Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,936 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 283 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 18:58, 10-11-11:

για το κινητο μου... τελειως μαπα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 19:06, 10-11-11:

Κι εμένα το κινητό μου και πολλά και διάφορα ρούχα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H Vasool έγραψε: στις 16:51, 24-12-11:

είχα βάλει στο μάτι ένα πουκάμισο πολύ ωραίο (replay νομίζω ήταν), ακριβούτσικο. μάζεψα λεφτά και πήγα στο μαγαζί, στο δοκίμασα, μου φάνηκε οκ και το αγόρασα. Όταν γύρισα σπίτι και το έκανα πρόβα στον καθρέφτη και είδα πως ήταν σκισμένο στο πίσω μέρος! Απλά FAIL! Ευτυχώς το πήγα πίσω στο μαγαζί και το άλλαξα, φεύγοντας με κάτι άλλο γιατί δεν υπήρχε άλλο πουκάμισο στο νούμερο μου!
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 18:58, 24-12-11:

Το προηγούμενο κινητό που είχα, και το είχα πάρει ακροβούτσικα γιατί είχε πλοηγό, που όταν με έπαιρναν τηλέφωνο, και το έπιανα στα χέρια μου έχανε το σήμα τελείως, και αναγκαζόμουν μετά να τους πάρω εγώ και χρεωνόμουν διπλά, μέχρι που το καλοκαίρι μου την έδωσε τελείως και πήγα και αγόρασα καινούργιο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουλάκι (Bernadette)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε: στις 11:05, 25-12-11:

Γκρρρ, ένα ζευγάρι μπαλαρίνες που πήρα τον προηγούμενο μήνα.
Έκαναν 70 ευρώ και μάζεψα λεφτουδάκια, τις δοκίμασα (όλα καλά ως εδώ) και τις πήρα...

(Τώρα ξεκινούν τα προβλήματα) Μόλις τις φόρεσα ένα ωραίο πρωί για να βγω έξω, μου ήταν τόοοσο στενές που έκανα αμέσως πληγή!
Τσάμπα τα λεφτά μουουου...
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 11:07, 25-12-11:

Κάτι αεροπορικά εισιτήρια.
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,260 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 11:12, 25-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Κάτι αεροπορικά εισιτήρια.
Go then!

ή Then, go?
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,792 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 11:23, 25-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Πουλάκι
Γκρρρ, ένα ζευγάρι μπαλαρίνες που πήρα τον προηγούμενο μήνα.
Έκαναν 70 ευρώ και μάζεψα λεφτουδάκια, τις δοκίμασα (όλα καλά ως εδώ) και τις πήρα...

(Τώρα ξεκινούν τα προβλήματα) Μόλις τις φόρεσα ένα ωραίο πρωί για να βγω έξω, μου ήταν τόοοσο στενές που έκανα αμέσως πληγή!
Τσάμπα τα λεφτά μουουου...
Συνονόματη, έχω πάθει το ίδιο με μπαλαρίνες και περισσότερα λεφτά. Το θέμα είναι ότι σιχαίνομαι αυτά τα παπούτσια αλλά δούλευα στα καλλυντικά τότε και ήταν "κανόνας" ότι έπρεπε να φοράμε τέτοια παπούτσια. Εγώ δεν είχα (μπότες φοράω πάντα) οπότε πήγα να αγοράσω. Βρηκα κάποιες Replay που μου φάνηκαν άνετες (με μαλακό πάτο, λίγο χοντρό) και έσκασα 100 ευρώ. Ε, παρόλο που είναι 40 (και κανονικά φοράω 38-39) δεν τις αντέχω για πάνω από 3 λεπτά. Τις έχω κρατήσει όμως και λέω συνέχεια ότι θα τις φοράω με το ζόρι (κι ας μην μ' αρέσουν, κι ας μην δουλέυω πια εκεί) ώστε να βγάλουν τα λεφτά τους. Τρια χρόνια αργότερα, δεν τις έχω φορέσει καθόλου μέχρι στιγμής.
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 23:30, 25-02-12:

Ενα γιαουρτι που ηταν ληγμενο...τωρα κλαιμε τα λεφτα μας και για αυτα!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:36, 25-02-12:

Αν το αγόρασες ληγμένο, μπορείς να το πας πίσω. Μου έχει τύχει πολλές φορές και ποτέ δεν μου έχουν αρνηθεί να μου δώσουν ένα νέο. Σε κάποια προϊόντα σου λένε κι ευχαριστώ επειδή τους δίνεις την ευκαιρία να το αποσύρουν από τα ράφια. Μου έτυχε μια φορά με αλεύρι. Το πήγα πίσω και αποδείχτηκε πως ήταν όλη η παρτίδα στο ράφι ληγμένη. Με τα γαλακτοκομικά είναι λίγο πιο περίεργη φάση επειδή έχουν μικρή διάρκεια ζωής αλλά και πάλι, λογικά, θα σου το αλλάξουν, ειδικά αν έχεις την απόδειξη.
Μια άλλη φορά επίσης μου έτυχε γιαούρτι με μούχλα, παρόλο που δεν είχε λήξει. Επίσης μου το άλλαξαν.

(Βέβαια μένω απέναντι από το super market και είναι πανεύκολο να πεταχτώ. Αν έχεις να πας μακριά, ε προφανώς δε λέει να χάσεις χρόνο και βενζίνη για ένα γιαούρτι. ) Κλαψ ληγμένο γιαουρτάκι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,627 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 23:41, 25-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Αν το αγόρασες ληγμένο, μπορείς να το πας πίσω.
Ε το ειδα μετα απο κανα 2 μερες και δεν μπηκα στη διαδικασια...Τουλαχιστον εμαθα να ειμαι πιο προσεκτικη με τις ετικετες.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:43, 25-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Συνονόματη, έχω πάθει το ίδιο με μπαλαρίνες και περισσότερα λεφτά. Το θέμα είναι ότι σιχαίνομαι αυτά τα παπούτσια αλλά δούλευα στα καλλυντικά τότε και ήταν "κανόνας" ότι έπρεπε να φοράμε τέτοια παπούτσια. Εγώ δεν είχα (μπότες φοράω πάντα) οπότε πήγα να αγοράσω. Βρηκα κάποιες Replay που μου φάνηκαν άνετες (με μαλακό πάτο, λίγο χοντρό) και έσκασα 100 ευρώ. Ε, παρόλο που είναι 40 (και κανονικά φοράω 38-39) δεν τις αντέχω για πάνω από 3 λεπτά. Τις έχω κρατήσει όμως και λέω συνέχεια ότι θα τις φοράω με το ζόρι (κι ας μην μ' αρέσουν, κι ας μην δουλέυω πια εκεί) ώστε να βγάλουν τα λεφτά τους. Τρια χρόνια αργότερα, δεν τις έχω φορέσει καθόλου μέχρι στιγμής.
Βρε καλά μου κορίτσια δεν έχετε ακούσει για τον τσαγκάρη και το καλαπόδι;
Αν έχετε στενά παπούτσια που σας χτυπάνε, τα πάτε στον τσαγκάρη κι εκείνος τα βρέχει και τα βάζει στο καλαπόδι.

Μπορείτε επίσης να δοκιμάσετε κι αυτό:

Ελπίζω μόνο να τα έχετε ακόμη τα παπουτσάκια!
Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 18:42, 27-02-12:

λουκουμαδες στο καρναβαλι της πατρας το 2012 , αγορασε φιλος με 6 ευρω! αποτυχημενη αγορα!
και ενω μετα απο 5 μετρα αγορασε αλλος με 3ευρω και μεγαλυτερη ποσοστητα!
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 21:57, 27-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από boss.
λουκουμαδες στο καρναβαλι της πατρας το 2012 , αγορασε φιλος με 6 ευρω! αποτυχημενη αγορα!
και ενω μετα απο 5 μετρα αγορασε αλλος με 3ευρω και μεγαλυτερη ποσοστητα!
οταν εχουμε κανει μια αγορα οποια και να ειναι αυτη ποτε μα ποτε δεν κανουμε το λαθος να κοιταξουμε αλλου τιμη η ποιοτητα του ιδιου προιοντος διοτι αν το βρουμε σε χαμηλοτερη τιμη και ακομα χειροτερα σε καλυτερη ποιοτητα μετα νιωθουμε τοσο βλακες!!ΝΟΜΟΣ!!
*μου εχει συμβει!!
Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 19:43, 28-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
οταν εχουμε κανει μια αγορα οποια και να ειναι αυτη ποτε μα ποτε δεν κανουμε το λαθος να κοιταξουμε αλλου τιμη η ποιοτητα του ιδιου προιοντος διοτι αν το βρουμε σε χαμηλοτερη τιμη και ακομα χειροτερα σε καλυτερη ποιοτητα μετα νιωθουμε τοσο βλακες!!ΝΟΜΟΣ!!
*μου εχει συμβει!!
ναι αλλα οταν εχεις καφρους φιλους! εσυ μπορει να μην θες να κοιταξεις διπλα, απλα αυτοι το κανουν επιτηδες για δουλεμα! και ναι και εγω αυτο εκανα!
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,077 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 03:06, 02-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Μια άλλη φορά επίσης μου έτυχε γιαούρτι με μούχλα, παρόλο που δεν είχε λήξει. Επίσης μου το άλλαξαν.
Ίου!
Μάρκα;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 08:25, 02-03-12:

Η μάρκα ήταν ΦΑΓΕ αλλά ίσως έπαιζε ρόλο το ψυγείο του καταστήματος.
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 23:28, 13-03-12:

ενα παντελονι attrativo υφασματινο στυλ βρακας.
για ονομα ΠΩΣ και ΑΠΟ που μου 'ρθε;!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουλάκι (Bernadette)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H Πουλάκι χτυπώντας το κεφάλι της στο πληκτρολόγιο έγραψε: στις 22:41, 20-03-12:

Ένα δαχτυλίδι που και καλά αλλάζει χρώμα ανάλογα με το τι νοιώθεις.

ΜΟΥΦΑ! Όλη την ώρα με βγάζει νευριασμένη! Και γενικά, είναι πολύ κακόγουστο! Αν και έκανε μόνο 1,50 ευρώ... Θα μπορούσα να είχα πάρει τσίχλες!
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 22:46, 20-03-12:

Ένα στεγνωτήρι για τα νύχια που δεν έκανε απολύτως τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    hameleon , unπαικτable