Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,084 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θέλω να της σπάσω τα μούτρα!

Παράνοια (Σεμίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Παράνοια
H Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Παράνοια οι σκέψεις σου γίνονται αντικείμενα:) έγραψε στις 22:50, 07-10-10:

ναι το ξέρω ακούγεται πολύ κατινέ..!.όμως ακούστε πως έχει η ιστορία....φέτος Β λυκείου με το καλό γίναμε δύο τμήματα.Αυτό σημαίνει ότι ήρθαν πολλά άτομα στο τμήμα το οποίο βρισκόμουν εδώ και τόσα χρόνια.Και να ξεπροβάλει και ΑΥΤΗ!Μια κοπέλα όχι ιδιαίτερα συμπαθητική με τρομερή αδυναμία στο κουτσομπολιό και από τότε που έχασε εκείνα τα ριμαδό17 κιλά συμπεριφέρεται σαν καλοφτιαγμένο μοντέλο.με αυτή την κοπέλα δεν είχα ιδιαίτερες σχέσεις διότι δεν με συνέφερε και πολύ.....Τέλοσπάντων έρχεται φέτος ένα παιδί στο σχολείο μας πραγματικά πολύ όμορφο....Κατευθείαν βέβαια έπεσε με τα μούτρα έκανε σαν λυσσάρα τον ακολουθούσε παντού έκανε τα πάντα τόσο έντονα ώστε να της δώσει σημασία.!!!μέχρι μια μέρα(πριν 1 βδομάδα) κατάλαβε ότι εμένα μου άρεσε,με ένα υφάκι έρχεται και με ρωτάει τι γίνεται.Εγώ φυσικά της απάντησα ότι δεν μου αρέσει και ότι δεν συμβαίνει τίποτα,δεν θα ήθελα να λένε για εμένα και τα προσωπικά μου.Βέβαια δεν πείστηκε από την απάντηση μου και από εκείνη την στιγμή άρχισε να με σνομπάρει και να με μειώνει ασταμάτητα.<<Η θετική τι νομίζεις ότι είναι παίρνεις τύπους και βάζεις αριθμούς ενώ στην θεωριτική δεν είναι έτσι>> <<Καλά ρε συ δεν μπορείς να βγάλεις το 1000άρη σε 5 λεπτά; Δηλαδή που πας στον στρατό έτσι;>> <<καλά το ξέρεις ότι ξεπατώνομαι κάθε μέρα στον διάδρομο; δεν μπορώ άλλο δηλαδή.>> <<έλα ρε συ δεν σου ταιριάζει αυτό εκείνο το άλλο σε κάνουν χοντρή προσπάθησε να κόψεις τίποτα>> <<μιλάμε τον έχω στο χέρι μου τον Χ. εσύ αγάπη μου ακόμα τίποτα,από τότε που σε παράτησε ο Ψ. χάλια είσαι>> ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΦΥΛΑΚΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:58, 07-10-10:

Ποντικοφάρμακο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

27 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 22:59, 07-10-10:

Έλα...
Όλοι μας έχουμε έρθει αντιμέτωποι με τέτοια κορίτσια. Το ζήτημα είναι να μην ταράζεις εσύ την ψυχική σου ηρεμία και να μην διοχετεύεις την ενέργειά σου σε ανθρώπους που δεν αξίζουν!
Αν θες πραγματικά να την κάνεις να καταλάβει την θέση που εσύ της δίνεις, το καλύτερο όπλο σου είναι η αδιαφορία. Αν το εφαρμόσεις, θα δεις ότι όσο πιο πολύ εσύ πραγματικά αδιαφορείς για τις πράξεις και τα λεγόμενά της, τόσο εκείνη θα σε προκαλεί περισσότερο. Γιατί τέτοιοι άνθρωποι έχουν ανάγκη την επίδειξη για την προσωπική τους επιβεβαίωση! Παράλληλα, θα καταλάβεις ότι πραγματικά δεν άξιζε να ασχολείσαι...
Σκέψου το λογικά...

Ποια η σημασία να ασχολείσαι με τέτοιους ανθρώπους? Με ανθρώπους που σε μειώνουν και σε υποβιβάζουν για να αιστανθούν καλύτερα?
Απλά να αδιαφορείς.. Να μην ταυτίζεις την αδιαφορία με την αγένεια όμως...

Υ.Γ: Διάβασα ότι το αρσενικό στην σούπα δεν ανιχνεύεται! Την στέλνεις σε δευτερόλεπτα!

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Παράνοια (Σεμίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Παράνοια οι σκέψεις σου γίνονται αντικείμενα:) έγραψε στις 23:00, 07-10-10:

καλό.θα το έχω στα υπόψηv

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr Positive

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr Positive
Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Mr Positive she 's freeeeeee :D ♪ ♫ έγραψε στις 23:09, 07-10-10:

Ράντισε με αρσενικό την άκρη του στυλού της... όλο και κάποια στιγμή θα το πιπιλίσει!

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

harry920 (Χάρης.)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη harry920
Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O harry920 έγραψε στις 23:09, 07-10-10:

Εγώ πιστεύω πως η καλύτερη λύση είναι να μην της δίνεις σημασία.Μην επηρεάζεσαι από αυτά που λέει, άλλωστε φαίνεται ότι είναι ένα άτομο γεμάτο κόμπλεξ κατωτερότητας.
Προσπαθεί να ανυψωθεί στα μάτια των άλλων χρησιμοποιώντας λασπολογίες εις βάρος σου.
Καταλαβαίνω πως εσύ νιώθεις άσχημα που σε σνομπάρει συνεχώς , και επίσης καταλαβαίνω την έντονη επιθυμία σου να την χτυπήσεις
όμως πιστεύω πως η καλύτερη λύση είναι η ψυχραιμία και η αδιαφορία.

Υ.Γ Αν δεις ότι συνεχίζει , τότε ρίχτεις και κανένα χαστουκάκι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 23:11, 07-10-10:

Και να θυμάσαι....
Τα ζώα τα αγαπάμε, ποτέ δεν τα βαράμε!!

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

harry920 (Χάρης.)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη harry920
Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O harry920 έγραψε στις 23:15, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Mr Positive
Ράντισε με αρσενικό την άκρη του στυλού της... όλο και κάποια στιγμή θα το πιπιλίσει!
Το αρσενικό δεν είναι πολύ καλή λύση
Στην νεκροψία ακόμα και αν περάσουν εκατό χρόνια, μπορεί να εντοπιστεί στα κόκαλα.
Πρέπει να βρεθεί κάποιο άλλο δηλητήριο το οποίο θα της το δίνει σε μικρές δόσεις..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 23:15, 07-10-10:

με αυτή την κοπέλα δεν είχα ιδιαίτερες σχέσεις διότι δεν με συνέφερε και πολύ.....

<<καλά το ξέρεις ότι ξεπατώνομαι κάθε μέρα στον διάδρομο; δεν μπορώ άλλο δηλαδή.>>

<<μιλάμε τον έχω στο χέρι μου τον Χ. εσύ αγάπη μου ακόμα τίποτα,από τότε που σε παράτησε ο Ψ. χάλια είσαι>>

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΦΥΛΑΚΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

μάνα , γέρασα

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr Positive

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mr Positive
Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O Mr Positive she 's freeeeeee :D ♪ ♫ έγραψε στις 23:19, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από harry920
Το αρσενικό δεν είναι πολύ καλή λύση
Στην νεκροψία ακόμα και αν περάσουν εκατό χρόνια, μπορεί να εντοπιστεί στα κόκαλα.
Πρέπει να βρεθεί κάποιο άλλο δηλητήριο το οποίο θα της το δίνει σε μικρές δόσεις..
Ναι, κάπως: "Κάνε ααααα, ήρθε η ώρα για το φάρμακό σου"! Τι λες ρε...
Ας βρουν το αρσενικό, θα καταλάβουν ότι ήταν δολοφονία... αλλά αν η κοπέλα είναι όπως την περιέγραψε η φίλη μας, δε νομίζω η υπόθεση να μείνει ανοιχτή για πολύ! Σίγουρα είναι ΠΟΛΛΑ τα άτομα που θα ήθελαν να τη δολοφονήσουν!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 08:10, 08-10-10:

Νομίζω πως το πρώτο βήμα, είναι να την καταλάβεις. Να κατανοήσεις γιατί έχει αυτή τη συμπεριφορά.

Έτσι όπως την περιγράφεις, θα πρέπει να είναι άτομο με μεγάλη ανασφάλεια για την εμφάνισή του, αφού είχε 17 παραπανίσια κιλά. Θα έχει περάσει αμέτρητες ώρες οικτίροντας τον εαυτό της και δεν είναι απίθανο να έχει δεχτεί ατελείωτο δούλεμα από συμμαθητές και φίλους.
Και να που μια μέρα, το ασχημόπαπο μεταμορφώνεται σε κύκνο... και φτάνει η ώρα της ρεβάνς. Δεν χρειάζεται πια να ντρέπεται, να κρύβεται, να νιώθει άσχημα και περνάει στο άλλο άκρο, του αυτοθαυμασμού και της κομπορρημοσύνης.

Σαν τους φαντάρους που δεν βάζουν μυαλό από τα εξευτελιστικά καψόνια των παλαιότερων και τα συνεχίζουν στους νέους.

Όσα ακούς εσύ σήμερα από αυτήν, φαίνεται τα έχει ακούσει κι εκείνη στο παρελθόν και νιώθει πως είναι η σειρά της να νιώσει όμορφη, ποθητή, ανώτερη... Θα πάρει λίγο χρόνο για να καταλάβει, πως ακόμη και με το αδύνατο σώμα που απέκτησε, δεν μπορεί να είναι πάντα το επίκεντρο της προσοχής και ο πόθος όλων ανεξαιρέτως των ανδρών. Θα φάει μερικές κατραπακιές και το σύστημα θα ισορροπήσει (στην καλύτερη περίπτωση) κάπου στη μέση: Εκεί που ο εαυτός της θα της υπαγορεύει πως δεν υπάρχει λόγος να ντρέπεται, αλλά δεν έχει και τίποτα περισσότερο απ' τις υπόλοιπες, για να καυχιέται.

Έχω την εντύπωση ότι όλα τα ειρωνικά της σχόλια, γίνονται περισσότερο για να πείσει τον εαυτό της, ότι πλέον έχει το προβάδισμα στον ανταγωνισμό για τον όμορφο νεαρό. Είναι άλλωστε ένας πολύ έξυπνος τρόπος να κάμψει την ψυχολογία του "αντιπάλου" (δηλαδή τη δική σου...) και κατά τα φαινόμενα το καταφέρνει μια χαρά... Εάν πιστέψεις, εσύ και κάθε άλλη ενδιαφερόμενη, ότι εκείνη προπορεύεται και σταματήσετε τις προσπάθειες να προσεγγίσετε τον νεαρό, ο δρόμος θα 'ναι ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα (ή έτσι τουλάχιστον νομίζει εκείνη, αφού "κανονίζει χωρίς τον (νεαρό) ξενοδόχο", που λέει και η παροιμία).

"Και τι φταίω εγώ" θα μου πεις. Σωστά. Δεν φταις, ούτε για τα έξτρα κιλά της, ούτε για τα δύσκολα χρόνια που ενδεχομένως πέρασε στο παρελθόν.

Για το μόνο που φταις, είναι που κάθεσαι και δίνεις τόση σημασία σε αυτά τα επιφανειακά σχόλια, που μόνο στόχο έχουν τη δημιουργία εντυπώσεων. Δείξε εμπιστοσύνη στον εαυτό σου, σε αυτό που είσαι, στις επιλογές σου, στο κορμί και στο μυαλό σου και σύντομα δεν θα υπάρχει έδαφος για τέτοια σχόλια. Μας πατούν όταν μας βρίσκουν αδύναμους. Δείξε δύναμη και αυτοπεποίθηση και μην ασχολείσαι με ανυπόστατες μομφές.

Ο καλύτερος τρόπος να τη "δολοφονήσεις", είναι να πάψεις να της δίνεις τόση αξία, με τη στάση σου.
Υπάρχει ένα όπλο που δεν ανιχνεύεται, με κανένα εργαλείο της ομάδας των CSI και σκοτώνει αποτελεσματικά και τελειωτικά!
Ονομάζεται: "Δεν σε πιστεύω, δεν υπάρχεις".
Μια εφαρμογή θα σε πείσει.

A! Και καλή επιτυχία με τον νεαρό. May the best maiden win.

23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Παράνοια (Σεμίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Παράνοια οι σκέψεις σου γίνονται αντικείμενα:) έγραψε στις 10:35, 08-10-10:

Θεωρούσα και θεωρώ πως η καλύτερη λύση είναι να μην της δίνω σημασία δεν μπορώ όσο και να θέλω να μένω ήρεμη και να μην ταράζομαι με αυτά που ακούω.Δυστυχώς επηρεάζομαι..Μα που θα πάει ελπίζω κάποια στιγμή να ξεπεράσει όλα της τα κόμπλεξ και να γίνει καλύτερος άνθρωπος όχι για να νιώσω εγώ καλύτερα που δεν θα ακούω τα πικρόχολα σχόλια της αλλά για τον εαυτό της.Δεν έφτασα ούτε πιστεύω ότι θα φτάσω ποτέ στο σημείο να "ξεκατινιαστώ¨για ένα αγόρι ούτε να έχω τέτοια συμπεριφορά.Αν ήταν να γινόνταν έτσι από την αρχή μακάρι να μην έχανε εκείνα τα κιλά.Ευχαριστώ για τις γνώμες σας

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 11:44, 08-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Νομίζω πως το πρώτο βήμα, είναι να την καταλάβεις. Να κατανοήσεις γιατί έχει αυτή τη συμπεριφορά.
Οχι... Για τα κομπλεξ της αλληνης, δεν εχει κανεναν λογο να ψαχνει γιατι της συμβαινει... Το τελευταιο που χρειαζεται αυτη η κοπελα ειναι να της δωσουν κι αλλη σημασια...

Έτσι όπως την περιγράφεις, θα πρέπει να είναι άτομο με μεγάλη ανασφάλεια για την εμφάνισή του, αφού είχε 17 παραπανίσια κιλά. Θα έχει περάσει αμέτρητες ώρες οικτίροντας τον εαυτό της και δεν είναι απίθανο να έχει δεχτεί ατελείωτο δούλεμα από συμμαθητές και φίλους.
Και να που μια μέρα, το ασχημόπαπο μεταμορφώνεται σε κύκνο... και φτάνει η ώρα της ρεβάνς. Δεν χρειάζεται πια να ντρέπεται, να κρύβεται, να νιώθει άσχημα και περνάει στο άλλο άκρο, του αυτοθαυμασμού και της κομπορρημοσύνης.

Σαν τους φαντάρους που δεν βάζουν μυαλό από τα εξευτελιστικά καψόνια των παλαιότερων και τα συνεχίζουν στους νέους.

Όσα ακούς εσύ σήμερα από αυτήν, φαίνεται τα έχει ακούσει κι εκείνη στο παρελθόν και νιώθει πως είναι η σειρά της να νιώσει όμορφη, ποθητή, ανώτερη... Θα πάρει λίγο χρόνο για να καταλάβει, πως ακόμη και με το αδύνατο σώμα που απέκτησε, δεν μπορεί να είναι πάντα το επίκεντρο της προσοχής και ο πόθος όλων ανεξαιρέτως των ανδρών. Θα φάει μερικές κατραπακιές και το σύστημα θα ισορροπήσει (στην καλύτερη περίπτωση) κάπου στη μέση: Εκεί που ο εαυτός της θα της υπαγορεύει πως δεν υπάρχει λόγος να ντρέπεται, αλλά δεν έχει και τίποτα περισσότερο απ' τις υπόλοιπες, για να καυχιέται.

Έχω την εντύπωση ότι όλα τα ειρωνικά της σχόλια, γίνονται περισσότερο για να πείσει τον εαυτό της, ότι πλέον έχει το προβάδισμα στον ανταγωνισμό για τον όμορφο νεαρό. Είναι άλλωστε ένας πολύ έξυπνος τρόπος να κάμψει την ψυχολογία του "αντιπάλου" (δηλαδή τη δική σου...) και κατά τα φαινόμενα το καταφέρνει μια χαρά... Εάν πιστέψεις, εσύ και κάθε άλλη ενδιαφερόμενη, ότι εκείνη προπορεύεται και σταματήσετε τις προσπάθειες να προσεγγίσετε τον νεαρό, ο δρόμος θα 'ναι ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα (ή έτσι τουλάχιστον νομίζει εκείνη, αφού "κανονίζει χωρίς τον (νεαρό) ξενοδόχο", που λέει και η παροιμία).
Αχαχαχαχα... Σαν την Patty ενα πραγμα, που γινεται ομορφη και εκδικειται την Antonella, μονο που η τελευταια στην περιπτωση μας, δεν εκανε και τιποτα...

Εγω παλι την θεωρω μια attention whore, η οποια ή δεν της δινανε καθολου σημασια πριν αδυνατισει ή αφου αδυνατισε της δινανε λιγοτερη απ' οσο απαιτουσε ο εγωισμος της... Η καλυτερη λυση ειναι η παντελης αδιαφορια... Πραγματικα... Μπας και ξεκολλησει το μυαλο της...
Για μενα... Οχι απλα μην δινεις σημασια σ' αυτα που λεει, αλλα μην της μιλας καν... Κανε σαν να μην υπαρχει...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε στις 13:33, 08-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Για μενα... Οχι απλα μην δινεις σημασια σ' αυτα που λεει, αλλα μην της μιλας καν... Κανε σαν να μην υπαρχει...
Έτσι όμως θα καλλιεργεί τον εγωισμό και την υπεροψία της συγκεκριμένης κοπέλας (κάτι που κατ' εμέ δεν είναι δόκιμο στην περίπτωση) επειδή η άλλη θα νομίζει ότι η φίλη μας την φθονεί και θα επαίρεται ακόμη περισσότερο.
Ευγενική αδιαφορία είναι για εμένα η καλύτερη λύση. Γιατί και δεν της δίνεις ουσιαστική σημασία, αλλά διατηρείς ένα στοιχειώδη σεβασμό και ευγένεια αποδεικνύοντας στον εαυτό σου πρώτα από όλα, την μεγάλη σας διαφορά!

Μακάρι να τα καταφέρεις καλή μου!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:11, 08-10-10:

Οχι... Για τα κομπλεξ της αλληνης, δεν εχει κανεναν λογο να ψαχνει γιατι της συμβαινει... Το τελευταιο που χρειαζεται αυτη η κοπελα ειναι να της δωσουν κι αλλη σημασια...
Αν εντοπίσεις τη ρίζα οποιουδήποτε προβλήματος, συνήθως μπορείς να το αντιμετωπίσεις αποτελεσματικότερα. Διαφορετικά καταπολεμάς τα συμπτώματα και αυτά φυσικά επανέρχονται...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 14:19, 08-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Έτσι όμως θα καλλιεργεί τον εγωισμό και την υπεροψία της συγκεκριμένης κοπέλας (κάτι που κατ' εμέ δεν είναι δόκιμο στην περίπτωση) επειδή η άλλη θα νομίζει ότι η φίλη μας την φθονεί και θα επαίρεται ακόμη περισσότερο.
Ευγενική αδιαφορία είναι για εμένα η καλύτερη λύση. Γιατί και δεν της δίνεις ουσιαστική σημασία, αλλά διατηρείς ένα στοιχειώδη σεβασμό και ευγένεια αποδεικνύοντας στον εαυτό σου πρώτα από όλα, την μεγάλη σας διαφορά!

Μακάρι να τα καταφέρεις καλή μου!
Μα απ' οσο εγω καταλαβα, δεν ειναι φιλες(μηπως κανω λαθος??)... Συνεπως δεν υπαρχει τετοιος κινδυνος και μπορει καλλιστα να την αγνοει... Και με τον καιρο θα το κανουν ολο και περισσοτεροι...

Αν εντοπίσεις τη ρίζα οποιουδήποτε προβλήματος, συνήθως μπορείς να το αντιμετωπίσεις αποτελεσματικότερα. Διαφορετικά καταπολεμάς τα συμπτώματα και αυτά φυσικά επανέρχονται...
Και βεβαια... Ομως δεν γινεται η συμφορουμιτισσα μας να ασχολειται με τα κομπλεξ της μιας και της αλλης... Ειδικα οταν δεν ειναι καν φιλες... Αν υπηρχε φιλια, σαφως και θα επρεπε...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 14:26, 08-10-10:

Μα απ' οσο εγω καταλαβα, δεν ειναι φιλες
Φίλες μπορεί να μην είναι αλλά τουλάχιστον για ολη τη φετινή σχολική χρονιά, είναι αναγκασμένες να κινούνται στους ίδιους χώρους και να συναναστρέφονται τους ίδιους ανθρώπους. Είναι ίδια περίπτωση με το να έχεις έναν κακό συνάδερφο στη δουλειά.
Μπορείς μεν να τον αγνοήσεις, αλλά πρέπει παράλληλα να βρεις τρόπο να συνεργαστείς μαζί του, έστω και για τα τυπικά.

Και βεβαια... Ομως δεν γινεται η συμφορουμιτισσα μας να ασχολειται με τα κομπλεξ της μιας και της αλλης...
Αυτό που της πρότεινα κυρίως να κάνει, είναι να ασχοληθεί με τον εαυτό της και να βρει για ποιο λόγο την επηρεάζουν σχόλια σαν αυτά.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 14:59, 08-10-10:

Φίλες μπορεί να μην είναι αλλά τουλάχιστον για ολη τη φετινή σχολική χρονιά, είναι αναγκασμένες να κινούνται στους ίδιους χώρους και να συναναστρέφονται τους ίδιους ανθρώπους. Είναι ίδια περίπτωση με το να έχεις έναν κακό συνάδερφο στη δουλειά.
Μπορείς μεν να τον αγνοήσεις, αλλά πρέπει παράλληλα να βρεις τρόπο να συνεργαστείς μαζί του, έστω και για τα τυπικά.
Ξεροντας λιγο απο σχολικο περιβαλλον του Λυκειου, μιας και προσφατα εφυγα απο αυτο... Πραγματικα μπορει να περιορισει τις επαφες της με την κοπελα στις ελαχιστοτερες των ελαχιστων... Γιατι πραγματικα ειναι πολυ λιγες οι φορες που θα χρειαστει να κανουν κατι απο κοινου...

Αυτό που της πρότεινα κυρίως να κάνει, είναι να ασχοληθεί με τον εαυτό της και να βρει για ποιο λόγο την επηρεάζουν σχόλια σαν αυτά.
Ουπς.... Μαλλον παρανοησα λιγο...

Αλλα και παλι, δεν το θεωρω παραλογο... Δεν πιστευω πως θα εκνευριζομουν λιγοτερο αν μου εκανε τετοια, ενα τοσο κομπλεξικο ατομο, που στην τελικη δεν εχει και κανενα δικαιωμα να το κανει...

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:03, 08-10-10:

Αλλα και παλι, δεν το θεωρω παραλογο... Δεν πιστευω πως θα εκνευριζομουν λιγοτερο αν μου εκανε τετοια, ενα τοσο κομπλεξικο ατομο, που στην τελικη δεν εχει και κανενα δικαιωμα να το κανει...
Τι να σου πω. Πιστεύω πως όσο μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση νιώθουμε για τον εαυτό μας, τόσο λιγότερο εκνευριζόμαστε με τέτοια σχόλια και σίγουρα δεν φτάνουμε σε σημείο να θέλουμε να κάνουμε τον ένοχο μαύρο στο ξύλο.
Παίζει και ο όμορφος νεαρός βέβαια στη μέση. Αυτό από μόνο του διαταράσσει τις ισορροπίες.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ουρανία54220

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ουρανία54220
H Ουρανία54220 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ουρανία54220 έγραψε στις 15:31, 08-10-10:

χαχαχα, βασικά δεν διάβασα τι γράψατε οι άλλοι οπότε μπορεί να πω τα ίδια....
αν όλο αυτό γίνεται για έναν γκόμενο...

γάμισέ τα κατάσταση δεν αξίζει καν να ασχολείσαι με την κοπελιά...
αγνόησέ την, έτσι κι αλλιώς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
έχω γνωρίσει πολλά άτομα σαν αυτήν που περιγράφεις και ειλικρινά
μου έχουν παίξει πουστιές δεν ασχολήθηκα και η ζωή τις εκδικήθηκε από μόνη της.

π.χ. πέσαν στα ναρκωτικά, η ζωή τους γαμήθηκε, έχουν χάσει τον εαυτό τους, έχουν ψεύτικους φίλους.

Οπότε μην αγχώνεσαι, εδώ είναι ο παράδεισος εδώ είναι και η κόλαση... θα τις δεις να καίγονται.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 08-10-10 στις 17:18. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

fnou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 17:01, 08-10-10:

εγω δεν θα πω την αποψη μου επι του θεματος,αλλα θα πω την δικη μου ιστορια και τα συμπερασματα θα τα βγαλεις εσυ

καλη ωρα πριν απο κατι χρονια περιπου,β λυκειου οπως καλη ωρα,ηρθε η στιγη να παω σ'ενα φροντιστηριο με μια κοπελα που δεν την πηγαινα καθολου απο το σχολειο!
ετσι εκτος απο το σχολειο,θα την ετρωγα στη μαπα αλλο ενα 4ωρο εκει...
αυτη την κοπελα μολις την εβλεπα μου γυριζε το ματι και η πιεση μου ανεβαινε στα υψη
και αυτο γιατι?
γιατι μου το επαιζε φιλη,ενω δεν ηταν...οταν ημασταν μαζι ολα μια χαρα και αγαπη μου και κουκλα μου και μολις γυριζα την πλατη μου επεφτε το θαψιμο και οι μαχαιριες συννεφο
οταν μου το ελεγαν δεν το πολυπιστευα μεχρι που την ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια καποια μερα που ημουν στην τουαλετα και αυτη ακριβως εξω απο την πορτα της τουαλετας που βρισκομουν!
αμεσως σα να την ξεγραψα εντελως απο το μυαλο μου και απο τον υπολοιπο κοσμο...
αυτη ανησυχισε σαν "καλη" φιλη που ηταν και με ρωτησε τι συμβαινει και εχει αλλαξει η σταση μου απεναντι της,της τα ειπα εξω απο τα δοντια,το αρνηθηκε φυσικα και εγω συνεχισα να αδιαφορω παντελως ομως...
οποτε την ετσουξε η αδιαφορια μου και για να με κανει να ασχοληθω μαζι της,αρχισε αυτα τα ωραια και πικροχολα αστεια - σποντες που σου λεει και η δικια σου προβληματικη!
νευριαζα,εβραζα μεσα μου αλλα ποτε δεν το εδειχνα ουτε το ελεγα σε αλλους...μετα απο καποιο καιρο μιλαγε δεν μιλαγε,με μαχαιρωνε δεν με μαχαιρωνε,εγω ειχα κλεισει τα αυτια μου και δεν ακουγα τιποτα απ'οσα εβγαιναν απο το στομα της...
δεν με πειραζε πια το παραμικρο που ελεγε για μενα γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε και ας ηταν στο ιδιο σχολειο και στο ιδιο φροντιστηριο!
την ειχα κανει αορατη στο μυαλο μου,πραγματικα...
την ειχα ξεγραψει εντελως απο τη ζωη μου και ημουν καλα
οποτε μην καθεσαι να τσαντιζεσαι καν...
απλα σκεψου οτι δεν υπαρχει και συνεχισε την καθημερινοτητα σου στο σχολειο με οσους ειναι πραγματικα φιλοι σου και εχεις διπλα σου!
απλα ενημερωσε την για την επιλογη σου ωστε να εισαι ξεκαθαρη μαζι της και να ην νομιζει οτι ειστε δυο καλες φιλες που απλως "πειραζεστε" μεταξυ σας!
δεν θελω να εχω καμια επαφη μαζι σου,χαρηκα ιδιαιτερως για την γνωριμια,μην με ξαναενοχλησεις και τελειωνει εκει το θεμα!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 00:44, 09-10-10:

Τι να σου πω. Πιστεύω πως όσο μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση νιώθουμε για τον εαυτό μας, τόσο λιγότερο εκνευριζόμαστε με τέτοια σχόλια και σίγουρα δεν φτάνουμε σε σημείο να θέλουμε να κάνουμε τον ένοχο μαύρο στο ξύλο.
Παίζει και ο όμορφος νεαρός βέβαια στη μέση. Αυτό από μόνο του διαταράσσει τις ισορροπίες.
Ναι, μην ξεχναμε και το μηλον της εριδος
Ξερεις τι πιστευω??? Πως δεν γινεται να μην εκνευριζομαστε... Αλλα πως μπορουμε να ελεγξουμε το ποσο θα το δειξουμε....

Αρχική Δημοσίευση από fnou
εγω δεν θα πω την αποψη μου επι του θεματος,αλλα θα πω την δικη μου ιστορια και τα συμπερασματα θα τα βγαλεις εσυ

καλη ωρα πριν απο κατι χρονια περιπου,β λυκειου οπως καλη ωρα,ηρθε η στιγη να παω σ'ενα φροντιστηριο με μια κοπελα που δεν την πηγαινα καθολου απο το σχολειο!
ετσι εκτος απο το σχολειο,θα την ετρωγα στη μαπα αλλο ενα 4ωρο εκει...
αυτη την κοπελα μολις την εβλεπα μου γυριζε το ματι και η πιεση μου ανεβαινε στα υψη
και αυτο γιατι?
γιατι μου το επαιζε φιλη,ενω δεν ηταν...οταν ημασταν μαζι ολα μια χαρα και αγαπη μου και κουκλα μου και μολις γυριζα την πλατη μου επεφτε το θαψιμο και οι μαχαιριες συννεφο
οταν μου το ελεγαν δεν το πολυπιστευα μεχρι που την ακουσα με τα ιδια μου τα αυτια καποια μερα που ημουν στην τουαλετα και αυτη ακριβως εξω απο την πορτα της τουαλετας που βρισκομουν!
αμεσως σα να την ξεγραψα εντελως απο το μυαλο μου και απο τον υπολοιπο κοσμο...
αυτη ανησυχισε σαν "καλη" φιλη που ηταν και με ρωτησε τι συμβαινει και εχει αλλαξει η σταση μου απεναντι της,της τα ειπα εξω απο τα δοντια,το αρνηθηκε φυσικα και εγω συνεχισα να αδιαφορω παντελως ομως...
οποτε την ετσουξε η αδιαφορια μου και για να με κανει να ασχοληθω μαζι της,αρχισε αυτα τα ωραια και πικροχολα αστεια - σποντες που σου λεει και η δικια σου προβληματικη!
νευριαζα,εβραζα μεσα μου αλλα ποτε δεν το εδειχνα ουτε το ελεγα σε αλλους...μετα απο καποιο καιρο μιλαγε δεν μιλαγε,με μαχαιρωνε δεν με μαχαιρωνε,εγω ειχα κλεισει τα αυτια μου και δεν ακουγα τιποτα απ'οσα εβγαιναν απο το στομα της...
δεν με πειραζε πια το παραμικρο που ελεγε για μενα γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε και ας ηταν στο ιδιο σχολειο και στο ιδιο φροντιστηριο!
την ειχα κανει αορατη στο μυαλο μου,πραγματικα...
την ειχα ξεγραψει εντελως απο τη ζωη μου και ημουν καλα
οποτε μην καθεσαι να τσαντιζεσαι καν...
απλα σκεψου οτι δεν υπαρχει και συνεχισε την καθημερινοτητα σου στο σχολειο με οσους ειναι πραγματικα φιλοι σου και εχεις διπλα σου!
απλα ενημερωσε την για την επιλογη σου ωστε να εισαι ξεκαθαρη μαζι της και να ην νομιζει οτι ειστε δυο καλες φιλες που απλως "πειραζεστε" μεταξυ σας!
δεν θελω να εχω καμια επαφη μαζι σου,χαρηκα ιδιαιτερως για την γνωριμια,μην με ξαναενοχλησεις και τελειωνει εκει το θεμα!
Αυτην ακριβως την σταση πιστευω πως ειναι η ιδανικη... Ισως και λιγο πιο σκληρη...

Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 16:33, 12-10-10:

Περιεργο! συνηθως το σνομπ το κανει αυτος που γουσταρει τον αλλο και θελει και καλα να δειξει οτι δεν ενδιαφερεται

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 21:01, 12-10-10:

Αγαπητή Παράνοια

Δεν πρόκειται να σου πω κάτι καινούριο στο τι να κάνεις. Στα είπαν όλα οι προλαλήσαντες.
Περνάω το ίδιο ακριβώς πράγμα στο οποίο αναφέρεσαι, μόνο που δεν είμαι ούτε το "θύμα", ούτε και ο "θύτης". Και δεν είμαστε και λύκειο. Φαντάσου, λοιπόν, πόσες τέτοιες θα βρεις στη ζωή σου και μάθε από νωρίς να μένεις απαθής στα πικρόχολα σχόλια του καθενός, γιατί έχεις να ζήσεις στιγμές απείρου κάλλους.
Το άτομο στο οποίο αναφέρομαι ήταν στενή μας φίλη κιόλας με πολλά κιλά (τα οποία δεν τα έχει χάσει, αλλά προσπαθεί) η οποία έκανε πολύ κακεντρεχή σχόλια σε φίλη μας στην ίδια παρέα κι ας είχαν διαφορά μόλις 2 κιλών. Αποκορύφωμα της νοσηρής της κατάστασης ήταν ένα ξέσπασμα για κάτι πολύ γελοίο στο οποίο είχε άδικο και άρχισε να κατηγορεί τους πάντες και τα πάντα. Οι σχέσεις μας έχουν περιοριστεί πλέον στα απολύτως απαραίτητα και το πρώην "θύμα" της δεν την παίρνει καθόλου στα σοβαρά.
Όσο την αφήνεις, τόσο θα συνεχίζει. Δεν έμαθε ότι ο άνθρωπος δεν κρίνεται από το περιτύλιγμα. Ίσως μια μέρα το μάθει. Εσύ μην την αφήνεις να συνεχίζει πάντως. Την επόμενη φορά που θα σου πει κάτι ανάλογο πες της ήρεμα πως δε σε απασχολεί η γνώμη της και να την κρατάει για τον εαυτό της. Το να σταματήσεις να της μιλάς από τη μια μέρα στην άλλη δεν ενδείκνυται, γιατί μπορεί να βγει κι από πάνω στο τέλος. Φτιάχνουν καλά σενάρια τέτοιοι άνθρωποι.

Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni8400
H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 21:26, 12-10-10:

Εγώ ξέρετε τι βλέπω απ'όλα αυτά??οτι όλοι εσείς που τις δίνετε συμβουλές για το πρόβλημά της,είστε άτομα που είτε τα έχετε περάσει αυτα ή είστε άτομα που δεν τα έχετε περάσει κ απλα δίνετε συμβουλές...θέλω να πω με αυτό οτι τα περάσατε κ μετά καταλάβατε τι πρέπει να κάνετε..άρα δεν είναι κ τόσο εύκολο να τα κάνει πράξη η κοπέλα..δε λέω οτι εσείς το λέτε εύκολο κ έρχομαι εγώ κ λέω οτι είναι δύσκολο κ το παίζω έξυπνη..ειλικρινά οχι δεν κάνω αυτό..απλά θέλω να της πω οτι όταν καταλάβει πραγματικά οτι δεν αξίζει η κοπέλα θα μπορέσει να το αντιμετωπίσει..(ελπίζω να καταλαβαίνετε όλοι τι θέλω να πω)..

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 21:41, 12-10-10:

Nαι Χαρά εγώ κατάλαβα τι εννοείς.. Και όντως, το να ξυπνάς 7.30 το πρωί, να πηγαίνεις στο σχολείο και τα σκατομαλλιά να φριζάρουν από την βροχή και να έχεις το άγχος να μην σε δει έτσι ο "άλλος" σε συνδιασμό με αυτήν την ηλίθια δεν είναι εύκολο να τα αντέξεις Αλλά κάποια στιγμή απλά πρέπει να το πάρεις απόφαση. Σιγά μην χαλάς κάθε μέρα την όρεξη σου γι'αυτήν..

Παράθεση

black mamba (Φανή)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη black mamba
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H black mamba έγραψε στις 22:51, 17-11-10:

Καλά όλο αυτό που περιγράφεις είναι κλασσικό σκηνικό σχολείου!Και 'γω πέρασα κάτι παρόμοιο, ψέμματα δεν θα πώ,αλλά εγώ άλλο θα πώ: κάποτε θα τα θυμάσαι αυτά και θα γελάς!!!!
Γιάτι σίγουρα μετά το καλοκαίρι του 2011 θα πάρει η καθεμία σας ξεχωριστούς δρόμους και μάντεψε θα γλιτώσεις και τη φυλακή βρε!χαχα!!

Παράθεση

black mamba (Φανή)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη black mamba
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H black mamba έγραψε στις 22:54, 17-11-10:

ΑΑΑΑ εισαι β'λυκείου!Υπομονή το καλοκαίρι του 2012 θα πάρετε ξεχωριστούς δρόμους!

Παράθεση

erin_1975

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη erin_1975
H erin_1975 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H erin_1975 Η ζωή θέλει χαμόγελο και καλή καρδιά.... έγραψε στις 15:41, 23-03-11:

Μην την κάνεις παρέα εφόσον σε μειώνει όποιος μας μειώνει δεν αξίζει του σεβασμού μας. Επίσης όταν σου την μπαίνει αμέσως βάλε την στην θέση της. .....άμεσως όμως.....αν μπορείς χωρίς προσβολές...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 22:59, 18-04-11:

τωρα θελω να την πλκαωσω και εγω...μου γυρισαν τα λαμπακια!
οταν ειδα τον τιτλο λεω θα πω :κατω η βια κοριτσια ...να συζητησετε...αλλα μολις το διαβασα ολο..........μπουρλοτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 23:05, 18-04-11:

και αυτο ειναι το εσενς της γυναικας.

ποιο το προβλημα της? Μια αλλη που παει να της φαει το γκομενο.

αυτο ειναι το προβλημα.

αυτο.

ειναι.

το.

γ@μ1μ3ν0.

προβλημα.

οχι το τι θα κανει στη ζωη της, οχι το να κοιταξει λιγακι να καλυτερεψει τον εαυτο της, οχι να ανοιξει το μυαλο της.

οχι.

η αλλη που της τρωει το γκομενο.

και μετα σας φαινεται περιεργο που μισω την ανθρωποτητα και τους θεωρω ολους βλακες.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 23:07, 18-04-11:

ωωωωωωω εσυ το παρακανες!
μπορει αυτο με το γκομενο ...να ειναι το κερασακι στην τουρτα...το γενικο στυλακι της ειναι που της την σπαει!που την μειωνει

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 00:10, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από epote
και μετα σας φαινεται περιεργο που μισω την ανθρωποτητα και τους θεωρω ολους βλακες.
Κι ύστερα ο Θεος φύσηξε τη μύτη του και εξοργισμένη η Παναγιά αναφώνησε "το καλύτερο κομμάτι πετάς"...

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 21:48, 19-04-11:

μπορει αυτο με το γκομενο ...να ειναι το κερασακι στην τουρτα...το γενικο στυλακι της ειναι που της την σπαει!που την μειωνει
γιατι το τι κανουν ειναι οι ΑΛΛΟΙ ειναι πιο σημαντικο απο το τι κανουμε ΕΜΕΙΣ...ε λ ε ο ς

Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 15:25, 20-04-11:

γιατι το τι κανουν ειναι οι ΑΛΛΟΙ ειναι πιο σημαντικο απο το τι κανουμε ΕΜΕΙΣ...ε λ ε ο ς
ε? και που ξερω εγω τι κανει αυτη? οχι το να μειωνει καποιος εσενα δεν ειναι χειροτερο απο το να μειωνεις εσυ καποιον! ειμαι κατα και των δυο!

Παράθεση

galla

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη galla
Ο galla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O galla έγραψε στις 16:07, 20-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Παράνοια
ναι το ξέρω ακούγεται πολύ κατινέ..!.όμως ακούστε πως έχει η ιστορία....φέτος Β λυκείου με το καλό γίναμε δύο τμήματα.Αυτό σημαίνει ότι ήρθαν πολλά άτομα στο τμήμα το οποίο βρισκόμουν εδώ και τόσα χρόνια.Και να ξεπροβάλει και ΑΥΤΗ!Μια κοπέλα όχι ιδιαίτερα συμπαθητική με τρομερή αδυναμία στο κουτσομπολιό και από τότε που έχασε εκείνα τα ριμαδό17 κιλά συμπεριφέρεται σαν καλοφτιαγμένο μοντέλο.με αυτή την κοπέλα δεν είχα ιδιαίτερες σχέσεις διότι δεν με συνέφερε και πολύ.....Τέλοσπάντων έρχεται φέτος ένα παιδί στο σχολείο μας πραγματικά πολύ όμορφο....Κατευθείαν βέβαια έπεσε με τα μούτρα έκανε σαν λυσσάρα τον ακολουθούσε παντού έκανε τα πάντα τόσο έντονα ώστε να της δώσει σημασία.!!!μέχρι μια μέρα(πριν 1 βδομάδα) κατάλαβε ότι εμένα μου άρεσε,με ένα υφάκι έρχεται και με ρωτάει τι γίνεται.Εγώ φυσικά της απάντησα ότι δεν μου αρέσει και ότι δεν συμβαίνει τίποτα,δεν θα ήθελα να λένε για εμένα και τα προσωπικά μου.Βέβαια δεν πείστηκε από την απάντηση μου και από εκείνη την στιγμή άρχισε να με σνομπάρει και να με μειώνει ασταμάτητα.<<Η θετική τι νομίζεις ότι είναι παίρνεις τύπους και βάζεις αριθμούς ενώ στην θεωριτική δεν είναι έτσι>> <<Καλά ρε συ δεν μπορείς να βγάλεις το 1000άρη σε 5 λεπτά; Δηλαδή που πας στον στρατό έτσι;>> <<καλά το ξέρεις ότι ξεπατώνομαι κάθε μέρα στον διάδρομο; δεν μπορώ άλλο δηλαδή.>> <<έλα ρε συ δεν σου ταιριάζει αυτό εκείνο το άλλο σε κάνουν χοντρή προσπάθησε να κόψεις τίποτα>> <<μιλάμε τον έχω στο χέρι μου τον Χ. εσύ αγάπη μου ακόμα τίποτα,από τότε που σε παράτησε ο Ψ. χάλια είσαι>> ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΙΔΕΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΩ ΦΥΛΑΚΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Μην ασχολεισαι μαζι της,τετοια ατομα δεν αξιζουν ουτε 1 λεπτο απο τη ζωη σου,να τους αφιερωσεις!

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 16:19, 20-04-11:

Σεμίνα, έχουμε περίπου ίδια ιστορία
Εγώ έχω μια χαζοβιόλα που έχασε καμιά 15αριά κιλά το καλοκαίρι και την έχει δει η μοντελάρα της Ελλάδας και βάλε.
Το χειρότερο, η αδερφή της μπλέκεται με ένα αγόρι που μου αρέσει και είχαμε κάτι.(και η αδερφή της έχει το ίδιο στυλάκι, και σκέφτεται να πάει και στο ntm )
Στο φβ κάθε Κυριακή ανεβάζουν φωτογραφίες (και καλά καλλιτεχνικές) από τις εξόδους του Σαββάτου κτλ.
Επίσης έχουν το γνωστό ποζερίστικο στύλ που με εκνευρίζει απίστευτα.
Κοινώς θέλω να δείρω και τις 2.

Anyway, το καλύτερο σίγουρα είναι να αγνοήσεις την ύπαρξή της (τους για μένα).Ειλικρινά τέτοια άτομα είναι για φτύσιμο.Και επειδή καταλαβαίνω τη θέση σου, ξέρω ότι δε λες τίποτα από ζήλεια αλλά μιλάς από απόγνωση (ίσως; ).Και κάτι τελευταίο.Τα αγόρια δεν είναι χαζά Ξέρουν και καταλαβαίνουν τι αξίζει.

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 16:23, 20-04-11:

ε? και που ξερω εγω τι κανει αυτη? οχι το να μειωνει καποιος εσενα δεν ειναι χειροτερο απο το να μειωνεις εσυ καποιον! ειμαι κατα και των δυο!
δεν καταλαβαινεις τι λεω βασικα.

αυτο που λεω ειναι οτι "εδω ο κοσμος καιγεται και το μ#$%@ι χτενιζεται"

το να καθεσε να γραφεις ενα ολοκληρο κατεβατο για "εκεινη που ειπε αυτο και εκανε εκεινο πισω απο τη πλατη μου και την ειδε ξαφνικα ετσι και αλλιως" σε κανει ρηχο, επιπεδο, επιφανιακο, ανουσιο ανθρωπο

Παράθεση

Lautreamont

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lautreamont
Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O Lautreamont έγραψε στις 16:23, 20-04-11:

το τι κανουν οι ΑΛΛΟΙ ειναι πιο σημαντικο απο το τι κανουμε ΕΜΕΙΣ...ε λ ε ο ς
..ναι όμως, μερικοί εξυψώνονται με την αμαρτία και μερικοί γκρεμίζονται από την αρετή,

όπως είπε κι ο Φράνσις

θέλω να της σπάσω τα μούτρα
ακολουθεί, δευτεροατάκα φράνσις μάρλοου, σεξπηρ ή τσαμπουκά φιλόσοφερ:
η ραδιουργία είναι η δύναμη των αδύνατων.
Ακόμα και ο ανόητος είναι ικανός να βλάπτει..

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 09:58, 21-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Παράνοια
Σε νιώθω πάντα υπάρχουν τέτοια άτομα και στην τάξη μου πολλές Ειδικά μία είναι και πλουσιοκόριτσο και μας το παίζει άνώτερη σε όλα... Φυσικά κάνει το άλλο: τους προσβάλλει όλους πίσω από την πλάτη τους ενώ παράλληλα τους το παίζει και φίλη Πήγε να μου το κάνει και αυτό εμένα αλλά της έκοψα τον αέρα δεν πιάνουν αυτά σε εμένα Τώρα βρισκόμαστε σε μία κατάσταση που χαιρετάμε ευγενικά η μία την άλλη και μέσα μας ευχόμαστε να την πατήσει αυτοκίνητο Αααχ ευτυχισμένες στιγμές Η καλύτερη λύση είναι να κάνεις ότι και εγώ να της φέρεσαι καλά (δεν λέω να γίνεις κολλητή της προς θεού!) για να μην σε κατηγορούν οι άλλοι, και που θα πάει θα βρεις τρόπους να τις σπάσεις τα νεύρα

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 05:41, 17-11-11:

Ρε παιδιά, είχε γυριστεί πρόσφατα (πριν 2-3 χρόνια) μια ταινία με παρόμοια υπόθεση...

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 10:54, 17-11-11:

Πληρωσε 2-3 τυπαδες να την ξεκανουν καθως εσυ θα εισαι εξω με την μιση ταξη για αλλοθι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 19-11-11 στις 11:32. Αιτία: split προς μεταφορά σε οφφ τόπικ
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 10:54, 17-11-11:

Τι εγινε κακοφονιξ....Εχουμε αυπνιες και πηραμε το φτυαρι και ξεθαβουμε???(πλακα κανω...no offence).

Πληρωσε 2-3 τυπαδες να την ξεκανουν καθως εσυ θα εισαι εξω με την μιση ταξη για αλλοθι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 18-11-11 στις 00:16.
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 00:04, 18-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Τι εγινε κακοφονιξ....Εχουμε αυπνιες και πηραμε το φτυαρι και ξεθαβουμε???(πλακα κανω...no offence).

Αυπνίες θα είχα αν το γραφα το πρωί...Πάντα κοιμάμαι μέρα, απλά χθες δεν μπορούσα να δουλέψω και ξέθαβα θέματα...

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 14:56, 30-12-11:

Αγαπητη Σεμινα...Βλεπω οτι εχει περασει αρκετος καιρος που εγραψες το θρεντ οποτε δεν εχω σκοπο να σου απαντησω αλλα να μιλησω γενικα.
Τετιες κοπελες υπηρχαν και θα υπαρχουν παντα.Αντιστοιχα γνωριζω κι εγω ενα κοριτσι απο ενα κοντινο σχολειο που εχασε και αυτη γυρω στα 12 κιλα(και ακομα ειναι αρκετα αφρατη).Με αυτη την κοπελα λοιπον πριν ενα χρονο τυχεναι να βγουμε αρκετες φορες,να μιλαμε και γενικως καναμε παρεα.Τη φετινη σχολικη χρονια καθε μερα τη συνανταω στη σταση(αυτη ειναι στην απεναντη) .Ε λοιπον δε μου λεει ουτε <<γεια>> .Προσπαθησα 3 φορες να τη χαιρετησω και ολο εκανε πως δε με εβλεπε!Ελεος πια!Περιττο να πω οτι δεν ασχοληθηκα μαζι της ξανα(το ιδιο περιστατικο με αυτη την κοπελα συνεβει και στην κολλητη μου)

Ναι μεν οταν χανεις τοσα πολλα κιλα αποκτας περισσοτερη αυτοπεπηθηση και γνωριζω αρκετα καλα τι ρατσισμο πολλες φορες αντιμετωπιζουν τα πιο ευσωμα παιδια αλλα σημασια εχει να μην αλλιωθει ο χαρακτηρας σου.Στην τελικη αντι να σου κανει καλο το γεγονος οτι εχασες κιλα σε χειροτερευει σαν ανθρωπο,σε αλλιωνει.
Οσο για το υπολοιπο σεναριο (μου αρεσει ενα αγορι το οποιο αρεσει και στην <<ομορφη>> της ταξης και αυτη μου παει κοντρα) το εχουμε συναντησει απειρες φορες.Προσωπικα εγω ημουν το θυμα σε μια τετια περιπτωση(ημουν δηλ στη θεση σου) οταν ημουν 5 χρονων!Και δε σου κανω καθολου πλακα!!Μου αρεζε και εμενα ενα αγορακι και η ομορφη του νηπιαγωγιου της αρεζε και αυτινης! Πωπω κοντρα!!!Και ειδικα οταν στο τελος το παιδακι διαλεξε εμενα για νυφη εκει να δεις ζηλια και κακο!Πωπω ακομη το θυμαμαι!!Και μεταξυ μας πολυ το ευχαριστηθηκα!(Οσο για την κοπελα ειναι μια απο τις ψωναρες της ταξης)

ελπιζω να μη βγηκα πολυ οφ τοπικ

Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη alitaki17
H alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H alitaki17 έγραψε στις 19:21, 15-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Έλα...
Όλοι μας έχουμε έρθει αντιμέτωποι με τέτοια κορίτσια. Το ζήτημα είναι να μην ταράζεις εσύ την ψυχική σου ηρεμία και να μην διοχετεύεις την ενέργειά σου σε ανθρώπους που δεν αξίζουν!
Αν θες πραγματικά να την κάνεις να καταλάβει την θέση που εσύ της δίνεις, το καλύτερο όπλο σου είναι η αδιαφορία. Αν το εφαρμόσεις, θα δεις ότι όσο πιο πολύ εσύ πραγματικά αδιαφορείς για τις πράξεις και τα λεγόμενά της, τόσο εκείνη θα σε προκαλεί περισσότερο. Γιατί τέτοιοι άνθρωποι έχουν ανάγκη την επίδειξη για την προσωπική τους επιβεβαίωση! Παράλληλα, θα καταλάβεις ότι πραγματικά δεν άξιζε να ασχολείσαι...
Σκέψου το λογικά...

Ποια η σημασία να ασχολείσαι με τέτοιους ανθρώπους? Με ανθρώπους που σε μειώνουν και σε υποβιβάζουν για να αιστανθούν καλύτερα?
Απλά να αδιαφορείς.. Να μην ταυτίζεις την αδιαφορία με την αγένεια όμως...

Υ.Γ: Διάβασα ότι το αρσενικό στην σούπα δεν ανιχνεύεται! Την στέλνεις σε δευτερόλεπτα!

γεια σ ου σεμινα μου...εγω συμφωνω με τον/την Eileen....πραγματικα δεν πρεπει να ασχολουμαστε με τετοιου ειδους ατομα...δεν αξιζει ουτε το σαλιο σου να χασεις....οντως αν αδιαφορεις εκεινη θα θυμωνει περισσοτερο και θα γελας..χαχαχα....τουλαχιστον εεγω αυτο εκανα ...γιατι καποτε ειχα βρεθει και εγω στην θεση σου!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 00:20, 17-08-12:

Είναι κάτι σαν τρολάκια λάιβ. Αν τα αγνοήσεις θα φύγουν.
Εξάλλου να θυμάσαι ότι τα λόγια των ανθρώπων έχουν ανάλογη αξία για εμάς όσο και οι ίδιοι οι άνθρωποι.
Επομένως, αφήνεις την κριτική μιας κοπέλας που δεν είναι καν φίλη σου να σε επηρεάσει. Εσύ την αφήνεις την κριτική της να εισχωρήσει μέσα σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

alitaki17

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη alitaki17
H alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H alitaki17 έγραψε στις 19:24, 21-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από SoZi
Είναι κάτι σαν τρολάκια λάιβ. Αν τα αγνοήσεις θα φύγουν.
Εξάλλου να θυμάσαι ότι τα λόγια των ανθρώπων έχουν ανάλογη αξία για εμάς όσο και οι ίδιοι οι άνθρωποι.
Επομένως, αφήνεις την κριτική μιας κοπέλας που δεν είναι καν φίλη σου να σε επηρεάσει. Εσύ την αφήνεις την κριτική της να εισχωρήσει μέσα σου.

λαικ......συμφωνω απολυτως!!!!!!!....οσο..την ακους τοσο περισσοτερο πεφτει η δικη σου ψυχολογια...για αυτο μην κολλας..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θέλω... - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 5443 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-01-17 στις 23:57.
    • Θέλω κάτι να σου πω... - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 165 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-12 στις 00:53.
    • Τον θέλω πολύ... θέλω να τον κατακτήσω! - Από *Maria (^_^)*
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-11 στις 21:04.
    • Θέλω... - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-10 στις 19:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους