Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,087 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς σκέφτονται οι άντρες;

fnou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 20:34, 06-10-10:

Αυτη ειναι μια ερωτηση που απασχολει πολλες κοπελες στην ηλικια μου τουλαχιστον...
καποιες φορες μου ειναι αδυνατον να εξηγησω καποιες συμπεριφορες των αγοριων η σκεψεις!
ελπιζω να μην το εχω μονο εγω αυτο,γιατι αλλιως θα υπαρχει προβλημα...
εσεις κοριτσια εχετε καταλαβει πως λειτουργουν τα αγορια???
και σεις αγορια απο την πλευρα σας μπορειτε να μας διαφωτησετε λιγο επι του θεματος???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 20:39, 06-10-10:

Συνήθως προτιμούν τη γυναίκα γατούλα οπότε.. μάλλον είσαι σε καλό δρόμο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr Positive

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr Positive
Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Mr Positive she 's freeeeeee :D ♪ ♫ έγραψε στις 20:41, 06-10-10:

Δε σκέφτονται. Παράτα τα.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:43, 06-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από fnou
Αυτη ειναι μια ερωτηση που απασχολει πολλες κοπελες στην ηλικια μου τουλαχιστον...
καποιες φορες μου ειναι αδυνατον να εξηγησω καποιες συμπεριφορες των αγοριων η σκεψεις!
ελπιζω να μην το εχω μονο εγω αυτο,γιατι αλλιως θα υπαρχει προβλημα...
και σεις αγορια απο την πλευρα σας μπορειτε να μας διαφωτησετε λιγο επι του θεματος???
Θα είμαι κυνικός και παραδόξως σύντομος. Το όλο clue είναι στη λέξη "αγόρια". Εφόσον έφτασες στο σημείο να μην αντέχεις πλέον τα αγόρια, γιατί δεν μεταπηδάς στο πιό ώριμο στάδιο των ανδρών; Αν φυσικά το επιτρέπει η ηλικία σου και η θέλησή σου...

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 20:47, 06-10-10:

γιατι οι αντρες σκεφτονται καπως διαφορετικα???
εχω εναν φιλο που ειναι 32 ετων και σκεφτεται πιο ανωριμα απο τα 20 χρονα...
οποτε αυτο καταλαβαινεις,οτι δεν ειναι ειναι ο κανονας

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 21:07, 06-10-10:

γιατι οι αντρες σκεφτονται καπως διαφορετικα???
οποτε αυτο καταλαβαινεις,οτι δεν ειναι ειναι ο κανονας
Δε θα διαφωνήσω. Εγώ όμως μιλάω για άντρες στο μυαλό. Η ταυτότητα τι να πεί; Ένα χαρτί είναι και μόνο ψέμματα λέει, από τη στιγμή που ο άλλος είναι βλαμμένος (ή και βλαμμένη αν μιλάμε για γυναίκα)

Τι να το κάνουμε αν είναι 19,29,39 και σκέφτεται για 9... Αγγίζεις το ενδότερο νοητικό μου είναι, ναι;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 21:14, 06-10-10:

ναι αμε,καταλαβα τι λες
το θεμα ειναι να βρεις καποιον ωριμο,που οχι μονο να φαινεται αλλα και να ειναι...
στην αρχη ολα τα αγορια η αντρες,δεν ξερω πως το κανουν αυτο, νομιζεις οτι ειναι πολυ ενταξει,στην πορεια ομως................

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 21:18, 06-10-10:

Και εγώ το ίδιο! Συνεχώς προσπαθώ να τον μαζέψω
και να τον σοβαρέψω, γιατί
μου χαλάει το ίματζ του πιο ανώριμου της παρέας.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 21:22, 06-10-10:

χεχε...δειξε μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι???
πρεπει να κανεις κατι να τον σοβαρεψεις,οντως

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 21:23, 06-10-10:

ναι αμε,καταλαβα τι λες
το θεμα ειναι να βρεις καποιον ωριμο,που οχι μονο να φαινεται αλλα και να ειναι...
στην αρχη ολα τα αγορια η αντρες,δεν ξερω πως το κανουν αυτο, νομιζεις οτι ειναι πολυ ενταξει,στην πορεια ομως................
Όταν γίνεις άντρας στην επόμενη ζωή σου και βρεις μια γυναίκα που μετά από μήνες απίστευτης καλοσύνης και μάλιστα την ημέρα των γενεθλίων σου, σου ζήτησε δανεικά κι όταν δεν τα πήρε σε κεράτωσε, έλα βρες με και πες μου ύστερα για άντρες και γυναίκες και γενικεύσεις τούμπανα...

Σε κάθε φύλο υπάρχουν καθάρματα γλυκό μου κορίτσι.

ΥΓ: Για την κοπέλα του παραδείγματος εύχομαι να είναι ευτυχισμένη όπου και να ναι πλέον, απλά της εύχομαι να μην έχει δεκάρα στην τσέπη της. Αυτό θα την τσούξει περισσότερο!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 21:30, 06-10-10:

1ον.Ο ανδρας εχει δυο μυαλα. Το ενα ειναι στο κεφαλι...
Συναισθηματικα ωριμος ειναι ο ανδρας που σκεφτεται περισσοτερο (απολυτα δεν γινεται) με το πρωτο μυαλο.
2ον. Οι ανδρες εχουμε κι εμεις διαφορους χαρακτηρες. Γι αυτο οτι ειπωθει απο εδω και περα ειναι μια γενικευση.
3ον. Να ανοιγεσαι και σου ανοιγονται, ειναι μια λυση για να μην εχεις πολλες εκπληξεις στο μελλον.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 21:32, 06-10-10:

μα δεν το βλεπω το θεμα ρατσιστικα
δεν ειπα οτι εμεις οι γυναικες ειμαστε οι τελειες και συμπεριφερομαστε αψογα...η οτι καποιες δεν παιζουν θεατρο!
ειναι απλα καποιες αποριες που εχω για τις σχεσεις κοριτσιων-αγοριων και καποια θεματα που εγω δεν μπορω να καταλαβω...ισως φταιω κ γω,δεν ξερω!
γι'αυτο θελω να παρω καποιες αποψεις και απο αλλους ανθρωπους γιατι οσο να'ναι αλλο α σε συμβουλευουν οι γονεις σου,αλλο οι φιλοι σου και αλλο εντελως ξενα ατομα...πιστευω πως το βλεπουν πιο ξεκαθαρα αυτοι που δεν εχουν καμια σχεση με σενα...
οσο για το γεγονος που ανεφερες,οντως αυτο της αξιζει
καθολου σωστο εκ μερους της!

Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 21:38, 06-10-10:

1ον.Ο ανδρας εχει δυο μυαλα. Το ενα ειναι στο κεφαλι...
Συναισθηματικα ωριμος ειναι ο ανδρας που σκεφτεται περισσοτερο (απολυτα δεν γινεται) με το πρωτο μυαλο.
2ον. Οι ανδρες εχουμε κι εμεις διαφορους χαρακτηρες. Γι αυτο οτι ειπωθει απο εδω και περα ειναι μια γενικευση.
3ον. Να ανοιγεσαι και σου ανοιγονται, ειναι μια λυση για να μην εχεις πολλες εκπληξεις στο μελλον.

το 2ο μυαλο καταλαβα ποιο ειναι,δεν χρειαζεται να το πουμε!
ενα αλλο ερωτημα ειναι το εξης..
γιατι οι αντρες δεν ανοιγονται και μολις πας να τους μιλησεις η θα πεινασουν,η θα εχουν να δουν καποιο ματσ η δεν ξερω και γω τι???
δεν σας αρεσουν καθολου οι κουβεντες απ'οτι εχω καταλαβει!
βεβαια ισχυει αυτο που λες..ο καθενας εχει τον χαρακτηρα του,δεν ειναι ολοι το ιδιο!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 07-10-10 στις 09:45. Αιτία: Διόρθωση quote
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 21:45, 06-10-10:

μα δεν το βλεπω το θεμα ρατσιστικα
δεν ειπα οτι εμεις οι γυναικες ειμαστε οι τελειες και συμπεριφερομαστε αψογα...η οτι καποιες δεν παιζουν θεατρο!
ειναι απλα καποιες αποριες που εχω για τις σχεσεις κοριτσιων-αγοριων και καποια θεματα που εγω δεν μπορω να καταλαβω...ισως φταιω κ γω,δεν ξερω!
γι'αυτο θελω να παρω καποιες αποψεις και απο αλλους ανθρωπους γιατι οσο να'ναι αλλο α σε συμβουλευουν οι γονεις σου,αλλο οι φιλοι σου και αλλο εντελως ξενα ατομα...πιστευω πως το βλεπουν πιο ξεκαθαρα αυτοι που δεν εχουν καμια σχεση με σενα...
οσο για το γεγονος που ανεφερες,οντως αυτο της αξιζει
καθολου σωστο εκ μερους της!
Αυτό που ήθελα να σου δείξω με το παράδειγμά μου είναι ότι παντού υπάρχει η πιθανότητα να καείς. Αυτό δε σημαίνει όμως ότι πρέπει να πάψεις να τολμάς στον έρωτα επειδή φοβάσαι το κάψιμο, αλλά ούτε και να συνεχίσεις να ανοίγεσαι σαν κόκκινο πανί απέναντι στον ταύρο.

Αυτό που θα σε συμβούλευα να κάνεις είναι να βρεις τις αξίες σου. Πράγματα, σκέψεις, ηθικές, πιστεύω, αισθήματα κλπ. για τα οποία θα διατηρείς μια αδιαπραγμάτευτη στάση. Θα είσαι δεκτική μεν σε άλλα θέματα πιό απλά, θα είσαι ανοιχτή σε προτάσεις, θα είσαι διαλλακτική και θα μπορείς να αλλάζεις γνώμη με τον καιρό, αλλά πάντα να έχεις κάποιες αξίες που δε θα πρέπει να στις καταπατά κανείς. Πχ. Σεξ από την πρώτη μέρα ή κέρασμα στο πρώτο ραντεβού, υποταγή στα θέλω του αγοριού για να μη τον χάσεις ή οτιδήποτε. Αυτά που λέω είναι απλά παραδείγματα και όχι συμβουλή. Εσύ θα καθορίσεις τι είναι αδιαπραγμάτευτη αξία για σένα. Κάτι που όσο και να σε πιέσει ή να προσπαθήσει να σε κοροϊδέψει ο άλλος, εσύ θα το έχεις κάνει κτήμα σου και θα το πρεσβεύεις, και δεν θα το παραδίδεις μόνο και μόνο για να κερδίσεις την ευνοια κάποιου.

Το παν ίσως δεν είναι να καταλάβεις τα αγόρια. Το παν είναι μάλλον να καταλάβεις πρώτα τι θες εσύ, και ύστερα να το περάσεις και στους γύρω σου ότι αν δεν σεβαστούν αυτό που είσαι, απλά δεν θα σε έχουν. Δεν κατάλαβα γιατί πρέπει να ψάχνεις τα γούστα του κάθε περίεργου. Η συμφωνείτε σε κάτι ή δε συμφωνείτε και πας γι άλλα. Οι συμβιβασμοί, τα ψαξίματα και οι φιλοσοφίες, μάλλον πολλή κούραση για το τίποτα είναι.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 22:05, 06-10-10:

απο τα λογια σου συμπερενω πως εχεις πολυ ορθη αποψη επι του θεματος!
συμφωνω στα περισσοτερα απ'οσα γραφεις,αλλα ισως να μην τα εχω κανει στην πραξη...
πιστευω πως σε μια σχεση πρεπει να κανεις και συβιβασμους,αλλα να βλεπεις και οτι ο αλλος το βλεπει αυτο!
εαν εσυ κανεις τις προσπαθειες και δεν βλεπεις οτι υπαρχει η αναγνωριση,τι κανεις?
θα μου πεις φευγεις...
αλλα αν δεν θελεις να φυγεις γιατι τον αγαπας?
και ελπιζεις πως με μια συζητηση θα καταλαβει καποια πραγματα και θα καλυτερεψει σχεση?
δεν ειμαι κοπελα που με την πρωτη δυσκολια φευγω...το παλευω οσο μπορω και θελω,αλλα απαιτω και απο την αλλη πλευρα,αν τα συναισθηματα ειναι τα ιδια ,την ιδια προσπαθεια και θεληση για κατι καλυτερο!

Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη gorgonokoritso
H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε στις 22:33, 06-10-10:

μαλιστα........
2η φορα σε μολις μια ημερα που συμφωνω με τον βαλντερ...
μηπως να αρχισω να ανησυχω για μενα???

στο προκειμμενο τωρα...
σ'αρεσει ο χ... αλλα συμπεριφερεται καπως..
και αυτο το καπως ειναι διαφορετικο απο αυτο που θα περιμενες...
γιατι αν ηταν βεβαια το ιδιο και τ'αυτο, δεν θα υπηρχε τωρα θεμα προς συζητηση...
αυτος ο χ ομως, εχεις συλλογιστει οτι μπορει να σκεφτεται ακριβως τα ιδια και για σενα?
οτι δηλαδη δεν κανεις αυτο που θα αναμενοτον βαση του δικου του χαρακτηρα παντα..
αρα και για εκεινον εισαι εσυ η "καπως"...
εν ολιγοις...
καταληγουμε στις αποψεις του βαλντερ..
νιωσε εσυ καλα με τον εαυτο σου και εξωτερικευσε αυτο που εισαι και νιωθεις...
μην το πολυψαχνεις...
στο τελος θα χασεις την ουσια

Παράθεση

Trolletarian

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Trolletarian
Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

O Trolletarian απάνθρωποι θεσμοί μας γίνανε συνήθεια έγραψε στις 22:33, 06-10-10:

δεν μπορώ να καταλάβω την ερώτησή σου.Ο κάθε άνθρωπος σκέφτεται με το δικό του τρόπο ανεξάρτητα απο το φύλο.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 22:39, 06-10-10:

Aν και το τοπικ ξεκινησε λιγο αόριστα, δλδ δεν εχουμε καποιες ερωτησεις-αποριες πανω σε συγκεκριμενα θεματα, τωρα καπως το εκανες πιο συγκεκριμενο, αναφεροντας οτι δε μιλαμε πολυ εμεις τα αγορακια. Κι αυτο σχετικό ειναι, άλλοι μιλανε άλλοι οχι. Γενικως μιλαμε λιγοτερο, αλλά εσενα σε ενδιαφερει το γιατι δε μιλαει καποιος. Ειτε θελει αλλη προσεγγιση, ειτε απογφευγει κατι.

εαν εσυ κανεις τις προσπαθειες και δεν βλεπεις οτι υπαρχει η αναγνωριση,τι κανεις? θα μου πεις φευγεις... αλλα αν δεν θελεις να φυγεις γιατι τον αγαπας?
και ελπιζεις πως με μια συζητηση θα καταλαβει καποια πραγματα και θα καλυτερεψει σχεση?
δεν ειμαι κοπελα που με την πρωτη δυσκολια φευγω...το παλευω οσο μπορω και θελω,αλλα απαιτω και απο την αλλη πλευρα,αν τα συναισθηματα ειναι τα ιδια ,την ιδια προσπαθεια και θεληση για κατι καλυτερο!
Προσπαθεις, ανιχνευεις αν οντως αισθανεται τα ιδια. Θα φανει και με τον καιρο. Οτι και να λεει καποιος ειναι λογια της στιγμης. Τελικά η συνολικη του σταση, το πως φερεται και τι αποφασεις παιρνει, θα σου δειξει το πως νιωθει. Αρα, αν εσυ σιγουρα αγαπας και ο αλλος οχι, ειτε θα το συνειδητοποιησεις και θα φυγεις, ειτε θα προσπαθεις μεχρι τελικης πτωσεως (και θα φυγεις αναγκαστικά μετά).

Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 10:49, 07-10-10:

ισως το ψαχνω και γω πολυ
αλλα μετα απο καποιες κινησεις,δεν μπορεις να μην το ψαξεις...
π.χ μια φιλη μου 19 χρονων και εκεινος παλι 19 χρονων...ηταν 1,5 χρονο μαζι!
ολοι λεγαμε φτουφτου φτου να μην τους ματιασουμε και πως τα εχουν βρει ετσι κλπ..και ξαφνικα γυριζει ο κυριος ταδε και λεει στην κοπελια σε βαρεθηκα...
ειχε 3 μερες που εγινε φοιτητης και αυτη εναν χρονο(ξαναεδωσε το παλικαρι) και ξαφνικα πηραν τα μυαλα του αερα και πεταξε το πουλακι...
δηλαδη ηταν σωστο αυτο που εκανε?
η κοπελα ηταν ενα χρονο φοιτητρια και επειδη το αγορι της εδινε,δεν πηγε τις εκδρομες που ηθελε γιατι την χρειαζοταν διπλα του και γενικα στερηθηκε πολλα πραγματα για να ειναι καλα εκεινος και οταν εδωσε και μπηκε στη σχολη,την παραταει και της λεει ενα απλο σε βαρεθηκα???

δηλαδη τι ηταν η φιλη μου γι'αυτον?το στηριγμα στις πανελληνιες και μετα τι???
μπορει να σας φαινονται παιδιαστικα ολα αυτα,ισως φταει και η ηλικια που βρισκομαστε,αλλα οσο να'ναι ειναι προβληματα...

Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Μελιώ
H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε στις 00:53, 08-10-10:

γιατι οι αντρες δεν ανοιγονται και μολις πας να τους μιλησεις η θα πεινασουν,η θα εχουν να δουν καποιο ματσ η δεν ξερω και γω τι???
Πω- πω ... κοπελιά πίστεψέ με δεν είναι θέμα φύλου ...
μου φαίνεται δεν έχεις πέσει σε τύπους που είχαν όρεξη για ατέρμονες συζητήσεις και ατέλιωτες υπεραναλύσεις .
Να γίνεται λαπάς ο εγκέφαλός σου και να αποζητάς ολίγη υπέροχη ελαφρότητα και κανα ματσάκι στην τιβί .
Μόνο εγώ πέφτω σε τέτοιους καμμένους ?
Σόρι , αλλά αγαπάμε αγόρια που δεν το πολυβασανίζουν , που ξέρουν να ζήσουν , που πηγαίνουν γήπεδο , που έχουν φίλους , ξέρουν να χαμογελάνε και που δεν μου σκοτίζουν τον έρωτα με τα ψυχονευρωτικά τους .

πιστευω πως σε μια σχεση πρεπει να κανεις και συβιβασμους,αλλα να βλεπεις και οτι ο αλλος το βλεπει αυτο!
Ο καθείς βλέπει ότι τον συμφέρει καλό μου .
Εσύ βλέπεις εσένα και τις προσπαθειές σου , ο άλλος βλέπει τις δικές του .
Το Εγώ , μας κάνει πάντα τη ζημιά . Άστα , ο Φρουντ μας κλαίει εδώ και χρόνια .

εαν εσυ κανεις τις προσπαθειες και δεν βλεπεις οτι υπαρχει η αναγνωριση,τι κανεις?
θα μου πεις φευγεις...
Εεε , κάτσε κι εσύ .... μέχρι να φύγεις . Ποιος σε εμποδίζει ?

Λεπόοον περίμενε να δω στην κρυστάλλινη σφαίρα μου ....
Μμμμ , βλέπω σχεσούλα στα σκαριά ή που πάει να παιχτεί τεςπα ... και το παληκάρι μας , βλέπει ποδόσφαιρο
γουστάρει να βγαίνει και με τα φιλαράκια του , βαριέται τις πολλές συζητήσεις και εκεί που πάει να σε βουτήξει
για να πεις τον δεσπότη παναγιώτη ... εσύ του αρχίζεις τα : μα , μήτσο ʽμ πρέπει να μιλήσουμε για τη σχέση μας .
Γιατί το είπες αυτό χτες , και τι εννοούσες με κείνο προχτές ?

Αν έπεσα μέσα ...
καταρχήν μου χρωστάς ένα 20ευρώ με την έκπτωση , φιλική τιμή λόγω στεκιού
και δεύτερον να σε πληροφορήσω πως μια χαρά παιδί έχεις βρει , πάνε να πιείτε κανα ποτάκι ,
να ρίξετε κανα χορό και μετά να κάνετε έναν έλληνα ακόμα .
Έχουμε υπογεννητικότητα κι εσείς το ρίχνετε στις συζητήσεις .

Χάιντε λέμε !

Πάμε τώρα και στην ... φίλη σου

και ξαφνικα γυριζει ο κυριος ταδε και λεει στην κοπελια σε βαρεθηκα...
ειχε 3 μερες που εγινε φοιτητης και αυτη εναν χρονο(ξαναεδωσε το παλικαρι) και ξαφνικα πηραν τα μυαλα του αερα και πεταξε το πουλακι...
δηλαδη ηταν σωστο αυτο που εκανε?
η κοπελα ηταν ενα χρονο φοιτητρια και επειδη το αγορι της εδινε,δ
εν πηγε τις εκδρομες που ηθελε γιατι την χρειαζοταν διπλα του και γενικα στερηθηκε πολλα πραγματα για να ειναι καλα εκεινος
και οταν εδωσε και μπηκε στη σχολη,την παραταει και της λεει ενα απλο σε βαρεθηκα???

δηλαδη τι ηταν η φιλη μου γι'αυτον?το στηριγμα στις πανελληνιες και μετα τι???
Το τι ήταν η φίλη σου γι αυτόν , το ξέρει μόνο αυτός και κανένας άλλος
το ότι ίσως η φίλη σου να την είδε μαμά και μπορεί να του έπρηξε τα συκώτια με την υπερπροστασία της
επίσης το ξέρουν μόνο οι δυο τους και κανένας άλλος .
Τα πράγματα ξέρεις , πολλές φορές δεν είναι ακριβώς όπως μας τα λένε ή όπως φαίνονται στους τρίτους
τα παιχνίδια που παίζονται σε μια σχέση τα γνωρίζει μόνο το ζευγάρι οπότε μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα
για το ποιος είναι ο λάθος .

Αυτό που σίγουρα οφείλει να μάθει η φίλη σου από αυτή τη σχέση είναι πως δεν υποκαθιστούμε τη μαμά του άλλου
ούτε παίζουμε τον ψυχιάτρο .
Και πως ακόμα και το μεγαλύτερο λαβ στόρι να ζούμε δεν αφήνουμε τους φίλους μας , τα ενδειαφέροντά μας και δεν εκχωρούμαστε σε τέτοιο σημείο ώστε να αλλοτριωθούμε τόσο πολύ .
Συμπορευόμαστε για όσο πάει , και ο χρόνος θα δείξει .

Και τώρα που ολοκλήρωσα την ομιλία μου , μπορείς παιδί μου να περάσεις από το προφίλ μου
να σου δώκω το ψηφοδέλτιο με το οποίο κατεβαίνω εις τας εκλογάς .

Στένια Φαρδύ - Ειδικός Απαυτολόγος
Βʼ Περιφέρεια Κάτω Κατωμαγούλας – ψήφο στα νειάτα !

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 09:29, 08-10-10:

Σόρι , αλλά αγαπάμε αγόρια που δεν το πολυβασανίζουν , που ξέρουν να ζήσουν , που πηγαίνουν γήπεδο , που έχουν φίλους , ξέρουν να χαμογελάνε και που δεν μου σκοτίζουν τον έρωτα με τα ψυχονευρωτικά τους .

Αυτό που σίγουρα οφείλει να μάθει η φίλη σου από αυτή τη σχέση είναι πως δεν υποκαθιστούμε τη μαμά του άλλου
ούτε παίζουμε τον ψυχιάτρο .
Και πως ακόμα και το μεγαλύτερο λαβ στόρι να ζούμε δεν αφήνουμε τους φίλους μας , τα ενδειαφέροντά μας και δεν εκχωρούμαστε σε τέτοιο σημείο ώστε να αλλοτριωθούμε τόσο πολύ .

πς1. μαρη καλα σου ειπα οτι ειμαι σαν τα νειατα και γω!!
πς2. μικρη μου εισαι πολυ τυχερη που σου απαντησε η μελιω μου! να διαβασεις καλα αυτα που σου ειπε και να την ακουσεις προσεχτικα!

δεν ειμαι κοπελα που με την πρωτη δυσκολια φευγω...το παλευω οσο μπορω και θελω
με πασα βεβαιοτητα και πληρη επιγνωση των οσων λεγω αυτη τη στιγμη σου λεω οτι με καμια συζητηση δεν αλλαζει χαρακτηρα καποιος. αν μπορεις να ανεχτεις κατι που εχει τοτε καλως αν οχι τοτε να ξερεις οτι δεν θα αλλαξει με τιποτις. οσο και να μενεις, οσο και να κτυπιεσαι οτι και να το παλευεις αμα το πραγμα δεν τσουλαει ή ο αλλος ειναι οπως ειναι και συ δεν το αντεχεις πολυ απλα θα χαλας την υγεια σου και την ζαχαρενια σου. στο λεει η αρχιμαζοχα των νιατων

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 13:37, 08-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μελιώ
Λεπόοον περίμενε να δω στην κρυστάλλινη σφαίρα μου ....
Μμμμ , βλέπω σχεσούλα στα σκαριά ή που πάει να παιχτεί τεςπα ... και το παληκάρι μας , βλέπει ποδόσφαιρο
γουστάρει να βγαίνει και με τα φιλαράκια του , βαριέται τις πολλές συζητήσεις και εκεί που πάει να σε βουτήξει
για να πεις τον δεσπότη παναγιώτη ... εσύ του αρχίζεις τα : μα , μήτσο ʽμ πρέπει να μιλήσουμε για τη σχέση μας .
Γιατί το είπες αυτό χτες , και τι εννοούσες με κείνο προχτές ?

Αν έπεσα μέσα ...
καταρχήν μου χρωστάς ένα 20ευρώ με την έκπτωση , φιλική τιμή λόγω στεκιού
και δεύτερον να σε πληροφορήσω πως μια χαρά παιδί έχεις βρει , πάνε να πιείτε κανα ποτάκι ,
να ρίξετε κανα χορό και μετά να κάνετε έναν έλληνα ακόμα .
Έχουμε υπογεννητικότητα κι εσείς το ρίχνετε στις συζητήσεις .

χεχε
σορρυ,αλλα δεν επεσες μεσα,αυτα τα κανα στα 15 μου
τωρα ειμαι πολυ πιο χαλαρη και τον εχω αφησει εντελως ελευθερο μπορω να πω...
ισα ισα,εκεινος μου ζηταει μερικες φορες να μιλησουμε,αρχιζει να λεει κατι και μετα ξαφνικα καταλαβαινει οτι δεν θελει να συνεχισει την κουβαντα
ντιρινταχτα δηλαδη!
απλα οταν λεει θελω να μιλησουμε εννοει θελω να σου μιλησω και συ να με ακουσεις και μολις αρχιζω εγω να μιλαω,επειδη προφανως δεν του πολυαρεσουν αυτα που λεω,τοτε η θα πεινασει η θα νυσταξει η θα θελει να παει στο μπανιο και δεν ξερω κ γω τι αλλο...
κ γω φυσικα γινομαι τουρμπο

η ας πουμε οτι μια βδομαδα συνεχεια βγαινει με τους φιλους του,δεν λεω τιποτα ακομα και αν αυτο με πειραζει και γυριζει τσαντισμενος στο τελος της βδομαδας και μου λεει οτι δεν βρεθηκαμε..ενω εκεινος δεν μπορουσε!
ειναι να μην τρελενεσαι μετα???
σορρυ κιολας!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 08-10-10 στις 14:16. Αιτία: προσθήκη quote tag
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 14:50, 08-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Συνήθως προτιμούν τη γυναίκα γατούλα οπότε.. μάλλον είσαι σε καλό δρόμο
Πολυ πολυ το πηρες αγαπητη... Ειμαστε και μεις που δεν τις θελουμε(ολη την ωρα) γατουλες...

ενα αλλο ερωτημα ειναι το εξης..
βεβαια ισχυει αυτο που λες..ο καθενας εχει τον χαρακτηρα του,δεν ειναι ολοι το ιδιο!

Οχι μας αρεσουν οι κουβεντες... Αλλα οταν γινονται ΜΙΑ φορα... Κσι ειδικα αν εχει ματς το οποιο γινεται μια φορα μονο και δεν προκειται να αναβληθει επειδη θελει η κοπελα μας να κανουμε μια συζητηση(πολλες φορες για 1000στη φορα) που ομως μπορει να γινει και σε 2 ωριτσες βρε αδερφε, συγνωμη, αλλα δεν φταιμε εμεις, αλλα το κακο σας Timing...

Να λεμε και τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη δηλαδη...
Οχι πως δεν υπαρχουν και καποιοι που απλως αποφευγουν τις συζητησεις γιατι δεν τους συμφερει...

απλα οταν λεει θελω να μιλησουμε εννοει θελω να σου μιλησω και συ να με ακουσεις και μολις αρχιζω εγω να μιλαω,επειδη προφανως δεν του πολυαρεσουν αυτα που λεω,τοτε η θα πεινασει η θα νυσταξει η θα θελει να παει στο μπανιο και δεν ξερω κ γω τι αλλο...
κ γω φυσικα γινομαι τουρμπο

η ας πουμε οτι μια βδομαδα συνεχεια βγαινει με τους φιλους του,δεν λεω τιποτα ακομα και αν αυτο με πειραζει και γυριζει τσαντισμενος στο τελος της βδομαδας και μου λεει οτι δεν βρεθηκαμε..ενω εκεινος δεν μπορουσε!
ειναι να μην τρελενεσαι μετα???
σορρυ κιολας!
Ε, εδω εχεις ενα δικιο κι εσυ η αληθεια ειναι... Αλλα πραγματικα το χω δει να παιζει κι απο την αναποδη... Οποτε ειναι οπως μας βολευει και των 2 φυλων...

Ας πω κι ενα γενικο μια που καθομαι εδω και γραφω...
Οχι, δεν μπορουμε να σου πουμε πως σκεφτομαστε τα αγορια... Κανεις δεν μπορει... Οπως κι εσυ δεν μπορεις να μου πεις πως σκεφτονται τα κοριτσια... Καλα θα ταν, αλλα επειδη ειμαστε τοσο ιδιοι και τοσο διαφορετικοι ειναι πρακτικα αδυνατον...

Γιατι?? Γιατι δεν ξερουμε ουτε κι εμεις οι ιδιοι πως ακριβως σκεφτομαστε... Ουτε κι εσεις ξερετε...

Αρα πως να το εξηγησουμε αμφοτεροι???

Συνεπως, θα πρεπει να αρκεστουμε στην μαγεια του να μην ξερουμε τι ακριβως θελει και τι οχι... Να περιδιαβαινουμε στα μονοπατια της αβεβαιοτητας και των ικασιων... Κι αν τα καταφερουμε, να γευομαστε την γλυκια γευση της επιτυχιας και της ευτυχιας...

Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 15:16, 08-10-10:

Μόνο εγώ πέφτω σε τέτοιους καμμένους ?
Αυτοκριτικη που μεταβιβαζει τον χαρακτηρισμο στους αλλους για να μην πονεσει..

Ο καθείς βλέπει ότι τον συμφέρει καλό μου .
Εσύ βλέπεις εσένα και τις προσπαθειές σου , ο άλλος βλέπει τις δικές του .
Το Εγώ , μας κάνει πάντα τη ζημιά . Άστα , ο Φρουντ μας κλαίει εδώ και χρόνια .
Μονο που ο Φρουντ εννοουσε το "Εγω" σαν "υποκειμενο" και οχι σαν φνηνο εγωισμο που κρυβει ανασφαλεια..

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 23:23, 09-10-10:

Συνήθως μπορείς εύκολα να καταλάβεις πράγματα για τον τρόπο σκέψης τους, αν συζητήσεις ή συναναστραφείς μαζί τους.
Εκείνο που είναι ίσως δυσκολότερο, είναι να δεχτείς κάποια πράγματα που σε ξενίζουν.
Πχ αρκετοί από αυτούς δεν έχουν πρόβλημα να συνευρεθούν με μια γυναίκα απλά και μόνο για μια βραδιά.
Μπορεί σε εσένα ή σε οποιαδήποτε άλλη γυναίκα να φανεί κυνικό αυτό. Κάπου εκεί αρχίζεις και αναρωτιέσαι για τον τρόπο σκέψης τους, τα συναισθήματά τους και γενικά το πώς λειτουργούν.

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 08:04, 10-10-10:

και ομως θα σου πω κατι επι τουτου. εγω παραδειγμα ειχα εξ ανεκαθεν πολλους φιλους αντρες και ακομα εχω. παρολο που ξερω πολυ καλα πως σκεφτονται γενικα οι αντρες και τις περισσοτερες φορες τους υποστηριζω κιολας και τους καταλαβαινω ειναι πολυ διαφορετικο να εισαι σε μια σχεση. αλλιως θα δεις μια κατασταση σε φιλικο επιπεδο και αλλιως θα τη δεις οταν σε αφορα αμεσα σαν ζευγαρι.
ξερεις ποσες φορες εχω πει οτι θα λεω 'βρε πεταει ο γαιδαρος πως δεν πεταει' και οταν ερχεται η δεδομενη στιγμη δεν μπορω να κρατησω κλειστο το ρημαδι το στομα μου!

οι αντρες σε φιλικο επιπεδο μπορω να σου πω οτι ειναι οτι καλυτερο. χαλαρα πραγματα, γελιο πολυ και ανεμελια. οταν ομως τιθεται θεμα σχεσης εκει αλλαζει το σκηνικο... εκει και οι δυο εχουν αλλες απαιτησεις, μαλλον επιπροσθετες απαιτησεις...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 10-10-10 στις 17:09.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 14:56, 10-10-10:

κ γω εχω φιλους αγορια που σε αυτους μπορω να καταλαβω τον τροπο σκεψεις τους,αλλα δεν συμφωνω μαζι τους
ολοι σχεδον,βεβαια δεν ξερω αν το κανουν για επιδειξη,αλλα λενε οτι δεν θελουν δεσμευσεις και οτι μονο το σεξ τους ενδιαφερει αυτη τη στιγμη και κατι τετοια και μετα τους βλεπεις και εχουν σχεση 2 και 3 χρονια,αλλα εξακολουθουν να πιστευουν το ιδιο!
αυτο ειναι που δεν μπορω να καταλαβω...
πως απο τη στιγμη που εχουν κατσει με την χ κοπελα τοσο καιρο,στην φιλη τους η στους φιλους τους λενε οτι δεν θελουν δεσμευσεις και οτι μονο το σεξ τους ενδιαφερει?

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 15:33, 10-10-10:

Μπορω να σου απαντησω... Αλλα δεν κανει...

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 15:57, 10-10-10:

αγαπη μου ο τροπος σκεψης των αγοριων ειναι ακρω απλος!!απλα μας δυσκολευει να τον καταλαβουμε διοτι εμεις σκευτομαστε διαφορετικα και προπαντων πιο συνθετα!

Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 16:24, 10-10-10:

Μπορω να σου απαντησω... Αλλα δεν κανει...

πες καλε...γιατι δεν κανει???

αυτο αρχιζω και καταλαβαινω κ γω...
μαλλον δεν μπορω να τον καταλαβω,επειδη ειναι υπερβολικα απλος για μενα

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:53, 10-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
αγαπη μου ο τροπος σκεψης των αγοριων ειναι ακρω απλος!!απλα μας δυσκολευει να τον καταλαβουμε διοτι εμεις σκευτομαστε διαφορετικα και προπαντων πιο συνθετα!
Ποιος σου ειπε πως σκεφτονται πιο συνθετα οι γυναικες??? Επειδη πραττουν πιο συνθετα???

πες καλε...γιατι δεν κανει???

Ε.. Και να εκθεσω τους υπολοιπους αντρες??? Κανει?? Δεν κανει...

Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 17:02, 10-10-10:

να ξερεις τα περοσσοτερα κοριτσια,εγω τουλαχιστον εκτιμω την ειλικρινεια παρα τα παραμυθια!!
δεν εκθετεις κανεναν γιατι δεν εχουν ολοι το ιδιο τροπο σκεψης
οποτε μπορεις μεν να πεις καποια πραγματα αλλα δεν ισχυουν για ολους!
πες μας,εσυ πως σκεφτεσαι?
και γιατι κατα τη γνωμη σου,μπορει ενα αγορι να κατσει με ενα κοριτσι για 1,2,3 χρονια???

θα σου πουμε κ μεις πως σκεφτομαστε μετα

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 20:47, 13-10-10:

γιατι να κατσει τοσα χρονια??
τωρα μπηκα στη συζητηση για παντρια θα παει????

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 21:00, 13-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
Ορίστε!!Και έλεγα πως κάποιος "Ελληνάρας-φαλλοκρατικός" έχει ξεκινήσει αυτές τις φήμες...

Μόνες μας βγάζουμε τα ματάκια μας...

Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 15:04, 14-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
γιατι να κατσει τοσα χρονια??
τωρα μπηκα στη συζητηση για παντρια θα παει???
δεν πολυκαταλαβαινω σε ποιο ποστ αναφερεσαι???
για τον 1,5 χρονο λες???

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Ορίστε!!Και έλεγα πως κάποιος "Ελληνάρας-φαλλοκρατικός" έχει ξεκινήσει αυτές τις φήμες...

Μόνες μας βγάζουμε τα ματάκια μας...

πιστευεις πως σκεφτομαστε το ιδιο με τα αγορια???

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aegloswen : 14-10-10 στις 17:02. Αιτία: Merge + προσθήκη quote tag.
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 19:57, 18-10-10:

Εκει που λες ''και γιατι κατα τη γνωμη σου,μπορει ενα αγορι να κατσει με ενα κοριτσι για 1,2,3 χρονια??? ''
γιατι να κατσει για παντρια θα παει λεω εγω τωρα αν ειναι να γινει αυτο τοτε σπαταλας τα χρονια σου και ιδιως της κοπελας τα χρονια γιατι μετα αν χωρησει και ας που αν ειναι 25 και κανει σχεση και κρατησει 5 χρονια μετα θα ειναι κλαφτα χαραλαμπε!

Ακομη τι θες να πεις οτι σκεφτεσαι καλυτερα απο τα αγορια μηπως ηστε και ανωτερες μας?
Θα ελεγα τι λες τωρα απο ενα πλευρο γινατε αλλα σαν καλο παιδι που ειμαι θα πω οτι στην ισοτητα ημαστε ολοι
ιδιοι εξαλου εσεις ζητησατε ισοτητα!!

Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Freee
H Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Freee έγραψε στις 22:01, 15-11-10:

Οι αντρες αγαπουν ποτε;

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:03, 15-11-10:

Ε είπαμε, δεν αγαπάει μόνο η γυναίκα.
Μην λέμε και βλακείες.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 22:03, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Freee
Οι αντρες αγαπουν ποτε;
ΠΟΤΕ! ...αφού το γράφει το cosmopolitan...είναι δυνατόν να κάνει λάθος;

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 22:05, 15-11-10:

Οι αντρες αγαπουν ποτε;
Τι είναι για να μην αγαπούν οι άντρες;
Αγαπούν πως ακριβώς και εμείς...

Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

H Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Freee έγραψε στις 22:06, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
ΠΟΤΕ! ...αφού το γράφει το cosmopolitan...είναι δυνατόν να κάνει λάθος;
ΠΟΤΕ? ΜΑ ΠΟΤΕ? Εεελα... Τουλαχιστον υπαρχουνε και εξερεσεις! Δεν μπορει ολοι ν ειναι αναισθητοι!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε στις 22:08, 15-11-10:

αναισθητοι ειναι ολοι απλα καποιοι απο αυτους τους αναισθητους μπορει και να αγαπησουν

Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

H Freee έγραψε στις 22:09, 15-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Τι είναι για να μην αγαπούν οι άντρες;
Αγαπούν πως ακριβώς και εμείς...
Οντως.. Κι εγω το πιστευω, αν και θα το βρεις σπανια στις μερες μας...

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,044 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 22:14, 15-11-10:

Οντως.. Κι εγω το πιστευω, αν και θα το βρεις σπανια στις μερες μας...
Όχι και σπάνια βρε παιδιά.

Αν πέφτεις σε άτομα που δεν τους ενδιαφέρει στη παρούσα φάση να δεθούν συναισθηματικά δεν σημαίνει ότι δεν αγαπούν ή ότι είναι σπάνιο.
Είναι ένα ''παιχνίδι'' συναισθημάτων. Κανείς θεωρώ, δεν είναι ανίκανος να αγαπήσει... Αν δεν μπορεί να δοθεί σημαίνει πολλά πράγματα.

Αλλά ευτυχώς υπάρχουν πολλοί που αγαπούν και νοιάζονται γενικότερα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Freee

Νεοφερμένος

H Freee έγραψε στις 22:28, 15-11-10:

Αχ! Τι ωραια..! Ποσο χαιρομαι! Βρε παιδια... Να 'στε καλα!

Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 23:50, 15-11-10:

Εκει που λες ''και γιατι κατα τη γνωμη σου,μπορει ενα αγορι να κατσει με ενα κοριτσι για 1,2,3 χρονια??? ''
γιατι να κατσει για παντρια θα παει λεω εγω τωρα αν ειναι να γινει αυτο τοτε σπαταλας τα χρονια σου και ιδιως της κοπελας τα χρονια γιατι μετα αν χωρησει και ας που αν ειναι 25 και κανει σχεση και κρατησει 5 χρονια μετα θα ειναι κλαφτα χαραλαμπε!

γιατι οποιος εχει σχεση 2,3 η και 4 χρονια παει για παντρια???
δεν την καταλαβαινω αυτη τη λογικη...
και τι ενω η σχεση παει καλα στα 2 χρονια λες χωριζουμε γιατι αλλιως παμε για παντρια???

οσο για το αν αγαπουν τα αγορια,πιστευω πως ναι αγαπουν και αυτα,αλλα μονο εκεινα ξερουν ποτε!!!
τα περισσοτερα ερωτευονται και ενθουσιαζονται,υπαρχουν ομως και καποια που αγαπουν

Παράθεση

bibibo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bibibo
H bibibo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H bibibo Sometimes everything is wrong.. έγραψε στις 00:01, 16-11-10:

Πως σκέφτονται οι άντρες? Μα με το κάτω κεφάλι εννοείται , ας μην κοροιδευόμαστε.. από τα αγοράκια ..τα αντράκια .. ως τα γεροντάκια ..

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

H fnou έγραψε στις 00:05, 16-11-10:

αχ...το ηξερα,αλλα δεν ηθελα να το παραδεχτω
μα ουτε ενας με το κανονικο κεφαλι???

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:15, 16-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από bibibo
Πως σκέφτονται οι άντρες? Μα με το κάτω κεφάλι εννοείται , ας μην κοροιδευόμαστε.. από τα αγοράκια ..τα αντράκια .. ως τα γεροντάκια ..
Nope. Δεν το ξέρεις καλά.
"Ο Θεός έδωσε στον άντρα δύο κεφάλια, αλλά αίμα αρκετό για να λειτουργεί μόνο ένα κάθε φορά." Ρόμπιν Γουίλιαμς

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:17, 16-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από bibibo
αχ...το ηξερα,αλλα δεν ηθελα να το παραδεχτω
μα ουτε ενας με το κανονικο κεφαλι???
Εάν έχετε κάνει βασικά μαθηματικά θα ξέρετε τον εξής κανόνα:
  • Όταν γενικεύετε κάτι ΓΙΑ ΟΛΑ τα αντικείμενα ενός πληθυσμού, τότε αρκεί να σας βρούμε ένα αντιπαράδειγμα για να καταρρίψουμε τον ισχυρισμό σας.
  • Εδώ είναι ένα αντιπαράδειγμα άντρα που δεν σκέφτεται με το κάτω κεφάλι. Ίσα-ίσα, η κοπέλα πίεσε το θέμα σεξ.
Οπότε τα επιχειρήματά σας είναι καλά μόνο για καυσόξυλα.

Εάν πάλι είστε της θεωρητικής, τότε μάλλον την ώρα που παρέδιδε ο δάσκαλος επιχειρηματολογία εσείς παίζατε τον γιατρό...
Να υποθέσω ότι εσείς είστε του κατηχητικού, έτσι; Σεξ μετά τον γάμο γιατί θα μας αφορίσει ο Άνθιμος;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξένες σειρές για άντρες - Από gaspar
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-16 στις 17:06.
    • Αρρενωποί vs θηλυπρεπείς άντρες - Από xrhstoszzn
      Το θέμα έχει λάβει 82 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-12-14 στις 16:06.
    • Άντρες και τρυφερότητα - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 71 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-13 στις 15:41.
    • Άντρες και γυναίκες - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 64 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-10 στις 09:27.
    • Άντρες και Χωρισμός - Από Sarah_Fest
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-01-08 στις 19:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους