Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:17, 20-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Τι θες να σου έλεγε; Να πουλήσει θέλει.
Και για να πουλήσει το δικό μου χαρτζιλίκι λιγουρεύτηκε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη a posse ad esse
H a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H a posse ad esse έγραψε στις 19:23, 20-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Και για να πουλήσει το δικό μου χαρτζιλίκι λιγουρεύτηκε;
δε θελω να σε στεναχωρησω αλλα... ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:26, 20-07-13:

Βασικά,τι ακουστικά πήρες;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:05, 20-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Βασικά,τι ακουστικά πήρες;
Είχα τελειώσει την 1η γυμνασίου και μου΄χε φέρει δώρο ένα κινητό LG.
Όμως δεν περιλάμβανε μέσα αυτά τα ακουστικάκια που είναι και handsfree ταυτόχρονα.
Ε,αναγκάστηκα και πήγα σε ένα κατάστημα και μου έδωσε τα ακουστικάκια της LG.
19.99 πράγμα και άντεξε 3 εβδομάδες.
Δεν πάτε να δείτε αν έρχομαι;

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:51, 20-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Είχα τελειώσει την 1η γυμνασίου και μου΄χε φέρει δώρο ένα κινητό LG.
Όμως δεν περιλάμβανε μέσα αυτά τα ακουστικάκια που είναι και handsfree ταυτόχρονα.
Ε,αναγκάστηκα και πήγα σε ένα κατάστημα και μου έδωσε τα ακουστικάκια της LG.
19.99 πράγμα και άντεξε 3 εβδομάδες.
Δεν πάτε να δείτε αν έρχομαι;

Για ακουστικά, panasonic μόνο!

Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Teaser
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε στις 16:23, 21-07-13:

Πήρα από το Internet μια βερμούδα και τελικά ήταν μαγιό.Ντάξει,χαμένο δε πάει,αλλά από βερμούδα είχα ανάγκη.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 01:45, 22-07-13:

πήρα μια κακάσχημη φούστα γύρω στα 45-50 ευρώ.. την οποία και φόρεσα μια φορά.. ήταν τόσο απαίσια και τρισάθλια που απορώ ακόμη πως μπόρεσε και με έπεισε το λαμόγιο η πωλήτρια να την αγοράσω.. αχ αχ.. ακόμη τα κλαίω!
καλά έχω κάνει και άλλα, αλλά με προϊόντα μικρότερης αξίας.. να τα λέμε και όλα..

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:32, 22-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
πήρα μια κακάσχημη φούστα γύρω στα 45-50 ευρώ.. την οποία και φόρεσα μια φορά.. ήταν τόσο απαίσια και τρισάθλια που απορώ ακόμη πως μπόρεσε και με έπεισε το λαμόγιο η πωλήτρια να την αγοράσω.. αχ αχ.. ακόμη τα κλαίω!
καλά έχω κάνει και άλλα, αλλά με προϊόντα μικρότερης αξίας.. να τα λέμε και όλα..
κάτι ανάλογο έχει συμβεί και σε μένα, πήγα πήρα πριν κανα δυο χρόνια μια φούστα καρό ένα 50άρι και τη φόρεσα μόνο μια φορά.

Παράθεση

Angelicaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelicaa
H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε στις 17:03, 28-07-13:

Ένα πρωινό που ήμουν σε πλοίο και ήμουν άυπνη -είχαμε πάει πενθήμερη- και είχα ξυπνήσει με νεύρα και ήθελα καφέ, είχαν μόνο γαλλικό καφέ ο οποίος ήταν ό,τι χειρότερο και πιο πικρό έχω πιει στη ζωή μου!! Του έριξα γαλατάκια, ζαχαρίτσες μπας και γίνει κάτι αλλά τίποτα! Και έκανε και 3$! Αλλά δεν είναι τα λεφτά το θέμα -αν και απαράδεχτο που έκανε 3$ αυτό το παρασκεύασμα-, όσο το γεγονός ότι πλήρωσα για κάτι που ούτε στον εχθρό σου δεν είναι να το δώσεις!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 17:17, 28-07-13:

κατι ακουστικα που με χαλασαν σε λιγο καιρο
κατι μπλουζες που να τις εχω φορεσει 2-3 φορες
ενα κολιε μουφα που ειχε ενα πολυ ωραιο μανιταρακι, αλλα ηταν τοσο γαματη η ποιοτητα που χαλασε απο την 2η μερα
and κατι δαχτυλιδια που εχω χασει
και κανονικα θα ελεγα και το κινητο μου επδ απο την 1η βδομαδα τα παιξε και γενικα πασχει αγρια πολυ αλλα ευτυχως δεν το πολυχρησιμοποιω οποτε i don't care.

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 18:14, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Angelicaa<3
Ένα πρωινό που ήμουν σε πλοίο και ήμουν άυπνη -είχαμε πάει πενθήμερη- και είχα ξυπνήσει με νεύρα και ήθελα καφέ, είχαν μόνο γαλλικό καφέ ο οποίος ήταν ό,τι χειρότερο και πιο πικρό έχω πιει στη ζωή μου!! Του έριξα γαλατάκια, ζαχαρίτσες μπας και γίνει κάτι αλλά τίποτα! Και έκανε και 3$! Αλλά δεν είναι τα λεφτά το θέμα -αν και απαράδεχτο που έκανε 3$ αυτό το παρασκεύασμα-, όσο το γεγονός ότι πλήρωσα για κάτι που ούτε στον εχθρό σου δεν είναι να το δώσεις!
Χοχο,είναι που δεν έχεις πιει αηδία καφέ με 5-6 ευρώ στα αεροδρόμια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 18:37, 28-07-13:

1) Ενα bluetooth headset απο το Πλαισιο το οποιο ειχε απιστευτα κακης ποιοτητας ηχο που δν το χρησιμοποιησα παρα μονο 5-6 φορες. Κοστος 25€
2) Ενα σετ ασυρματο πληκτρολογιο και ποντικι Turbo-X απο τα οποια χρησιμοποιω μονο το ποντικι γιατι το πληκτρολογιο καταναλωνε περιπου 4 μπαταριες καθε 2-3 μερες. Κοστος 34€.
3) Μια μακρυμανικη μπλουζα στυλ πολο που επειδη δν φοραω μακρυμανικες μπλουζες την φορεσα λιγοτερες απο δεκα φορες και τωρα την χαρισα στον πατερα μου, κοστος 40€
4) Το κορυφαιο ηταν ενα κινητο LG με Android που ειχε τοσο φρικτη οθονη που δεν ανταποκρινοταν χωρις να βαλεις νυχι, το κοστος ηταν 90€ σε προσφορα και τελικα το πουλησα σε καποιον 40€ στο eBay, μαλλον με βριζει ακομα.

Καλα για μικροπραγματα οπως καφεδες, σνακ κλπ υπαρχουν απειρα παραδειγματα, απλα τα πιο τσιμπημενα εβαλα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 18:47, 28-07-13:

αποτι βλεπω ειστε ολοι γατακια στις αποτυχημενες αγορες εγω ειχα αγορασει γκιμπσον κιθαρα κ στον χρονο σταματησα να παιζω οποιος γνωριζει απο κιθαρες καταλαβαινει το μεγεθος της αποτυχημενης αυτης αγορας

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 18:58, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
αποτι βλεπω ειστε ολοι γατακια στις αποτυχημενες αγορες εγω ειχα αγορασει γκιμπσον κιθαρα κ στον χρονο σταματησα να παιζω οποιος γνωριζει απο κιθαρες καταλαβαινει το μεγεθος της αποτυχημενης αυτης αγορας
καλέ...αυτές είναι πανάκριβες

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 19:06, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Let.It.Go:\
καλέ...αυτές είναι πανάκριβες
ειναι ειναι

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 19:07, 28-07-13:

απαιτώ να ξαναρχίσεις να παίζεις. ΤΩΡΑ

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 19:11, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Let.It.Go:\
απαιτώ να ξαναρχίσεις να παίζεις. ΤΩΡΑ
παει πεταξε το πουλακι τωρα την εχω βαλει σε αγγελια για πουλημα

Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 19:15, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
παει πεταξε το πουλακι τωρα την εχω βαλει σε αγγελια για πουλημα
αν την αγοράσουν θα πιάσεις γερά λεφτά...άντε και καλό πούλημα!

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 20:38, 28-07-13:

Ένα παντελόνι με λεπτό ύφασμα, που το φόρεσα 4 φορές μόνο και επίσης μου κόντεψε, αλλά το έκοψα και το έκανα σορτς

Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 21:04, 28-07-13:

Ένα ποντίκι (υπολογιστή ). Την ίδια μέρα χάλασε κι όλας, έπρεπε να δώσω λίγο πιο πολλά να πάρω μάρκα και θα είχα γλιτώσει χρήματα.

Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 21:15, 28-07-13:

οταν ημουν 7 χρονων ειχα παρει κατι στρατιωτακια για να παιζω και σε μια μερα σπασαν
δεν ξερω αν εφταιγα εγω αλλα στενοχωρηθηκα

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 21:18, 28-07-13:

Αυτο που θυμάμαι τώρα είναι πως λίγο πριν φύγω για χριστούγεννα, έχοντας κυρίως χρήματα για το ταξίδι κλπ πήγα να εφοδιάσω με πράγματα χριστουγεννιάτικα πες για κάποιον που θα έμενε πίσω μου έτσι σαν χαρά που αν και θα καθόταν για χριστούγεννα πίσω τουλάχοστον θα είχε λίγο το άρωμά τους. Και μέσα στα άλλα (τσουρέκια, κρασιά, μελομακάρονα, σοκολάτες αγιοβασιλιάτικες.. ) πήρα κι μια σοκολάτα ρόφημα η οποία έγραφε στο ράφι 5+ και στο ταμείο ανακάλυψα μετά την πληρωμή πως τελικά έκανε κάπου 18+ και κει καταράστηκα την ώρα και τη στιγμή αυτού που της άλλαξε ράφι.

Αυτό θυμάμαι τώρα επειδή έγινε και τα τελευταία χριστούγεννα.
Αποτυχημένες αγορές ήταν πάντα παππούτσια μου. Γιατί οτιδήποτε άλλο το πιλατεύω πιο πολύ αλλά το παππούτσι όταν αρχίζω ακι το χρησιμοποιώ καταλαβαίνω πόσο άνετο είναι ή όχι οπότε αν δεν με βολέψει διακοσμεί την παπουτσοθήκη μέχρι να τα δώσω.
Έχω πάρει και 60 και 90 παπούτσια έτσι και κατέληξαν σε άλλον. (ευτυχώς το τελευταίο μου λάθος με παπούτσια έγινε πριν 5 χρόνια! )

Παράθεση

valeria..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη valeria..
H valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H valeria.. έγραψε στις 14:39, 05-09-13:

Έχω παρει αρκετες φορες πραγματα π.χ ρουχα,ηλ.συσκευες κ.α
που τελικα δεν αξιζαν τα λεφτα τους και στεναχωρηθηκα επειδη με
αυτα τα λεφτα θα μπορουσα να παρω τιποτα αλλο (οχι βεβαια
κλαματα).Μετα σκεφτομουν οτι δε θα ξαναβιαστω οταν θα
αγορασω κατι αλλα παλι τα ιδια κανω.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 22:37, 12-09-13:

ήθελα να πάρω ένα διαφανές μανό (το πιο φθηνό εννοείται) και είδα ένα που έλεγε 1.90, μια χαρά!! πάω στο ταμείο και μου λέει 4.90!!! παναγία μου σκέφτομαι, αλλά το πήρα, τι να έκανα; θα είναι καλό σκέφτηκα! και μετά στο σπίτι κοιτάω την απόδειξη και τελικά δεν ήταν μανό, ήταν αφαιρετικό παρανυχίδων
πάνε 5 ευρώ για ένα χαζόπραγμα...αλλά το χρησιμοποίησα εννοείται, αφού υπάρχει

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:11, 13-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
ήθελα να πάρω ένα διαφανές μανό (το πιο φθηνό εννοείται) και είδα ένα που έλεγε 1.90, μια χαρά!! πάω στο ταμείο και μου λέει 4.90!!! παναγία μου σκέφτομαι, αλλά το πήρα, τι να έκανα; θα είναι καλό σκέφτηκα! και μετά στο σπίτι κοιτάω την απόδειξη και τελικά δεν ήταν μανό, ήταν αφαιρετικό παρανυχίδων
πάνε 5 ευρώ για ένα χαζόπραγμα...αλλά το χρησιμοποίησα εννοείται, αφού υπάρχει
Αν δεν το θες θα σου έλεγα να μου το δώσεις.
Γαμώ-το-καταναλωτικό-μου-δαιμόνιο- πάρτ (δε θυμάμαι)
Μία μπλούζα από ένα μαγαζί στο Παρίσι.

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 15:47, 13-09-13:

ένα ψηφιακό ρολόι 20 Ε που έχανε πολύ

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 16:55, 13-09-13:

Μια φιλη μου πηγε στην ιταλια και της ζητησα να μου φερει μια ιταλικη σημαια μικρουλα, και πηγε και μου εφερε μια τεραστια πιο μεγαλη απο την κουβερτα μου.. με αυτην σκεπαζομαι :p και της χρωσταω ακομα 8 ευρωω

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 20:06, 13-09-13:

Εγώ σχετικά δεν κάνω αποτυχημένες αγορές,αλλά τα πιο πολλά λεφτά που χάλασα τζάμπα ήταν για το playstation 2 το οποίο έχει πιάσει αράχνες , γ'αυτό εγώ δεν ξανά πήρα ηλεκτρονικό γιατί δεν πολύ θέλω αλλά και ξέρω ότι αν πάρω κάτι θα κάνει παρέα το playstation

Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 690 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 14:12, 15-09-13:

1 φουστάνι 70 ευρώ που πήρα για την βάφτιση του ξαδέρφου μου(2 χρόνια πριν )
1 φορά το έβαλα μόνο..αλλά τώρα που το σκέφτομαι ήταν ΤΡΑΓΙΚΟ

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 14:34, 15-09-13:

Ειχα παραγγειλει κατι προφυλαξεις για την οθονη του κινητου μου απο Γερμανια -_-. Ηταν ΜΑΠΑ. Ξεκολλουσαν σχεδον σε μια μερα! Ετσι την πατησα και με εναν φορτηστη που ειχα παραγγειλει για το λαπτοπ

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 20:51, 15-09-13:

κατι ακουστικα με μικροφωνο για να μιλαω με τους δικους μου skype και να μην με ακουνε οι γειτονες...τα ακουστικα δε εφταναν μεχρι τα αυτια...δε ξερω γιατι ανθρωπινο κεφαλι ειχαν σχεδιαστει...ηταν υπερβολικα μικρα ...τα χα παραγγειλει απο το ιντερνετ απο Ελλαδα...ακομα τα κλαιω τα λεφτα...

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 00:17, 17-09-13:

Επισης επειδη ακουσα απο πολλους για παπουτσια που χτυπανε, να σας πω οτι χρησιμοποιω το gel της hansaplast για να μην κανω φουσκαλες απο παπουτσια...αφου πολλες φορες ακομα και το νουμερο μου να ναι ..χτυπανε λιγο μεχρι να ανοιξουν... λεγεται antiblister gel και το βαζω ακομα πχ σε πεδιλα τα λουρακια μπροστα στα δαχτυλα αν με κοβουν....

Ειναι αυτο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 23-09-13 στις 18:58. Αιτία: Merge posts.-Διόρθωση εικόνων.
Παράθεση

ak1ra

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ak1ra
H ak1ra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ak1ra έγραψε στις 19:26, 17-09-13:

Ας κάνω και γω ποδαρικό γράφωντας για ένα ωραίο θέμα.Τώρα με την οικονομική κρίση έχω σταματήσει τις σπατάλες αλλά καμιά φορά αγοράζω μικρά πραγματάκια απο το Ebay. Η μεγαλύτερη αποτυχία ήταν κάτι στρογγυλά δισκάκια τα οποία είχαν χαραγμένα πάνω διάφορα σχέδια και σου δίναν μαζί και ένα εξάρτημα σαν σφραγίδα. Η φιλοσοφία ήταν να βάλεις μανώ στα σχεδιάκια και με την σφραγίδα να βάλεις το σχέδιο στο νύχι. Απλά δεν λειτούργησε ποτέ όσο και να προσπάθησα.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 20:43, 18-09-13:

Δεν είναι ακριβώς αποτυχημένη αγορά, αλλά σίγουρα κλαίω τα λεφτά μου. Είχα πάρει 2 αγαπημένες μου μπλούζες στην κατασκήνωση - η μια μάλιστα ήταν ολοκαίνουρια- και γύρισα σπίτι και δεν τις είχα . Δεν ξέρω πώς ή πού χάθηκαν, αλλά μου λείπουν .

Παράθεση

scootmosq61

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη scootmosq61
Ο scootmosq61 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O scootmosq61 έγραψε στις 11:05, 21-09-13:

Ειχα παρει το sharp 903 . .νομιζω .. ενα κινητο 615ε παρακαλω . . εποχη .. χωρις smartphones. . .το μετανιωνω απο τοτε.

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 19:56, 24-09-13:

ένα step από τα τηλεμάρκετινγκ.. πάνε χρόνια και δε θυμάμαι πόσο είχαμε πληρώσει, αλλά δεν ήταν λίγο.. κανείς από την οικογένεια μου δε το χρησιμοποίησε.. με κούραζε πολύ και ήταν εξαιρετικά άβολο, οπότε έπεσε σε αχρηστία!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 20:00, 24-09-13:

Κάτι σταράκια που ντάξυ ακριβά δεν ήταν απλά δεν με βόλεψαν και δεν τα έβαλα καθόλου. -.-

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 09:19, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Κάτι σταράκια που ντάξυ ακριβά δεν ήταν απλά δεν με βόλεψαν και δεν τα έβαλα καθόλου. -.-
Δεν σε βόλεψαν σε τι; Εμένα κάτι σταράκια που μου έκαναν δώρο δεν τα έβαλα ποτέ γιατί δεν μου άρεσε το χρώμα και το σχέδιο . Κρίμα τα λεφτά τους .

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 12:59, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Δεν σε βόλεψαν σε τι; Εμένα κάτι σταράκια που μου έκαναν δώρο δεν τα έβαλα ποτέ γιατί δεν μου άρεσε το χρώμα και το σχέδιο . Κρίμα τα λεφτά τους .
Τι να σε πω δεν με έστρωσαν καλά και με χτυπούσαν ;ρ

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 05:39, 26-09-13:

Κάτσε όταν λες σε χτυπούσαν εννοείς στη φτέρνα ή μπροστά? Γιατί στη φτέρνα λύνεται με ψηλές κάλτσες. Είχα κάποτε ένα ζευγάρι που ήταν σχετικά άνετα αλλά μετά από 1-2 ώρες ορθοστασίας με πέθαιναν στην καμάρα (προβληματικό σχέδιο?τι να πω). Τελικά κατέληξαν στην ντουλάπα της μαμάς μου οπότε δεν τα έκλαψα και τόσο τα λεφτά

Παράθεση

miltos1819 (miltos)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη miltos1819
Ο miltos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O miltos1819 ζησε το ονειρο σου!!! έγραψε στις 15:45, 27-09-13:

1)το προηγουμενο αυτοκινητο μου κοστος 25.000 ευρω το 2006,το 2012 πηρε συνταξη και μια μονιμη θεση στο γκαραζ.2)τα 7 μπλουζακια lacoste που αγορασα σε διαφορετικα χρωματα.Κατεληξαν στη ντουλαπα λογω του οτι εβαλα πολυ ογκο.ζητημα να τα φορεσα απο 2 φορες.3)ενα ραδιο cd που επαιζε dvd για το προηγουμενο αμαξι.Κατεληξε στην αποθηκη γιατι ηταν πανασχημο και δεν επαιζε καθαρα,το ειχα παραγγειλει απο το internet 200 ευρω.4)το κινητο w995 sony erickson που μολις ειχε πρωτοβγει αν θυμαμαι καλα το 2009.Το ειχα μολις μια εβδομαδα που το ειχα αγορασει και σε μια ασκηση μπηκα μεσα στη θαλασσα για αρκετη ωρα.Μολις βγηκα τοτε συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει να αφησω το κινητο στο στρατιωτικο τζιπ και το ειχα πανω μου μεσα στην φυσιγκιοθηκη.Ακομα το εχω απωθημενο το συγκεκριμενο κινητο γιατι αξιζε.5)ενα κινητο που αγορασα απο vodafone 100 ευρω και χαλασε σε 1 εβδομαδα.Το ωραιο ειναι που δεν αναγνωρισαν την βλαβη και δεν το αλλαξαν.Σκουπιδια και αυτο.6)ενα μεταχειρισμενο λαπτοπ που αγορασα για 100 ευρω.Σκουπιδια και αυτο.7)ενα κινητο motorola android που χαλασε η οθονη μετα απο 1 χρονο.Αξια 100 ευρω σκουπιδια και αυτο.Συνοψιζοντας και επειδη καταλαβα υστερα απο πολλα χρονια οτι εχω ενα θεματακι με τα κινητα παραγγειλα χθες το iphone!Αν χαλασει και αυτο μετα κοβω οριστικα τα κινητα!!!θα κυκλοφορω με ασυρματο!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins έγραψε στις 21:21, 27-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από miltos1819
1)το προηγουμενο αυτοκινητο μου κοστος 25.000 ευρω το 2006,το 2012 πηρε συνταξη και μια μονιμη θεση στο γκαραζ.2)τα 7 μπλουζακια lacoste που αγορασα σε διαφορετικα χρωματα.Κατεληξαν στη ντουλαπα λογω του οτι εβαλα πολυ ογκο.ζητημα να τα φορεσα απο 2 φορες.3)ενα ραδιο cd που επαιζε dvd για το προηγουμενο αμαξι.Κατεληξε στην αποθηκη γιατι ηταν πανασχημο και δεν επαιζε καθαρα,το ειχα παραγγειλει απο το internet 200 ευρω.4)το κινητο w995 sony erickson που μολις ειχε πρωτοβγει αν θυμαμαι καλα το 2009.Το ειχα μολις μια εβδομαδα που το ειχα αγορασει και σε μια ασκηση μπηκα μεσα στη θαλασσα για αρκετη ωρα.Μολις βγηκα τοτε συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει να αφησω το κινητο στο στρατιωτικο τζιπ και το ειχα πανω μου μεσα στην φυσιγκιοθηκη.Ακομα το εχω απωθημενο το συγκεκριμενο κινητο γιατι αξιζε.5)ενα κινητο που αγορασα απο vodafone 100 ευρω και χαλασε σε 1 εβδομαδα.Το ωραιο ειναι που δεν αναγνωρισαν την βλαβη και δεν το αλλαξαν.Σκουπιδια και αυτο.6)ενα μεταχειρισμενο λαπτοπ που αγορασα για 100 ευρω.Σκουπιδια και αυτο.7)ενα κινητο motorola android που χαλασε η οθονη μετα απο 1 χρονο.Αξια 100 ευρω σκουπιδια και αυτο.Συνοψιζοντας και επειδη καταλαβα υστερα απο πολλα χρονια οτι εχω ενα θεματακι με τα κινητα παραγγειλα χθες το iphone!Αν χαλασει και αυτο μετα κοβω οριστικα τα κινητα!!!θα κυκλοφορω με ασυρματο!
φιλε, πολλες αποτυχημενες αγορες...μηπως να σκεφτεσαι περισσοτερο πριν τις κανεις ; η διαβαζε κανα review πριν τις κανεις

Παράθεση

υδωρ (Δεσποινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη υδωρ
H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H υδωρ έγραψε στις 22:23, 27-09-13:

ενα κινητο 324 ευρω...

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,087 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 01:00, 30-09-13:

ενα "βιβλιοδετο" μπλοκ ζωγραφικης για σκιτσαρισμα , μεγαλο, βαρυ, αβολο, κλαιω τα 9 ευρω μου

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 18:39, 30-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Τι να σε πω δεν με έστρωσαν καλά και με χτυπούσαν ;ρ
Αν είναι έτσι, εντάξει . Έπρεπε να τα δώσεις κάπου .

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Κάτσε όταν λες σε χτυπούσαν εννοείς στη φτέρνα ή μπροστά? Γιατί στη φτέρνα λύνεται με ψηλές κάλτσες. Είχα κάποτε ένα ζευγάρι που ήταν σχετικά άνετα αλλά μετά από 1-2 ώρες ορθοστασίας με πέθαιναν στην καμάρα (προβληματικό σχέδιο?τι να πω). Τελικά κατέληξαν στην ντουλάπα της μαμάς μου οπότε δεν τα έκλαψα και τόσο τα λεφτά
Τουλάχιστον προσπάθησες .

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agria Indiana
H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 15:51, 06-10-13:

κάτι μπλούζες που είχα πάρει και τις φόρεσα μια δυο φορές το πολύ και μετά μου μίκριναν επειδή της άφησα στο ράφι να κάθονται και κάτι όζες επέισης....έιχα πάρει βουνό κ δν τις χρησημοποίησα όλες και οι άλλες χάλασαν! κρίμα μωρέ και έιχα κ κάποιες ωραίες :$

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 00:06, 14-11-13:

Ένα αναθεματισμένο mp4... και καλά έπαιζε και τραγούδια και είχε και ραδιόφωνο και και και..(έκανε και καφέ)...αλλά όταν έκλεισε μια φορά...δεν ξανάνοιξε...Κινέζικο γαρ...

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 11:31, 14-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Ένα αναθεματισμένο mp4... και καλά έπαιζε και τραγούδια και είχε και ραδιόφωνο και και και..(έκανε και καφέ)...αλλά όταν έκλεισε μια φορά...δεν ξανάνοιξε...Κινέζικο γαρ...
Χαχαχα, ωραία τα λες . Πόσο καιρό άντεξε και θεωρείς ότι δεν άξιζε τα λεφτά του; Γιατί οκ, κάποια στιγμή χαλάνε αυτά .

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 14:42, 14-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Χαχαχα, ωραία τα λες . Πόσο καιρό άντεξε και θεωρείς ότι δεν άξιζε τα λεφτά του; Γιατί οκ, κάποια στιγμή χαλάνε αυτά .
Μπα... αυτό χάλασε κυριολεκτικά πριν την ώρα του...μισό περίπου χρόνο άντεξε!Δωρεά τους έκανα!

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 14:46, 14-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Μπα... αυτό χάλασε κυριολεκτικά πριν την ώρα του...μισό περίπου χρόνο άντεξε!Δωρεά τους έκανα!
Να σου πω την αλήθεια, αυτές οι συσκευές είναι και τρομερά ευαίσθητες... Εγώ προτιμώ να ακούω μουσική από το κινητό μου. Τουλάχιστον,πάντως,κάποιος βγήκε κερδισμένος από αυτό (οι εν λόγω πωλητές ).

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους