Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 221 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Βοηθητικό θέμα

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:07, 18-10-10:

Νομίζω ότι με τόσες υπέροχες φωτογραφίες που έχουν συγκεντρωθεί στο αντίστοιχο θέμα από τα ταλαντούχα μέλη μας, ήρθε η ώρα να οργανώσουμε τον πρώτο διαγωνισμό φωτογραφίας άλα e-steki.

Θα χρειαστούμε ένα θέμα στο οποίο θα διαγωνιστούν όσοι αποφασίσουν να συμμετέχουν.
Σε πρώτη φάση λοιπόν, προτείνουμε εδώ θέματα για το φωτογραφικό διαγωνισμό.

Σε κάθε ποστ σας, να προτείνετε μόνο ΕΝΑ φωτογραφικό θέμα, ώστε να επιλεγεί το επικρατέστερο από τις θετικές ψήφους που θα συγκεντρώσει.

Μπορούν να προτείνουν (αλλά και να ψηφίζουν) όλοι, ακόμη κι αν δεν σκοπεύουν να πάρουν μέρος στο διαγωνισμό.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:18, 18-10-10:

βασικα εγω απο ότι καταλαβατε ειμαι κυριως για ωραια τοπια,ηλιοβασιλεματα,βουνα θαλασσες..
κλπ

οποτε καταλαβαινετε τι προτεινω..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:19, 18-10-10:

Εγώ θα έλεγα, καλοκαιρινά τοπία μια και αφήσαμε πίσω το καλοκαίρι, άρα οι συμμετέχοντες θα είναι πολλοί.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 23:35, 18-10-10:

Εγώ θα προτείνω αστικό τοπίο...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 23:40, 18-10-10:

Εγώ θα πρότεινα κάτι του τύπου "Στο δρόμο..." που θα έχει ως κύριο θέμα φωτογραφίες δρόμου ίσως και αστικό τοπίο...δλδ είδη φωτογραφίας που ο καθένας μας θα μπορεί να βγεί στο δρόμο και να βγάλει χιλιάδες φωτογραφίες.

Όμως γεννούνται. Τι σόι διαγωνισμός θα είναι; Ποιοί θα κρίνουν τις φωτογραφίες;
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 23:47, 18-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Σε κάθε ποστ σας, να προτείνετε μόνο ΕΝΑ φωτογραφικό θέμα, ώστε να επιλεγεί το επικρατέστερο από τις θετικές ψήφους που θα συγκεντρώσει.

Αρχική Δημοσίευση από catalina
γυμνό
Αρχική Δημοσίευση από katalinos
πορτραίτα στοκομέλων
Αρχική Δημοσίευση από άγγελος
μουτζουρωμένες φωτογραφίες του ΓΑΠ
Αρχική Δημοσίευση από katerina192
ταψιά με κουλουράκια και brownies
Αρχική Δημοσίευση από love_angel
αεροφωτογραφιες της Μάνης
Αρχική Δημοσίευση από kajira
lomo photos
Αρχική Δημοσίευση από άγγελος
μη πειραγμένες φώτος
Αρχική Δημοσίευση από exposed_bone
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες της τρόικας
Αρχική Δημοσίευση από chaos
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες με τον νώα
Αρχική Δημοσίευση από Νώευς
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες με Εκείνον
Αρχική Δημοσίευση από catalina
ομαδικές αναμνηστικές φωτογραφίες με Εκείνη
Αρχική Δημοσίευση από rascal
εξώφυλλα χιπ χοπ δίσκων και θεματική υποενότητα , ο κώλος της μπιγιονσέ
Αρχική Δημοσίευση από μάξιμος
κρυφές φώτο του μάκη τριανταφυλλόπουλου από εκπομπές που εξαφανίστηκαν και τις ψάχνει ο χαρδαβέλλας τηλεφωνώντας στην νικολούλη
Αρχική Δημοσίευση από Neraida
βιομηχανικά τοπία με καπνίζοντα φουγάρα
Αρχική Δημοσίευση από μάρα_κουτα_μάρα
μόδα και γενιά των 700 ευρώ
Αρχική Δημοσίευση από worshippesjesus
yamaha 1000 cc (εγώ δεν θέλω μεροκάματο , θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο) , φώτος από βυζαντινή αγιογραφία και από το τελευταίο φεστιβάλ τρολς
π.σ. εγώ προτιμώ πάντως να διαλέξουμε μια εικόνα που μας ενέπνευσε ένα σχετικό ποστ
πάω να ξεθάψω τα ποστ που έκανα για το <<σεκς σε εξωτερικό χώρο>>
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 02:38, 19-10-10:

Off the top of my head...
  • Ζωακια (σκυλοι, γατες, κουνελια, κτλ)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 19-10-10 στις 07:45. Αιτία: Διαχώρησα τις προτάσεις ώστε να μπορούν να ψηφιστούν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 02:38, 19-10-10:

• Συγχρονη Ελλαδα (απο τοπια, μεχρι ανεργια, κινηση στους δρομους, οπως το σκεφτεται ο καθενας)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 07:43, 19-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Τι σόι διαγωνισμός θα είναι; Ποιοί θα κρίνουν τις φωτογραφίες;
Τις φωτογραφίες θα κρίνουν όλα τα μέλη του e-steki με την ψήφο τους στο ποστ της φωτογραφίας που προτιμούν. Έπαθλο φυσικά δεν υπάρχει, εκτός ίσως από την ηθική ικανοποίηση.
Μπορούμε επίσης να δώσουμε την ευκαιρία στον νικητή να ορίσει το επόμενο φωτογραφικό θέμα.

Προτείνω τα θέματα να είναι λίγο πιο περιορισμένα ώστε να έχουμε υλικό και για επόμενους διαγωνισμούς και να μην στερέψουμε. Για παράδειγμα αντί για αστικό τοπίο που είναι πολύ γενικό, μπορούμε να έχουμε κάτι πιο συγκεκριμένο που συναντά κανείς σε ένα αστικό τοπίο.

Ωραίο θα ήταν επίσης, να μας παρακινήσει το θέμα να βγάλουμε νέες φωτογραφίες και να μην συμμετέχουμε με κάποια που έχουμε τραβήξει από παλιά, αν και φυσικά κάτι τέτοιο θα επιτρέπεται.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,530 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 14:28, 19-10-10:

Τι λέτε για συνδυασμό φυσικού τοπίου και αστικού;
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:07, 19-10-10:

Μέχρι στιγμής, ισοβαθμούν οι ιδέα του Καταλίνου και του Λιάκουρα.
Μέχρι αύριο Τετάρτη στις 12 το βράδυ, το θέμα θα δέχεται τις ιδέες και τις ψήφους σας.
Υπενθυμίζω ότι θα μετρήσουν μόνο οι θετικές ψήφοι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:15, 19-10-10:

καλο ακουγεται
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:32, 19-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Μέχρι στιγμής, ισοβαθμούν οι ιδέα του Καταλίνου και του Λιάκουρα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 20:22, 19-10-10:

είπαμε ότι ισοβαθμεί , δεν είπαμε ότι θα την ακολουθήσουμε
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 20:23, 19-10-10:

είπαμε ότι ισοβαθμεί , δεν είπαμε ότι θα την ακολουθήσουμε

γιατί έκανες πρόταση;;;
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 21:10, 19-10-10:

Tι λετε για κατι απλο? πολυ απλο... αλλα θα δειξει την τεχνικη του καθενος.
Φωτογραφιες που να εχουν σχεση με αντικειμενα γραφειου*
ολοι μπορουν να συμμετασχουν...
*(με τις επιφυλαξεις της εκκεντρικοτητας μου)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:13, 19-10-10:

Προτείνω τον πρώτο διαγωνισμό που να κάνουμε να έχει ένα γενικό θέμα.

π.χ.
φωτογραφίες από το εξωτερικό
φωτογραφίες από υδρότοπους π.χ. (θάλασσα, λίμνες, τουαλέτα)
ζωάκι
λουλούδια
θέα

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Off the top of my head...
  • Ζωακια (σκυλοι, γατες, κουνελια, κτλ)
εγώ προτιμώ ζωάκια για πρώτο διαγωνισμό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:37, 19-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
γιατί έκανες πρόταση;;;
Ναι, αυτή:
π.σ. εγώ προτιμώ πάντως να διαλέξουμε μια εικόνα που μας ενέπνευσε ένα σχετικό ποστ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,530 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 13:58, 20-10-10:

Τι λέτε για ασπρόμαυρες φωτογραφίσεις*, ενός τοπίου; (Βουνό, θάλασσα, δρόμος κλπ)

*Κάθε ψηφιακή φωτογραφική μηχανή, έχει αυτή τη δυνατότητα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 16:42, 20-10-10:

Closeup και μάκρο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους