Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,229 μηνύματα σε 74,996 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σοφά λόγια που είπαμε ή ακούσαμε

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 16:43, 07-11-12:

*Mην πατάτε το χόρτο,καπνίστε το*
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 16:52, 07-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
*Mην πατάτε το χόρτο,καπνίστε το*
Ἤξερες κι ἐσὺ τὸν Γουΐλι τὸν μαῦρο θερμαστὴ ἀπὸ τὸ Τζιμπουτί;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε: στις 17:17, 07-11-12:

οταν νιωθεις παρα πολυ στεναχωρημενη(να πεσεις να πεθανεις)δωσε ενα χαστουκι στον εαυτο σου.Θα σε πλημμυρισει τετοιος θυμος για τον πονο που σου προκαλεσες(και μαλιστα αδικαιολογητα) που θα ξεχασεις τη λυπη σου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 17:18, 07-11-12:

Αν μπορείτε, γράψτε και ποιος σας έδωσε τη συμβουλή αυτή.
Έχει κάποια διαφορετική βαρύτητα αν είναι ο παπούς απ το αν είναι η γειτόνισσα.
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 18:21, 07-11-12:

¨αν αφησεις φαγητο στο πιατο,θα πεινασεις αυριο¨ (η γιαγια ενος παιδιου)
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 18:46, 07-11-12:

Εμενα παλι ο ένας παππούς μου με συμβούλεψε
"καλό είναι το καθησιό, αλλά
το ξάπλα καλύτερο"
Ο_ο
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε: στις 18:51, 07-11-12:

"Δεν υπάρχει τίποτα το ακατόρθωτο, όλα βρίσκονται μέσα στο μυαλό μας"

Μου την έλεγε συνέχεια ο πατέρας μου και μου πήρε χρόνο να συνειδητοποιήσω ότι είχε δίκιο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 19:41, 07-11-12:

All time classic μεταπολιτευτική συμβουλή η οποία πέρασε από γενιά σε γενιά.

"Υγεία από το θεό, λεφτά από το δημόσιο"
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 23:05, 08-11-12:

Χωρίς θεωρία του είδους δεν υφίσταται σκέψη περί του είδους.

Συμβουλή στο σκάκι.
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 23:10, 08-11-12:

Ειμαι γλυφιτζουρακι λαχταριστο

Συμβουλη στο φλερτ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 21:28, 13-11-12:

πάντα να μοιράζεσαι
τις πιο ιδιαίτερες στιγμές σου
με τους ανθρώπους που σε αγαπούν.
τότε η χαρά γίνεται διπλή
και ο πόνος μισός.!!!! ( συμβούλη μιας καλής γειτόνισσας )
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 14:21, 15-11-12:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,060 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:22, 15-11-12:

Όλοι οι άντρες είναι γουρούνια.
Για αυτό κανονίστε να παντρευτείτε ένα πλούσιο γουρούνι.

(Η γιαγιά μου το είπε)
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε: στις 23:36, 15-11-12:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,224 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:22, 16-11-12:

Απο Δευτέρα.
Κιάμος
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 22:01, 16-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Απο Δευτέρα.
Κιάμος
'Eλεος
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,224 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:20, 16-11-12:

Βασικά δε μ'αρέσει ο Κιάμος-προς θεού-αλλά το 'Απο Δευτέρα' έχει ένα point στην ζωή των ελλήνων,λένε πως θα κάνουν κάτι και δε το κάνουν..οπότεεε..
απο Δευτέρα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,742 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 15:10, 17-11-12:

Για να με θυμάσαι και να με βλέπεις και όχι να με βλέπεις και να με θυμάσαι...
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 18:14, 17-11-12:

αν φοβάσαι τη μοναξιά
τότε φοβάσαι τον ίδιο σου τον εαυτό...
( μου το ειχε πει μια καλή φίλη )
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:44, 17-11-12:

Να μη φοβάσαι τον πατέρα μου,σε συμπαθεί.
Η κόρη του χημικού μου :Ρ

(όταν σας το λέει αυτό παιδί καθηγητή να φοβάστε!)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Στωικος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους