Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,795 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 27)
Ναι
7
25,93%
Όχι
20
74,07%

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 12:03, 17-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Καλά , καλά.... catαλάβαμε rozουλίτσα μας...
Απαλλάσσεσαι λόγω φαινομενικής και παραπλανητικής αθωότητας!
Μαρινακι σε λατρευω...lol .... μονο εσυ με πειανεις ζυγινα μου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 12:24, 17-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Μαρινακι σε λατρευω...lol .... μονο εσυ με πειανεις ζυγινα μου...
είναι αυτά τα ζυγοπαλατζαρίσματα που μας βγάζουν αλληλεγγύη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:17, 11-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Τι ακριβως εννοει ο συντακτης '' εχετε απατησει'' γιατι ισως ειμαι χαζη και δεν καταλαβαινω;;;;;;
Σε πολλές προσωπικές σχέσεις σε πολλούς πολιτισμούς υπάρχει συνήθως μια ρητή ή σιωπηρή προσδοκία της αποκλειστικότητας, ειδικά σε σεξουαλικά θέματα. Η απιστία (κοινώς γνωστή ως εξαπάτηση) πιο συχνά αναφέρεται σε παραβίαση της προσδοκίας της σεξουαλικής αποκλειστικότητας.

-Αυτόματη μετάφραση του όρου Infidelity από wikipedia.

Μήπως τώρα είναι πιο καθαρό, δεσποινίς rosa;
Επί του θέματος, εγώ ξέρω ότι αν δεν σε ικανοποιεί ο σύντροφός σου πλέον, τον χωρίζεις, δεν τον κερατώνεις. So, it's a no-no from me.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 23:24, 11-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Επί του θέματος, εγώ ξέρω ότι αν δεν σε ικανοποιεί ο σύντροφός σου πλέον, τον χωρίζεις, δεν τον κερατώνεις. So, it's a no-no from me.
Κι αν σε ικανοποιεί σε όλα εκτός από το σεξ; (δίλημμα που είχα δει πρόσφατα σε μια μεσημεριανή εκπομπή).

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:50, 11-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Κι αν σε ικανοποιεί σε όλα εκτός από το σεξ; (δίλημμα που είχα δει πρόσφατα σε μια μεσημεριανή εκπομπή).
Τατιάνα;
Το' χα πετύχει κι εγώ.

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 00:01, 12-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Αν δυο άνθρωποι έχουν πραγματική "χημεία" αυτό θα αποτυπωθεί και στην σεξουαλική τους ζωή.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους