Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,090 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιες είναι οι πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής σας;

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 14:47, 24-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pantelis_P
Οι πιο ωραίες μου στιγμές είναι όταν μαθαίνω οτι πέρασα ενα πτυχίο. Γιατί η ευτυχία πηγάζει απο τον ιδιο σου εαυτο. Ειναι σαν να είσαι ένας γεωργος και να βλέπεις του καρπούς σου να μεγαλώνουν.
Τα πτυχία δεν είναι τίποτα φίλε μου. Αλλα αξίζουν στη ζωή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κώτσιος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κώτσιος
Ο Κώτσιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Κώτσιος έγραψε στις 21:16, 29-07-11:

Μόλις απέκτησα το πρωτο μου παιδι!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 17:54, 01-08-11:

Με σειρα προτεραιοτητας

Οταν τον ειδα και οτιδηποτε κανουμε μαζι
Οταν περασα τις πανελληνιες
Οταν περασα και το τελευταιο μαθημα στην εξεταστικη και παρεδωσα πτυχιακη

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasilis GG (G)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vasilis GG
Ο G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Vasilis GG h zwh einai wraia alla t exei m allon... έγραψε στις 20:44, 01-08-11:

οταν ειμαι με ανθρωπους που αγαπω....τοτε ειμαι παντα ευτυχισμενος! ειναι ο,τι καλυτερο για εμενα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 22:53, 01-08-11:

Οι πιο ευτυχισμενες στιγμες διαρκουν δυστυχως λιγο και ειναι μετρημενες στα δαχτυλα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 01:48, 02-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Sweet_Butterfly
Οι πιο ευτυχισμενες στιγμες διαρκουν δυστυχως λιγο και ειναι μετρημενες στα δαχτυλα.
ισχυει...

δεν ξερω αν ειναι η πιο ευτιχισμενη ever αλλα τωρα προσφατα,
οταν γυρισα απο την παρο(3ημερο ταξιδακι) στο σπιτι

το βλέμμα της γιαγιάς μου που της έλειψα

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 22:54, 06-09-11:

μμμμ θα πω και εγω μερικες που μου ερχονται τωρα στο μυαλο...
1) οταν μου ειπαν οτι ειχα κερδισει σε ενα διαγωνισμο ζωγραφικης...
2)οταν μου ζητησε να βγουμε ενα συγκεκριμενο αγορι που μου αρεσε πολυ ...(τελικα ομως ηταν βλακας)
3)οταν εμαθα οτι ειχα περασει στις εξετασεις αγγλικων...φωναζα σαν την τρελη μαμααααααααααα και εκεινη νομιζε οτι πεθανε καποιος..!
4)οταν μου ειπε συγχαρητηρια ενας ανθρωπος που θαυμαζω πολυυυυ πολυ!
5)οταν συνειδητοποιησα με τι επαγγελμα θελω να ασχοληθω...!
κτλ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spurakos
Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 23:03, 06-09-11:

οταν συνειδητοποιησα οτι δεν ειμαι σαν τον περισσοτερο κοσμο γυρω μου..και μαλλον ερχεται ακομα μια ευτιχισμενη στιγμη

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 01:47, 07-09-11:

δεν ξερω και δεν μπορω να πω καποια συγκεκριμενα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 12:33, 07-09-11:

Ποιες είναι οι πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής σας;
Aυτές που θα'ρθουν.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 16:16, 07-09-11:

Κάποια μαγικά βράδια που ο φτερωτός θεός του έρωτα είχε πάρει το μυαλό και των δύο.. (Vkey θυμάσαι το ένα; )
Η στιγμή που έμαθα πως πέρασα το τελευταίο μάθημα που χρωστούσα, η μέρα της ορκομωσίας μου και η νύχτα του πάρτυ για το πτυχίο (διαφορετικά 24ώρα) - γενικά εκείνο το τρίμηνο ήμουν λες και έπαιρνα κάτι συνέχεια, ένιωθα πως η ζωή μου είχε μόλις ξεκινήσει, είχα μια σχέση που τότε πήγαινε καλά, δεν είχα βιώσει θάνατο αγαπημένου προσώπου..
Κάθε φορά που οι εξετάσεις υγείας μου για οτιδήποτε βγαίνουν κανονικές..
Όταν ακούω συγκεκριμένα τραγούδια, που δεν θυμάμαι όμως τίτλο κανενός τώρα..
Μια βραδιά που έκανα νυχτερινό μπάνιο στην θάλασσα κάτω από το σεληνόφως παρέα με δύο καλές μου φίλες.. φέτος τον Αύγουστο έχω τρεις μαγικές βραδιές να θυμάμαι, πόσο τυχερή ήμουν!

..και είμαι σίγουρη πολλές ακόμα που δεν έχουν έρθει ακόμα!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 16:27, 07-09-11:

Tι δεν θα έδινα για να το ξανά ζούσα...
Όχι τόσο για τα πρόσωπα που είχαμε στο μυαλό αλλά για το πως ήμασταν τα 2 μας, τι νιώθαμε και τι μοιραζόμασταν!
Να μία από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές τελικά!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:46, 07-09-11:

Γουέλ

Ένα απόγευμα Ιούνη, μετά από μεγάλη βροχή, είχαμε πάει βόλτα στη Λούτσα.
Καθίσαμε σε ένα παγκάκι κοντά στη θάλασσα, κι εγώ τότε έπρεπε να του πω κάτι που δε του είχα πει και δεν ήξερα πώς θα το πάρει.
Μετά από πολύ ζόρι και τρεμάμενη φωνή, του το είπα και άρχισα να κλαίω τόσο πολύ από τις τύψεις που ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί. Και τότε αυτός με κοιτάει, σκουπίζει τα δάκρια από το πρόσωπό μου, με παίρνει αγκαλιά και μου λέει ότι είμαι χαζή που τον ανησύχησα χωρίς λόγο, και ότι δεν έγινε κάτι και ότι είναι όλα καλά. :]

Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ βάρος είχε φύγει από πάνω μου επιτέλους!
Μετά άρχισε να ψιχαλίζει, αλλά δε φύγαμε, μείναμε εκεί αρκετή ώρα.
Ήταν τόσο δύσκολη, αλλά και τόσο όμορφη στιγμή συγχρόνως.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 20:05, 07-09-11:

Ευτυχισμένες στιγμές, είναι εκείνες που είμαστε οι δυο μας, δε μιλάει κανείς και με έχει στην αγκαλιά του και μυρίζω το άρωμα του. Νιώθω μια τρομερή ασφάλεια, ένα πολύ έντονο συναίσθημα!

Ευτυχισμένες στιγμές επίσης, είναι όταν όλα είναι ήρεμα σπίτι μου και πως παρόλο τους καβγάδες, είμαστε αγαπημένοι οι τρεις μας στο σπίτι!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 20:22, 07-09-11:

Συνηθως τα Χριστουγεννα, το Πασχα και το καλοκαιρι..
Οταν ερωτευτηκα :$
Οταν ανακοινωθηκαν τα αποτελεσματα των πτυχιων Αγγλικων και Ισπανικων.. αυτα μου ερχονται προς το παρον..

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 15:35, 08-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Tι δεν θα έδινα για να το ξανά ζούσα...
Όχι τόσο για τα πρόσωπα που είχαμε στο μυαλό αλλά για το πως ήμασταν τα 2 μας, τι νιώθαμε και τι μοιραζόμασταν!
Να μία από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές τελικά!
Nα κανονίσεις να ξανάρθεις Αθήνα και που ξέρεις.. ίσως να είμαστε πάλι τυχερές να νιώσουμε το ίδιο!

Παράθεση

talismans

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη talismans
Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O talismans έγραψε στις 11:34, 09-09-11:

Όταν γεννήθηκε η κόρη μου ήταν πώς να το πω … Φαντασία!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:24, 09-09-11:

ενα τραγουδι στο αμαξι βραδυ,ενα φιλι απο την μανα μου πριν κοιμηθω,ενα ανεκδοτο απο ενα φιλο,ενα βλεμμα απο μια κοπελα,ενα καλο ποτηρι κρασι με την παρεα σε ενα μπαλκονι ειναι ταυτοχρονα τοσες πολλες αλλα και τοσο λιγες

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 20:11, 09-09-11:

Απο τις πιο ευτυχισμενες στιγμες επισης ειναι να ξαπλωνεις στην παραλια το βραδυ και να κοιταζεις τα αστερια που πεφτουν..
να ξαπλωνεις μαζι με το προσωπο που αγαπας και να μιλατε και να παιζετε..
να καθεσαι διπλα στο ποταμι με παρεα και να παιζετε κιθαρα και να τραγουδατε...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους