Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,780 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 295 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σύνταξη Βιογραφικού Σημειώματος

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:44, 08-07-05:

Μιας και πολλοί απο εδώ είστε μεγαλύτεροι και πιο έμπειροι θα ήθελα να μου δώσετε τις συμβούλες σας για τη σύνταξη του Βιογραφικού μου Σημειώματος...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:21, 08-07-05:

Welcome to the Club!

Λοιπόν το βιογραφικό σημείωμα είναι ένα πολύ σημαντικό χαρτί! Πάνω σε αυτό πρέπει να γράψεις λεπτομερός τα στοιχεία σου, τις σπουδές σου, τα ενδιαφέροντα-χόμπι και κάθε είδους "προϋπηρεσία" και εμπειρία σε οτιδοίποτε είναι άξιο αναφοράς και δεν είναι αρνητικό για σένα.

ενα απλό σχέδιο είναι εδώ...
http://www.columbia.edu/~jz126/word/CV.pdf

βέβαια να ξέρεις οτι όσο προσεγμένο είναι, τόσο περισσότερο θα το προσέξει ο ενδιαφερόμενος. ορισμένοι βάζουν και φωτό!

ps. οτι άλλο θες, just ask!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:27, 08-07-05:

Μαμαααα τι βιογραφικό ήταν αυτό? Ρε συ αν είχα εγώ τόσα προσόντα δεν θα ζητούσα συμβούλες για το πως να το γράψω!!! Εμένα 2 σελιδούλες μου έχει βγει! Αφου φοιτήτρια είμαι ακόμα!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 23:29, 08-07-05:

δεν εχει να κάνει... μια χαρά είναι και οι 2 σελιδούλες!
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 23:32, 08-07-05:

Michelle: Θέλουμε να το δούμε μολις το τελειώσεις ^^
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:35, 08-07-05:

Εχω τώρα μια πρώτη έκδοση και δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο να βάλω... Να σας το δείξω? Μη με δουλεύετε όμως μετά!! Πρώτη φορά κάνω βιογραφικό!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 23:36, 08-07-05:

οκ, στείλε αν θες να σου πούμε τη γνώμη μας!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:42, 08-07-05:

ΟΚ, δείτε το αλλά μη με δουλεύετε ε??
Έσβησα τηλέφωνα και διευθυνση για ευνόητους λόγους.
Εκει που λεει σχεδιασμός site είναι κάτι που δεν έχει γίνει ακόμα αλλά θα έχει γίνει μέχρι να το στείλω, αλλιώς θα το βγάλω απο το βιογραφικό.

[Το συνημμένο αφαιρέθηκε]
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 27-12-07 στις 00:11. Αιτία: Το συνημμένο αφαιρέθηκε
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 23:57, 08-07-05:

Not bad, καλό φαίνεται.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:59, 08-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Arty2
Not bad, καλό φαίνεται.
Thanks! δεν βρίσκεις να έχει κάτι περιττό μεσα? Καμιά ιδέα για το τι άλλο μπορούσα να γράψω?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 04:10, 09-07-05:

13 φορές κατέβασαν το βιογραφικό μου μέχρι τώρα. Ε πειτε και μια γνώμη βρεεεεεεεεεεεεε! Γιατι το ανέβασα νομίζετε? Για να σας το δείξω και να χαζοχαίρομαι? Γνώμες θέλω!
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,049 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 04:26, 09-07-05:

Μόλις κατέβασα το βιογραφικό σου και το είδα... πολύ καλό, αλλά πρέπει να έχει κάνει ένα λάθος στη διεύθηνση του Micaelia Hotel... απ ότι είδα η σωστή κατάληξη είναι gr και όχι com
Κάπου πρέπει να έχω κάποιο πρότυπο βιογραφικού... θα ψάξω και αν το βρω θα σου αναφέρω και άλλα στοιχεία, αν χρειάζεται...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 04:27, 09-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Μόλις κατέβασα το βιογραφικό σου και το είδα... πολύ καλό, αλλά πρέπει να έχει κάνει ένα λάθος στη διεύθηνση του Micaelia Hotel... απ ότι είδα η σωστή κατάληξη είναι gr και όχι com
Κάπου πρέπει να έχω κάποιο πρότυπο βιογραφικού... θα ψάξω και αν το βρω θα σου αναφέρω και άλλα στοιχεία, αν χρειάζεται...
Καλα αυτό δεν το έχω αρχίσει καν. Ο,τι δεις εκει τώρα είναι απο άλλον.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,049 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 04:40, 09-07-05:

Για κατέβασε και αυτό το Ευρωπαικό υπόδειγμα βιογραφικού σημειώματος... ίσως βοηθήσει σε κάτι...
http://www.career.tuc.gr/binaries/cv_format_el.doc
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 04:58, 09-07-05:

Χμμμ ενδιαφέρον ευχαριστώ.
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 06:26, 09-07-05:

το cv σου ειναι σωστο απλα θα μπορουσες να προσθεσεις 2 πραγματακια
1) contact numbers στις προυπηρεσιες
2) μια στηλη στο τελος η οποια να γραφει για ποιο λογο με ενδιαγερει αυτη η θεση, σ'αυτο συνηθως γραφουμε θεωρω οτι θα μια αξιολογη εταιρια ή μια πολυεθνική ή μια εταιρια με τοσα χρονια στον χωρο θα με βοηθησει να αποκτησω τις περετερω γνώσεις ή την πρακτηκη εξασκηση μπλα μπλα μπλα αναλογα με το που κανεις την αιτηση
αλλα οτι εχεις γραψει ειναι σωστο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 06:32, 09-07-05:

Αυτό για τα contact numbers πολύ καλό, θα το προσθέσω.
Το άλλο δεν ξέρω...αυτά δεν τα λένε στη συνεντευξη?
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 06:36, 09-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αυτό για τα contact numbers πολύ καλό, θα το προσθέσω.
Το άλλο δεν ξέρω...αυτά δεν τα λένε στη συνεντευξη?
σκοπευεις να το δωσεις κατα την συνεντευξη ή να το στειλεις για να σου κατσει η συνεντευξη? αν μηλαμε για το 2 καλα ειναι να του απαντησεις σε οτι θα σε ρωτουσε, αλλωστε για αυτο βγηκαν τα cv για να λυσουν τα χερια αυτου που κανει την συνεντευξη...αν σου φενεται too much μη το βαλεις γιατι πανω απο ολα το cv σου δειχνει εσενα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 06:53, 09-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
σκοπευεις να το δωσεις κατα την συνεντευξη ή να το στειλεις για να σου κατσει η συνεντευξη? αν μηλαμε για το 2 καλα ειναι να του απαντησεις σε οτι θα σε ρωτουσε, αλλωστε για αυτο βγηκαν τα cv για να λυσουν τα χερια αυτου που κανει την συνεντευξη...αν σου φενεται too much μη το βαλεις γιατι πανω απο ολα το cv σου δειχνει εσενα
Το πρώτο. Γίνεται και το 2ο? Πρώτη φορά το ακούω!
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 06:58, 09-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Το πρώτο. Γίνεται και το 2ο? Πρώτη φορά το ακούω!
ναι αμε, πιασε μια μια τις εταιριες ασχετα απ'το αν θελουν ή οχι ατομα και στειλε ενα cv με mail.. δειχνει οτι εισαι ανθρωπος με θεληση για δουλεια και πισμα! Εγω και πολοι αλοι εργοδοτες στα εισερχομενα mail μου εχω φακελο cv και οταν χρειαστω προσωπικο (αν φυγει καποιος κτλ) τα ανοιγω και τα κοιταζω...ποσο μαλλον οταν απυθυνεσαι σε ατομα που προτειμουν τους ηλεκτρονικους φακελους απο αυτους της βιβλιοθηκης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια