Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

paul95

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη paul95
Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O paul95 έγραψε στις 15:32, 16-06-12:

Μία μάλλινη μπλούζα χειμωνιάτικη με κουκούλα, ριγέ κρεμ και γκρι ποντικί. Απορώ πώς την αγόρασα. Τσιμπάει πάρα πολύ κιόλας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 15:41, 16-06-12:

Περυσι πηρα ενα δερματινο το οποιο το φορεσα 2-3 φορες και δεν προκειται να το ξαναφορεσω,ηταν και ακριβο ρε γαμωτο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 16:11, 09-07-12:

Ενα κουτι τριγωνα πανοραματος που τα ξεχασα στο λεωφορειο

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:16, 09-07-12:

Πριν 2 περίπου μήνες, αγόρασα ένα DVD player γύρω στα 50 ευρώ, και παρατήρησα ότι όταν φθάνει στα μισά η ταινία κολλάει.
Πήρα τηλέφωνο εκεί που το αγόρασα, και μου είπαν να το φέρω με ολόκληρη τη συσκευασία μαζί με το κουτί για να μου δώσουν ένα άλλο.
Επειδή όμως το κουτί το πέταξα, μου απάντησαν ότι δυστυχώς δεν γίνεται, και ......

Παράθεση

Brynja

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Brynja
H Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Brynja έγραψε στις 19:27, 09-07-12:

κινητο nokia...αυτο τα λεει ολα διοτι καταλαβα αργα οτι ηθελα λογισμικο android!

Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 23:46, 09-07-12:

Μια (κατά τα άλλα ωραία) ζώνη όχι με τρύπες αλλά από αυτές που μοιάζουν με τις στρατιωτικές. Μεταλλική η πόρπη, υφασμάτινο του λουρί, ε δεν λέει να κρατήσει με τίποτα. Γλυστράει και όλο λύνεται. Μπας και οι καινούργιες μοδάτες ζώνες είναι διακοσμητικές; χαχα

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 00:15, 10-07-12:

Εκείνο το υπεέροχο se C510 που την δευτερη φορα το ξαναγορασα επειδη χαλασε το αλλο αλλα το καινουριο μοντελο κολλουσε το λογισμικο του και πηγαινε σαν χελωνα. . ΤΡΑΓΙΚΟ

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 00:19, 10-07-12:

Το λάπτοπ από το οποίο γράφω, ένα HP ENVY 17-2290NR. Το πήρα για να παίζω παιχνίδια (κάτι που κάνει το PC να ζεσταίνεται) και αργά ανακάλυψα πως αυτοί που δουλεύουν στην HP δεν έχουν ιδέα από θερμοδυναμική, διότι το λάπτοπ υπερθερμαίνεται και έτσι αντί για λάπτοπ ανακάλυψα πως αγόρασα τοστιέρα.

Το ωραίο είναι πως το πλήρωσα 1579$ (1250€) από λεφτά που μάζευα χρόνια ολόκληρα.....

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 00:29, 10-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Emile
... αργά ανακάλυψα πως αυτοί που δουλεύουν στην HP δεν έχουν ιδέα από θερμοδυναμική, διότι το λάπτοπ υπερθερμαίνεται και έτσι αντί για λάπτοπ ανακάλυψα πως αγόρασα τοστιέρα......

Air condition στο ζεστο ειναι, μην κανεις το λαθος να το ακουμπησεις στα ποδια... εγκαυμα 3ου βαθμου εγγυημενα
Μη μιλησω για το θορυβο που κανει, το πληντηριο μας ειναι αθορυβο μπροστα στο λαπτοπ

Αλλη αποτυχημενη αγορα: η συνδεση conn x, εχε χαρη που ληγει οπου να ναι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Brynja

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Brynja
H Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Brynja έγραψε στις 08:58, 10-07-12:

α και η συνδεση wind που κοβεται το ασυρματο συνεχεια

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 11:49, 10-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Εκείνο το υπεέροχο se C510 που την δευτερη φορα το ξαναγορασα επειδη χαλασε το αλλο αλλα το καινουριο μοντελο κολλουσε το λογισμικο του και πηγαινε σαν χελωνα. . ΤΡΑΓΙΚΟ
Δεν το θεωρώ αποτυχία αυτό, γιατί για αυτό υπάρχει η εγγύηση. Θα μπορούσες να κάνεις κάτι περισσότερο σε αυτή την περίπτωση

Παράθεση

Ξανθη Κυπραιου

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ξανθη Κυπραιου
H Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H Ξανθη Κυπραιου έγραψε στις 16:19, 11-07-12:

Το ρολόι που μου έκανε δώρο στους αρραβώνες γιατί δούλεψε συνολικά γύρω στις 10 μέρες.....

Τα λεφτά του τα κλαίω γιατί εγώ έφαγα στο στρίμωγμα να πληρώσουμε τα δανεικά....

Τι τα θες μάγκα μου τα δώρα αφού δεν έχεις μία?

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:18, 25-07-12:

Πήρα μια τσάντα Longchamp και έσκασα 650€.
Στο κατάστημα φαινόταν φοβερή.
Όταν τη χρησιμοποίησα, διαπίστωσα ότι δεν είχε πάτο, και έτσι αν δεν είναι παραγεμισμένη, φαίνεται χάλια.
Οπότε με πιάνει η μέση μου, επειδή την γεμίζω!

Αν γύρναγα το χρόνο πίσω θα δεν θα την αγόραζα.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 14:38, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
.
Mπορούσες να αγοράσεις iphone ή ipad με αυτά τα λεφτά ή τσάντα δεν έχει πλάκα και δεν παίζεται απλά την γεμίζεις, την αδειάζεις και την βλέπεις μέχρι να χαλάσει και να πάρεις άλλη.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:43, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Mπορούσες να αγοράσεις iphone ή ipad με αυτά τα λεφτά ή τσάντα δεν έχει πλάκα και δεν παίζεται απλά την γεμίζεις, την αδειάζεις και την βλέπεις μέχρι να χαλάσει και να πάρεις άλλη.
Κι αν έχεις ήδη iphone και ipad?
Άσε που μια γυναίκα δεν αξιολογεί τα αντικείμενα ως προς την χρησιμότητά τους..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 15:19, 25-07-12:

Samsung Omnia II, μόλις το απέκτησα περιέπεσα σε δεινή οικονομική θέση με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το αποπληρώσω και στη μέση των δόσεων το παρέδωσα πίσω. Το βιβλίο με τη θεωρία του Μαρξ, κόντεψα να βάλω το μυαλό μου στον αποχυμωτή. Το ποδήλατό μου, το οποίο δεν έχει διανύσει συνολικά ούτε 10 χιλιόμετρα, γιατί αργότερα κατάλαβα ότι έχω κλίση προς την κολύμβηση. Και πολλά άλλα...

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 15:20, 25-07-12:

Τι μασιά για τα μαλλιά μου, τσάμπα τα λεφτά, σκέτη αποτυχία, ντιπ δουλεία δεν κάνει!!!!

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:24, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Τι μασιά για τα μαλλιά μου, τσάμπα τα λεφτά, σκέτη αποτυχία, ντιπ δουλεία δεν κάνει!!!!
Τί είναι η μασιά για τα μαλλιά? Κάτι σαν τοστιέρα?

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 15:25, 25-07-12:

οι διακοπές που πήγα τώρα στη Χαλκιδική

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 15:28, 25-07-12:

Τί είναι η μασιά για τα μαλλιά? Κάτι σαν τοστιέρα?
Είναι για να στα κάνει ίσια...

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 15:28, 25-07-12:

Στο κατάστημα φαινόταν φοβερή.
Όταν τη χρησιμοποίησα, διαπίστωσα ότι δεν είχε πάτο, και έτσι αν δεν είναι παραγεμισμένη, φαίνεται χάλια.
Οπότε με πιάνει η μέση μου, επειδή την γεμίζω!

Αν γύρναγα το χρόνο πίσω θα δεν θα την αγόραζα.

πήγαινε τώρα να ποστάρεις στο θέμα
μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω
και γράψε:
αν γύρναγα στο χρόνο πίσω θα έκανα αυτό το ποστ στο σωστό θέμα.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:31, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Δεσμώτης
πήγαινε τώρα να ποστάρεις στο θέμα και γράψε:
αν γύρναγα στο χρόνο πίσω θα έκανα αυτό το ποστ στο σωστό θέμα.

Είδες μυαλό πού είμαι? Συνδυάζω θέματα.. Τσσσσ...!!!

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 18:45, 25-07-12:

.

Όσο για μένα απο αχρησιμοποίητα ρούχα και παπούτσια άλλο τίποτα..
ένα φόρεμα που στο μαγαζί το δοκίμασα και μου φάνηκε τέλειο..τώρα νομίζω πως με δείχνει διπλάσια (σε πλάτος). Αν και μ αρεσει ακόμα πολύ, δεν το φοράω πια.
Επίσης έχω τέραστιο πρόβλημα με τις γόβες, οτι και να δοκιμάσω το 37 μου είναι μεγάλο και το 36 μικρό. Ετσι κάθε φορά που αγοράζω ή θα μου βγαίνουν και θα περπατάω ξέρετε πως ή θα με στενεύουν φρικτά. Πήρα κάτι υπέροχες nude γόβες που ονειρευόμουν καιρό και δεν μπορώ να τις περπατήσω γιατί με στενευουν

Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfool
H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε στις 11:01, 26-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από erinta

Όσο για μένα απο αχρησιμοποίητα ρούχα και παπούτσια άλλο τίποτα..
ένα φόρεμα που στο μαγαζί το δοκίμασα και μου φάνηκε τέλειο..τώρα νομίζω πως με δείχνει διπλάσια (σε πλάτος). Αν και μ αρεσει ακόμα πολύ, δεν το φοράω πια.
Επίσης έχω τέραστιο πρόβλημα με τις γόβες, οτι και να δοκιμάσω το 37 μου είναι μεγάλο και το 36 μικρό. Ετσι κάθε φορά που αγοράζω ή θα μου βγαίνουν και θα περπατάω ξέρετε πως ή θα με στενεύουν φρικτά. Πήρα κάτι υπέροχες nude γόβες που ονειρευόμουν καιρό και δεν μπορώ να τις περπατήσω γιατί με στενευουν
θα παίρνεις το μεγαλύτερο και θα βάζεις μισό πάτο..

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:03, 26-07-12:

Είναι για να στα κάνει ίσια...
Ποιο είχες πάρει? Εγώ πήρα το Bellissima της Rowenta και μια χαρά τα ισιώνει.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 11:07, 26-07-12:

Ποιο είχες πάρει? Εγώ πήρα το Bellissima της Rowenta και μια χαρά τα ισιώνει.
Αχ αυτή είχα παλιά αλλά μου έσπασε ήταν φανταστική!
Αυτήν έπρεπε να πάρω ξανά, τώρα έχω μια της limhair μη με ρωτήσεις ποια ακριβώς δε ξέρω και βαριέμαι να πάω να δω

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:12, 26-07-12:

Αχ αυτή είχα παλιά αλλά μου έσπασε ήταν φανταστική!
Αυτήν έπρεπε να πάρω ξανά, τώρα έχω μια της limhair μη με ρωτήσεις ποια ακριβώς δε ξέρω και βαριέμαι να πάω να δω
Λοιπόν τα πιο καλά σίδερα μαλλιών είναι τα GHD (Good Hair Day).
Το είχα δοκιμάσει κάποτε και είχα μείνει.
Όμως νομίζω πως δεν τα πουλάνε στην Ελλάδα, στην Αγγλία σίγουρα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:16, 26-07-12:

το yendo,ακόμα κλαίω το κατοστάρικο που έδωσα για μια βδομάδα

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 11:17, 26-07-12:

Λοιπόν τα πιο καλά σίδερα μαλλιών είναι τα GHD (Good Hair Day).
Το είχα δοκιμάσει κάποτε και είχα μείνει.
Όμως νομίζω πως δεν τα πουλάνε στην Ελλάδα, στην Αγγλία σίγουρα.
Δεν ήμαστε για έξοδα τώρα, περικοπές! χαχαχαχαχαχα
Θα το κοιτάξω όμως για την εταιρία που μου είπες να το΄χω στο νου μου για το χειμώνα...!

Άλλη αποτυχημένη αγορά που θυμήθηκα σήμερα που καθάριζε η μάνα μου το πατάρι........
Τη κιθάρα, απαιτούσε ο κ*λος μου κιθάρα, αλλά ποτέ δεν στρώθηκα σοβαρά να μάθω
Τώρα που την είδα, θα σκεφτώ να την πουλήσω μαζί με τα βιβλία της που έχω για να πάρω τη μασιά χαχαχαχααχα

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:20, 26-07-12:

Δεν ήμαστε για έξοδα τώρα, περικοπές! χαχαχαχαχαχα
Θα το κοιτάξω όμως την εταιρία που μου είπες να το΄χω στο νου μου για το χειμώνα...!

Άλλη αποτυχημένη αγορά που θυμήθηκα σήμερα που καθάριζε η μάνα μου το πατάρι........
Τη κιθάρα, απαιτούσε ο κ*λος μου κιθάρα, αλλά ποτέ δεν στρώθηκα σοβαρά να μάθω
Τώρα που την είδα, θα σκεφτώ να την πουλήσω μαζί με τα βιβλία της που έχω για να πάρω τη μασιά χαχαχαχααχα
Α κι εγώ έχω κανει τέτοια αποτυχημένη αγορά.
Πήρα μια κιθάρα, τα βάλαμε μισά μισά με τον αδελφό μου.
Ποτέ δεν την ακουμπήσαμε, νομίζω ο αδελφός μου την έχει τώρα πια στο σπίτι του για διακοσμητική.
Ακόμα τα κλαίω τα λεφτά!

Μια άλλη φορά είχα πάρει ένα παλτό πανάκριβο, μετά ήρθαν οι εκπτώσεις (μέχρι τότε δεν το είχα φορέσει) και το έβλεπα στα ράφια με τη μισή τιμή. Εγώ όμως πλήρωνα τις δόσεις επί 12 μήνες!

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 11:26, 26-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
το yendo,ακόμα κλαίω το κατοστάρικο που έδωσα για μια βδομάδα
Έλα ρε συ είναι ωραίο...εκτός και αν κρίνω από το μια βδομάδα.... χάλασε;

Α κι εγώ έχω κανει τέτοια αποτυχημένη αγορά.
Πήρα μια κιθάρα, τα βάλαμε μισά μισά με τον αδελφό μου.
Ποτέ δεν την ακουμπήσαμε, νομίζω ο αδελφός μου την έχει τώρα πια στο σπίτι του για διακοσμητική.
Ακόμα τα κλαίω τα λεφτά!

Μια άλλη φορά είχα πάρει ένα παλτό πανάκριβο, μετά ήρθαν οι εκπτώσεις (μέχρι τότε δεν το είχα φορέσει) και το έβλεπα στα ράφια με τη μισή τιμή. Εγώ όμως πλήρωνα τις δόσεις επί 12 μήνες!
Το πρόβλημα είναι ότι τώρα που θέλω να μάθω λύρα δεν με εμπιστεύονται, αλλά νταξ άπιαστο όνειρο από ότι έχω ακούσει πανάκριβα τα μαθήματα λύρας!!
Με ρούχα το έχω πάθει και εγώ!!!! Όχι με παλτό όπως εσύ (καλά εσένα πρέπει να πόνεσε πολύ η τσέπη σου..και η καρδιά σου )
Επίσης άλλη αποτυχημένη αγορά, ήθελα να πάρω κάτι ξυλομπογιές αλλά ήταν τσουχτερή η τιμή, της πήρα από έναν μέσω ίντερνετ αλλά έστειλε σκάρτο πράγμα χάλια κατάσταση κλπ, αυτό ήταν πραγματικά αποτυχημένη αγορά :/

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 15:58, 26-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfool
θα παίρνεις το μεγαλύτερο και θα βάζεις μισό πάτο..
Το έχω δοκιμάσει, δεν κάνει δουλειά . Πάλι μεγάλο μου είναι! Αλλά το 36 μικρό..

Παράθεση

wonderfool

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfool
H wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H wonderfool έγραψε στις 16:10, 26-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από erinta
Το έχω δοκιμάσει, δεν κάνει δουλειά . Πάλι μεγάλο μου είναι! Αλλά το 36 μικρό..
τότε θα ψωνίζεις από το ίντερνετ 36,5

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:41, 26-07-12:

Έλα ρε συ είναι ωραίο...εκτός και αν κρίνω από το μια βδομάδα.... χάλασε;
ακριβώς

Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 19:21, 27-07-12:

η πιο αποτυχημενη αγορα μου ειναι το αυθεντικο παρακαλω βραχιολακι bios balance..που υποτιθεται οτι κραταει το σωμα σε ισσοροπια! βλακειες και εκανε κ 27euros!!

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 19:43, 27-07-12:

Πρέπει να είσαι χαζός για να το πιστέψεις αυτό. Γνώμη μου.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stacey_af
H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε στις 19:49, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Πρέπει να είσαι χαζός για να το πιστέψεις αυτό. Γνώμη μου.
δεν το πιστεψα.. απλα το πηρα μονο και μονο για να εχω το αυθεντικο!

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 19:51, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
δεν το πιστεψα.. απλα το πηρα μονο και μονο για να εχω το αυθεντικο!
Είσαι κομματάκι άξια της μοίρας σου τότε. Δε βαριέσαι, όλοι κλαίμε κι από κάτι.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:59, 29-07-12:

Ας θυμηθω :
Ααα ναι θυμηθηκα ! Ενα ζελε με γευση φραουλα που πηρα απο αυτα που λενε οτι εχουν "χαμηλο γλυκαιμικο δεικτη" και η γευση τους ειναι ενταξει . Ημουν και μικρη τοτε οποτε ..
Θα πω το εξης η γευση του ητανε... αγευστο βασικα ετρωγες κατι αλλα ηταν σαν να μην τρως μεγαλη αηδία ...

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:16, 29-07-12:

Εισιτήρια cinema για το clash of titans. Η μόνη ταινία που μετάνιωσα που πήγα και την είδα.

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 07:55, 30-07-12:

Πήρα κάτι βραχιολάκια (αυτα τα σίλι μπαντς) και μετά ανακάλυψα πως ήταν με την ΠΑΤΙ.
Ευτυχώς έχω μικρά ξαδέρφια.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 22:28, 09-08-12:

Τελευταία βεβαιώθηκα ότι είναι μεγάλη βλακεία να αγοράζεις ξενόγλωσσα μεταφρασμένα βιβλία από την Ελλάδα και να μην τα παραγγέλνεις από το εξωτερικό στο πρωτότυπο ή να τα κατεβάζεις PDF για να κλείσεις όλα τα ελληνικά μαγαζιά τους. Είναι κλέφτες οι 'Ελληνες εκδότες. Πανάκριβα, κάκιστη ποιότητα και κάκιστο σέρβις παραγγελιών. Αίσχος σε όλους τους.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:56, 16-08-12:

Μεχρι χθες ελεγα για ενα ηλιθιο ζελε "light" σημερα αλλαξα γνωμη με ενα σέικερ που πηρα

Παράθεση

Queen of Hearts

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 714 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 12:14, 16-08-12:

Μια σειρα βιβλιων,ουσιαστικα κατι σαν βοηθηματα και για τις 3 σχολικες βαθμιδες...1.000+ ευρω..ακομα χτυπαμε το κεφαλι μας και δεν δεχονται να τα παρουν και πισω

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 12:18, 16-08-12:

Πήρα ένα πακέτο τσίχλες νομίζοντας πως είχαν γέμιση με ζελέ μέσα, αλλά τελικά δεν είχαν!
2 ολόκληρα ευρώ χαμένα!

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:24, 16-08-12:

Μία καπαρτίνα Burberry.
1.300 Ευρώ και δεν μου πάει όσο η άλλη μου καπαρτίνα η Sisley που πήρα 135€.

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 12:27, 16-08-12:

Μία καπαρτίνα Burberry.
Καλά δεν την δοκίμασες να δεις αν σου παει?

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 12:30, 16-08-12:

Μία καπαρτίνα Burberry.
Δεν μπορούσες να την γυρίσεις;

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 12:31, 16-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από christina.kstr
Μια σειρα βιβλιων,ουσιαστικα κατι σαν βοηθηματα και για τις 3 σχολικες βαθμιδες...1.000+ ευρω..ακομα χτυπαμε το κεφαλι μας και δεν δεχονται να τα παρουν και πισω
Δε κατάλαβα Βοηθήματα σαν το Σαββάλας είναι. :/ εγκυκλοπαίδεια :/

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 12:31, 16-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Δεν μπορούσες να την γυρίσεις;
Βασικά. Δεν μπορούσες να μη δώσεις τόσα λεφτά για μια καπαρτίνα?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους