Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,795 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 27)
Ναι
7
25,93%
Όχι
20
74,07%

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 04:49, 21-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
Ήμουν πολύ ευτυχισμένος. Η κοπέλα μου και εγώ ήμασταν μαζί για πάνω από 1 χρόνο και μιας και όλα πήγαιναν περίφημα αποφασίσαμε να παντρευτούμε. Οι γονείς μου μας βοήθησαν με κάθε δυνατό τρόπο, οι φίλοι μου με ενθάρρυναν να το κάνω όσο για την φίλη μου, ήταν ένα όνειρο που έπαιρνε σάρκα και οστά. Υπήρχε μόνο ένα πράγμα που με ενοχλούσε; και πολύ μάλιστα.

Η μικρή της αδερφή που ήταν 20 ετών, φορούσε μίνι φούστες και μπλούζες που αναδείκνυαν το πλούσιο μ*****ο της. Πολλές φορές έσκυβε μπροστά μου με τέτοιο τρόπο που μπορούσα να δω το εσώρουχο της και ήμουν σίγουρος πως το έκανε σκόπιμα γιατί πολύ απλά δεν το έκανε σε κανέναν άλλο. Μια μέρα με κάλεσε να δούμε τις προσκλήσεις του γάμου. Όταν έφτασα ήταν μόνη.

Μου είπε πως σύντομα θα παντρευόμουν όμως αυτή είχε αισθήματα για μένα που ούτε μπορούσε αλλά ούτε και ήθελε να ξεπεράσει. Μου είπε πως ήθελε να κάνουμε έρωτα πριν εγώ παντρευτώ την μεγάλη της αδερφή. Είχα πάθει σοκ, δεν μπορούσα να πω τίποτα. Αυτή πήρε και πάλι τον λόγο:
«Πάω πάνω στην κρεβατοκάμαρα. Αν θέλεις έλα».

Την κοιτούσα σοκαρισμένος να ανεβαίνει την σκάλα. Έπειτα κατευθύνθηκα προς την εξώπορτα. Βγήκα από το σπίτι και κατευθύνθηκα γρήγορα προς το αυτοκίνητο. Ο μέλλοντας πεθερός μου περίμενε εκεί. Με δάκρυα στα μάτια του με αγκάλιασε και μου είπε:
«Είμαστε πολύ ευτυχισμένοι που πέρασες αυτή την δοκιμασία. Δεν θα μπορούσαμε να βρούμε καλύτερο άνδρα για την κόρη μας. Καλώς ήρθες στην οικογένεια μας».

Το ηθικό δίδαγμα της ιστορίας; Πάντα να έχεις τα προφυλακτικά σου στο αυτοκίνητο!
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
αχαχαχαχ και πήγα να πω ότι μου θύμιζε ένα ανέκδοτο
Αρχική Δημοσίευση από Neraida

καλό για ανέκδοτο!
Μα ΕΙΝΑΙ ανέκδοτο. Θες να πεις Hunter, ότι αυτό που ακούγεται χρόνια τώρα, ξεκίνησε απο εσένα;

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
εχω απατησει και με εχουν απατησει. συμβαινουν αυτα..
δε δικαιολογουμαι για οτι εκανα (δε χρωσταω σε κανεναν που λεει και ο φιλτατος) και δεν παραπονιεμαι για οτι επαθα.
Για το ότι δεν δικαιολογείσαι συμφωνούμε, μήπως εσύ ήθελες να πεις ότι δεν απολογείσαι;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Ειλικρινής
Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε στις 20:00, 12-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
εεε..... χμ.....
κάτσε να σκεφτώ....
να σκεφτώ λίιιιιιγο ακόμα......

α ναι θυμήθηκα!!!

...Ναι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 20:29, 12-03-07:

Με τίποτα και ούτε πρόκειτε, πρώτα θα χωρίσω και μετά θα κάνω κάτι, δεν θέλω να χαλάσω αυτό που έχω ή ότι και να ήταν δεν θέλω να κοροηδέυω τον άλλον

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 20:09, 14-03-07:

Χμ δεν ξέρω αν πιάνεται. Υπήρξε περίπτωση που ήμουν τρελά ερωτευμένη με 2 άντρες (όσο αδύνατο κι αν ακούγεται). Με κανέναν δεν είχα αποκλειστικότητα, δλδ και οι δύο τους ήταν και σε σχεσεις οπότε αν πεις πως τους απατούσα τότε με απατούσαν και εκείνοι. Είναι λίγο μπέρδεμα. Πάντως όταν ο ένας χώρησε και αποφασήσαμε να είμαστε μαζ'ι ξεκωψα από τον άλλο και αφοσιώθηκα σε αυτόν! Του παραδέχτηκα οτι είχα και κάτι άλλο συγχρώνος, γιατί ήθελα να είμαι ειλικρήνής απέναντί του και τελικά το εκτιμησε και με παντρεύτηκε .

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 09:02, 03-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Με τίποτα και ούτε πρόκειτε, πρώτα θα χωρίσω και μετά θα κάνω κάτι, δεν θέλω να χαλάσω αυτό που έχω ή ότι και να ήταν δεν θέλω να κοροηδέυω τον άλλον
Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη!

Παράθεση

superg (Ιωάννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη superg
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H superg έγραψε στις 14:26, 03-04-07:

συμφωνια στη συμφωνια...!κι εγω συμφωνω!ειναι θεμα χαρακτηρα&προσωπικοτητας(παλι).εγω δεν το εκανα&δε θα το κανω ποτε.αν εισαι αληθινα ερωτευμενος,γιατι να το κανεις...?Αλλα,τονιζω το αληθινα...!!οχι να περναω την ωρα μου...

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 21:49, 08-04-07:

όταν είσαι με κάποιον, είσαι με κάποιον τελεία κ παύλα! αν δεν τον θες απλά τον αλλάζεις, κ όχι δεν τον κερατώνεις!!!

κ τώρα που είπαμε το απόλυτό μας, ας προσγειωθούμε στην πραγματικότητα που λέει αν κ δεν δικαιολογεί, ότι όλοι άνθρωποι είμαστε, μπορεί να σου συμβεί, δέξου τις αδυναμίες σου ως κοινός θνητός... τα μεγάλα λόγια είναι φτωχά. καλό είναι να σεβόμαστε τον άλλον κ τους εαυτούς μας με το να είμαστε πιστοί και να το επιδιώκουμε, αλλά ας μην ξεγελιόμαστε μπορεί κ να μας συμβει (το ξέρω παίζω τον δικηγόρο του διαβόλου, αφού δεν μπορώ να φανταστώ να απατώ τον άνθρωπο που ενίοτε θα είμαι μαζί του, αλλά πάντα κ στα πάντα να έχεις πισινές!)

Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chica_loca
H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε στις 22:30, 08-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
όταν είσαι με κάποιον, είσαι με κάποιον τελεία κ παύλα! αν δεν τον θες απλά τον χωριζεις (αρχικα) , κ όχι τον κερατώνεις!!!
Θα συμφωνησω μαζι σου κανονταν μια μικρη αλλαγη (αλλαζεις -> χωριζεις), γιατι ..πιστευω πως μετα από έναν χωρισμο , δεν μπορεις από την μια στιγμη στην άλλη να κανεις μια καινουργια σχεση !

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 23:23, 08-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από chica_loca
Θα συμφωνησω μαζι σου κανονταν μια μικρη αλλαγη (αλλαζεις -> χωριζεις), γιατι ..πιστευω πως μετα από έναν χωρισμο , δεν μπορεις από την μια στιγμη στην άλλη να κανεις μια καινουργια σχεση !
ναι! λάθος διατύπωση, αυτό που λες εννοείται!!!

Παράθεση

cakrit

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cakrit
Ο cakrit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O cakrit έγραψε στις 11:48, 11-04-07:

Το να ψάξω κάτι άλλο σημαίνει οτι δεν είμαι ικανοποιημένος με αυτό που έχω δίπλα μου.. Όταν δεν είμαι ικανοποιημένος με αυτό που έχω δίπλα μου χωρίζω..

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 15:30, 11-04-07:

Εγώ πάντως έχω απορία πως κανένας δεν θα κερατώσει και το κέρατο πάει σύνεφο.
Βασικά είναι φιλοσοφική η απορία καθώς η απάντηση είναι γνωστή.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 16:19, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Εγώ πάντως έχω απορία πως κανένας δεν θα κερατώσει και το κέρατο πάει σύνεφο.
Βασικά είναι φιλοσοφική η απορία καθώς η απάντηση είναι γνωστή.
μόνο η γυναίκα "κερατώνει"... ο άντρας "πάει με άλλη"...

και on topic τωρα...
δεν θα το έκανα ακόμα και αν δεν ήμουν ερωτευμένη...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:44, 11-04-07:

Ναι και μάλιστα δύο φορές, αλλά κατάλαβα έγκαιρα το λάθος μου...
Το μετάνιωσα και καλά έπαθα.

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 17:22, 11-04-07:

οχι...και δεν θα μπορουσα να το κανω ποτε αυτο...
μετα δεν θα ειχα το θαρρος να κοιταξω τον συντροφο μου στα ματια... ασε που θα με καταλαβαινε αμεσως.... οτι του κανα πουστια....

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 17:34, 11-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
μόνο η γυναίκα "κερατώνει"... ο άντρας "πάει με άλλη"...

Παράθεση

RENEGADE (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη RENEGADE
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O RENEGADE έγραψε στις 11:09, 01-05-07:

Δεν έχω κερατώσει ποτέ και είμαι υπερήφανος γι αυτό.Σίγουρα υπάρχουν αρκετοί πειρασμοί αλλά εγώ βράχος.Εύχομαι να συνεχίσω έτσι.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 11:26, 01-05-07:

ποτε μα ποτε και δεν προκεται, σαν τον newbie φιλτατο Δημητρη αποπναω μου

ΥΓ καλως ηρθες Δημητρη

Παράθεση

RENEGADE (Δημήτρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη RENEGADE
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O RENEGADE έγραψε στις 11:44, 01-05-07:

καλώς σας βρήκα

Παράθεση

PYLH

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PYLH
H PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H PYLH έγραψε στις 02:39, 25-07-07:

Αν έχω...? Ναι..
Αν μ'έχουν...? Ξανά Ναι...

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 07:34, 25-07-07:

Εγώ δεν έχω απατήσει ποτέ, δεν λέω ότι δεν θα το έκανα ποτέ, επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι συμβαίνει καμιά φορά, αλλά εύχομαι να μη συμβεί ποτέ. Αν και το ψέμα που βγαίνει σχετικά εύκολα δεν θα ήθελα να πω ψέματα γύρω από ένα τέτοιο θέμα, και δεν θα ήθελα να κοροϊδεύω την εκάστοτε κοπέλα μου.

Από την άλλη, ξέρω ότι με έχουν απατήσει και μάλιστα δις, και οι δύο πρώην μου. Αν και δεν ξέρω αν της δεύτερης πιάνεται για απάτη, καθώς δεν πρόλαβε να πάει μαζί μου.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 07:35, 25-07-07:

Αχμ.. έχω απατήσει.
Αν με έχουν απατήσει, δεν ξέρω, δεν έμαθα ποτέ κάτι. (Ευτυχώς!)

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:51, 25-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Αχμ.. έχω απατήσει.
Αν με έχουν απατήσει, δεν ξέρω, δεν έμαθα ποτέ κάτι. (Ευτυχώς!)

κ εγω πανω κατω τα γιδια

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 11:42, 25-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Αρχική Δημοσίευση από Hunter
Μα ΕΙΝΑΙ ανέκδοτο. Θες να πεις Hunter, ότι αυτό που ακούγεται χρόνια τώρα, ξεκίνησε απο εσένα;

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Για το ότι δεν δικαιολογείσαι συμφωνούμε, μήπως εσύ ήθελες να πεις ότι δεν απολογείσαι;
Μιας και επανήλθε στο προσκήνιο το θέμα, πρόσεξα ότι δεν πήρα απάντηση και επειδή είμαι περίεργος άνθρωπος ξαναρωτάω...

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 10:25, 26-07-07:

Όχι!!! Είμαι κατα του κέρατου! Όσες φορές βαρέθηκα πολύ απλά έφυγα.... Θεωρώ οτι το να κερατώνει κάποιος τον σύντροφο του πάνω από όλα κοροϊδεύει και δεν είναι ειλικρινής στον ίδιο του τον εαυτό και ύστερα στους άλλους!

Παράθεση

natsud94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη natsud94
Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O natsud94 ofc i love everybody...♥ some I love to έγραψε στις 23:34, 20-03-11:

ούτε καν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 23:43, 20-03-11:

Ναι το εχω κανει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:47, 20-03-11:

Μισό πριν απαντήσει κανείς, I'll get the popcorn.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 23:48, 20-03-11:

και ; του φύτρωσαν κέρατα ;

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 23:49, 20-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos
και ; του φύτρωσαν κέρατα ;
Δεν ξερω τι του φυτρωσε,τον χωρισα μετα

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 01:25, 21-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
Δεν ξερω τι του φυτρωσε,τον χωρισα μετα
Και γιατί ας πούμε δεν τον χώρισες πρώτα και μετά να το κάνεις? Σε περίπτωση π δεν κάτσει το μ@μισι να χουμε καβάτζα λέει..

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 02:20, 21-03-11:

όχι!

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 12:42, 21-03-11:

Όχι. Προτιμώ να χωρίσω και μετά να κάνω ο,τι θέλω

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 13:22, 21-03-11:

Ναι...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 13:22, 21-03-11:

οχι! ειμαι καλη κοπελα εγω!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Καραγκιόζης
Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 15:01, 21-03-11:

Ναι.

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 19:40, 21-03-11:

δεν εχω απατησει ποτε κανεναν γκομενο και θτε μου εχει τυχει γιατι εγω ξεκαθαριζω την θεσι μου απ τιν αρχη.δηλαδη εγω προτιμω να τον χωρισω τον αλλον πριν κανω το οτιδηποτε με καποιον αλλον....και απο την αρχη λεω οτι αμα τολμησει και με κερατωσει θα μετανιωσει την ωρα και τη στιγμη που με γνωρισε....και γ αυτο νομιζω δεν μου χει τυχει...

Παράθεση

Teoulaki (Τεουλινι Τρελοο)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Teoulaki
H Τεουλινι Τρελοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σχηματάρι (Βοιωτία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Teoulaki έγραψε στις 23:33, 21-03-11:

χμμμ
εγωωω?
ΠΟΤΕΕΕΕ...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:39, 21-03-11:

Όχι ακόμα.

Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 00:07, 22-03-11:

οχι και ουτε θα το εκανα,δεν ειναι του χαρακτηρα μου....αν βλεπω οτι η σχεση δεν παει καλα,τη τελειωνω και συνεχιζω τη ζωη μου...δε μαρεσει να κανω πραγματα που δεν θα ηθελα ποτε να μου κανουν,η απιστια ειναι κατι που ποναει και την εχω ζησει μια φορα ,γιατι να προκαλεσω πονο στον αλλον....δεν θελω να κανω πραγματα που στο μελλον θα ντρεπομαι για αυτα....

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 14:32, 22-03-11:

Όχι και δεν πρόκειται...αν ήθελα να κάνω κάτι τέτοιο, πρώτα θα χώριζα.......

Παράθεση

young

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη young
H young αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H young έγραψε στις 10:35, 31-03-11:

Όχι, ποτέ.
Γενικά δεν είναι του τύπου μου όμως όταν ο άλλος σε θεωρεί δεδομένη αρχίζεις και το σκέφτεσαι....
Η σκέψη από την πράξη πόσο απέχει;;

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:01, 31-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από young
όμως όταν ο άλλος σε θεωρεί δεδομένη αρχίζεις και το σκέφτεσαι....
Ειδικά όταν δε σε θεωρεί ικανή να το κάνεις, σε προκαλεί από μόνος του. Ντροπή πια!

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 15:29, 31-03-11:

Όχι ακόμα...
Αλλά κράτα μικρό καλάθι.

Παράθεση

manos777

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos777
Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O manos777 έγραψε στις 16:41, 31-03-11:

ναιιι αλλα δεν εφτεγα εγω...κ απο την αλλη το κερατο προσθετει υψος...!!κακία?

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Roben twn Xazwn
Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 18:30, 31-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από manos777
ναιιι αλλα δεν εφτεγα εγω...κ απο την αλλη το κερατο προσθετει υψος...!!κακία?
ναι αλλά εσύ παραμένεις κοντός...!!δικαιοσύνη?

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 07:01, 17-04-11:

Οχι, δεν το έχω κάνει. Οταν χαλάει κάτι χωρίζω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 10:06, 17-04-11:

Kαι έχω (δεν θα πω δικαιολογίες τύπου τελείωνε η σχέση,μετά τα χάλασα, με ανάγκασε αυτός κτλ,κτλ, αναλαμβάνω πλήρως την ευθύνη κύριε πρόεδρε! )
και με έχουν!
Δόξα να'χει ο Κύριος! (που λένε)

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

galla

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη galla
Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O galla έγραψε στις 10:28, 17-04-11:

Ευτυχως το εσωσα,την τελευταια στιγμη!Ηταν η καλυτερη της φιλη!

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 11:04, 17-04-11:

Τι ακριβως εννοει ο συντακτης '' εχετε απατησει'' γιατι ισως ειμαι χαζη και δεν καταλαβαινω;;;;;;Να τον εχω κλεψει;(εχω οικονομικη ανεξαρτησια ...αλλα και οτι του ζητησω μου το προσφερει απλοχερα....και να μην μου το προσεφερε δεν θα τον εκλεβα δεν ειναι της διαπαιδαγωγησης μου ) ,...να του εχω πει ψεμματα για κατι...(και παλι οχι...δεν του λεω ψεμματα ποτε ....ειμαι απολυτα ειλικρινης απεναντι του whatever the cost....η σχεση μας βασιζεται στην ειλικρινια και την εμπιστοσυνη....εξαλλου δεν θα ηθελα ποτε να μεγαλωσει η μυτη μου σαν του Πινοκιο!!!).....Ααααααα να τον εχω πατησει!!!!!!!!!!αυτο ναι ....ειμαι λιγο ατσουμπαλη ......αλλα το υπομενει...
Επισης μη χρησιμοποιητε καλοι μου συμφορουμιτες-ιτισσες λεξεις οπως ''κερατο'', απατησε, κλπ.γιατι προσβαλουν την αισθητικη μας ,n'est pas...?

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 11:33, 17-04-11:

Καλά , καλά.... catαλάβαμε rozουλίτσα μας...
Απαλλάσσεσαι λόγω φαινομενικής και παραπλανητικής αθωότητας!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους