Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,818 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Nokia 6230]Δεν μπορώ να αποθηκεύσω τις φωτογραφίες μου

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 00:30, 09-05-07:

Το νέο PC Suite ή εστω το κινητό μου, μου έχει σπάσει τα νεύρα.
Δε μπορώ με κανένα τρόπο να αποθηκεύσω τις φωτογραφίες που έχω τραβήξει στον υπολογιστή μου. Μου λέει Error Connecting to Phone. (Το συνδέω με υπέρυθρες). Backup όμως έκανε κανονικότατα. Μόνο που το αρχείο αυτό (.nbu) είναι μάλλον μόνο για restore (ή κάνω λάθος)?

Δεν υπάρχει τρόπος να δει το PC μου το κινητό σαν external drive και να κάνω ένα όμορφο, απλό και πρακτικό drag 'n drop?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 00:42, 09-05-07:

τις φωτο που τις εχεις αποθηκευμενες;Στην μνημη του κινητου ή στην καρτα μνημης;
Ξαναεγκατεστησε το pc suite αν ειναι ή βαλε την τελευται εκδοση.(εαν εχεις προηγουμενη.)
Αν τα εχεις στην καρτα μνημης κι εχεις card reader γινεται κι ετσι η δουλεια.
Το αρχειο απο το backup ειναι σε περιπτωση που το κανεις αναβαθμιση ή χασεςι τα παντα απο μεσα να το κανεις backup και να το εχεις στην κατασταση που ηταν πριν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 00:46, 09-05-07:

Στην καρτούλα είναι οι φώτο, αλλά δεν έχω card reader.
Και υποτίθεται πως έχω πολύ φρέσκο PC Suite: Version 6.82.22.0

Θα δοκιμάσω να το επανεγκαταστήσω.
Thanks M!

Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chica_loca
H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε στις 02:03, 09-05-07:

Εαν δοκιμασεις απλα χωρις την χρηση του PC SUIT , να ενεργοποιησεις τις υπερυθρες στο κινητο σου και μετα πας στις φοτο ->αποστολη μεσω υπερυθρων ....

Μαλλον θα φταιει το γεγονος οτι δεν εχει καλη επαφη η θυρα του κινητου σου με την θυρα του υπολογιστη.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 15:47, 13-05-07:

http://www.nokia.com/A4144912
Σε περίπτωση που κάνεις απεγκατάσταση, χρησιμοποίησε το παραπάνω Link για να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:02, 13-05-07:

Πολύ χρήσιμο! Σ'ευχαριστώ Borat. Έκανα uninstall και install απ' την αρχή και ευτυχώς τώρα δουλεύει ο File Manager μια χαρά!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:06, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Πολύ χρήσιμο! Σ'ευχαριστώ Borat. Έκανα uninstall και install απ' την αρχή και ευτυχώς τώρα δουλεύει ο File Manager μια χαρά!
Είναι ο καλύτερος (και επίσημος) τρόπος για να κάνεις πλήρη απεγκατάσταση όλων των αρχειων Pc suite.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι μπορώ να συζητήσω μαζί της και πώς μπορώ να την πλησιάσω; - Από Jimaraz97
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-11-12 στις 01:34.
    • [Symbian] Nokia EXΧ: Ε50, Ε51, Ε52, E55, E6X, E7X και E90 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 131 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-09 στις 19:43.
    • [Symbian] Nokia N81 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-10-07 στις 12:13.
    • [Symbian] Nokia Ν80 - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-06 στις 12:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους