Naida έγραψε στις 21:36, 26-05-06:

Ποτέ! Ποτέεεε! Ειδικά τώρα που είμαι τρελά ερωτευμένη...

Παράθεση

Nikos -S-

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Nikos -S-
Ο Nikos -S- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Nikos -S- έγραψε στις 01:41, 03-06-06:

Ποτε μη λετε ποτε!Ξερω εγω τι λεω..
Δεν ξερεις ποτε τι θα σου συμβει σε τι αθλια κατασταση θα βρεθεις ωστε να ξεσπασεις στην απεναντι..και ας εισαι ερωτευμενος-η.Α κ μην πει κανεις οτι αν εισαι αρκετα ερωτευμενος-η μπορεις να αντισταθεις γιατι ΠΟΤΕ δεν ξερεις τι θα σου συμβει κ ποσο ασχημο θα ειναι κ ΔΕΝ ξερεις πως θα αντιδρασεις εκεινη την ωρα!Απλα ελπιζεις να μαθεις απο τα λαθη ωστε να μην τα επαναλαβεις κ χασεις παλι, κατι που σου αλλαξε ζωη..

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 02:21, 03-06-06:

Οχι βεβαια. Με το βεβαια παει μαζι η απαντηση :p

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 19:18, 14-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime
Ωραίο θέμα!
Λοιπόν, έχω την εντύπωση πως είναι δύσκολο να απατήσεις κάποιον όταν είσαι full in love αλλά θα κάνω έναν διαχωρισμό μεταξύ αντρών και γυναικών.
Οι άντρες-υπάρχουν και εξαιρέσεις, οκ?- μπορούν πολύ ευκολότερα να πέσουν στο παράπτωμα της απιστίας ακόμα και όταν είναι ερωτευμένοι γιατί λειτουργούν περισσότερο οργανικά από εμάς τις γυναίκες που είμαστε πιο συναισθηματικές. Για αυτούς δεν θεωρείται απιστία, είναι απλώς σεξ.
Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη, αλλά δεν είμαι απόλυτη σε αυτό.
Προσωπικά, όταν είμαι ψυχή τε και σώματι με κάποιον δεν μπορώ να απατήσω και όχι δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα ποτέ. Λές να βελτιωθώ στο μέλλον?

+1
Αλλωστε εδω δεν μπορω να κανω κατι αλλο οταν μια σχεση εχει ηδη τελειωσει για μενα αλλα ακομα υπαρχει σαν σχεση, ποσο μαλλον οταν ειμαι ερωτευμενη.

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 13:52, 17-07-06:

Μια γυναίκα δύσκολα θα πήγαινε με άλλον εφόσον είναι ερωτευμένη
Συμφωνώ κι επαυξάνω..!! ..αν όμως δεν είναι ερωτευμένη,θα πήγαινε με άλλον με την ίδια δυσκολία..? (δεν μιλάμε να πάει με όποιον βρει μπροστά της,αλλά να ερωτευτεί κάποιον άλλον άντρα + να πάει μαζί του..)

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:57, 18-07-06:

Ωραίο θέμα!
Αρχική Δημοσίευση από Leviathan
Γενικα, συμφωνω.
Συγκεκριμενα στην ερωτηση του thread:

α. Οχι. (και αν ημουνα ερωτευμενη)
β. Οχι, ακομα και οταν δεν ημουνα ερωτευεμενη.
γ. Και στο μελλον δεν θα το εκανα ποτε. Και επειδη 'ποτε μη λες ποτε', στην χειροτερη των περιπτωσεων αφου κανεις δεν ξερει τι θα του συμβει, θα του τηλεφωνουσα την επομενη το πρωι να τον ενημερωσω για την απιστια μου. Και θα δεχομουνα την οποιαδηποτε ποινη. (πχ να χωρισουμε.) Ειμαι ενηλικο ατομο και υπεθυνη για τις πραξεις μου και αρα αναλαμβανω τις ευθυνες μου. Ποτε δεν θα ημουν ανειλικρινης. Οχι για τιποτα αλλο (αλτρουιστικα κινητρα κλπ ) αλλα λογω εγωισμου. Απαγορευεται να ειμαι ανειλικρινης για ιδιω οφελος. Aπαγορευεται δηλ να προδωσω την εμπιστοσυνη καποιου. Αρα αφου εχω μεγαλη ιδεα για τον εαυτο μου (και αρα εχω απαιτησεις απο εμενα) μπορει ο εκαστοτε φιλος μου να κοιμαται ησυχος. Αποκλειεται να του τη φερω, λογω προσωπικου εγωισμου/περηφανειας. Η απολυτη εγγυηση δηλαδη...
Θα συμφωνήσω ιδιαιτέρως με τα παραπάνω δύο postsε ιδικά με το
Και επειδη 'ποτε μη λες ποτε', στην χειροτερη των περιπτωσεων αφου κανεις δεν ξερει τι θα του συμβει, θα του τηλεφωνουσα την επομενη το πρωι να τον ενημερωσω για την απιστια μου. Και θα δεχομουνα την οποιαδηποτε ποινη. (πχ να χωρισουμε.) Ειμαι ενηλικο ατομο και υπεθυνη για τις πραξεις μου και αρα αναλαμβανω τις ευθυνες μου
και να προσθέσω ότι και εγώ δεν το έχω κάνει ποτέ!

Αλλά θέλω να κάνω το εξής σχόλιο!
Αν όλοι είμαστε τόσο καλοί και δεν κερατώνουμε ποτέ τότε δύο πράγματα συμβαίνουν!
1)Λέμε ψέματα
2)τα άτομα εδώ μέσα είναι η εξαίρεση της εξαίρεσης ειδικά οι γυναίκες!
3)Άντε και ένα τρίτο η απιστία είναι εγκεφαλική και το παίζουμε καβάτζα!

Αλλιώς πως είναι δυνατόν κατά την πλειοψηφία τους ειδικά οι ωραίες γυναίκες πριν ακόμα τα χαλάσουν να έχουν βρει ή να τον βρουν εντός 2-3 ημερών τον επόμενο>?? Και τυχαίνει συνήθως να είναι και κάποιος που ξέρουν?? Λιγότερο πολύ λιγότερο ισχύει και για τους άνδρες!
Έχω βαρεθέι να μαθαίνω για μια κοπέλα ότι τα χάλασε με κάποιον και στο καπάκι πριν προλάβω να το μάθω να δηλώνει τρελά ερωτευμένη με κάποιον άλλον?
Πράγματι για τις γυναίκες το σεξ είναι πιο συναισθηματικό και σας θέλει ερωτευμένες αλλά μήπως ερωτεύστε και ξερωτεύεστε λίγο εύκολα??

Δεν μιλάω για τις γυναίκες του φορουμ άλλωστε δεν γνωρίζω καμία από εσάς! Αλλά η απορία μου είναι υπαρκτή!

Παράθεση

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη arfi-gorgona o
Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O arfi-gorgona o έγραψε στις 00:50, 19-07-06:

Demelene μην λες πολλές αλήθειες δεν κάνει

Όχι δεν το έχω κάνει ποτε,γιατί πάντα είμαι ερωτευμένος αλλιώς δεν θα ήμουν μαζί τις.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 09:31, 19-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o
Demelene μην λες πολλές αλήθειες δεν κάνει
Συμφωνείς ή διαφωνείς δεν κατάλαβα!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:48, 19-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Συμφωνείς ή διαφωνείς δεν κατάλαβα!
προφανέστατα συμφωνεί μαζί σου...

Παράθεση

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O arfi-gorgona o έγραψε στις 10:49, 19-07-06:

Νομίζω η σωστή έκφραση ειναι προφανώς,και ναι κατά μεγάλο ποσοστό σύμφωνο μαζί σου.Τα έχουμε δει να γίνονται ουκ ολίγες φορες αυτά.Δεν θα τις βάλω όλες στο ίδιο καζάνι αλλα αρχίζουν και πληθαίνουν ανησυχητικά αυτά τα "φαινόμενα",όπως και πολλά αλλα...

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 12:24, 19-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o
Νομίζω η σωστή έκφραση ειναι προφανώς,και ναι κατά μεγάλο ποσοστό σύμφωνο μαζί σου.Τα έχουμε δει να γίνονται ουκ ολίγες φορες αυτά.Δεν θα τις βάλω όλες στο ίδιο καζάνι αλλα αρχίζουν και πληθαίνουν ανησυχητικά αυτά τα "φαινόμενα",όπως και πολλά αλλα...
Ωραίος!!!!
Μια μικρή ένσταση αν και είσαι πιο παλιός!! Τι έχουν αρχίσει???? Εγώ από τότε με θυμάμαι να ασχολούμε αυτό γινόταν (13 χρόνια)

Φυσικά και δεν τις βάζουμε όλες στο ίδιο κανάλι! Αλλά γενικά είναι φαινόμενο να ακούς άλλα και να βλέπεις να γίνονται άλλα!

Παράθεση

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O arfi-gorgona o έγραψε στις 15:16, 19-07-06:

αρχίζουν και πληθαίνουν ανησυχητικά αυτά τα "φαινόμενα"
Δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις ένσταση,το ίδιο λέμε..Eμ φυσικά και δεν τις βάζουμε,αν τις βάζαμε θα είχαμε χάσει κάθε ελπίδα.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 08:55, 20-07-06:

Μάλλον θέμα έκφρασης. Δεν αρχίζουν για μένα!! Έχουν αρχίσει εκαιρό τώρα! Πολύ καιρό!! Ενώ κατάλαβα ότι εσύ λές για πιο πρόσφατες καταστάσεις! Εκεί διαφωνώ αλλά δεν έχει σημασία. Πιθανή παρανόηση αντίληψης!

Παράθεση

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O arfi-gorgona o έγραψε στις 09:09, 20-07-06:

Προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα επικοινωνίας,δεν ξέρω γιατί,αλλα παρόλο που σου υπογράμμισα την λέξη κλειδί εσύ δεν την διαβάζεις..Δεν είπα αρχίζουν τώρα,είπα αρχίζουν με την πάροδο του χρόνουν να πληθαίνουν ανησυχητικά.Όσο πάνε δηλαδή και πληθαίνουν

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 21:31, 20-07-06:

Όταν είμαι ερωτευμένη, δεν μπορώ να απατήσω, ούτε με την σκέψη...

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 09:48, 25-07-06:

Είτε είμαι ερωτευμένη είτε η σχέση μου έχει περάσει σε άλλο στάδιο δεν θα το έκανα. Πρώτα από όλα για τον εαυτό μου. Ο εγωισμός μου, η περηφάνεια για το "είναι" μου θα με έκανε να μην ήθελα να ξανακοιταχτώ ποτέ στον καθρέφτη..

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 13:32, 25-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki
η περηφάνεια για το "είναι" μου θα με έκανε να μην ήθελα να ξανακοιταχτώ ποτέ στον καθρέφτη..
Σωστότατη και όχι μόνο για το κεράτωμα. ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Με χαρακτηρίζει και είναι το μόνιμο μου πρόβλημα όταν μου λένε να κάνω κάτι έξω από τα πιστεύω μου!

Παράθεση

Bogant

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bogant
Ο Bogant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Bogant έγραψε στις 23:54, 05-08-06:

Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν αυτές οι προκαταλήψεις περι έρωτα και συντρόφων .Τα πράγματα είναι απλά.Αγαπάμε ένα άτομο και επιλέγουμε να συζούμε αλλά το να περιορίζεται ένα άτομο σε μονογαμική ζωή είναι ενάντια στη φύση του ανθρώπου.Εξάλλου δε γνωρίζω καμία γυναίκα ή άντρα που να μην γυρεύει μια περιπετειούλα παρόλο που έχουν σταθερό δεσμό και είναι φυσικό αφού το σώμα μας ποθεί τη συνεύρεση με πολλά άτομα.Γιατι το να περιοριστείς στο χωνάκι με μια μπάλα σοκολάτα όταν μπορείς να να βάλεις και φράουλα,βανίλια ή φυστίκι(εννοείται και πολλοί συνδυασμοί μαζί), στο τέλος θα σε κάνει να το σιχαθείς.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:21, 06-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Bogant
Εξάλλου δε γνωρίζω καμία γυναίκα ή άντρα που να μην γυρεύει μια περιπετειούλα παρόλο που έχουν σταθερό δεσμό και είναι φυσικό αφού το σώμα μας ποθεί τη συνεύρεση με πολλά άτομα.

Το ότι δεν γνωρίζεις εσύ, δεν το κάνεια αυτόματα και δεδομένο....
Επίσης το τι θεωρεί φυσικό το σώμα μας, είναι για τον καθένα υποκειμένικό... άλλα γούστα άλλες αντοχές άλλα θέμα γενικώς....
Το δικό μου σώμα ουδέποτε ζήτησε 4 μπάλες παγωτού στο ίδιο χωνάκι μιας που είμαι απ τους ανθρώπους που δεν τους αρεσει να μπερδευουν τις γευσεις

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 05:04, 07-08-06:

Εγώ πιστεύω κανείς δεν πρέπει να βιάζεται να απαντήσει...

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 07:58, 07-08-06:

Γιατι το να περιοριστείς στο χωνάκι με μια μπάλα σοκολάτα όταν μπορείς να να βάλεις και φράουλα,βανίλια ή φυστίκι(εννοείται και πολλοί συνδυασμοί μαζί), στο τέλος θα σε κάνει να το σιχαθείς.
Προσωπικα, οποτε εχω επιχειρησει να βαλω δευτερη μπαλα σε χωνακι εχω χασει ολοκληρο το παγωτο πριν προλαβω να το καταλαβω. Γι' αυτο παντα βαζω μια, σοκολατα, την οποια δεν υπαρχει περιπτωση να σιχαθω ετσι κι αλλιως μιας που εχω και αδυναμια.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 09:10, 07-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
. Γι' αυτο παντα βαζω μια, σοκολατα, την οποια δεν υπαρχει περιπτωση να σιχαθω ετσι κι αλλιως μιας που εχω και αδυναμια.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Το δικό μου σώμα ουδέποτε ζήτησε 4 μπάλες παγωτού στο ίδιο χωνάκι μιας που είμαι απ τους ανθρώπους που δεν τους αρεσει να μπερδευουν τις γευσεις
Έτσι έτσι! ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑαα για πάντα! Άσχετο αλλά έχω εξάρτηση από την σοκολάτα!Οτιδήποτε άλλο μαζί με την σοκολάτα είναι παρεμβολή στο μεγαλείο

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 14:04, 07-08-06:

Εμενα που δεν μ'αρεσει η σοκολατα μπορω να βαλω βανιλια?
Η εστω kinder bueno!!

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 14:38, 07-08-06:

ΌΧΙ.Όλοι σοκολάτα! Κανένας χωρίς σοκολάτα! Μόνο σοκολάτα! Αντί για καφέ, φυσικά σοκολάτα!

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 14:47, 07-08-06:

ζε μ'αρεσειιιιιιιιιιιιιιι

Παράθεση

m3nt0r

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη m3nt0r
Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O m3nt0r έγραψε στις 14:59, 07-08-06:

Εγώ πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν αυτές οι προκαταλήψεις περι έρωτα και συντρόφων .Τα πράγματα είναι απλά.Αγαπάμε ένα άτομο και επιλέγουμε να συζούμε αλλά το να περιορίζεται ένα άτομο σε μονογαμική ζωή είναι ενάντια στη φύση του ανθρώπου.Εξάλλου δε γνωρίζω καμία γυναίκα ή άντρα που να μην γυρεύει μια περιπετειούλα παρόλο που έχουν σταθερό δεσμό και είναι φυσικό αφού το σώμα μας ποθεί τη συνεύρεση με πολλά άτομα.Γιατι το να περιοριστείς στο χωνάκι με μια μπάλα σοκολάτα όταν μπορείς να να βάλεις και φράουλα,βανίλια ή φυστίκι(εννοείται και πολλοί συνδυασμοί μαζί), στο τέλος θα σε κάνει να το σιχαθείς.
Επίσης ενάντια στην φύση είναι να πας στον γιατρό αν αρρωστήσεις,οι αδύναμοι άνθρωποι πρέπει να πεθαίνουν για να διαιωνιστούν οι δυνατοι μόνο.Αν εφαρμόσουμε το τι είναι στην φύση του ανθρώπου,χαιρετιστέ τον κόσμο.

Και πόσους πια έχεις γνωρίσει για να είσαι έστω και 1% βέβαιος?
100? 1000? 1.000.000?

Ο κόσμος υπάρχει και παραπέρα απο την πόλη μας.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m3nt0r : 07-08-06 στις 15:01.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:26, 09-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από m3nt0r
Επίσης ενάντια στην φύση είναι να πας στον γιατρό αν αρρωστήσεις,οι αδύναμοι άνθρωποι πρέπει να πεθαίνουν για να διαιωνιστούν οι δυνατοι μόνο.Αν εφαρμόσουμε το τι είναι στην φύση του ανθρώπου,χαιρετιστέ τον κόσμο.

Και πόσους πια έχεις γνωρίσει για να είσαι έστω και 1% βέβαιος?
100? 1000? 1.000.000?

Ο κόσμος υπάρχει και παραπέρα απο την πόλη μας.
omg διάβασα γρήγορα το ποστ σου + στην αρχή τρόμαξα γιατί νόμιζα ότι τα bold ήταν η άποψη σου και έφριξα! [ότι μπορεί να υπάρχει κάποιος που να σκέφτεται έτσι]

σε 2η ανάγνωση [που διάβασα ολόκληρη την πρόταση ] συμφωνώ 100% !

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους