Second Life

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχεται ασχοληθεί καθόλου με το "διάσημο" παιχνίδι?
Ποίες είναι οι εντυπώσεις σας και πόσο πιστεύεται ότι υπερβάλουν σε όλα αυτά που γράφουν και λένε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
οτι υπερβάλλουν :P

όμως έτσι είναι και δεν το θεωρώ κακό αυτό που γίνεται, όχι μόνο για τη δεύτερη ζωή αλλά γενικότερα για τις όσες εξηγήσεις δίνουν ωστε να λύσουν αυτό το απέραντο μυστήριο του τι γίνεται μετά το θάνατο.

είναι ωραίο να βλέπεις άνθρωπους να σκέφτονται, να φαντάζονται και να πιστεύουν. υπάρχει μία μαγεία έναντι στη ρεαλιστική στάση, που κι εγώ προσωπικά κρατώ, στο οτι μετά το θάνατο είναι το απόλυτο τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
οτι υπερβάλλουν :P

όμως έτσι είναι και δεν το θεωρώ κακό αυτό που γίνεται, όχι μόνο για τη δεύτερη ζωή αλλά γενικότερα για τις όσες εξηγήσεις δίνουν ωστε να λύσουν αυτό το απέραντο μυστήριο του τι γίνεται μετά το θάνατο.

είναι ωραίο να βλέπεις άνθρωπους να σκέφτονται, να φαντάζονται και να πιστεύουν. υπάρχει μία μαγεία έναντι στη ρεαλιστική στάση, που κι εγώ προσωπικά κρατώ, στο οτι μετά το θάνατο είναι το απόλυτο τίποτα.


????:confused:

To second life είναι on-line παιχνίδι :) υπάρχει άλλο θέμα για την μεταθανάτιο ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
νόμιζα ήταν μεταφορική η πρώτη πρόταση, αν και κάτι δεν μου κολλούσε :P:P

οk, ίσως κάποια στιγμη συμβαδίσω με τον υπόλοιπο κόσμο κι είναι εφικτή η συνεννόηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ είχα κάνει προφίλ κάποια στιγμή, αλλά βαρέθηκα μετά τα πρώτα πέντε λεπτά.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
νόμιζα ήταν μεταφορική η πρώτη πρόταση, αν και κάτι δεν μου κολλούσε :P:P

οk, ίσως κάποια στιγμη συμβαδίσω με τον υπόλοιπο κόσμο κι είναι εφικτή η συνεννόηση :P


Όχι βρε, απλά και εγώ ίσως έπρεπε να το βάλω πιο αναλυτικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν έχω ασχοληθεί...Δε με πολυενδιαφέρει...Έριξα μια ματιά αλλά με άφησε παγερά αδιάφορη.
(παρόλο που παίζω Sims...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Είναι ένα καλό chat και έχει τον χαβαλέ του, αλλα είναι βασικό να σου αρέσει να κανεις chat.
Εγώ πάντος μπαίνω μερικές φορές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έχω διαβάσει γι'αυτό, αλλά δεν έχω μπει στην διαδικασία να γραφτώ και να ασχοληθώ. Προτιμώ να προσπαθήσω να βελτιώσω με την first life μου και να την κάνω πιο συναρπαστική από το να ασχοληθώ με την second.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εχεις το λινκ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Έχω διαβάσει γι'αυτό, αλλά δεν έχω μπει στην διαδικασία να γραφτώ και να ασχοληθώ. Προτιμώ να προσπαθήσω να βελτιώσω με την first life μου και να την κάνω πιο συναρπαστική από το να ασχοληθώ με την second.:P
:thumbup:
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να κάτσει να παίξει ένα παιχνίδι στο οποίο θα "ζει μια άλλη ζωή". Η ζωή είναι εκεί έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω κάνει λογαριασμό αλλά είναι πολύ κουραστικό λόγω ταχύτητας....
αυτό το παιχνίδι με τα γραφικά που έχει, για να τσουλήσει καλά θέλει μεγάλη ταχύτητα....
εγώ με την 1024 κολλάω.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
:thumbup:
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος να κάτσει να παίξει ένα παιχνίδι στο οποίο θα "ζει μια άλλη ζωή". Η ζωή είναι εκεί έξω...

Καλά, αν σκεφτείς πόσοι σαπίζουν στο play-station δεν μου κάνει εντύπωση. Αν κι εγώ θα έπρεπε να οργανωνόμουν περισσότερο, κι από το να καθόμουν στο internet ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ να έκανα άλλα. Να τελειώσει το κ*λομεταπτυχιακό και οι εργασίες που χρειάζεται να περνάω ΩΡΕΣ στον υπολογιστή και θα βελτιωθώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
έχω κάνει λογαριασμό αλλά είναι πολύ κουραστικό λόγω ταχύτητας....
αυτό το παιχνίδι με τα γραφικά που έχει, για να τσουλήσει καλά θέλει μεγάλη ταχύτητα....
εγώ με την 1024 κολλάω.... :/:

Αν δοκιμάσεις με τα 10 mbps είναι ωραία!
(και ταυτόχρονα κατεβάζεις torrents απο την μια , τραγούδια από την άλλη, και ταυτόχρονα σερφάρεις, ακούς live μουσική απο το internet τσεκάρεις τα e-mail σου και κατεβάζουν τα windows xp udpate.
Πάντως όντος το adsl2 ειναι άλλη φάση! Πρώτη φορά κατεβάζω με 1.500 και ταυτόχρονα τρέχει σφαίρα και ο εξπλόρερ

Κουε μ'αγαπάς? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις με τα 10 mbps είναι ωραία!
(και ταυτόχρονα κατεβάζεις torrents απο την μια , τραγούδια από την άλλη, και ταυτόχρονα σερφάρεις, ακούς live μουσική απο το internet τσεκάρεις τα e-mail σου και κατεβάζουν τα windows xp udpate.
Πάντως όντος το adsl2 ειναι άλλη φάση! Πρώτη φορά κατεβάζω με 1.500 και ταυτόχρονα τρέχει σφαίρα και ο εξπλόρερ

Κουε μ'αγαπάς? :P


δε θέλω να βγω εκτός θέματος.... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως έπαψα να σ' αγαπάω μόλις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις με τα 10 mbps είναι ωραία!
(και ταυτόχρονα κατεβάζεις torrents απο την μια , τραγούδια από την άλλη, και ταυτόχρονα σερφάρεις, ακούς live μουσική απο το internet τσεκάρεις τα e-mail σου και κατεβάζουν τα windows xp udpate.
Πάντως όντος το adsl2 ειναι άλλη φάση! Πρώτη φορά κατεβάζω με 1.500 και ταυτόχρονα τρέχει σφαίρα και ο εξπλόρερ

Κουε μ'αγαπάς? :P

Που να δεις και το 100mbps τι ωραια που ειναι!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΕΜΠ - 1Gbps :D



Σας τρώω χαλαρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top