Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Άνδρες] It's a man's world!

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 15:39, 28-09-10:

μιας και θα αρχισουμε σε λιγο καιρο τα ψωνια, θα ηθελα να ενημερωθω για το τι ειναι φετος στη μοδα. Αν θελετε μπορειτε να βαλετε διαφορο υλικο και να εκθεσετε τις αποψεις σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:01, 28-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
μιας και θα αρχισουμε σε λιγο καιρο τα ψωνια, θα ηθελα να ενημερωθω για το τι ειναι φετος στη μοδα. Αν θελετε μπορειτε να βαλετε διαφορο υλικο και να εκθεσετε τις αποψεις σας.

χμ... για τον χειμώνα του 2010 και την άνοιξη του 2011, στην ανδρική μόδα θα φορεθεί πολύ...

...το μαύρο φούτερ με το κομψό χαρακτηριστικό Α έμπροσθεν, συνοδευόμενο από σκουρόχρωμη μπαντάνα κατεβασμένη στο πρόσωπο είδει μουσουλμανικής μαντίλας, και στα κάτω μέλη ενα διακριτικό μπλου τζην. Το σετ συμπληρώνει το απαραίτητο σκουφάκι/κράνος και οι μπότες με μεταλλική πτέρνα. Το όλο συνολάκι ενδείκνυται για τις απογευματινές ώρες
και απαραιτήτως εντός αστικού τοπίου. Μια καλαίσθητη προσθήκη αποτελεί το σακκίδιο πλάτης, πλήρες με όλα όσα ο σύγχρονος άνδρας μπορεί να βρεί χρήσιμα σε μια βραδυνή Αθηναϊκή έξοδο:
Σιδηρογροθιά, λεπίδα, λεμόνι για τις στιγμές που επιφέρουν δάκρυα, μα και απαραιτήτως μπουκάλι, στουπί και βενζίνη, ώστε να μπορεί να προσφέρει ένα Κοκτέηλ Μολότωφ όταν αυτό απαιτηθεί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 28-09-10 στις 20:41.
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:10, 28-09-10:

Ρεμπ σε βρίσκω πλήρως ενημερωμένο σε σχέση με τα fashion themes.
Οφείλω να παρουσιάσω και μερικά οτ κουτίρ συνολάκια για:
τη δουλειά
για την έξοδο
τον ύπνο/σπίτι
για τις ώρες στα Μ.Μ.Ε.

Περισσότερα μόλις διαβάσω το άλλο τεύχος του Κοσμομπόη και του Μενς Χελθ.

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 22:14, 28-09-10:

Ουστ Ρεμάλια, Ρεμπεσκέδες, καφροσέξουαλ και λοιποί συγγενείς!!

Αφήστε ρε τον κόσμο να ενημερωθεί για τη μόδα, το ρίξατε στην πλάκα ακόμη δεν ξεκίνησε το θέμα!!

Κανένας που να ξέρει τίποτις από μόδα, δεν υπάρχει ρε παιδιά;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 22:18, 28-09-10:

Κανένας που να ξέρει τίποτις από μόδα, δεν υπάρχει ρε παιδιά;
α ρε τα σερνικα που καταντησαμε...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,520 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 22:22, 28-09-10:

Δεν νομίζω πως είναι κατάντια Άγγελε, όσο κι αν εγώ προσωπικά δεν ασχολούμαι καθόλου με τη μόδα. Στον 21ο αιώνα ζούμε, όχι σε σπήλαια της παλαιολιθικής εποχής...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 23:02, 28-09-10:

Στον 21ο αιώνα ζούμε, όχι σε σπήλαια της παλαιολιθικής εποχής...
μην το λες..
Ουγκ..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 14:11, 29-09-10:

και κατι που ειναι σε πιο νεανικο στυλ για εμας τα αγορακια

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 15:19, 29-09-10:

Λοιπόν Νίκο, απ' ότι βλέπω είσαι έφηβος, οπότε ο καλύτερος τρόπος να ενημερωθείς για τη μόδα είναι ρωτώντας άλλους εφήβους

Λοιπόν, για φέτος (και για του χρόνου μάλλον), ή ζακέτα είναι must στο ντύσιμο, προτίμησε τις σκουρόχρωμες ή έστω ανοιχτόχρωμες με σχέδια. Τη ζακέτα θα τη φοράς πάντα ανοιχτή, ώστε να φαίνεται η μπλούζα που θα έχει και αυτή σχέδια και θα είναι γκρί ή μαύρη ή αν θέλεις καφέ ή πρασινη (και όλες τις αποχρώσεις των χρωμάτων αυτών).

Πάμε στο παντελόνι. Επέλεξε ένα σκουρόχρωμο τζιν ή αν θέλεις, καφέ παντελόνι που να έχει σχέδια() Σου προτείνω τζιν, ανεπιφύλακτα

Τώρα για τα παπούτσια, μπορείς να φορέσεις ότι θέλεις, φτάνει να ταιριάζει με το υπόλοιπο ντύσιμο.

Γενικά, προσπάθησε να συνδυάζεις τα ρούχα σου, να βάζεις π.χ. άσπρη μπλούζα, τζιν και άσπρα παπούτσια ή ελαφρώς ανοιχτόχρωμη μπλούζα (για παράδειγμα πράσινη), με σκούρο μπλέ παντελόνι ή τζιν, με μαύρη ζακέτα και ασπρόμαυρα παπούτσια.

Ψάξε και στο internet, ειδικά σε ιστοσελίδες γραμμένες στα αγγλικά.

Ελπίζω να βοήθησα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:02, 29-09-10:

Ειναι λογικο να τρομαζω οταν βλεπω ενα παιδι 13 χρονων να εχει τετια εξιδικευσει σε οτι αφορα την μοδα;

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 16:19, 29-09-10:

Για ποιο λόγο σε ξενίζει φίλε Κρόνε κάτι τέτοιο; Πού ακριβώς βρίσκεις το τρομακτικό εδώ;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:37, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Για ποιο λόγο σε ξενίζει φίλε Κρόνε κάτι τέτοιο; Πού ακριβώς βρίσκεις το τρομακτικό εδώ;

Στο οτι ηδη απο τα 13 του ενα παιδι εχει μπει τοσο χοντρα στο "παιχνδι" της μοδας... Αν στα 13 ανυσιχεις τοσο για το ντυσιμο σου, τι θα κανεις στα 20 και στα 30;...

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,034 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 16:46, 29-09-10:

Παρεξήγηση, δεν ανησυχώ τόσο πολύ για τη μόδα, απλά έδωσα τις συμβουλές που δε δώσατε εσείς. Ξέρω να βάζω προτεραιότητες παντού. Τώρα, δε θα ενδιαφερθώ για τη μόδα, άλλα για τα μαθήματά μου. Το καλοκαίρι και τις γιορτές, θα δώσω περισσότερη έμφαση στα ρούχα που θα φορέσω.

Όλα αυτά που είπα στο προηγούμενό μου μήνυμα, είναι απλές συμβουλές, τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο. Δεν χρειάζεται να βάζεις ακριβά ρούχα, μπορείς να φανείς μοδάτος, ακόμη και με φθηνά και όχι "από μάρκα" ρούχα, φτάνει να κάνεις τους σωστούς συνδυασμούς.

Για να επιστρέψουμε στο θέμα μας,

Νίκο σε βοήθησαν οι συμβουλές μου;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:59, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Παρεξήγηση, δεν ανησυχώ τόσο πολύ για τη μόδα, απλά έδωσα τις συμβουλές που δε δώσατε εσείς. Ξέρω να βάζω προτεραιότητες παντού. Τώρα, δε θα ενδιαφερθώ για τη μόδα, άλλα για τα μαθήματά μου. Το καλοκαίρι και τις γιορτές, θα δώσω περισσότερη έμφαση στα ρούχα που θα φορέσω.
Ειναι σιγουρα καλητερο το να ξερεις αλλα να μην σε καιει να εφαρμωσεις (εστω και για ενα μερος του χρονου), αλλα και παλι, το οτι σε απασχολει το καλοκαιρι και τις γιορτες, και το οτι ειχεις ασχολιθει προκειμενου να ξερεις τι ειναι τις μοδας δεν παυει να ειναι ανησυχιτικο για εμενα. Δικαιομα σου φυσικα, και αμα γουσταρεις καλα κανεις και ασχολισε!

Όλα αυτά που είπα στο προηγούμενό μου μήνυμα, είναι απλές συμβουλές, τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο. Δεν χρειάζεται να βάζεις ακριβά ρούχα, μπορείς να φανείς μοδάτος, ακόμη και με φθηνά και όχι "από μάρκα" ρούχα, φτάνει να κάνεις τους σωστούς συνδυασμούς.
Εφωσων βρησκεσε σε θεση να δωσεις συμβουλες, παει να πει οτι εχεις ασχολιθει και ξερεις ενα-δυο πραγματα, οποτε δεν αναιρουνται οι ανυσιχιες μου. Το να ακουω ενα παιδι στην ηλικια σου να μου μιλαει για συνδιασμους και για κοστος ντυσιματος με κανει να απορω που πηγε η ανεμελια και η αδιαφορια, και ποσο βαθια εχουν εισχωρισει τα κοινωνικα πρεπει...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 19:57, 29-09-10:

Ειναι λογικο να τρομαζω οταν βλεπω ενα παιδι 13 χρονων να εχει τετια εξιδικευσει σε οτι αφορα την μοδα;
μπα,οχι..απλα οπισθοδρομικος.
ή στραβος ειναι ο γιαλος ή στραβα αρμενιζουμε..
ή και τα δυο..

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 20:38, 29-09-10:

Για να επιστρέψουμε στο θέμα μας,

Νίκο σε βοήθησαν οι συμβουλές μου;
να σου πω την αληθεια οχι αλλα ευχαριστω για τη βοηθεια.
Εγω ψαχνω κατι για σαββατο που παμε σε κλαμπς κτλπ γι' αυτο ντυνομαι το σαββατο και πιο επισημα, δηλ. το στυλ μου δεν μπορω να πω οτι ειναι εφηβικο. Λοιπον το τζιν μου το ζακετακι και το παπουτσακι τα φοραω στο σχολειο γιατι οπως και να το κανουμε ειναι καζουαλ ρουχα.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:49, 29-09-10:

Ενταξει βρε αγορια δεν εχουν αλλαξει οι καιροι. Θυμαμαι οταν πηαγινα σχολειο ειχαμε αγορια που ασχολουνταν πολυ με το ντυσιμο τους, κι αλλους που φοραγαν το ιδιο σωβρακο 4 μερες, αλλους που πηγαιναν για κουρεμα μετα κοπων και βασανων στον κουρεα της γειτονιας κι αλλους που εκαναν ανταυγειες. Δε νομιζω ειναι θεμα εποχης, ειναι θεμα ανθρωπου, γουστου, αισθητικης, οπτικοακουστικων ερεθισματων κλπκλπ. Το ιδιο ισχυει και για τις γυναικες απλως η γυναικα ''χαλαει γρηγοροτερα'', ενστικτωδως το δουλευει μεσα της, οποτε κατ επεκταση ασχολειται με τη μουρη της περισσοτερο κι απο πιο νωρις
Και για να μαι στο θεμα, γυναικες επιτρεπονται να δινουν συμβουλες η τρωμε πορτα?

edit: καλα πριν τη φαω θα σας πω εγω τη γνωμη μου. Να ντυνεστε καθημερινα οσο πιο απλα γινεται κι οσο γινεται κοντα στην προσωπικοτητα σας, οταν βγαινετε να ντυνεστε πιο καλα και παλι συμφωνα με το στυλ σας. Το στυλ το προσωπικο διαμορφωνεται μεχρι τα 20 θεωρω, μετα απλως παιζουν παραλλαγες. Kαι προς Θεου, μη μιμειστε τους φιλους σας!!! Αλλο στυλ ο ενας, αλλο ο αλλος!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:06, 29-09-10:

Ενταξει βρε αγορια δεν εχουν αλλαξει οι καιροι. Θυμαμαι οταν πηαγινα σχολειο ειχαμε αγορια που ασχολουνταν πολυ με το ντυσιμο τους, κι αλλους που φοραγαν το ιδιο σωβρακο 4 μερες, αλλους που πηγαιναν για κουρεμα μετα κοπων και βασανων στον κουρεα της γειτονιας κι αλλους που εκαναν ανταυγειες.
παντα υπηρχαν ολα..
αλλα στην εποχη που ζουμε αλλαξε η αναλογια.

τελοσπαντων..

για το ντυσιμο..το τζιν δεν ειναι καλο υφασμα,,δεν αναπνεει και ειναι σκληρο και ακουνητοεγω οταν εβαζα τζιν σχετικα στενα ιδρωνα ασχημα και γινοταν μπλε το σωβρακο μου,,απο το τζιν.. μια ασφυξια ρε παιδι μου,,στο περιεχομενο του παντελονιου..

τα καλυτερα παντελονια ειναι υφασματινα,αλλα οχι τζιν..

ουτε ο στρατος καν φοραει τζιν,,κατι ξερει..για θεμα υγιεινης και ελευθεριας κινησης. δεν ειναι καλα..

εγω φοραω απο αλλα υφασματα με τσεπες στα ποδια,,και πανω...πρακτικα και αναπνεοντα,,και δεν θελουν και σιδερωμα βασικα..σαν τα στρατιωτικα βασικα,αλλα οχι παραλλαγης χρωμα..συνηθως σκουρο μπλε ή μαυρο.. και απο πανω γιλεκο σαν στρατιωτικο κυνηγετικο με πολλεες..τσεπες..εκαταμμυρια χωρανε εκει μεσα..βεβαια πουκαμισο προτιμω ενα μαυρο τζιν λεπτο,απο τα κλασσικα λεπτα..λογω ανθεκτικοτητας και ιδρωτα

ξεκολληστε ανδρες και γυναικες απο τη μοδα του τζιν ειδικα παντελονιου,,τοσα χρονια πριν δεν τα φοραγαν οι Ελληνες,,μετα μας τα εμαθαν οι αμερικανοι γελαδαρηδες..

και το χειροτερο απο πλευρας υγιεινης ειναι τα στενα τζιν για τον ανδρα και τη γυναικα,αφου συμφωνα με τις ερευνες βλαπτουν τα γεννητικα οργανα..

αντε σας ειπα και γω κατι για το ντύσιμο,,παρολο που ειμαι βαρβαρος..

Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη JosefK
Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 361 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε στις 21:15, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Θυμαμαι οταν πηαγινα σχολειο ειχαμε αγορια που ασχολουνταν πολυ με το ντυσιμο τους, κι αλλους που φοραγαν το ιδιο σωβρακο 4 μερες,
Πονηρούλα! Τίποτα δε σου ξέφευγε!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!

O jj! έγραψε στις 21:52, 29-09-10:

Εμένα που λέτε, μου αρέσει να φοράω τζιν. Τα υπόλοιπα είδη παντελονιών μου φαίνονται κάπως....... γεροντίστικα

Παράθεση

lady31ath

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lady31ath
H lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lady31ath έγραψε στις 21:52, 29-09-10:

Τι ειναι φετος στη μοδα......για αντρες.....

-----εαν σε ενδιαφερει η μοδα στο εξωτερικο θα μπεις σε διαφορα sites μεγαλων εταιριων που εχουν και καταστηματα στην Ελλαδα.....απλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτο για την ηλικια σου....δεν εισαι ακομα "κουστουμι" δηλαδη στελεχος σε εταιρια....για να καιγεσαι για το ποιος απο το εργασιακο σου περιβαλλον εβαλε πρωτος τη νεα μοδα.....

.....αναλογα με την περιοχη που μενεις πηγαινε στα αντρικα καταστηματα εκει και ρωτησε τις πωλητριες......τσεκαρε βιτρινες..... αυτη ειναι η εμπορικη μοδα.....οι αντρες δεν εχουν τοσο μεγαλο θεμα στα χρωματα.....οπως οι γυναικες......
το μαυρο παιζει κλασσικα παντα.....απο εκει και περα για βραδινη εξοδο.....εντυπωσιαζουν τα αξεσουαρ στον αντρα......
μπορεις να βαλεις ενα κλασσικο παντελονι μαυρο με λευκο πουκαμισο που ειχες και περσι αρκει να βαλεις το φετινο χρωμα στη γραβατα....αλλα και παλι ποσο χρονων ειπαμε πως εισαι?

εαν σε ενδιαφερει το καθημερινο ντυσιμο και ιδιαιτερα το πιο σπορ..... πηγαινε σε μερη που συχναζουν παιδια της ηλικιας σου και δες τι φορανε.....το mall ειναι γεματο νεολαια που φοραει τα πιο περιεργα......οχι απαραιτητα τα πιο καλα..... τι να σου πω.......ειναι δυσκολο αυτο που ρωτας γιατι δεν ειναι καλο να βαλεις κατι εξω απο τα νερα σου.......αν και μπορει να παιξει και σαν μπαλαντερ αυτο.........εαν εισαι πιο αθλητικος να βαλεις κατι κυριλε και να δειξει πανω σου σωστα αφηνοντας τις γυναικες αναυδες......δεν νομιζω οτι θα σε βοηθησουμε ιδιαιτερα απο εδω οσο καλη προθεση και εαν εχουμε..... πρεπει να βγεις και να ριξεις μια ματια στο τι φορανε οι αλλοι ......και ισως να αντιγραψεις το στυλ τους.... αρκει να σου πηγαινει.....

πρεπει να παρεις ενα φιλο σου..... και να πατε να δειτε τι παιζει στα μαγαζια......ή να ρωτησεις καποια φιλη σου τη γνωμη της..... δεν ειναι κακο να ρωτησεις και τη μητερα σου για αυτο.......να πατε να ριξετε μια ματια μαζι.....αφου εχεις παει με εναν φιλο σου......για να σου τα αγορασει φυσικα....χρειαζεσαι ενα σπονσορα.....χαχαχαχα......ε πες της πως θελεις να δειχνεις καλος για καποια κοπελα και σιγουρα θα συγκινηθει για το αγορακι της που μεγαλωνει και ανησυχει για το εαν αρεσει στα κοριτσια......εκτος εαν το παρει στραβα οποτε σε βλεπω ντυμενο με ρασο.....χαχαχαχαχα
συγνωμη για το χιουμορ....

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:09, 29-09-10:

κι αλλους που φοραγαν το ιδιο σωβρακο 4 μερες, αλλους που πηγαιναν για κουρεμα μετα κοπων και βασανων στον κουρεα της γειτονιας
για να ειμαι ειλικρινης..
σε αυτην τη κατηγορια ανηκω και εγω

εσεις ποια κατηγορια προτιματε γυναικες?

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!

O jj! έγραψε στις 22:16, 29-09-10:

να σου πω την αληθεια οχι αλλα ευχαριστω για τη βοηθεια.
Εγω ψαχνω κατι για σαββατο που παμε σε κλαμπς κτλπ γι' αυτο ντυνομαι το σαββατο και πιο επισημα, δηλ. το στυλ μου δεν μπορω να πω οτι ειναι εφηβικο. Λοιπον το τζιν μου το ζακετακι και το παπουτσακι τα φοραω στο σχολειο γιατι οπως και να το κανουμε ειναι καζουαλ ρουχα.
Αν είναι για βραδινή έξοδο, θα πρότεινα ένα καρό πουκάμισο στα χρώματα μου προτιμάς, με ένα τζιν και ίσως πράσινα ή άσπρα παπούτσια (γενικά να συνδυάζεται με το χρώμα της μπλούζας)

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 22:21, 29-09-10:

@lady31ath

απο εκει και περα για βραδινη εξοδο.....εντυπωσιαζουν τα αξεσουαρ στον αντρα......
μπορεις να βαλεις ενα κλασσικο παντελονι μαυρο με λευκο πουκαμισο που ειχες και περσι αρκει να βαλεις το φετινο χρωμα στη γραβατα....αλλα και παλι ποσο χρονων ειπαμε πως εισαι?

Φοραω πιο καζουαλ ρουχα στο σχολειο, αλλα πιο "καλα" ρουχα το σαββατο βρε παιδι μου. Δεν εχει σημασια η ηλικια μου. Και ναι!Φοραω και γραβατες και πουκαμισα αμα λαχει. Δεν μ' αρεσει να περιοριζουμε στα της "ηλικιας" μου. Και αυτο που ρωταω ειναι τι θα φορεθει φετος ... Θελω να μου προτεινετε κατι στυλατο, κατι το οχι συνηθισμενο (π.χ. τζιν). Και αν μου προτεινετε κτ τετοιο, παρακαλω περιγραψτε το γιατι υπαρχουν απειρα σχεδιαααα

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:05, 30-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
για το ντυσιμο..το τζιν δεν ειναι καλο υφασμα,,δεν αναπνεει και ειναι σκληρο και ακουνητο.
Υπαρχουν στην αγορα τζιν λεπτου υφασματος, πιο φαρδια κιολας, οποτε εκει δεν εχεις προβλημα.
Οι φορμες μου αρεσουν στους ανδρες και γενικα το σπορ ντυσιμο.
Βλεπω κατι γιλεκα και δε μαρεσουν καθολου, γενικα το ντυσιμο το πολυ στημενο δε μου αρεσει, αλλα αν αρεσει στον αλλο και του πηγαινει...δε του χαλαμε χατηρι. Οπως μου αρεσει το δερματινο σακακι, το σακακι γενικα, τα χρωματα, το πουκαμισο και τα παπουτσια ναναι προσεγμενα. Αλλα γιαυτο λεω ο καθενας εχει το στυλ του, εγω εχω στο μυαλο μου ενα προτυπο αλλα ενας αλλος που θα φορα οσα δε μου αρεσουν, μπορει να του ταιριαζουν!
Αρχική Δημοσίευση από JosefK
Πονηρούλα! Τίποτα δε σου ξέφευγε!
ελα καλε, θυμησου ποσοι φορουσαν φορμες επιτηδες κατεβασμενες, ητανε στυλ, θες δε θες το βλεπες. ΑμανΤο κανουν και σημερα τα παιδια, αλλα η εναρξη εγινε την εποχη μου (ασε με να την παινεψω, γιατι ημασταν γαμ///τοι!)
για να ειμαι ειλικρινης..
σε αυτην τη κατηγορια ανηκω και εγω

εσεις ποια κατηγορια προτιματε γυναικες?
Μωρε Αγγελε, μπανιο εκανες αυτες τις μερες? Διοτι οταν κανουμε μπανιο... αλλαζουμε και σωβρακο!
Δεν προτιμω ουτε τις ανταυγειες ουτε το 4ημερο σωβρακο. Προτιμω αθλητικους τυπους με στυλ και τυπο, γουστο και το ντυσιμο τους να ειναι αναλογο με την τσεπη τους και το μυαλο τους. Κι αυτο που θα πω (επειδη ειμαι αρκετα παρατηρητικη στο ντυσιμο και στη συμπεριφορα ανδρων, ευτυχως κανεις δεν το καταλαβαινει) το ξαναειπα και νομιζω ειναι σημαντικο---> Οταν ενας ανδρας ντυνεται μιμουμενος προτυπα, ειτε ειναι φιλοι, ειτε ειναι εταιρειας ρουχα(πχ ντυμενος απο πανω ως κατω με αρμανι εμενα δε μου λεει κατι αν δεν ξερει να το συνδυασει) χανει πολλους ποντους. Ετσι νομιζω γω τουλαχιστον...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 12:44, 30-09-10:

Οι φορμες μου αρεσουν στους ανδρες και γενικα το σπορ ντυσιμο.
ωω..εγω το χειμωνα φορμες φοραω πολυ...
Προτιμω αθλητικους τυπους με στυλ και τυπο, γουστο και το ντυσιμο τους να ειναι αναλογο με την τσεπη τους και το μυαλο τους
ουτε να με εβλεπες μπροστα σου..

Μωρε Αγγελε, μπανιο εκανες αυτες τις μερες?
πριν λιγο εκανα..
ειμαι φρεσκος και μοσχομυριστος.
οποια προλαβε προλαβε..
ειναι ιστορικη μερα..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 12:48, 30-09-10:

πριν λιγο εκανα..
οποια προλαβε προλαβε..
ειναι ιστορικη μερα..
Τι διάολο, σε περίοδο αναπαραγωγής είσαι και έφτασε η μυρωδιά της τεστοστερόνης μέχρι εδώ;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:05, 30-09-10:

πριν λιγο εκανα..
οποια προλαβε προλαβε..
ειναι ιστορικη μερα..

παιδακι μουδε λεω τωρα λεω τις μερες εκεινες τις 4 που πηγαινες σχολειο.. αυτα που λεγαμε με τα σωβρακα
αει στο καλο σου

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 20:58, 05-10-10:

θελω να ακουσω την αποψη σας γι' αυτα τα παππουτσια... ποιο σας αρεσει ποιο πολυ? τα θελω κυριως για σαββατο... αν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 20:59, 05-10-10:

το πρωτο..

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 21:17, 05-10-10:

το πιο ξενερωτο

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 21:18, 05-10-10:

τα θελω κυριως για σαββατο.

μου αρέσουν κυρίως τα πρώτο (αν και όχι περισσότερο από το τέταρτο)
τα φοράω και εγώ
κυρίως την κυριακή (ξημερώματα στην λειτουργία , μέσα στους καπνούς και τα θυμιατά καθώς προσκυνάω)
αμήν

Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!

O jj! έγραψε στις 21:22, 05-10-10:

θελω να ακουσω την αποψη σας γι' αυτα τα παππουτσια... ποιο σας αρεσει ποιο πολυ? τα θελω κυριως για σαββατο... αν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως
Νομίζω ότι το τρίτο θα είναι μια χαρά

Αν είναι για πολύ επίσημη έξοδο, τότε το δεύτερο.

Το πρώτο ούτε να το σκεφτεις

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 21:23, 05-10-10:

Κανένα.

Παράθεση

Mr Positive

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr Positive
Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Mr Positive she 's freeeeeee :D ♪ ♫ έγραψε στις 21:30, 05-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Το να ακουω ενα παιδι στην ηλικια σου να μου μιλαει για συνδιασμους και για κοστος ντυσιματος με κανει να απορω που πηγε η ανεμελια και η αδιαφορια, και ποσο βαθια εχουν εισχωρισει τα κοινωνικα πρεπει...
+άπειρο.
Εγώ βέβαια δεν εκπλήσσομαι, κάθε άλλο. Απλώς ήθελα να εκφράσω τη συμφωνία μου με το φίλτατο. Κοίτα να δεις...

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 21:30, 05-10-10:

ε προτεινετε τιποτααα

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

O NikoTexXx έγραψε στις 21:32, 05-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από katalinos

μου αρέσουν κυρίως τα πρώτο (αν και όχι περισσότερο από το τέταρτο)
τα φοράω και εγώ
κυρίως την κυριακή (ξημερώματα στην λειτουργία , μέσα στους καπνούς και τα θυμιατά καθώς προσκυνάω)
αμήν
ποιο τεταρτο ?
και ειναι ανδρικα...

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

O katalinos έγραψε στις 21:33, 05-10-10:

ε προτεινετε τιποτααα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr Positive

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr Positive
Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Mr Positive she 's freeeeeee :D ♪ ♫ έγραψε στις 22:50, 06-10-10:

ε προτεινετε τιποτααα

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 00:12, 07-10-10:

Εμένα πάντως μου άρεσε από τα τρία το μεσαίο...

Μιλάω για τα τρία ζευγάρια παπούτσια που μας παρέθεσε ο Νίκοτεξ.

Όσο για εκείνα τα υπέροχα δεκάποντα τακουνοφόρα βατραχοπέδιλα, θα τα πάρω το Φλεβάρη, όταν θα ντυθώ drug queen - Μικρή Γοργόνα...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:21, 07-10-10:

Εμένα όλα ίδια μου φαίνονται.
Και όταν λες για Σάββατο; Δηλαδή για άλλες μέρες δεν κάνουν; Ο.ο
Εννοείς για κλάμπ κι 'ετσι;
Πάντως δε με τρελαίνει κανένα από τα 3.

Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Freee
H Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Freee έγραψε στις 21:53, 15-11-10:

Λοιπον. Διαβασα οτι οι αντρες σκεφτονται το σεξ 24 ωρες το 24ωρο. Οι γυναικες ομως οχι. Σε μια σχεση οι περισσοτερες γυναικες νιωθουν το αισθημα της αγαπης. Δηλαδη εμεις ειμαστε οι χαζες που νιωθουμε και αυτοι ειναι τα ρομποτακια του σεξ που προσπιουνται πως νιωθουνε; Αυτο ειναι αδικο!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:21, 16-11-10:

Goshh!
Μην ακούς ό,τι λένε στα πρωινά =|

Φυσικά και οι άντρες δεν σκέφτονται 24h/24h το σεξ.
Φυσικά και οι γυναίκες το σκέφτονται.
Φυσικά και οι άντρες νιώθουν το αίσθημα της αγάπης.
Και οι γυναίκες δεν το νιώθουν όλες.
Δεν είναι κανένας χαζός, κανένας ρομποτάκι του σεξ ανά κατηγορία.

Ο καθένας είναι διαφορετικός, μην γενικεύεις και μην πιστεύεις τα πάντα.

(νόμιζα το τόπικ ήταν για μόδα.)

Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Freee
H Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Freee έγραψε στις 00:24, 16-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Goshh!
Μην ακούς ό,τι λένε στα πρωινά =|

Φυσικά και οι άντρες δεν σκέφτονται 24h/24h το σεξ.
Φυσικά και οι γυναίκες το σκέφτονται.
Φυσικά και οι άντρες νιώθουν το αίσθημα της αγάπης.
Και οι γυναίκες δεν το νιώθουν όλες.
Δεν είναι κανένας χαζός, κανένας ρομποτάκι του σεξ ανά κατηγορία.

Ο καθένας είναι διαφορετικός, μην γενικεύεις και μην πιστεύεις τα πάντα.

(νόμιζα το τόπικ ήταν για μόδα.)
Καταλαβα... Απλα διαβασα ενα αρθρο που μιλουσε για το τι θελουν οι αντρες και ελεγε οτι αυτο ζητανε μονο.

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

O katalinos έγραψε στις 00:57, 16-11-10:

συμβουλή προς νέα μέλη :

ένας τίτλος όσο πετυχημένος και αν είναι , δεν αρκεί για να κααλάβουμε το θέμα
χρειάζεται και το πρώτο ποστ

πρινς , για σένα το λέω

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:43, 20-11-10:

Παπουτσια dsquared ή λιβάις για βολτα ???????
εγω παντως Dsquared εχω !

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους