Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

False καμάκια

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:23, 27-04-07:

Σας έχει τύχει ποτέ να νομίσει κάποιος οτι προσπαθείτε να τον/την φλερτάρετε, ενώ εσείς ούτε καν έχετε σκεφτεί κάτι τέτοιο και ούτε θέλατε με το συγκεκριμένο άτομο; Να νομίσουν κάτι τέτοιο οι άλλοι;
Θεωρώ οτι στη σημερινή εποχή βγάζουμε τόσο εύκολα το συμπέρασμα του "πεσίματος" που πολλές φορές μπορεί να κάνουμε και λάθος.
Περιστατικά απο το δικό μου περιβάλλον:
  • Ο φίλος μου μια φορά είχε βγει με έναν φίλο του και του τελείωσε ο αναπτήρας, οπότε ζήτησε απο το διπλανό τραπέζι όπου καθόταν γυναικοπαρέα. Μερικές μέρες μετά πληροφορήθηκε οτι "ντροπή του που την πέφτει σε άλλες ενώ είναι δεσμευμένος"! Η κοπέλα είχε διαδώσει οτι της την έπεσε επειδή της ζήτησε αναπτήρα! Το θεώρησε ένδειξη "γουσταρίσματος"!!!
  • Μια φορά γύρω στα 16-17 μου περπατούσαμε με μια φίλη μου στο δρόμο για να πάμε για μπάνιο σε μια πισίνα εκεί κοντά. Τα αυτοκίνητα και τα μηχανάκια πέρναγαν απο δίπλα μας. Σε κάποια φάση λέει αυτή σε έναν "αί στο διάολο!" ενώ ο άνθρωπος ούτε καν επίμονα κοίταξε, απλά έριξε μια ματιά που θα μπορούσε να ήταν και τυχαία! Και η φίλη μου νόμισε οτι της την έπεφτε!! Το ίδιο συνεχίστηκε για πολλούς ακόμα οδηγούς.
  • Στο λύκειο έκανα πολλή παρέα με ένα συμμαθητή μου, χωρίς καμία απολύτως ερωτική βλέψη. Ε όλο το σχολείο νόμιζε οτι τα είχαμε ή οτι ο ένας γούσταρε τον άλλον! Το ίδιο μου συμβαίνει και τώρα στο φροντιστήριο που πηγαίνω (πολλοί απο εδώ ξέρουν γιατί). Έχω γνωρίσει ένα παιδί με το οποίο κάνουμε αρκετή παρέα, έχουμε και οι δύο σχέση (όχι μεταξύ μας!!) και τόσες φορές έχουμε ακούσει υπονοούμενα οτι κάτι τρέχει μεταξύ μας!
Δικά σας περιστατικά;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 15:32, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Στο λύκειο έκανα πολλή παρέα με ένα συμμαθητή μου, χωρίς καμία απολύτως ερωτική βλέψη. Ε όλο το σχολείο νόμιζε οτι τα είχαμε ή οτι ο ένας γούσταρε τον άλλον! Το ίδιο μου συμβαίνει και τώρα στο φροντιστήριο που πηγαίνω (πολλοί απο εδώ ξέρουν γιατί). Έχω γνωρίσει ένα παιδί με το οποίο κάνουμε αρκετή παρέα, έχουμε και οι δύο σχέση (όχι μεταξύ μας!!) και τόσες φορές έχουμε ακούσει υπονοούμενα οτι κάτι τρέχει μεταξύ μας!Δικά σας περιστατικά;
Aπ΄αυτό.Στο λυκειο εκανα πολυ παρεα με μια κοπελα(αυτοκολλητοι τελειως).
Ολοι νομιζαν οτι τα εχουμε και δεν μου ελεγαν τιποτα.
Μετα απο 5 μηνες παρεας πια αρχισαν ολοι δειλα,δειλα να ρωτουν αν τα χουμε και οταν τους απαντουσα "οχι",νομιζαν οτι τους ελεγα ψεμματα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 16:15, 27-04-07:

Θα σκουστει τρομερα κλισε αυτο που θα πω, αλλα ναι!
Στην Ελλαδα ειδικα!Η καλυτερα απο ελληνιδες.Τοσο ελλαδας οσο κι εξωτερικου.
Δεν θελω να θιξω καμια κοπελα και μαλιστα ελληνιδα και δεν θελω να δημιουργησω flames.
Αλλα πραγματικα μου εχει συμβει αυτο ή μαλλον το εχω παρατηρησει.
Περιστατκα εχω.Αλλα τωρα δεν εχω ορεξη να γραψω.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:25, 27-04-07:

Εγω αυτην την στιγμη δεν τα εχω με καμια αλλα πολοι νομιζουν οτι τα εχω με μια φιλη μου, αλλοι οτι τα εχω με μια αλλη φιλοι μου και καπιοι τελευτεοι οτι τα εχω με μια τριτη φιλη μου... Μην δουν αγορι μαζι με κοπελα, ποσο μαλλον αν περπατανε και κρατιουνται η αν πανε καπου πιο εκει μονοι τους η να αγκαλιαστουν κλπ... τα εχουν!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:34, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Θα σκουστει τρομερα κλισε αυτο που θα πω, αλλα ναι!
Στην Ελλαδα ειδικα!Η καλυτερα απο ελληνιδες.Τοσο ελλαδας οσο κι εξωτερικου.
Δεν θελω να θιξω καμια κοπελα και μαλιστα ελληνιδα και δεν θελω να δημιουργησω flames.
Αλλα πραγματικα μου εχει συμβει αυτο ή μαλλον το εχω παρατηρησει.
Περιστατκα εχω.Αλλα τωρα δεν εχω ορεξη να γραψω.
Κι εγώ πιστευω οτι οι ελληνίδες πολύ εύκολα παρερμηνεύουν κάτι ως πέσιμο. Και είναι ένας απο τους λόγους που άνοιξα το θέμα. Ωστόσο δεν είναι αδικαιολόγητη αυτή η συμπεριφορά. Είναι άμεση συνάρτηση της συμπεριφοράς των ελλήνων ανδρών. Όταν βλέπουν κάποιον να τις πλησιάζει αρχικά διακριτικά και στην συνέχεια να τους την πέφτει άσχημα και αυτό γίνει αρκετές φορές, μετά κρίνουν το παραμικρό ως καμάκι για να κερδίσουν χρόνο. Δυστυχώς αυτό οδηγεί στην αποξένωση και την καχυποψία μεταξύ των δύο φύλων

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:42, 27-04-07:

Χμ, εγώ πάλι πιστεύω ότι οι μεσογειακοί (και όσο πιο νότιοι τόσο πιο τέτοιοι) λαοί είναι που φλερτάρουν πιο πολύ. Μεγάλη διαφορά από Ελλάδα, Ιταλία και όσο λίγο έχω δει, Ισπανία... και δεν το λέω μόνο εγώ...

Η κότα έκανε το αυγό ή το αυγό την κότα;

Εδώ είμαι πολύ πιο ανοιχτή, στο να είμαι φιλαράκι με άλλο άντρα.
Αλλά και στο να πιάσω κουβέντα στο δρόμο.

Και, με το μπαρδόν, αλλά αν μου την πέσει άντρας στο δρόμο, θα είναι η Ιταλός ή Τούρκος. Ή Τζαμαϊκανός, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:46, 27-04-07:

Μα εμεις δεν λεμε ποιος φλερταρει περισσοτερο....ή αυτο λεμε; (μπερδευτηκα)
Μιλαμε για παρεξηγηση των προθεσεων και της πραγματικοτητας...(νομιζω)

Γιατι αν μιλαμε για φλερταρισμα και πολλες φορες καφροφλερταρισμα και τελειως χυμα προσεγγισεις τοτε οι Ιταλοι ειναι μανουλες σε αυτο...(εμενα τοσο χυμα δεν μου αρεσει, soz)
Γενικοτερα παντως αυτο που λες για τους μεσογειακους λαους ισχυει.)

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:48, 27-04-07:

Δε λέμε για το ποιος φλερτάρει, αλλά αφού το γυρίσατε στις ΕΛληνίδες, είπα να θέσω την παράμετρο του πόσο διαφορετική φαίνεται η ίδια φιλία στην Ελλάδα και κάπου πιο βόρεια, όπου δε φλερτάρουν τόσο/έτσι.

Γι' αυτό είπα για την κότα και το αυγό της.

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 16:50, 27-04-07:

Με έναν (τότε) κολλητό όλοι έλεγαν οτι τα έχουμε και δεν πίστευαν οτι απλά είμαστε φίλοι, αρχικά απο πίσω μας και πιο μετά το έλεγαν και μπροστά μας.

Και με έναν άλλο (τότε ) κολλητό το καλοκαίρι, που τσακώθηκα και με μία καλή φίλη επειδή της άρεσε και δεν έλεγε να πιστέψει οτι εγώ δεν είχα σχέση μαζί του.

α, κι επίσης έχω μία φίλη που θεωρεί οτι όλοι την κοιτάνε όπου πάμε, αλλά δεν ξέρει οτι κοιτάνε εμένα κι όχι αυτή την καημένη, το παρεξηγεί

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:51, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Δε λέμε για το ποιος φλερτάρει, αλλά αφού το γυρίσατε στις ΕΛληνίδες, είπα να θέσω την παράμετρο του πόσο διαφορετική φαίνεται η ίδια φιλία στην Ελλάδα και κάπου πιο βόρεια, όπου δε φλερτάρουν τόσο/έτσι.

Γι' αυτό είπα για την κότα και το αυγό της.
Συμφωνω αλλα...
Βασικα μονο εγω μιλησα για τις ελληνιδες (και δεν ειχα ασχημο σκοπο) και μαλιστα τις συγκρινα με εξισου μεσογειακο λαο πουχου τις Ιταλιδες. Απλως λεω οτι ο κινδυνος να παρεξηγηθω με ακριβως την ιδια συμπεριφορα ειναι μεγαλυτερος στην Ελλαδα απ' οτι στην Ιταλια.
Αλλα μεταξυ μας, το τι λεω εγω δεν εχει σημασια μιας και προκειται για προσωπικη παρατηρηση παντα ετσι;

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:54, 27-04-07:

Ναι, σαφώς!

Εσύ είσαι κάπου πιο βόρεια, ε;

Πιστεύω όττι στην Ιταλία πέφτει όμοια πολύ φλερτ με την Ελλάδα, αλλά οι Ελληνίδες έχουν και τα "μαλώματα" μίας πιο οπισθοδρομικής κουλτούρας, αλά "τι θα πει ο κόσμος", πράγμα που στην Ιταλία... μόνο στο νότο θα δεις.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:57, 27-04-07:

Ημουν πιο βορεια...τωρα ειμαι αρκετα νοτια.Στο bari.
Και ναι στο Βari ισχυει σε μεγαλυτερο βαθμο αυτο που λες...
Καμια σχεση δηλαδη Βologna που ημουν καποτε (αφηνουμε την Παρμα) ή Ρωμη με Ναπολι...

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 17:00, 27-04-07:

Δεν θυμάμαι κανένα τέτοιο περιστατικό, μπορεί να έχει συμβεί βέβαια, επειδή τυχαίνει να μιλαώ σε όλο τον κόσμο γύρω μου, αλλά δεν το έχω καταλάβει.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 20:08, 27-04-07:

Νομίζω ότι το να φαντάζεσαι πως σε φλερτάρουν, ενώ δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο, έχει να κάνει με την ανάγκη να πιστεύεις ότι είσαι όμορφη(ος)-ελκυστική(ος) και έτσι φαντάζεσαι μόνη(ος) σου, ότι ο τύπος(ισσα) που σου μιλαει ευγενικά και σε ρωτάει τι ώρα είναι, στην ουσία σου την έπεσε, γιατί μπορούσε να ρωτήσει και αλλού…

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 22:39, 27-04-07:

όχι δεν μου έχει συμβεί....
μου έχει συμβεί το αντίθετο όμως... να μου την "πέφτει" κάποιος και εγώ να μην παίρνω χαμπάρι και να το βλέπω φιλικό ενδιαφέρον

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:43, 27-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
όχι δεν μου έχει συμβεί....
μου έχει συμβεί το αντίθετο όμως... να μου την "πέφτει" κάποιος και εγώ να μην παίρνω χαμπάρι και να το βλέπω φιλικό ενδιαφέρον
Α καλά, εμένα αυτό μου συμβαίνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!! Δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβω οτι κάποιος μου την πέφτει εκτός αν το καταστήσει ΠΟΛΥ σαφές! Στον κόσμο μου τελείως! Μονίμως οι άλλοι μου το λένε οτι πχ "ρε Λία, αυτός σου την πέφτει!"! Εγώ τίποτα δεν παίρνω πρέφα! Το άκρως αντίθετο της κλασσικής ελληνίδας!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:22, 28-04-07:

Α.. κι εμένα.. μόνο πάνω μου δεν πέφτει κανονικά μέχρι να το καταλάβω! Και συνήθως οι φίλες μου το βλέπουν πρώτες.. (αν και ομολογουμένως τον τελευταίο καιρό έχω κάνει πρόοδο και αντιλαμβάνομαι κάποια φλερτ και από μόνη μου .. που ειναι όμως κανονικά φλερτ, οκ )

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 11:30, 28-04-07:

το πιο κουλό που έχουν πει είναι οτι στην πενταημερη κάθε βράδυ τα είχα με άλλον από μια παρέα αγοριών.
Γιατί με αυτά τα παιδιά κάναμε παρέα (μέσα σε αυτούς και το αγόρι μου) και ήμουν συνέχεια στο δωμάτιο τους και καθόμασταν η όταν βγαίναμε είμασταν μαζί

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 11:33, 28-04-07:

...οι κακόβουλοι μπορούν να πουν πολλά...
...το ζήτημα είναι εμείς να μην πιστεύουμε ότι μια απλή φιλική κίνηση είναι φλερτ...

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 11:38, 28-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
...οι κακόβουλοι μπορούν να πουν πολλά...
...το ζήτημα είναι εμείς να μην πιστεύουμε ότι μια απλή φιλική κίνηση είναι φλερτ...

ΣΩΣΤΗ

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 14:44, 28-04-07:

Κοντά στις αρχές στο λύκειο μηλούσα με κάποιον που γνώρησα ελάχιστα ήταν απο τις φάσεις που μηλάς στην ουρά, ξαυνικά εκεί που μηλούσαμε για βλακείες γενικότερα κάνει την κίνηση να με φηλίσει στο άσχετο, τι κάνεις ρε σύ του λέω, μα κάλα δεν έπιασες κουβέντα επιδή με γουστάρεις; μου λέει με έκπληξη, Οχι ρε φίλε επιδή βαριώμουνα, τρελλάθηκες; απο τότε με έβλεπε και έκοβε πράσινος απο την ντροπή του, αφού μου είχε πεί 100000 συγνώμη για την βλακεία που πήγε να κάνει

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 20:33, 28-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Κοντά στις αρχές στο λύκειο μηλούσα με κάποιον που γνώρησα ελάχιστα ήταν απο τις φάσεις που μηλάς στην ουρά, ξαυνικά εκεί που μηλούσαμε για βλακείες γενικότερα κάνει την κίνηση να με φηλίσει στο άσχετο, τι κάνεις ρε σύ του λέω, μα κάλα δεν έπιασες κουβέντα επιδή με γουστάρεις; μου λέει με έκπληξη, Οχι ρε φίλε επιδή βαριώμουνα, τρελλάθηκες; απο τότε με έβλεπε και έκοβε πράσινος απο την ντροπή του, αφού μου είχε πεί 100000 συγνώμη για την βλακεία που πήγε να κάνει
ΕΛΕΟΣ!! Με εκνευρίζουν κάτι τέτοια!!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:41, 30-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
ΕΛΕΟΣ!! Με εκνευρίζουν κάτι τέτοια!!

Εγώ πάλι είμαι χαλαρή απο την μία γιατί έγινε ρόμπα και πήρε ένα καλό μάθημα απο την άλλη εκνευρίστηκα εκείνη την στιγμή επιδή με πέρασε για έυκολη

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 12:15, 30-04-07:

Eμένα πάντως μου εχει συμβεί και με τον έναν και με τον άλλο τρόπο...

μια φορά είχα θεωρήσει ότι ένας συμφοιτητής μου μου την έπεφτε ενώ οκ, καμία σχέση το παιδί και αντίστοιχα έχω παρεξηγηθεί ότι την πέφτω ενώ η διάθεση μου ήταν απολύτως φιλική. Και νομίζω ότι να έχει συμβεί παρεξήγηση λίγες φορές (καλά όχι με τα τραβηγμένα αποτελέσματα της manias βέβαια!!!) δεν είναι τόόόόόόσο παράλογο, αλλά το να πιστεύει κάποιος... κατ' εξακολουθηση ότι του την πέφτουν και ... κατ'εξακολούθηση να κάνει λάθος... ναι οκ εκεί έχουμε πρόβλημα...

Αν και ...δεν ξέρω, μεγαλώνοντας (το βλέπω και στον εαυτό μου και στους-και κυρίως στις- γύρω μου) νομίζω ότι τα καταφέρνουμε να... ξεχωρίζουμε καλύτερα το πραγματικό flirt από το μή flirt... i think τουλάχιστον!

Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poniro Ksotikouli
Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε στις 12:39, 30-04-07:

Θεωρώ όλες τις σχέσεις εν δυνάμει ερωτικές. Ή μάλλον πως καθορίζονται από τα ίδια κριτήρια.

Και γι'αυτό ο όρος "False καμάκια" (που btw, ακούγεται αρκετά χαζός) έχει νόημα για εμένα μόνο αν δεν υπάρχει κάποια σχέση μεταξύ των δυο ατόμων.

Υπό αυτό το φως, έχω έναν φίλο ο οποίος θεωρεί πως το 65% (δικιά μου εκτίμηση) των θηλυκών ατόμων τον "κοζάρουν" όπως αναφέρει. Επιπλέων έχω έναν άλλο φίλο ο οποίος επιμένει το ίδιο για εμένα.

Συνολικά, το βρίσκω αρκετά διασκεδαστικό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους