Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 174 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Patty

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 20:39, 17-09-10:

Πως σας φαίνεται η νέα σειρά Patty;Σας αρέσει;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 21:28, 17-09-10:

αισχος!αηδια.το μεγκα μας σερβιρει μεσα σε μια 4ετια την τριτη σαπουνοπερα (μαρια,λακης,πατυ) με το ιδιο θεμα..μαυρίστε το!
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 22:47, 17-09-10:

Ας ενωθούμε!

-petros
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 23:02, 17-09-10:

Μισώ κι εγώ αυτό το σιριαλ.
Πέτρο, το γκρουπ αυτό όχι μόνο δεν είναι κατά της "Patty" αλλά έχει γεμίσει με βίντεο και φωτογραφίες της.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:12, 17-09-10:

Ένα επεισόδιο άντεξα και είδα...
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 10:24, 18-09-10:

Στο fb Υπάρχει και ένα ακόμα πιο καμμένο group
http://www.facebook.com/ioikonomou?v...04365972958531
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 10:32, 18-09-10:

Tα τελευταία χρόνια λες και η tv έχει βαλθεί να κάνει μόδα τη γυναικεία ασχήμια. Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Αίσχος.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,121 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 10:45, 18-09-10:

όχι άλλο pattoμπούκαλα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 10:45, 18-09-10:

Ααα δεν έχω κάτσει ποτέ να δω κανένα επεισόδιο, αλλά οκ μη το κάνετε τόσο τραγικό. Η σειρά είναι πιο πολύ για μικρά παιδιά, αντί για κινούμενα βάζουν Πάττυ, όπως είχε παλιά Τσικιτίτας και Ανυπότακτες.
Η ώρα είναι λίγο κουλή, θα μπορούσαν να το βάζουν κατά τις 5 και όχι στις 9 το βράδυ.

Κατα τ' άλλα μην υπερβάλλετε τόσο.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 10:51, 18-09-10:

Στο fb Υπάρχει και ένα ακόμα πιο καμμένο group
http://www.facebook.com/ioikonomou?v...04365972958531
που παμε???θα ξερασω..ευτυχως ειναι μονο 350 ψευτομαγκες και ΄''αντρακλες''...¨
:thumbsdown:
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 11:23, 18-09-10:

τριτη σαπουνοπερα (μαρια,λακης,πατυ)
την παττυ την μισω και εγω γιατι την εβαλαν την ωρα του μαμαλακη και των ταξιδιων του στις 3 το μεσημερι..

μιλαμε για σιχαμα..αλλα επειδη την αγορασαν πρεπει να τη δουμε..

αλλα απο τα τρια που ειπες η μαρια η ασχημη ηταν η καλυτερη,,εγω την εβλεπα φανατικα,,κυριως γιατι ειχε χιουμορ,,
μου αρεσε,,γιαυτο και αντεξε 3 χρονια βεβαια..και ειχε καλους ηθοποιους,,που το απολαμβαναν και εκαναν την πλακα τους..ειχε πραγματικα γελιο..
αλλα τον λακη δεν μπορουσα να τον δω,καν,,γιατι φαινοταν τελειως στημενο και δεν ειχε πραγματικα χιουμορ,,μιλαμε για προκατ πραγμα..
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 12:10, 18-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Ααα δεν έχω κάτσει ποτέ να δω κανένα επεισόδιο, αλλά οκ μη το κάνετε τόσο τραγικό. Η σειρά είναι πιο πολύ για μικρά παιδιά, αντί για κινούμενα βάζουν Πάττυ, όπως είχε παλιά Τσικιτίτας και Ανυπότακτες.
Η ώρα είναι λίγο κουλή, θα μπορούσαν να το βάζουν κατά τις 5 και όχι στις 9 το βράδυ.

Κατα τ' άλλα μην υπερβάλλετε τόσο.

Τα κινούμενα σχέδια όμως είναι και για ενήλικες. Αυτό δε μπορώ να το παρακολουθήσω. Είναι κακόγουστο. Λένε την ίδια φράση 15 φορές, οι διάλογοι είναι χαζοί και τα μηνύματα που πάει να περάσει ξεκινάνε από το ασχημόπαπο. Χίλιες φορές ένα παιδάκι να δει αυτό, παρά την Patty.
Την ώρα θα την αλλάξουν νομίζω.
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 12:37, 18-09-10:

Γιατί ΠΑΝΤΑ στα μεταγλωτισμένα να υπάρχουν τόσο μα τόσο άθλιες φωνές?Είναι επειδή δεν μπορεί να γίνει καλή μεταγλώτιση λόγω κάποιον προβλημάτων??Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να τα ακούω

ον τοπικ: Προσπάθησα κάποιες φορές να δω το συγκεκριμένο,αλλά κάθε φορά με έπιαναν τα νεύρα μου και άλλαζα κανάλι
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 13:41, 18-09-10:

χαχα αυτη η κακιασμενη μικρη η αντωνελλα πολυ μ αρεσει!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,429 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 13:55, 18-09-10:

Μιλάμε για την πλήρη ευτέλεια των πραγμάτων και για κακογουστιά.Το Mega πρωτοπόρο στο εύκολο χρήμα επειδή η ασχήμια ,όπως αναφέρθηκαν πολύ σωστα οι προλαλήσαντες, πουλάει και επειδή το budget πρέπει να περικοπεί διάλεξε αυτό το σίχαμα για να γεμίσει το προγραμμά του.Δεν έχω δεί ούτε ένα επεισόδιο καθώς μόνο το τρέιλερ με αναγούλιασε.Μετά την Πάττυ και η Μύτσινα το άγριο κουνέλι και το κάναμε Star.Κρίμα για ένα τοσο μεγάλο κανάλι που νομίζει πως οι τηλεθεατές θα καταπιούν αμάσητο οτι τους πλασσάρουν.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:06, 18-09-10:

Το Mega πρωτοπόρο στο εύκολο χρήμα επειδή η ασχήμια ,όπως αναφέρθηκαν πολύ σωστα οι προλαλήσαντες, πουλάει και επειδή το budget πρέπει να περικοπεί διάλεξε αυτό το σίχαμα για να γεμίσει το προγραμμά του.
αυτη ειναι η ουσια...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H maria.... έγραψε: στις 18:30, 18-09-10:

To τραγούδι ΄΄Las Divinas΄΄ πως σας φάνηκε?
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:53, 18-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
To τραγούδι ΄΄Las Divinas΄΄ πως σας φάνηκε?
το τραγούδι είναι μια γροθιά στο κατεστημένο

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 18:57, 18-09-10:

το τραγούδι είναι μια γροθιά στο κατεστημένο
σιχαμα,ψωναρα ναρκισσιστικο ,..ευτυχως δεν το καταλαβαινουν τοσο αμεσα τα ελληνοπουλα..
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H maria.... έγραψε: στις 18:59, 18-09-10:

Και κάτι άλλο το τραγούδι ΄΄Las Populares΄΄ πως σας φάνηκε και αυτό...χάλια?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους