Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλίθιοι και αστείοι λόγοι χωρισμού που έχετε ακούσει/πει

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:35, 07-11-05:

Είχα σχεδόν σίγουρο ότι πέρναγα στη σχολή που ήθελα σε κάποιο μέρος της επαρχίας και ήμουν πολύ ενθουσιασμένη..στο μεταξύ όλα πήγαιναν καλά με το παιδί που ήμουν μαζί,μέχρι που μια μέρα εξαφανίστηκε εντελώς χωρίς κανέναν λόγο,χωρίς να μου πει έστω το γιατί..μετά από λίγο καιρό,μαθαίνω ότι τελικά πέρασα σε μια άλλη σχολή στην Αθήνα κι όταν μετά από κάτι μήνες,αποφάσισε να εμφανιστεί πάλι,μου είπε ότι δεν άντεχε στην σκέψη ότι θα μ'έχανε κι ότι είχε δεθεί πολύ μαζί μου,οπότε σκέφτηκε να το κόψει εκεί για να μην πληγωθεί.. μετά βέβαια,χτύπαγε το κεφάλι του... ....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:15, 08-11-05:

"Σου αξίζει κάτι καλύτερο..... "

χμμμ..... ναι, καλά.... ΟΚ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:17, 08-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου:

Μου είχε πει η τότε κοπέλα μου ότι θα πήγαινε ένα απόγευμα σε μια συγκέντρωση παλιών συμμαθητών. Τη βλέπω το βράδυ:

-Εεερρ.... δεν πήγα τελικά σε συγκέντρωση...
-...?
-Πήγα στον πνευματικό μου πατέρα.. τον βλέπω από πολύ μικρή.
-(Σφίξιμο στην καρδιά)Εεεε... σε παπά δηλαδή;
-Ναι... και μου είπε μερικά πολύ σωστά πράγματα..
-Όπως;
-Πρέπει να τα χαλάσουμε γιατί δεν σε αγαπάω όσο μ' αγαπάς εσύ...
-......................

Καλά, αυτό τώρα είναι γεγονός? Θα τρελαθώ......

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Natalia
H Natalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Natalia έγραψε στις 23:41, 19-11-05:

Το άκουσα προχθές......από μια φίλη.....
Έρωτας μεγάλος....(έλεγε) ώσπου σε ένα τηλεφώνημα της είπα να χωρίσουνε......
Μετά την κεραμύδα, η απαραίτητη ερώτηση που αφορά το "Γιατί....;"

"Γιατί είναι η γυναίκα μου έγκυος........"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη openopen
Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε στις 00:36, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από katerina21
ειμουν στα 19 με τον πρωτο μου ακομα μολις ειχαμε δοσει λογο :<3: στην μαμα μου και τα σχετικα (εμενα σε χωριο)και κανονιζουμε να φυγω απο εκει για να μεινω Αθηνα μαζι του(τρομαρα μου) μολις γινεται με πιανει και μου λει "πρεπει να χωρισουμε δεν σε θελει η γιαγια μου"..................
Ε ρε γλεντιαααααααααααα

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:45, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia
Το άκουσα προχθές......από μια φίλη.....
Έρωτας μεγάλος....(έλεγε) ώσπου σε ένα τηλεφώνημα της είπα να χωρίσουνε......
Μετά την κεραμύδα, η απαραίτητη ερώτηση που αφορά το "Γιατί....;"

"Γιατί είναι η γυναίκα μου έγκυος........"

μάλλον υπάρχει τυπογραφικό λάθος εδώ ε? της είπε...

πάντως σαν στόρυ είναι... πω πω ρε φίλε... να σου κάτσει τέτοιο σκηνικό... μεγάλη πίκρα!!!!

ελπίζω η φίλη σου να τον έκραξε αναλόγως!!!

Παράθεση

Natalia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Natalia
H Natalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Natalia έγραψε στις 13:49, 20-11-05:

Ναι καλέ!!!!!!! Πωπωπωπωπω......
Της ΕΙΠΕ!!!!
Ότι λατρεύω τους άντρες......δεν το έκρυψα ποτέ. Μην μου βγει το όνομα τώρα στα γεράματα!!!

Δεν τον έχει κράξει....ακόμα τουλάχιστον. Νομίζαμε ότι έκανε πλάκα. Μέχρι που το διασταυρώσαμε κι έπαθε νευρικό κλονισμό. Βλέπεις έμαθε με τη μία και ότι ήταν παντρεμένος και ότι πραγματικά έλεγε την αλήθεια για την γυναίκα του.
Για την ώρα προέχει να την συνεφέρω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Natalia : 20-11-05 στις 13:51.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:56, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia
Ναι καλέ!!!!!!! Πωπωπωπωπω......
Της ΕΙΠΕ!!!!
Ότι λατρεύω τους άντρες......δεν το έκρυψα ποτέ. Μην μου βγει το όνομα τώρα στα γεράματα!!!

Δεν τον έχει κράξει....ακόμα τουλάχιστον. Νομίζαμε ότι έκανε πλάκα. Μέχρι που το διασταυρώσαμε κι έπαθε νευρικό κλονισμό. Βλέπεις έμαθε με τη μία και ότι ήταν παντρεμένος και ότι πραγματικά έλεγε την αλήθεια για την γυναίκα του.
Για την ώρα προέχει να την συνεφέρω...

τι να πει κανείς σε τέτοιες περιπτώσεις....
ειλικρινά εύχομαι την γρήγορη ανάρωση της φίλης σου...

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 13:56, 20-11-05:

Μερικοί θέλουν σκότωμα τελικά

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:59, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Μερικοί θέλουν σκότωμα τελικά
έχω αντιπρόταση....
Ε Υ Ν Ο Υ Χ Ι Σ Μ Ο Σ !!!!!!!!!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:03, 20-11-05:

άουτς

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:13, 20-11-05:

Split: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1642

Παράθεση

panraf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panraf
Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O panraf έγραψε στις 16:20, 22-11-05:

Αν η αιτία χωρισμού είναι ασήμαντη και πολύ βιαστική τότε κάτι ανάλογο ήταν και η "σχέση" που είχε το ζευγάρι.

Παράθεση

mousitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mousitsa
Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O mousitsa έγραψε στις 17:37, 22-11-05:

τί μου θύμησες τώρα ...... μιλάμε για πολλά γέλια ....
Βασικά είμαι αρραβωνιασμένη, με το άτομο που συνδέομαι είμαστε μαζί 5μιση χρόνια. Ένα Πάσχα στην αρχή της σχέσης μας (είμασταν γύρω στους 8μήνες μαζί) του είχα κάνει ένα δωράκι για την γιορτή του Πάσχα ...περίμενα ότι θα μου είχε κάνει και αυτός ....όμως δεν μου πήρε τίποτα.....ούτε ένα πασχαλινό αυγό ... με έπιασε μια στεναχώρια , ένα κλάμα....του είπα να χωρίσουμε ..... Τώρα το σκέφτομαι και γελάω ...είμασταν και οι δύο πολλοί μικροί τότε και δεν είχαμε μυαλό ....

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 23:57, 22-11-05:

Λοιπον ισως την πιο χαζη ατακα που εχο ακουσει για να χωρησει μια κοπελια ενα φιλο μου......δεν την συμπαθουσα που δεν την συμπαθουσα ακουσα και αυτο και με τελειωσε....

Μετα απο μια νυχτα παθους και σεξ του λεει "σε βλεπω σαν αδερφο μου!!!!!!!!!!!!!"

Τι να πω.......

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 08:40, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από tserno
Λοιπον ισως την πιο χαζη ατακα που εχο ακουσει για να χωρησει μια κοπελια ενα φιλο μου......δεν την συμπαθουσα που δεν την συμπαθουσα ακουσα και αυτο και με τελειωσε....

Μετα απο μια νυχτα παθους και σεξ του λεει "σε βλεπω σαν αδερφο μου!!!!!!!!!!!!!"

Τι να πω.......
Είναι απλό.Δεν της άρεσε

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 15:08, 23-11-05:

Split: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1654

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 00:55, 24-11-05:

doo γιαυτο μετα απο 15 μέρες τον παρακαλαγε να τα ξαναβρουν??
Γιαυτό έκαναν ολες τα "παιχνιδια" εκεινο το βραδυ?

Απλα μου φαινεται χαζό αυτο που ειπε......στην τελική ας ελεγε δεν μπορώ αλλο πια

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 08:48, 24-11-05:

doo γιαυτο μετα απο 15 μέρες τον παρακαλαγε να τα ξαναβρουν??
της έλειψε το κοκό..ξέρεις...στην αναβροχή, καλό και το χαλάζι
Γιαυτό έκαναν ολες τα "παιχνιδια" εκεινο το βραδυ?
όλες? πάρτυ είχανε?

Απλα μου φαινεται χαζό αυτο που ειπε......στην τελική ας ελεγε δεν μπορώ αλλο πια
ότι ήταν χαζό ήταν, καμία αντίρρηση σε αυτό

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:49, 24-11-05:

Εμένα η κοπέλα μου μετά από 19 μηνες έντονης σχέσης (πολλοί τσακωμοί και φασαρίες, ζήλειες κλπ κλπ) μου είπε να χωρίσουμε την Κυριακή. Μου λέει,δεν μπορώ άλλα, κουράστικα. Αλλά σε αγαπάω. Θέλω να δω αν αυτό που έχουμε είναι συνήθεια ή αγάπη. Συνέχισε λέγοντας ότι αν καταλάβει ότι είναι αγάπη θα με πάρει τηλ...
Την επόμενη έμαθα ότι βγήκε για "καφέ" με ένα παιδί από τη δουλειά της...
Μεγάλη αγάπη και πολλή σκέψη έριξε.
Άτιμη γυναίκα, εγώ φταίω που σε αγάπησα. Το θέμα είναι ότι εγώ ακόμα την σκέφτομαι και κλαίω που με παράτησε...
πως εισαι σιγουρος οτι με το παιδι που βγηκε για καφε δεν βγηκε μονο και μονο να τσεκαρει ή να διαπιστωσει αν οντως νιωθει κατι για την σχεση σας;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 04-04-06 στις 16:25.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:53, 24-11-05:

Δεν ειναι αναγκη και να βγηκε για να τσεκαρει τιποτα exposed....
Ουτε ειναι αναγκη να πηγε για καφε μαζι του γιατι τον γουσταρει.
Καλλιστα μπορει να βγηκε μαζι του για μια απλη καφεδουμπα!
Περιεργο ειναι;
Δεν σημαινει οτι οι επιλογες ειναι μονο για την κοπελα :
ή μενω σπιτι ,
ή με οποιον βγω για καφε σημαινει οτι το κανω για να τσεκαρω τον αλλο, ή γιατι γουσταρω αυτον που βγηκα μαζι του.

Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη openopen
Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε στις 15:16, 24-11-05:

Γενικότερα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αρκετά άτομα καταλήγουν σε δικαιολογίες για να χωρίσουν και δεν λένε απλά ένα βαρέθηκα ή δεν αισθάνομαι κάποιον ερωτισμό πλέον για εσένα ή κάτι το οποίο θα αντιστοιχούσε στην πραγματικότητα των συναισθημάτων του ατόμου, είτε είναι αγόρι είτε κορίτσι.

Ας πω και εγώ μια ιστορία που ίσως το αστείο δεν είναι ο λόγος χωρισμού αλλά το σχέδιο επανασύνδεσης που είχε σκεφτεί!
Είχα γνωρίσει μια κοπέλα πριν 5 χρόνια, ήτανε 19 τότε και γνωριστήκαμε μέσω κοινής φίλης Ας την πούμε Β. Μου άρεσε , από ότι είχα καταλάβει της άρεσα και εγώ και αποφασίσαμε να βγούμε για καφέ κτλ και για να μην πολυλογώ μου είπε ότι δεν έχει ξανακάνει σχέση με αγόρι δεν ξερει πως φιλάνε κτλ και ότι θα ήτανε η πρώτη της φορά που θα έκανε σχέση κτλ. Ε! είπα και εγώ «Όλοι Έχουνε Δικαίωμα Στον Έρωτα » , και έτσι τα φτιάξαμε . Τελοσπαντων επειδή κατά την διάρκεια της σχέσης μας μετά από τον πρώτο μήνα άρχισε να με ψιλογραφει , ένα μεσημεράκι την παίρνω τηλέφωνο της λέω που είσαι ? Μου λέει Σύνταγμα. Και της λέω και εγώ τι κάνω? Τον **λάκα? Ε τα πήρε και αυτή και μου λέει ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ! Καλά καλά της λέω και εγώ κάνε ότι νομίζεις. Μεσολάβησε κάποιο μικρό χρονικό διάστημα , δεν θυμάμαι καλά αλλά θα ήτανε 1 μήνας περίπου, και ξαναρχίσαμε τα τηλ και τα sms . Κάποια μέρα ηρθε από το σπίτι μου να πιούμε καφέ και να συζητήσουμε και όταν έφτασε στο επίμαχο ζήτημα γυρνάει και μου λέει :
-Ο μόνος τρόπος να τα ξαναφτιάξουμε είναι να αρχίσουμε από την αρχή , αλλά εντελώς από την αρχή.
-Δηλαδή? ( της λέω )
-Δηλαδή να βγαίνουμε μια με δυο φορές την εβδομάδα για καφέ, να γνωριστούμε από την αρχή καλύτερα, απαγορεύονται τα φιλιά και όλα αυτά τα σχετικά και άμα μου ξαναέρθει το κλικ θα προχωρήσουμε .
-ΟΚ! Της λέω θα γίνει έτσι και όταν έφυγε από το σπίτι της λέω θα σε πάρω τηλ αυτή την εβδομάδα να κανονίσουμε να πάμε για καφέ.
Μην ψαρωνετε!!! Δεν την ξαναπήρα τηλέφωνο ποτέ.( Την ιδία εβδομάδα γνώρισα μια «γυναίκα») Δηλαδή τι είμαι εγώ ? Αυτοκίνητο για TEST Drive? Έλα να σε δοκιμάσω καλά καλά και άμα δεν μου αρέσεις σε επιστρέφω πίσω? Μην τρελαθούμε κιόλας… Μετά από 6 μήνες αφού είχε τελειώσει το καλοκαίρι ΤΣΟΥΚ σκάει sms! Τι κάνεις και όλα αυτά τα σχετικά! Κατευθείαν τηλ εγώ την κοινή φίλη που είχαμε για τα σχετικά κουτσομπολιά και ρουφιανες και μου είπε ότι μου έστειλε sms η Β γιατί ήθελε να ξαναβρεθείτε για να τα ξαναβρείτε.
Για να μην σας κουράζω άλλο δεν την πήρα τηλ ποτέ. Που και που την σκέφτομαι, ίσως μου έχει μείνει αποθυμενο . Αλλά όπως πάντα λέω : Το παρελθόν ανήκει στο παρελθον. Κοιταμε το παρόν και δημιουργούμε το μέλλον .

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O tserno έγραψε στις 15:25, 24-11-05:

alex kκαι γω τα ίδια είχα περάσει με μία πρωήν μου....Με την μόνη διαφορά πως δεν είχα ιδέα τι έκανε στο διαστημα των 5 ημερών που δεν μιλάγαμε γιατι τις είχα πει να χωρίσουμε αν δεν ξέρει τι θέλει. Η κοπελιά σου δεν είναι απαραίτητο να βγήκε με τον άλλον για καφέ επειδή κατι πέζει....Αλλα και να το έκανε δεν νομίζω να σου άρεσε να μην σε είχε χωρίσει και να έβγαινε με τον άλλο που και καλά κατι παιζει..........αστην να δει και αυτή τι θέλει πραγματικά....αλλωστε μπορεί να ειναι απλα φίλος

Μήν στενοχωριέσαι.....αν σε είχε συνηθίσει θα σου έκανε απλά κολαση τις καλέσ στιγμες (εχουμε ωραίες εμπειρίες σαυτα.

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 17:59, 25-11-05:

Για να περιμένουμε να δούμε...

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 13:47, 28-11-05:

Εγώ να πω τι είχα πει εγώ και ας με κράξει όποιος θέλει:"Μάτια μου είσαι παθητικά γκρινιάρα!!!!"

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:14, 13-12-05:

Ακούστε κι ένα φρέσκο (κι επίκαιρο ) που άκουσα σήμερα.Το ανακοίνωσε χθες σε συνάδελφο ο (πρώην) φίλος της(τα είχανε κάνα μήνα):

"Δεν θέλω να περάσω τις γιορτές μαζί σου γιατί θα το πάρεις σοβαρά"

Μας έστειλε..........................

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:31, 01-10-07:

Γνωστή μου την παράτησε κάποιος επιδή ήταν όμορφη, δεν μπορούσε λέει να την κυκλοφορήσει επιδή δεν μπορεί τα βλέματα των άλλων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 18:45, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Γνωστή μου την παράτησε κάποιος επιδή ήταν όμορφη, δεν μπορούσε λέει να την κυκλοφορήσει επιδή δεν μπορεί τα βλέματα των άλλων
AXΑ...
Πες στον πρωην της οτι εαν θελει μπορω να του κανω κονε με μια ξαδερφουλα μου...

Και για να σας προλαβω....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!

Η ξαδερφη μου εχει παρει απο το ομορφο μερος απο το σοι μας...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:48, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
AXΑ...
Πες στον πρωην της οτι εαν θελει μπορω να του κανω κονε με μια ξαδερφουλα μου...

Και για να σας προλαβω....
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!

Η ξαδερφη μου εχει παρει απο το ομορφο μερος απο το σοι μας...
Ναι λογικό, φαντάσου ότι η κοπέλα έφρηξε, δεν ήξερε πώς να αντιδράσει, 3 μηνες μαζί του δεν έδωσε δικαίωμα, τον πήραξε λέει γιατί βλέπαν εκείνη, μάλων η ξαδερφούλα σου πρέπει να γνωριστεί μαζί του

Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΑΡΑ7427
H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε στις 00:06, 30-01-09:

Ενας λόγος χωρισμού ήταν όταν ανακάλυψα ότι φόραγε περούκα. Δεν το είπα λόγω διακριτικότητας,αλλά το κατάλαβε στη πορεία από το σοκ που έπαθα όταν το είδα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 00:13, 30-01-09:

Είναι καλύτερα να έχεις κάποιον άχτι σε όλη σου τη ζωή και να έχεις στο μυαλό σου ότι υπάρχει τελικά ο τέλειος άνθρωπος για σένα εκεί έξω παρά να τον απομυθοποιήσεις....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 05:28, 30-01-09:

δευτερα λυκειου τα χα μενα παιδι αλλα ως συνηθως εγω πανω στη βδομαδα αρχισα να πνιγομαι! ''θελω να χωρισουμε γιατι ξεκινησε το σχολειο κ θελω να διαβασω'' ειναι αστειο γαιτι εδω δεν ανοιξα βιβλιο στη τριτη λυκειου θανοιγα στις αρχες της δευτερας???

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 09:26, 10-02-09:

χμμμ..μου είχε πει μια φορά 1 παιδί που τα 'χαμε , την ημέρα του αγίου βαλεντίνου να χωρίσουμε επειδή δεν μου πήρε δώρο του αγίου βαλεντίνου και αφού με χώρισε , έμαθε ότι εγώ του είχα πάρει και ήθελε να του το δώσω.. και εννοείται ότι δεν του το δωσα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 14:17, 24-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΑΡΑ
Ενας λόγος χωρισμού ήταν όταν ανακάλυψα ότι φόραγε περούκα. Δεν το είπα λόγω διακριτικότητας,αλλά το κατάλαβε στη πορεία από το σοκ που έπαθα όταν το είδα.

Α σε παρακαλώ, δε δικαιούστε να μιλάτε εσείς,
με τα τακούνια, τις βαφές, τα γουόντερμπραζ

πς. Φαλακροί όλοι του κόσμου ενωθείτε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 14:38, 24-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Είναι καλύτερα να έχεις κάποιον άχτι σε όλη σου τη ζωή και να έχεις στο μυαλό σου ότι υπάρχει τελικά ο τέλειος άνθρωπος για σένα εκεί έξω παρά να τον απομυθοποιήσεις....

Βρε χάνευ, είναι καλύτερα να τον απομυθοποιήσεις μπας και βρεις όντως τον τέλειο κάποια στιγμή
Ούτε να φανταστώ δεν θέλω πως θα είμαι κολλημένη όλη μου τη ζωή με κάποιον και θα τον θεωρώ το τέλειο (χωρίς να είναι) και όντας κολλημένη με εκείνον θα βλέπω όλους τους άλλους "λίγους" σε σχέση με εκείνον. Αυτό περισσότερο κακό θα μου κάνει, παρα καλό, αι θινκ.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 19:14, 13-04-09:

Βασικά τεράστια ιστορία και δεν θέλω να σας την αναλύσω και να σας κουράσω.
Ένα θέλω να καταλάβω.. κοπέλα που την είχα στην καψούρα, αποφασίζω τελικά να τα βρώ μαζί της περνάμε ένα βράδυ πολύ όμορφο όπως και την επόμενη μέρα.. και μετα μου ζητάει να χωρίσουμε γτ λέει πιέζετε και ήταν αλλιώς πριν και τώρα, της είπα να το πάμε χαλαρά γτ όντως την πίεσα και δν ξέρω και μην μου το κάνεις αυτό.. και έχω πάρει μία αποφαση.. δν πρέπει να αλλάξω.. τέσπα απλά όταν δεν της έδινα σημασία ήταν καψούρα και όταν ανοιχτηκα και με γνώρισε κάλύτερα κάπου χαλάστηκε.. τεσπα.. αυτό που με τρελένει και θέλω εξήγηση παιδια... οταν μου τα έλεγε αυτά πανω στον χωρισμό την φίλαγα και ψιλοκαθότανε.. έγινε 3 φορές αυτό και της έπιανα τα χέρια και μου τα χάιδευε... πολύ υποκρίτρια η απλά άλλοι λόγοι?? αυτο μόνο...

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,457 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 20:08, 13-04-09:

Τελικά ποιοί είναι οι ηλίθιοι...;
Oι λόγοι (χωρισμού) ή εκείνοι που τους εκτέλεσαν...αυτοπροσώπως;

Η κουταμάρα (γενικά και ειδικά) έχει υπόσταση ή είναι μιά φυσαλίδα που φουσκώνει με ιντερνετικό (μεθερμηνευόμενον) κοπανιστό αέρα ;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 13-04-09 στις 20:35. Αιτία: λησμόνησα το σημείο στίξης που υποδηλώνει αμφιβολία από ελλιπή κατανόηση και σημειώνεται στο τέλος της (ερωτηματικής) φράσης....το γραφικό σημάδι συνίζησης να το πω απλά d;-p
Παράθεση

Εδώδιμα & Αποικιακά

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Εδώδιμα & Αποικιακά
Ο Εδώδιμα & Αποικιακά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Εδώδιμα & Αποικιακά έγραψε στις 10:29, 14-04-09:

Θα σας πω έναν λόγο χωρισμού που γνωρίζω από ιστορία φίλου.
Δεν ξέρω αν είναι ηλίθιος ή αστείος λόγος,αυτό θα το αποφασίσετε μόνοι σας αλλά πάντως είναι σπάνιος και παράξενος.
Ντύθηκε η γυναίκα να πάει κομμωτήριο και μετά σε μια φίλη της για καφέ.
Καθώς την παρατηρούσε ο άντρας,πρόσεξε έναν "φευγάτο" πόντο στο δεξί καλσόν της,πίσω από το γόνατο.
Δεν της είπε τίποτε,για να μην αρχίσει τη μουρμούρα η κυρία και για να μην αρχίσει από την αρχή το ντύσιμο και αργήσει.

'Οταν η κυρία γύρισε,ο άντρας της παρατήρησε πως ο "φευγάτος" πόντος είχε μετακινηθεί στο αριστερό καλσόν.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 10:48, 14-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Εδώδιμα & Αποικιακά
Δεν ξέρω αν είναι ηλίθιος ή αστείος λόγος,αυτό θα το αποφασίσετε μόνοι σας αλλά πάντως είναι σπάνιος και παράξενος.
Καθώς την παρατηρούσε ο άντρας,πρόσεξε έναν "φευγάτο" πόντο στο δεξί καλσόν της,πίσω από το γόνατο.
Δεν της είπε τίποτε,για να μην αρχίσει τη μουρμούρα η κυρία και για να μην αρχίσει από την αρχή το ντύσιμο και αργήσει.

'Οταν η κυρία γύρισε,ο άντρας της παρατήρησε πως ο "φευγάτος" πόντος είχε μετακινηθεί στο αριστερό καλσόν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 12:25, 15-04-09:

μπραβο παρατηρητικοτητα ο φιλος!!!

Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lugar
H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.

H lugar έγραψε στις 08:48, 19-04-09:

.....
Η περίπτωση να δοκιμάζαν ρούχα οι φίλες δεν παίζει ε?
Αχ, βρώμικα μυαλά....

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 13:15, 23-12-09:

Ναι , θυμάμαι έναν ηλίθιο και αστείο λόγο χωρισμού :
μια φορά μία κοπέλα τα χάλασε με έναν φίλο λέγοντας του : είσαι ηλίθιος και αστείος

πριν υπογράψει το διαζύγιο , ο σύζυγος τσέκαρε αν το κομμωτήριο προσέφερε και πεντικιούρ ;

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 13:33, 23-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
πριν υπογράψει το διαζύγιο , ο σύζυγος τσέκαρε αν το κομμωτήριο προσέφερε και πεντικιούρ ;
Τζίζους Κράϊστ Σούπερ Σταρ!!!!!!!!!!!!

Έγραψες sid.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:13, 23-12-09:

Εχω την εντυπωση πως αυτη την ιστορια την εχω ξανακουσει.

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 09:37, 17-01-10:

Ενα απο τα πιο χαζα πραγματα που εχω ακουσει..'' Νομιζω οτι δεν μπορουμε να συνεχισουμε..εσυ δουλευεις ενω εγω οχι..ετσι δεν μπορουμε να ειμαστε οοολη μερα μαζι..''

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 20:09, 26-02-10:

''ε...βασικα θελω να χωρησουμε...δεν ειμαι και πολυ καλα τον τελευταιο καιρο και τελικα το μετανιωσα...''
αυτη ηταν η δευτερη φορα που τα φτιαξαμε με εναν πρωην μου και πραγματικα με ειχε πληγωσει τοοοοοοσο πολυ!και με εκνευριζε το γεγονος το οτι δεν μου ελεγε την αληθεια(γιατι δεν παιζει να ταν αυτος ο λογος)...τεσπα!περασμενα ξεχασμενα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Audit01 (ΣΚΟΡΠΙΟΣ !!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Audit01
Ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Audit01 έγραψε στις 11:31, 27-02-10:

Οι βασικοι λογοι χωρισμων σημερα πιστευω οτι ειναι:

1) Ασυμφωνια χαρακτηρων (με την παραμικρη διαφωνια χωριζουν τα ζευγαρια σημερα)
2) Εξαιτιας τριτου ατομου (γκομενος\γκομενα...)

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Τελικά ακόμα έχω μείνει με την απορία γιατι με χωρισε στην πραγματικότητα!
Προφανως γνωρισε καποια αλλη που του αρεσε.
Τα υπολοιπα ηταν δικαιολογιες για να μην σε πληγωσει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 19:49, 31-05-11:

Παρατήρησα ότι υπάρχει μόνο θέμα "οδυνηροί χωρίσμοι", οπότε αποφάσισα να δημιουργήσω ένα με τους γελοίους χωρισμούς. Λέγοντας γελοίους χωρισμούς εννοώ είτε γελοίο τρόπο με τον οποίο χωρίσατε ή σας χωρισαν είτε χωρισμοί που μετά από λίγο καιρό με τη στάση του άλλου γελάσατε, τον θεωρήσατε αξιολύπητο και είπατε "μετά από μένα δεν άντεξε και τελικά τα'παιξε το άτομο" ή "τι νομίζει πως θα καταφέρει έτσι; Να ζηλέψω; Χαχαχα. Άθλιος"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 16-03-13 στις 10:16. Αιτία: τα μηνύματα 98-106 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα ''Γελοίοι χωρισμοί''
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:38, 31-05-11:

του ειπα οτι ειμαι πιεσμενη με τη σχολη και τα αγγλικα χαχα ποιον πηγα να κοροιδεψω τεσπα δεν ειχα @@ να χωρισω στα ισα,μιας και το παιδι ηταν πολυ καλο αλλα απλα δεν ημουν ερωτευμενη μαζι του...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 20:42, 31-05-11:

Όταν ο άλλος είναι τόσο καλός όντως δύσκολο να χωρίσεις. Προσωπικά δεν κάνω σχέσεις γιατί κολλάω με αυτούς που δεν ενδιαφέρονται, και κολλάν αυτοί που δεν ενδιαφέρομαι. Αλλά μου έχει τύχει να γίνει να τον χωρίσω λέγοντας του την αλήθεια και μετά να αποδειχθεί μεγαλος μ.....ς

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους