Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,017 μέλη και 2,415,794 μηνύματα σε 75,317 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 716 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η φανταστική δίκη του Μπόμπ Μπήμον

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:18, 22-09-10:

Λοιπόοον...η αίθουσα του δικαστηρίου είναι έτοιμη. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να προσέλθουν για να αρχίσει η δίκη.
To poll θα το αναρτήσω αφού μοιραστούν οι ρόλοι και κυλίσει λίγο η διαδικασία.

Καλή διασκέδαση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 21:22, 22-09-10:

διαθέσιμοι ρόλοι
Μμπομπ Μπήμον: Υποθέτω πρέπει να τον πάρω εγώ αυτόν έ;
Εισαγγελέας κατηγορούσα αρχή (μπορεί να είναι και ομάδα "δικηγόρων"):
Δικηγόρος (ή δικηγόροι) του Μπόμπ:
Δικαστής η Ισι;
και όλοι οι υπόλοιποι χρήστες μάρυτρες στη δίκη με ψήφους στο πολ
Πάει καλά έτσι;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:27, 22-09-10:

Η isi δικαστής; Το κλείσαμε το δικαστήριο...

Δεν κάνω εγώ παιδί μου γι' αυτό το ρόλο... Άσε, θα πάρω μέρος από το ακροατήριο.

Όσο για το ρόλο του Μπομπ Μπήμον, νομίζω πως πρέπει να τον αναλάβεις προσωπικά εσύ.
Η οικογένεια δεν θα έχει ρόλο στο δικαστήριο; Νομίζω θα έπρεπε.
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 21:29, 22-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Η isi δικαστής; Το κλείσαμε το δικαστήριο...

Δεν κάνω εγώ παιδί μου γι' αυτό το ρόλο... Άσε, θα πάρω μέρος από το ακροατήριο.

Όσο για το ρόλο του Μπομπ Μπήμον, νομίζω πως πρέπει να τον αναλάβεις προσωπικά εσύ.
Η οικογένεια δεν θα έχει ρόλο στο δικαστήριο; Νομίζω θα έπρεπε.

Μα βέβαια. Πρέπει να βάλουμε και τους φαντάστικ 4! Εχουμε λοιπόν τον πατέρα, τον μεγάλο αδερφό, την μανούλα και τον βενιαμίν. Τον Μπόμπ οκ, τον παίρνω εγώ. Πηδάω στα 8 μέτρα προσέξτε έ;
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 21:39, 22-09-10:

Eιμαι μεσα ως μαρτηρας υπερασπισης και φιλης του Μπομπ
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 21:41, 22-09-10:

Ωραία. Είναι και ο τσακατσαφ στην ομάδα υπερασπισης.

Νομίζω ότι ο Χαος πρέπει να βρεί κάποιους για τους ρόλους της οικογένειας. Αν πάντως μπεί εισαγγελέας ο Χαος, μεγάλος αδερφός ο Σιντ, μάνα η Νεράιδα, και μικρός αδερφός ο Γουρσιπ, νομίζω ότι θα μας δώσουν μια πολύ καλή παράσταση
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:48, 22-09-10:

Να λείπουν οι κακιούλες παρακαλώ...

(βρε λες να το 'χω τελικά και να μην το ξέρω... )
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H katerina_farm έγραψε: στις 21:51, 22-09-10:

Να λείπουν οι κακιούλες παρακαλώ...

(βρε λες να το 'χω τελικά και να μην το ξέρω... )
Και εγω νομιζω οτι ο ρολος του δικαστη σου παει πολυ
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:53, 22-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Ωραία. Είναι και ο τσακατσαφ στην ομάδα υπερασπισης.

Νομίζω ότι ο Χαος πρέπει να βρεί κάποιους για τους ρόλους της οικογένειας. Αν πάντως μπεί εισαγγελέας ο Χαος, μεγάλος αδερφός ο Σιντ, μάνα η Νεράιδα, και μικρός αδερφός ο Γουρσιπ, νομίζω ότι θα μας δώσουν μια πολύ καλή παράσταση
και η σκηνή που στον εισαγγελέα όττο καταθέτει ο μάρτυρας δεσμώτης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 22:07, 22-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_farm
Και εγω νομιζω οτι ο ρολος του δικαστη σου παει πολυ

Συμφωνώ κι εγώ. Ασε που άν μπείς δικαστής θα κάνει και περισσότερο κουράγιο η κατηγορούσα αρχή και οι 4, νομίζοντας (λανθασμένα) ότι έτσι θα έχουν περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουν τη δίκη.
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm έγραψε: στις 22:13, 22-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Συμφωνώ κι εγώ. Ασε που άν μπείς δικαστής θα κάνει και περισσότερο κουράγιο η κατηγορούσα αρχή και οι 4, νομίζοντας (λανθασμένα) ότι έτσι θα έχουν περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουν τη δίκη.
Ναι ναι ασε που αμα χασουμε (που δεν αλλα λεμε τωρα) θα κανουμε ενσταση για κακοδικια ο εισαγγελεας εχει στενες σχεσεις ζωης με την δικαστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 22:16, 22-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_farm
Ναι ναι ασε που αμα χασουμε (που δεν αλλα λεμε τωρα) θα κανουμε ενσταση για κακοδικια ο εισαγγελεας εχει στενες σχεσεις ζωης με την δικαστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ε εντάξει αυτό το παραβλέπουμε. (μην τους λές τέτοια γιατί θα φοβηθούνε εντελώς και το πιστόλι του Χαος θα τρέχει μόνο γιαουρτι πλέον)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:25, 22-09-10:

Α πα πα...ακόμα δεν αρχίσαμε και ξεκίνησε η λασπολογία...
Δεν αποδέχομαι τη θέση για λόγους ευθιξίας και αντικρουόμενων συμφερόντων.

(περιττό να σας πω, πως όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία απονομής ρόλων, τα ποστ αυτά θα διαγραφούν, ώστε να διατηρηθεί μια ομαλή ροή στη συζήτηση... )
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 22:30, 22-09-10:

(περιττό να σας πω, πως όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία απονομής ρόλων, τα ποστ αυτά θα διαγραφούν, ώστε να διατηρηθεί μια ομαλή ροή στη συζήτηση... )

Δόξα τω Θεώ γιατί κρίνοντας απο άλλα θέματα, η διαδικασία μόνο των ρόλων μπορεί να πάρει πόσες σελίδες πόστ !

Θα είναι καλό νομίζω, μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία, πρίν μπουμε κανονικά στη δίκη, να ξαναβάλω το αρχικό σκηνικό, με την περίληψη του βιβλίου του Μπομπ, που είναι και αυτό για το οποίο η κατηγορούσα αρχή τον μηνύει για συκοφαντία.
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 23:54, 22-09-10:

Ποιοι ειμαστε στην υπερασπιση τελικα???
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:25, 23-09-10:

Ο δικαστής να φοράει την περουκα των άγγλων.
Φυσικά ανεβαίνει φωτό
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε: στις 06:05, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Ποιοι ειμαστε στην υπερασπιση τελικα???

Εσύ και η Κατερίνα φαρμ.

Ομως η κατηγορούσα αρχή δεν φαίνεται να αναλαμβάνει και μαλλον δικαιολογημένα. Να δώσουμε λοιπόν λίγη ώθηση στο πραγματικό διλλημα της δίκης ότι δηλαδή είναι ενα έγκλημα οικογενειακό, κεκλεισμένων των θυρών, σαν τις περιπτώσεις βιασμού όπου είναι ο λόγος του θύτη ενάντια σ'αυτόν του θύματος.

Δεν υπάρχουν μάρτυρες που να μπορούν να βεβαιώσουν το σπρώξιμο. Υπάρχουν μόνο μάρτυρες που μπορούν να βεβαιώσουν ότι όλη η οικογένεια Μπήμον ήταν στο εν λόγω σημείο και εκαναν περίπατο, εκείνη την μέρα και ώρα. Οπως και όσοι έσπευσαν αμέσως επι τόπου στο ατύχημα.
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 10:20, 23-09-10:

Εγω χρειαζομαι μαρτυρες που να ξερανε τον Μπομπ πριν και μετα το ατυχημα... Τον προπονητη του ας πουμε κι αλλα τετοια ατομα...
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 10:42, 23-09-10:

Θέλω κι εγώ να παίξω, θέλω κι εγώ να παίξω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina_farm

Δραστήριο Μέλος

H katerina_farm έγραψε: στις 10:48, 23-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Θέλω κι εγώ να παίξω, θέλω κι εγώ να παίξω
Ωραια καλος ηρθες λοιπον διαβασε την ιστορια και διαλεξε τον ρολο σου . Αντε να μαζευτουμε και να ξεκινησουμε ελατε βρε παιδια παρτε μερος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια