Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 19:14, 10-10-11:

Μία βάση για τον υπολογιστή και καλά για να μην ζεσταίνεται. Η πιο κακή αγορά ever, δεν δούλεψε ποτέ. Ή κι όταν δούλευε λίγο δεν είχε ουσιαστικά αποτελέσματα. Τώρα την έχω απλά και μόνο γιατί με βολεύει σε σχέση με το πληκτρολόγιο, δεν την συνδέω καν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 19:23, 10-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Ουουου, καλά...εμείς έχουμε χτίσει 3-4 videoclub. Ενα διάστημα βλέπαμε 2-3 ταινίες τη μέρα και τις επιστρέφαμε όλες καθυστερημένες με το κιλό. Τώρα έχουμε αγοράσει αρκετά bluray για να ανοίξουμε το δικό μας dvd club: exclusively bluray. Οσα έχουν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα, τα έχουμε.
Η πλάκα είναι ότι μια εποχή αγόραζα DVD άδεια από χοντρέμπορους, τα έγραφα και δεν τα έβλεπα ποτέ. Τώρα, παίρνω το freez από τα Video Seven, δίνω 12€/μήνα, νοικιάζω τις ταινίες και άντε να δω μία το μήνα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 23:29, 13-10-11:

Μπα, εγώ δεν νοικιάζω ταινίες "για μένα" πια. Τις κατεβάζω όλες.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:34, 13-10-11:

Ουουου, καλά...εμείς έχουμε χτίσει 3-4 videoclub. Ενα διάστημα βλέπαμε 2-3 ταινίες τη μέρα και τις επιστρέφαμε όλες καθυστερημένες με το κιλό. Τώρα έχουμε αγοράσει αρκετά bluray για να ανοίξουμε το δικό μας dvd club: exclusively bluray. Οσα έχουν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα, τα έχουμε.
Θα έρθουν κάτι φίλοι μου από τη δίωξη για να βλέπετε ταινιούλες μαζί.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 00:00, 14-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Θα έρθουν κάτι φίλοι μου από τη δίωξη για να βλέπετε ταινιούλες μαζί.
Ποιά δίωξη? Μήπως ήθελες να κάνεις quote το κατέβασμα?

Παράθεση

Protagonist

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Protagonist
Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Protagonist Moonlight sonate έγραψε στις 13:40, 17-10-11:

Έγω μετάνιωσα για μία κολώνια.Ενώ στο μαγαζί την δοκίμασα και μου άρεσε πολύ,όταν γύρισα σπίτι άλλαξα γνώμη...Από τότε άρχισα να έχω αμφιβολίες για την ικανότητά μου στην όσφρηση και γενικότερα για την εξυπνάδα που με διακατέχει!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 01:00, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Protagonist
Έγω μετάνιωσα για μία κολώνια.Ενώ στο μαγαζί την δοκίμασα και μου άρεσε πολύ,όταν γύρισα σπίτι άλλαξα γνώμη...Από τότε άρχισα να έχω αμφιβολίες για την ικανότητά μου στην όσφρηση και γενικότερα για την εξυπνάδα που με διακατέχει!!
Οι κολώνιες είναι τα πιο αποτυχημένα δώρα που μου χουν κάνει...Δεν βάζω ποτέ...Αντε μια φορά το χρόνο...

Παράθεση

Stefania_☭ (Στεφανία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Stefania_☭
H Στεφανία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H Stefania_☭ Πετάξτε μαρμαράκια να νιώσετε αντράκια έγραψε στις 01:26, 18-10-11:

Η Χειρότερη αγορά ever ήταν ένα ανατομικό μαξιλάρι. Το πήρα πέρσι για να κοιμάμαι καλά για τις πανελλήνιες από ένα telemarketing [τρομάρα μου]! Δεν ήταν τίποτα άλλο από αφρολέξ τυλιγμένο από ένα σιλικονο-ύφασμα (δεν μπορώ να το περιγράψω) το οποίο μου χάλασε τον πρώτο κιόλας μήνα [το χρησοπλήρωσα κιόλας]! Δεν ξανα αγοράζω telemarketing

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 01:47, 18-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από Stefania_☭
Η Χειρότερη αγορά ever ήταν ένα ανατομικό μαξιλάρι. Το πήρα πέρσι για να κοιμάμαι καλά για τις πανελλήνιες από ένα telemarketing [τρομάρα μου]! Δεν ήταν τίποτα άλλο από αφρολέξ τυλιγμένο από ένα σιλικονο-ύφασμα (δεν μπορώ να το περιγράψω) το οποίο μου χάλασε τον πρώτο κιόλας μήνα [το χρησοπλήρωσα κιόλας]! Δεν ξανα αγοράζω telemarketing
Μπορείς να πας και να τα δοκιμάσεις, το έχω κάνει στο παρελθόν. Εχουν καλές τιμές γιατί έχουν πάρει την αποκλειστικότητα.

Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 01:07, 21-10-11:

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω. Κυρίως για ρούχα κατά καιρούς. Αυτό που μπορώ να θυμηθώ πρόσφατα είναι ένα μεταχειρισμένο μηχανάκι που αγόρασα και δεν του είχε κάνει σωστό στρώσιμο ο ιδιοκτήτης, με αποτέλεσμα να έχει την ίδια απόδοση με χαμηλότερου κυβισμού.

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 18:58, 10-11-11:

για το κινητο μου... τελειως μαπα...

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 19:06, 10-11-11:

Κι εμένα το κινητό μου και πολλά και διάφορα ρούχα.

Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vasool
H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H Vasool έγραψε στις 16:51, 24-12-11:

είχα βάλει στο μάτι ένα πουκάμισο πολύ ωραίο (replay νομίζω ήταν), ακριβούτσικο. μάζεψα λεφτά και πήγα στο μαγαζί, στο δοκίμασα, μου φάνηκε οκ και το αγόρασα. Όταν γύρισα σπίτι και το έκανα πρόβα στον καθρέφτη και είδα πως ήταν σκισμένο στο πίσω μέρος! Απλά FAIL! Ευτυχώς το πήγα πίσω στο μαγαζί και το άλλαξα, φεύγοντας με κάτι άλλο γιατί δεν υπήρχε άλλο πουκάμισο στο νούμερο μου!

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 18:58, 24-12-11:

Το προηγούμενο κινητό που είχα, και το είχα πάρει ακροβούτσικα γιατί είχε πλοηγό, που όταν με έπαιρναν τηλέφωνο, και το έπιανα στα χέρια μου έχανε το σήμα τελείως, και αναγκαζόμουν μετά να τους πάρω εγώ και χρεωνόμουν διπλά, μέχρι που το καλοκαίρι μου την έδωσε τελείως και πήγα και αγόρασα καινούργιο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουλάκι (Bernadette)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Πουλάκι
H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε στις 11:05, 25-12-11:

Γκρρρ, ένα ζευγάρι μπαλαρίνες που πήρα τον προηγούμενο μήνα.
Έκαναν 70 ευρώ και μάζεψα λεφτουδάκια, τις δοκίμασα (όλα καλά ως εδώ) και τις πήρα...

(Τώρα ξεκινούν τα προβλήματα) Μόλις τις φόρεσα ένα ωραίο πρωί για να βγω έξω, μου ήταν τόοοσο στενές που έκανα αμέσως πληγή!
Τσάμπα τα λεφτά μουουου...

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 11:07, 25-12-11:

Κάτι αεροπορικά εισιτήρια.

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 11:12, 25-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Κάτι αεροπορικά εισιτήρια.
Go then!

ή Then, go?

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 11:23, 25-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Πουλάκι
Γκρρρ, ένα ζευγάρι μπαλαρίνες που πήρα τον προηγούμενο μήνα.
Έκαναν 70 ευρώ και μάζεψα λεφτουδάκια, τις δοκίμασα (όλα καλά ως εδώ) και τις πήρα...

(Τώρα ξεκινούν τα προβλήματα) Μόλις τις φόρεσα ένα ωραίο πρωί για να βγω έξω, μου ήταν τόοοσο στενές που έκανα αμέσως πληγή!
Τσάμπα τα λεφτά μουουου...
Συνονόματη, έχω πάθει το ίδιο με μπαλαρίνες και περισσότερα λεφτά. Το θέμα είναι ότι σιχαίνομαι αυτά τα παπούτσια αλλά δούλευα στα καλλυντικά τότε και ήταν "κανόνας" ότι έπρεπε να φοράμε τέτοια παπούτσια. Εγώ δεν είχα (μπότες φοράω πάντα) οπότε πήγα να αγοράσω. Βρηκα κάποιες Replay που μου φάνηκαν άνετες (με μαλακό πάτο, λίγο χοντρό) και έσκασα 100 ευρώ. Ε, παρόλο που είναι 40 (και κανονικά φοράω 38-39) δεν τις αντέχω για πάνω από 3 λεπτά. Τις έχω κρατήσει όμως και λέω συνέχεια ότι θα τις φοράω με το ζόρι (κι ας μην μ' αρέσουν, κι ας μην δουλέυω πια εκεί) ώστε να βγάλουν τα λεφτά τους. Τρια χρόνια αργότερα, δεν τις έχω φορέσει καθόλου μέχρι στιγμής.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:30, 25-02-12:

Ενα γιαουρτι που ηταν ληγμενο...τωρα κλαιμε τα λεφτα μας και για αυτα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:36, 25-02-12:

Αν το αγόρασες ληγμένο, μπορείς να το πας πίσω. Μου έχει τύχει πολλές φορές και ποτέ δεν μου έχουν αρνηθεί να μου δώσουν ένα νέο. Σε κάποια προϊόντα σου λένε κι ευχαριστώ επειδή τους δίνεις την ευκαιρία να το αποσύρουν από τα ράφια. Μου έτυχε μια φορά με αλεύρι. Το πήγα πίσω και αποδείχτηκε πως ήταν όλη η παρτίδα στο ράφι ληγμένη. Με τα γαλακτοκομικά είναι λίγο πιο περίεργη φάση επειδή έχουν μικρή διάρκεια ζωής αλλά και πάλι, λογικά, θα σου το αλλάξουν, ειδικά αν έχεις την απόδειξη.
Μια άλλη φορά επίσης μου έτυχε γιαούρτι με μούχλα, παρόλο που δεν είχε λήξει. Επίσης μου το άλλαξαν.

(Βέβαια μένω απέναντι από το super market και είναι πανεύκολο να πεταχτώ. Αν έχεις να πας μακριά, ε προφανώς δε λέει να χάσεις χρόνο και βενζίνη για ένα γιαούρτι. ) Κλαψ ληγμένο γιαουρτάκι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:41, 25-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αν το αγόρασες ληγμένο, μπορείς να το πας πίσω.
Ε το ειδα μετα απο κανα 2 μερες και δεν μπηκα στη διαδικασια...Τουλαχιστον εμαθα να ειμαι πιο προσεκτικη με τις ετικετες.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:43, 25-02-12:

Συνονόματη, έχω πάθει το ίδιο με μπαλαρίνες και περισσότερα λεφτά. Το θέμα είναι ότι σιχαίνομαι αυτά τα παπούτσια αλλά δούλευα στα καλλυντικά τότε και ήταν "κανόνας" ότι έπρεπε να φοράμε τέτοια παπούτσια. Εγώ δεν είχα (μπότες φοράω πάντα) οπότε πήγα να αγοράσω. Βρηκα κάποιες Replay που μου φάνηκαν άνετες (με μαλακό πάτο, λίγο χοντρό) και έσκασα 100 ευρώ. Ε, παρόλο που είναι 40 (και κανονικά φοράω 38-39) δεν τις αντέχω για πάνω από 3 λεπτά. Τις έχω κρατήσει όμως και λέω συνέχεια ότι θα τις φοράω με το ζόρι (κι ας μην μ' αρέσουν, κι ας μην δουλέυω πια εκεί) ώστε να βγάλουν τα λεφτά τους. Τρια χρόνια αργότερα, δεν τις έχω φορέσει καθόλου μέχρι στιγμής.
Βρε καλά μου κορίτσια δεν έχετε ακούσει για τον τσαγκάρη και το καλαπόδι;
Αν έχετε στενά παπούτσια που σας χτυπάνε, τα πάτε στον τσαγκάρη κι εκείνος τα βρέχει και τα βάζει στο καλαπόδι.

Μπορείτε επίσης να δοκιμάσετε κι αυτό:

Ελπίζω μόνο να τα έχετε ακόμη τα παπουτσάκια!

Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη boss.
Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

O boss. έγραψε στις 18:42, 27-02-12:

λουκουμαδες στο καρναβαλι της πατρας το 2012 , αγορασε φιλος με 6 ευρω! αποτυχημενη αγορα!
και ενω μετα απο 5 μετρα αγορασε αλλος με 3ευρω και μεγαλυτερη ποσοστητα!

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 21:57, 27-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από boss.
λουκουμαδες στο καρναβαλι της πατρας το 2012 , αγορασε φιλος με 6 ευρω! αποτυχημενη αγορα!
και ενω μετα απο 5 μετρα αγορασε αλλος με 3ευρω και μεγαλυτερη ποσοστητα!
οταν εχουμε κανει μια αγορα οποια και να ειναι αυτη ποτε μα ποτε δεν κανουμε το λαθος να κοιταξουμε αλλου τιμη η ποιοτητα του ιδιου προιοντος διοτι αν το βρουμε σε χαμηλοτερη τιμη και ακομα χειροτερα σε καλυτερη ποιοτητα μετα νιωθουμε τοσο βλακες!!ΝΟΜΟΣ!!
*μου εχει συμβει!!

Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη boss.
Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

O boss. έγραψε στις 19:43, 28-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
οταν εχουμε κανει μια αγορα οποια και να ειναι αυτη ποτε μα ποτε δεν κανουμε το λαθος να κοιταξουμε αλλου τιμη η ποιοτητα του ιδιου προιοντος διοτι αν το βρουμε σε χαμηλοτερη τιμη και ακομα χειροτερα σε καλυτερη ποιοτητα μετα νιωθουμε τοσο βλακες!!ΝΟΜΟΣ!!
*μου εχει συμβει!!
ναι αλλα οταν εχεις καφρους φιλους! εσυ μπορει να μην θες να κοιταξεις διπλα, απλα αυτοι το κανουν επιτηδες για δουλεμα! και ναι και εγω αυτο εκανα!

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 03:06, 02-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Μια άλλη φορά επίσης μου έτυχε γιαούρτι με μούχλα, παρόλο που δεν είχε λήξει. Επίσης μου το άλλαξαν.
Ίου!
Μάρκα;

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 08:25, 02-03-12:

Η μάρκα ήταν ΦΑΓΕ αλλά ίσως έπαιζε ρόλο το ψυγείο του καταστήματος.

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 23:28, 13-03-12:

ενα παντελονι attrativo υφασματινο στυλ βρακας.
για ονομα ΠΩΣ και ΑΠΟ που μου 'ρθε;!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουλάκι (Bernadette)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Πουλάκι
H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε στις 22:41, 20-03-12:

Ένα δαχτυλίδι που και καλά αλλάζει χρώμα ανάλογα με το τι νοιώθεις.

ΜΟΥΦΑ! Όλη την ώρα με βγάζει νευριασμένη! Και γενικά, είναι πολύ κακόγουστο! Αν και έκανε μόνο 1,50 ευρώ... Θα μπορούσα να είχα πάρει τσίχλες!

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 22:46, 20-03-12:

Ένα στεγνωτήρι για τα νύχια που δεν έκανε απολύτως τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 11:58, 08-04-12:

Ένα βερνίκι για τα νύχια που υποτίθεται πως θα σταματήσεις να τρως τα νύχια σου. Ε, ήταν τόσο πικρό που κάθε φορά που το ακουμπόυσα στο στόμα μου έστω και τυχαία έπρεπε να πιω δεκα κανάτες νερό. Στα σκουπίδια κατέληξε

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 12:28, 08-04-12:

LG KF750 Γιατί ήμουν ανυπόμονος.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 12:42, 08-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Πουλάκι
Ένα δαχτυλίδι που και καλά αλλάζει χρώμα ανάλογα με το τι νοιώθεις.

ΜΟΥΦΑ! Όλη την ώρα με βγάζει νευριασμένη! Και γενικά, είναι πολύ κακόγουστο! Αν και έκανε μόνο 1,50 ευρώ... Θα μπορούσα να είχα πάρει τσίχλες!
off
Α! στην εποχή μου... είχε βγει μια κάρτα που πατούσες πάνω το μεγάλο δάχτυλο σου (αντίχειρας) και μετά από 30 δευτέρα σου έβγαζε τι είσαι...Εμένα πάντα με έβγαζε χαρούμενη, όπως λέει και το τραγούδι ....στον Πλανήτη Happy...

on
Μόνο παπούτσια κλαίω.... όταν δίνεις τα λεφτά σου και αποδεικνύεται ότι σου πονούν τα πόδια, σου προκαλούν φουσκάλες και σε δυσκολεύουν να τα φοράς για αρκετές ώρες..... ενώ έχουν εγγυηθεί για το πόσο απαλά είναι......Πάντα το παπούτσι είναι το πιο απαραίτητο κομμάτι της γκαρνταρόμπας για να μπορείς να αισθάνεσαι άνετα μέσα στην ημέρα σου...Αν "βαρούν" τα πόδια σου ή σε πονούν είσαι δυσαρεστημένος και εκνευρισμένος όλη μέρα ....

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:18, 08-04-12:

Ποιός ήταν αυτός που λένε ότι επίτηδες έπαιρνε στενά παπούτσια για να μετριάσει την ευτυχία του?
Εγώ πήρα μια κόρνα για το αυτοκίνητο γιατί νόμιζα ότι είχε καεί, αλλά τελικά είχε χαλάσει το βύσμα.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 19:56, 30-04-12:

motorola razr θηκη

ασχημη,κακογουστη και δεν βολευει καθολου

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε στις 12:39, 20-05-12:

Ένα στιλό μπλε απλό με μύτη 0,7 που όταν το δοκίμασα στο μαγαζί έγραφε και στο σπίτι όχι. Είχα βγάλει και το αυτοκολλητάκι απο πάνω και δεν μπορούσα να το γυρίσω. Τελικά το πέταξα κάτω, το πάτησα και μετά το πέταξα και στον κάδο. :p
Ξαναπήρα χτες το ίδιο και μέρχι στιγμής γράφει.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 13:12, 20-05-12:

Ξαναπήρα χτες το ίδιο και μέρχι στιγμής γράφει.
θεικο το τελος

Παράθεση

mayram999 (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mayram999
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H mayram999 έγραψε στις 20:13, 07-06-12:

Μία άθλια φόρμα που δεν την φόρεσα ποτέ και ακόμα αναρωτιέμαι γιατί την είχα αγοράσει

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 17:27, 08-06-12:

Creative Sound Blaster Tactic3D Sigma headset... για να ακούω τις εντολές του αρχηγού στο παιχνίδι και να αναφέρω με καθαρότητα το τι γίνεται. Εγώ φταίω που δε πήρα Logitech, αλλά δεν έβρισκα. Το πλακέ "tangle-free" καλώδιο όμως ήταν για τα μπάζα και στο μήνα πάνω κόπηκε, καθιστώντας αρχικά το μικρόφωνο άχρηστο και μετά από άλλο ενα μήνα έφυγε και το αριστερό ακουστικό. Πήγα και πήρα ενα lifechat που είναι λιγότερο άνετο (όσο έπαιζε ήταν πολύ άνετο και πολύ καθαρό στον ήχο). Προχθές βλέπω και το αποσπόμενο μικρόφωνο που είχε μείνει να έχει πέσει κάτω και να το μασάει ο σκύλος. Τώρα μου έχει μείνει μονο ο usb adapter.

Παράθεση

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Savvina_edw
H Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H Savvina_edw έγραψε στις 12:20, 09-06-12:

Ενα φορεμα που πηρα περσυ το καλοκαιρι (για καλό)...τελικα δεν το εβαλα ποτε γιατι δεν ειχα παρει παπουτσια να του πανε....Τελικα το βλεπω φετος και δεν μ αρεσει....μαλλον δεν θα το βαλω ποτε...και ηταν και ακριβουτσικο απο οτι θυμαμαι....αυτο που με εκνευριζει ομως περισσοτερο ειναι η μανα μου που καθε φορα που ανοιγει την ντουλαπα μου, μου μιλαει γι αυτο το φουστανι....αμαν....σκεφτομαι να το πεταξω στον καδο να μην ξαναεμφανιστει ποτε μπροστα μου....πφφ

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 12:44, 09-06-12:

φόρεμα (για καλό) και εγώ, λευκό καλοκαιρινό ... δεν ήταν ακριβό, απλά εγώ τα καλοκαίρια την βγάζω σε παγκάκια και πεζούλια άρα το χρώμα δεν βολεύει για κάτι τέτοια.. κρίμα γιατί είναι ωραίο..

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε στις 12:52, 09-06-12:

Κάτι που υποτίθεται όταν το βάζεις στο στόμα σου κάνει μπαμ μπουμ.
Σίγα την έκρηξη.
Έκανε και 40 λεπτα

Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 21:52, 09-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
Ένα βερνίκι για τα νύχια που υποτίθεται πως θα σταματήσεις να τρως τα νύχια σου. Ε, ήταν τόσο πικρό που κάθε φορά που το ακουμπόυσα στο στόμα μου έστω και τυχαία έπρεπε να πιω δεκα κανάτες νερό. Στα σκουπίδια κατέληξε
Την εχω δοκιμασει! Μούφα ήταν, δεν ηταν αρκετα πικρη ωστε να με αποτρεψει απο το να τρωω τα νυχια μου (χαθηκε και η τελευταια ελπιδα)

Αποτυχημενη αγορα ηταν και ενα φορεμα πρασινο που ειχα αγορασει για εναν γαμο (φτυστη η τινκερμπελ ημουν ). Κατεληξε (οπως και πολλα αλλα) στην αδερφη μου

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 03:17, 13-06-12:

Μια ζακέτα που αγόρασα πέρυσι η οποία πραγματικά μοιάζει σαν σακί!

Ειλικρινά δεν ξέρω τί σκεφτόμουν όταν την έπαιρνα.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 04:54, 13-06-12:

Σαλαμια,τυρια,ψωμια που περναει ο καιρος και χαλανε και πανε για πεταμα

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 09:43, 13-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
φόρεμα (για καλό) και εγώ, λευκό καλοκαιρινό ... δεν ήταν ακριβό, απλά εγώ τα καλοκαίρια την βγάζω σε παγκάκια και πεζούλια άρα το χρώμα δεν βολεύει για κάτι τέτοια.. κρίμα γιατί είναι ωραίο..
Εγώ μια φορά στα τόσα λέω ότι θα γίνω κυρία (στο ντύσιμο έστω) και ότι θα φοράω φορέματα και ρομαντικά αέρινα (συν υπερ-ευαίσθητα) ρουχαλάκια. Οπότε πάω και παίρνω διάφορα χαριτωμένα και φτηνά σχετικά ρούχα, τα οποία φοράω μόνο όταν ξέρω ότι θα λείψω ελάχιστες ώρες από το σπίτι, θα έχω αυτοκίνητο και θα κάτσω κάπου μέσα ή καθαρά. Περιττό να πω ότι αυτό γίνεται σπάνια, ασε που μετά πρέπει να τα πλένω στο χέρι γιατί γίνονται χάλια αλλιώς. Τις ελάχιστες φορές που πιέζομαι να τα φορέσω, δεν είμαι καθόλου άνετα και φέρομαι υπερβολικά μη-μου-απτου για να μην τα λερώσω (πάντα καταλήγω να τα λερώσω). Ετσι μετά φοράω για μεγάλα διαστήματα φανελάκια των 4-5 ευρώ από αλυσίδες τυπου Bershka και τζιν που έχω από το σχολείο, τα οποία όχι μόνο δεν με νοιάζει αλλά δεν τα λερωνω έτσι κι αλλιώς (?) Πως γίνεται αυτό, δεν ξέρω.

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 14:44, 13-06-12:

βρε τα λερώνεις,απλά δεν φαίνεται η βρώμα τόσο πολύ στα τζίν

αλλά μια απο τα ίδια λέω και εγώ.. έχω και ένα σωρό σκιές,μολύβια και γενικά καλλυντικά τα οποία δεν χρησιμοποιώ γιατι κάθε φορά που πάω να βαφτώ,βαριέμαι και βάζω μάσκαρα μόνο..το ίδιο και με τα ρούχα.. όλο σορτσάκια και φανελάκια..τζίν πάντως το καλοκαίρι δεν βάζω γιατι σκάω (και για λόγους υγιεινής βασικά)..
άσε που τα μισά φορέματα μου είναι στράπλες πιο "καλά" και τα άλλα μισά είναι πιο πολύ για παραλία.. τίποτα το το ενδιάμεσο..

(τζιν απο το σχολείο?? εμένα δεν αντέχουν πάνω απο χρόνο, σκίζονται απο κάτω..)

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:51, 13-06-12:

Μα κι εγώ σκισμένα τα φοράω ("άποψη" και καλά). Το ότι με πιέζουν γιατί έχω παχύνει είναι άλλο θέμα, αλλά αρνούμαι να πάρω μεγαλύτερα! Είναι κίνητρο για να αδυνατίσω (ναι καλάααα). Στην τελική, τόσα λεφτά έδωσα (ήθελε Diesel, Miss Sixty, Fornarina και Replay η αρχοντιά μου) οπότε πρέπει να τα βγάλουν και με το παραπάνω.
Στα καλλυντικά κι εγώ έτσι είμαι, έχω ένα σωρώ που δεν τα χρησιμοποιώ αλλά τα βάζω με το ζόρι μια φορά στα τόσα για να πω ότι πιάνουν τόπο.

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

H skylofili έγραψε στις 15:58, 13-06-12:

απαπα,εγώ μπουτικ china και πολύ μου είναι.. αν έχω κάτι ακριβό λυπάμαι να το βάλω γιατι είμαι πολύ απρόσεχτη..

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 16:06, 13-06-12:

Πολλά ρούχα που τα κοιτώ μετά από μήνες και λεω... Γιατί τα πήρα;
Τζην, μπλουζάκια, φουστάνια...
Τα πασάρω στην αδερφή μου όλα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους