Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,706 μηνύματα σε 75,375 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είμαι μόνος/η και είμαι καλά!

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 10:18, 11-05-07:

Διάλεξα αυτή την κατηγορία του φόρουμ διότι και η "μη σχέση" έχει κάποια σχέση με το θέμα.
Σας μπέρδεψα? Θα σας ξεμπερδέψω:

Χώρισα πρόσφατα είμαι μόνη ...αλλά δεν είμαι πάντα καλά... Κάποιες φορές το χρειάζεσαι το παρεάκι...

Εδώ λοιπόν θα αναφέρουμε όλους τους λόγους που έχει κάποιος που περνάει μια περίοδο μοναξιάς για να...είναι καλά!!!

Κοινώς Μπακούρια Club αλλά με θετικό κίνητρο!

Αφήστε τη φαντασία και την εφευρετικότητά σας ελέυθερα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:24, 11-05-07:

Χα.. μπορώ να σου βρω πολλούς λόγους (το έχω και πρόσφατο! )

Αλλά δεν θα σου πω κανέναν, είμαι πολύ ερωτευμένη, δεν θυμάμαι πως ήμουν πριν..

Το κυριότερο πάντως είναι πως μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις, όποτε θέλεις, χωρίς να πρέπει να υπολογίζεις κανέναν άλλον.. (το οποίο βέβαια άμα ερωτευτείς.. πάει στον αγύριστο με πολύ μεγάλη άνεση, αφού θες να είσαι ΣΥΝΕΧΕΙΑ με τον άλλον! )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:26, 11-05-07:

Το παρουσιάζεις σαν να είναι ¨κάπως¨ όλο αυτό, ενώ είναι απλούστατο.
Πρώτα απ΄ όλα η μη σχέση δεν σημαίνει φυσικά μοναξιά. Το αντίθετο θα έλεγα.
Εγώ που ήμουν ανέκαθεν κατά των σχέσεων, δεν ένιωσα ποτέ μοναξιά. Δεν ξέρω πως θα ήταν η ζωή μου μέσα σε μια σχέση, αδυνατώ να το φανταστώ, αλλά μπορώ να πω με βεβαιότητα, οτι όπως είμαι τώρα δεν θα το άλλαζα με τίποτα στον κόσμο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:37, 11-05-07:

έλα να ελαφρύνει λίγο... (μ'αρέσει αυτό το θέμα!!!! )

Λοιπόν... ένα μεγάλο καλό είναι ότι όταν σου ρχεται κάτι καλό (έξοδος, διακοπές, δουλειά) μπορείς να αποφασίσεισ με μοναδικό γνώμονα τον εαυτό σου χωρίς να χρειάζεται να σκεφτείς τα "θέλω" κανενός άλλου...

More to come later!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:38, 11-05-07:

Πιο πολλά ψώνια..
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 10:39, 11-05-07:

Το ακόμα καλύτερο όμως είναι οτι μπορείς εσύ να πάρεις την πρωτοβουλία και να το οργανώσεις αντί να περιμένεις να σου έρθει.......
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:11, 11-05-07:

δεν απογοητεύεσαι ποτέ γιατί δεν περιμένεις ποτέ από κανέναν τίποτα
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:12, 11-05-07:

δεν μ αρεσει να ειμαι μονη
Παράθεση

traveler

Νεοφερμένος

H traveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H traveler έγραψε: στις 11:13, 11-05-07:

Και 'γω χώρισα πρόσφατα, και η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν στιγμές που...τα πράγματα είναι κάπως δύσκολα.

Παρόλα αυτά, η "αγρανάπαυση" δεν έκανε κακό σε κανένα!!!!!!!

Κάθε μέρα που περνά, ανακαλύπτω πράγματα που είχα σχεδόν απαρνηθεί (το ξέρω: μέγα σφάλμα!) και νιώθω απίστευτη χαρά, έως ηδονή, που μπορώ να ζω και πάλι όπως ακριβώς επιθυμώ!!!!
Μου αρέσει που μπορώ:
α) Να κλείνω το κινητό μου ανά πάσα στιγμή και ο φορτιστής μου μπορεί να μείνει στο σπίτι να κάνει παρέα στο σκύλο μου
β) Να βγω απρογραμμάτιστα, όποια ώρα και στιγμή, χωρίς πρώτα να πρέπει να φέρουμε το θέμα προς συζύτηση και ψήφιση στην "κοινοβουλευτική ομάδα"
γ) Να κάνω το μάθημα χορού μου χώρις γκρίνια, χωρίς μουρμούρα και ενοχές. Και ναι!!! Το αργεντίνικο τάνγκο χορεύεται κολλητά!!!!!!!

Θα σκεφτώ και άλλα...αλλά δε λέει να σταματήσει το τηλέφωνο να χτυπάει και χάνω τον ειρμό!!
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 15:42, 11-05-07:

Να μην εχω καποιον να μου γκρινιαζει που θα παω, τι ωρα θα παω με ποιους θα παω.
Να μου την λεει, οταν συναναστρεφομαι με αλλους αντρες.
Να μην μου κανει παρατηρησεις για τα ρουχα που φοραω ("γιατι προκαλω τους αλλους") .
Να μην εχω γενικα καποιον να με πνιγει . Με κουραζει αυτο!
κτλ κτλ ....
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:28, 11-05-07:

• μπορείς να γεμίσεις το ψυγείο σου ΜΟΝΟ με φρούτα, γιαούρτια και coca cola light και να μην στραβομουτσουνιάσει κανένας
  • μπορείς να πας όπου θες ότι ώρα θες με οποιον θες και να μην δωσεις λογαριασμό σε κανένα
  • μπορείς να μείνεις χωρίς αποτρίχωση/ξύρισμα ΟΣΟ θες
  • μπορείς να δεις στην τηλεόραση Ο,ΤΙ θες και να έχεις το κοντρόλ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!
Θα επανέλθω
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:57, 11-05-07:

Χμ.... Είσαι στον κόσμο σου. Δεν σε νοιάζει τίποτα και κανείς. Δεν πα να καίγεται ο κόσμος... χαλλλλαρά εσύ.

Και τελικά όταν το λες αυτό, τότε έρχονται τα καλά από το πουθενά. (κάναμε και ρήμα )

Και τότε τελειώνει το ρεμάλιασμα.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:05, 11-05-07:

Όταν σε φλερτάρει ένας κούκλος( a la Brad Pitt) είσαι ελεύθερη, οπότε μπορείς να του απαντήσεις θετικά###8230;ενώ αν ήσουν δεσμευμένη θα έπρεπε απλά να τον απορρίπτεις###8230;
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:47, 11-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Χμ.... Είσαι στον κόσμο σου. Δεν σε νοιάζει τίποτα και κανείς. Δεν πα να καίγεται ο κόσμος... χαλλλλαρά εσύ.

Και τελικά όταν το λες αυτό, τότε έρχονται τα καλά από το πουθενά. (κάναμε και ρήμα )

Και τότε τελειώνει το ρεμάλιασμα.
Χμμμ, για μένα το λες αυτό;
Εκτός από το τέλος φυσικά......
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:55, 12-05-07:

Είμαι μόνος από τα 22, και αυτό είναι μια σπάνια τύχη σε σχέση με πριν.
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 06:36, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
  • μπορείς να γεμίσεις το ψυγείο σου ΜΟΝΟ με φρούτα, γιαούρτια και coca cola light και να μην στραβομουτσουνιάσει κανένας
  • μπορείς να πας όπου θες ότι ώρα θες με οποιον θες και να μην δωσεις λογαριασμό σε κανένα
  • μπορείς να μείνεις χωρίς αποτρίχωση/ξύρισμα ΟΣΟ θες
  • μπορείς να δεις στην τηλεόραση Ο,ΤΙ θες και να έχεις το κοντρόλ ΜΟΝΟ ΕΣΥ!
Θα επανέλθω
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 11:27, 12-05-07:

εγώ όσο πάω τείνω να συμφωνώ με πειρατή ολοένα και περισσότερο..
πρέπει να το ψάξω λίγο αυτό..

και εγώ μόνη εδώ και καιρό αλλά είμαι πολύ καλά

no σχέση σημαίνει ..

φλερτ όσο θες και με όσους θες..

βγαίνεις όποτε θες με όποιον θες χωρίς να δίνεις λογαριασμό σε κανέναν

no heartache...όταν τσακώνεσαι, όταν ψυχραίνεσαι, όταν σου κρατάει μούτρα..

πολύ περισσότερος ελέυθερος χρόνος για σένα

έχεις ανοιχτές μπροστά σου πολλέεες νέες επιλογές.

και .................

δε χρειάζεται να ξυρίζεσαι συνέχεια..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:44, 12-05-07:

Μόνο και μόνο για το φλέρτ, αξίζει να είσαι μόνος.
Είναι δυνατόν να μη θέλετε να φλερτάρετε;
Ασε που είναι και η καλύτερη "γυναικοπαγίδα"
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:30, 12-05-07:

Βρε Ανδρέα...εεεε είπαμε να το κάνουμε λίγο χαλαρό και χιουμοριστικό το θέμα
ηρέμησε
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 13:35, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Βρε Ανδρέα...εεεε είπαμε να το κάνουμε λίγο χαλαρό και χιουμοριστικό το θέμα
ηρέμησε
τα εννοει πιστευω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δεν είμαι καλά.. - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-12 στις 01:53.
    • Δεν είμαι καλά... - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-06 στις 12:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα