Σαν παραμύθι

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
[ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΗΓΗΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΑΓΓΕΛΟΣ] - Μου το'χει στειλει ενας φοιτητης, δεν ειναι συγγραφεας, αλλα πιστευω πως αξιζει να το διαβασετε και εσεις. www.booksinfo.gr/literature/sanparamithi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Σαν σενάριο τηλεοπτικής σειράς φαίνεται :hmm:

Ομαλό, ρέον, ευκολοδιάβαστο... Και από έμπνευση, μηδέν στο πηλίκο. Το βλέπω για μπεστ-σέλλερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
διαβαζεται, μεν, ευκολα αλλα δεν ειχε αυτο το "κατι" που σου αφηνει μια ωραια αισθηση οταν το εχεις διαβασει.. μπορω να πω οτι με κουρασε κι ολας.. χωρις υποθεση και σε ορισμενα σημεια δειχνοντας υπερβαλλοντα ζηλο με τις εκφρασεις που χρησιμοποιουσε..
παντως του δινω ενα + γιατι μου αρεσουν τα λαβ στορι, αν και θα προτιμουσα να εδινε μεγαλυτερο βαρος στον χωρισμο.. ετσι, για να εχεις κατι να προβληματιστεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μου θυμίζει απόσμασμα ημερολογίου 15χρονου, μόνο που ήταν σε τρίτο πρόσωπο. Καμμία συμβατότητα γραφής, ύφους και συμπεριφοράς των ηρώων με την υποτιθέμενη "ηλικία" τους. Κουραστικό, βαρετό και ανούσιο σε πολλά σημεία. Μετά την τρίτη παράγραφο παρακαλούσα να τελειώσει. Πόσα "ΕΠΟΜΕΝΟ" πια; Σκηνές "ερωτικές" που ούτε σε άρλεκιν δε συναντάς! Λυπάμαι αλλά δε μπορώ να βρω θετικά στοιχεία σ'αυτό που διάβασα.
Συμπερασμα: Αν αυτός που το έγραψε είναι γύρω στα 15 έχει δυνατότητες μιας κ φαίνεται να μπορεί να αποτυπώσει γραπτώς τις σκέψεις του. Αν ήταν 18+ μμμμ. Ας ξαναπροσπαθήσει σε κάποιο άλλο θέμα που ίσως το κατέχει καλύτερα κ... Ποιός ξέρει μπορεί κ να βελτιωθεί. Λυπάμαι θεωρώ αυτό που διάβασα πολύ ....κακό.:redface::sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εδώ τα ίδια, συμπαθητική αφηγησούλα, αλλά τίποτα φοβερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:|...χωρις ουσια...δυστυχως....μπαζει απο παντου....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top